پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 لچه ( هفته سی و ششم سری ] )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
178 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
خدارو شكر كه 1 گل زديم، حالا ميلاني ها كه قطعا از نتيجه بازي يوونتوس در بين نيمه با خبر ميشن انگيزشون كمتر ميشه فكر ميكنم رو بازي ميلان تاثير بزاره، اميدوارم....

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
جالب ترین حرکت و صحنه نیمه اول متعلق به بوفون بود

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
همچنان حاکم بر میدان! چقدر یووه علاقه داره از سمت راسته خط دفاعیه لچه حمله کنه,به وضوح مشخص بود که از نقطه برنامه هایی رو دارند! دوبار احساس کردم توپ خورد به دست بازیکنهای لچه تو محوطه ولی خطایی نبود,تکراره اون صحنه هارم نمیدونم چرا نشون نداد! کوا هم که اصلا تو بازی نبود این مربی لچه چقدر حرص میخوره,همش قرمز بود :1:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
انقدر حالا بگید وزارت دفاع که گل بخوریم لچه می تونه خیلی خطرناک باشه اگر گل دوم رو زودتر نزنیم. با اینکه مثل بازی قبل زود به گل رسیدیم ولی به روونی بازی قبل بازی نمی کنیم، توپ زیاد لو میدیم. ووچینیچ و کوالیارلا هم خیلی بد بودند تا حالا

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من نمیدونم این لیحتن که خوب تا لب محوطه جریمه همیشه میاد چرا تو طراحی پاس تو این نقطه خیلی ضعیف عمل می کنه و این مشکل بارها در طی این فصل روی داده

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
فقط یه نکته دقیقه 25 درحالی که توپ دست بازیکن لچه بود ویدال به فاصله یک قدمی اون بازیکن تکل زد بازیکن لچه هم چون سمت راستش بسته بود وقتی به چپ متمایل شد ویدال خیلی راحت توپش رو گرفت واقعا اوعجوبه ای هست در تکل زنی و توپ گیری

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
یه چیز جالبی که همیشه موقع بازیا نظرمو جلب خودش کرده اینه که لینکایی که عباس بهمون میده همیشه بهترین لینکی بوده که باهاش بازیا رو میشه دید!! :lol: پسر چجوری میگردی این لینکا رو پیدا میکنی؟؟؟ مثلن خودم تو همین sportlemon همه لینکا رو امتحان میکنم ولی آخرش لینکی که تو میدی از همه بهتره و قطع و وصل شدنش یا وجود نداره یا اگه داره خیلی کمه! :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با خودم می گفتم بیام بین نیمه بگم، این پیرلو چرا اینقدر خوبه ؟ بازی ادامه پیدا کرد، گفتم همراهش بگم، این ویدال چرا اینقدر خوبه ؟ باز بازی گذشت، همین حس رو به مارکیزیو پیدا کردم. واقعا یکی از بهترین خطوط هافبک دنیا رو داریم. سه تا شون عالیه اند. صحنه های جذاب نیمه اول زیاد داشت. چه پاس های قطری عجیب پیرلو، چه تکل تخیلی ویدال و قطع پاس که به شکل منحصر به فردی انجام داد، یا حتی دریبل بوفون. فکر کنید چقدر باید خونسرد باشه که بازی 0-0، یه مهاجم داره میاد جلوش، دریبلش کنه ! :1: نیمه اول ویدال روی پاس قطری مارکیزی تو محوطه صاحب توپ شد که میلیمتری زدش بیرون، و البته یه آفساید اشتباه از کوا گرفته شد که تک به تک 40 متری بود :np:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
خوب بازی میکنیم ولی مثل همیشه نیستیم خوشبختانه با یه گل زودهنگام بازی رو شروع کردیم.باز هم ارسال فوق العاده پیرلو و ضربه سر دیدنی مارکیزیو ما رو پیش انداخت ولی انصافا لچه خیلی خوب بازی کرده و حداقل تو درصد مالکیت توپ مثل همیشه نیستیم نمیخوام نفوس بد بزنم ولی یه حس بدی به این بازی دارم.امیدوارم با یه گل زودهنگام در نیمه دوم خیالمون راحت شه ولی این بازی داره منو یاد بازی با کیه وو میندازه.امیدوارم اینطوری نشه نکته جالب این هفته ها اینه که میلان و یووه تو این 3 هفته اخیر تقریبا همزمان گل اولو میزنن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خیلی بد دارن میزنن بازیکنامونو :diablo:. اینا فوتبال بازی نمی کنن که :102:

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
خدا رو شکر این کوادرادو اخراج شد. همیشه این تیمای سرزه کوزمی شاخ بودن. خوف عجیبی دارم مخصوصا که یه یوونتوسی سابق تو ترکیب تیم حریفه :1: (مانوئله بلازی رو می گم)

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
همون كودرادو شون هم اخراج شد الان متري جاي كواليارلا اومد موقعيت ها رو بد داريم هدر ميديم . كاسرس راحت بازي نميكنه اونجا ، فقط داره "بازي" ميكنه ! تو تيم ملي بهتر بازي ميكرد وقتي ان سمت بود !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
الكس اومد سلطان گل بزن...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بوفون سوتي داد :np: خورديم يكي :np:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مساوی دادیم . بد می ترسیدم . بدترین شکل ممکن گل خوردیم .

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
به دلم افتاده بود که دقایق اخر گل میخوریم.واااااااای

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
خیلی از این بازی می ترسیدم .......

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
آله از اون ته اومد به بوفون دست داد بش روحيه بده ! كونته دستاش رو سرشه به نشان تاسف :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
واي خدا.‏.. چرا الان آخه.. واي.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
از بازی قبل بوفون سه کار میکرد