پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 لچه ( هفته سی و ششم سری ] )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
178 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
وای خدا بوفون چه اشتباهی کرد

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
واي خدا بدترين زمان ممكن مساوي داديم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر ضد حال شد با برد تو این بازی میتونستیم قهرمان بشیم حالا فاصله شد یک امتیاز ، بازم بازیها به هفته آخر کشید اینتر هم شانسشو تقریبا از دست داده ، بعیده از میلان امتیاز بگیره باتشکر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من بوفونو مقصر نمی دونم موقعی که موقعیت هامونو خیلی راحت از دست میدیم اینجوری میشه.فقط میشه گفت حیف

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
تو این وضعیت مساوی با باخت هیچ فرقی برای یووه نداره.........با توجه به اینکه میلان بازیشو برده.........

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
نمیتونم باور کنم بوفون همچین اشتباهی کرد! خیلی ناراحت کنندس این اتفاق,ایکاش اینجوری مساوی نمیشد,موقعی که همچین گل خوردیم اصلا نمیتونستم اون صحنه رو باور کنم الان فقط دارم به فشاری که رو بوفون هست فکر میکنم خیلی ناراحت کننده بود که اخر بازی دوربین فقط رو بوفون زوم بود بخاطره اون اشتباهش "ایکاش این بازی رو نگاه نمیکردم"

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
وقتی دقیقه 8 گل میزنیم و میخوایم 90 دقیقه دفاع کنیم و مالکیت توپ همش دست لچه هست خب معلومه گل میخوریم منم تو گذارشم گفتم اگر یوونتوس همینجوری مالکیت به لچه بده قطعا گل میخوره !

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
از بوفون بعید بود... :confused2:کاسرس هم که توی این بازی خیلی افتضاح بازی کرد :cry2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هنوز باورم نمیشه... بازی دست یووه بود، داشتند آروم پاسکاری می کردند، بارتزالی انداخت عقب برای بوفون، بوفون بد استپ کرد، توپ خیلی ازش فاصله گرفت افتاد جلوی مهاجم اونا، زد توی گل.... شوک عجیبی بود... کونته دو دستی سرش رو گرفته بود... بازیکنا بعد از بازی سریع رفتن تو رختکن، مثل همیشه نرفتند سمت تماشاگرا... نباید روحیه تیم خراب بشه... خیلی بد بود....

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
اشتباه فردی... اشتباه فردی... اشتباه فردی!!! بلای جون هر تیم همین اشتباهات فردی و غیرمنطقیه! اعتماد به نفس کاذب و بیش از حد در هر صورتش خوب نیست، در هر قالبش خوب نیس، خواه طرف بهترین دروازه بان دنیا باشه یا یه سنگربان جوون و تازه کار و جویای نام! این اشتباه بوفون به قول گزارشگر بازی میتونه به قیمت از دست رفتن اسکودتوی یووه تموم بشه! همه زحمات و تلاش یه مجموعه به راحتی آب خوردن و برای لحظه ای نابود بشه و چیزی جز آه و افسوس و حسرت برای هوادارا و به خصوص خود تیم باقی نذاره... اما بدون شک بوفون هنوزم همون بوفون همیشگی ماست!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
خاک بر سرشون کنن با تیم 10 نفره اونم تو تورین مساوی کردن ؟ عمرا قهرمان بشه یووه ! استرس بدجوری افتاده به جون تیم ! نتونستن یه گل رو حفظ کنن !

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
:Facepalm:ای چه کاری بود که بوفون کرد

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

فدای سر جیجی :1:ایشالله بیشتر زحمت میکشیم هفته آخر قهرمان میشیم لذتش بیشتره :f:

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
:scare:تمام امیدمون رفت برا بازی اخر

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
بغض عجیبی بوفون رو گرفته بود.....................حساس ترین موقع فصل اشتباه عجیبی کرد

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
عصر با خودم گفتم که لچه تیمی نیست اما بزرگترین دشمن را در ذهن خود ساخته ایم که امروز ما را شکست داد و نه لچه... دشمنی که باید نام ان را غرور کاذب نهاد.

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
بابا هنوز 1 امتیاز جلوییم چرا خودتونو باختین :Dispute:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
واقعا باورش سخته كه يووه با اشتباه بوفون اين بازي رو مساوي كرده واقعا اشكم در اومد وقتي ديدم ميلان برد و ما مساوي كرديم،فقط اميدوارم اينتري كه 3 تا از پارما خورده از ميلان امتياز بگيره و ما هم ببريم كالياري رو....

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
اتفاقی هست که افتاده ... حالا باید کادر فنی اجازه نده شرایط روحی و روانی بازیکنان و استرس وحشتناکی که توی مخصوصا بازیکنان جوانتر وجود خواهد داشت روی نتایج و جو عمومی تیم تاثیر بگذاره .

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
یکی بیاد یه ذره روحیه بده :cry2: :cry2:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی