پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تلاش همگانی برای بهبود شرایط فوروم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
97 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من با یکسری دوستان از طریق پیغام صحبت هایی کردم اگه مایل هستید بحث رو تمومش کنیم دیگه ، الان بحث به جایی رسیده که دیگه عملا کاری به "تلاش همگانی برای بهبود شرایط فوروم" نداره . این فقط یه درخواست از طرف من بود امیدوارم از بعد این پستم دیگه باهم جر و بحث نکنیم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عملا همتون دارید با هم تلاش می کنید یعنی ؟ اینه معنیش ؟ فعلا تعطیل تا بررسی نهایی !!!!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این تاپیک که هنوز باز هست :diablo: :-" :Facepalm: :king_Aragorn: :1: :stopsign:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
حالا که این تاپیک بازه من از موقعیت سو استفاده میکنم :1:من یه طرح دادم واسه بهبود شرایط فوروم به حسین صالحی و رضا که البته رضا جواب داد و گفت به کسایی که میتونن اجرا کنم میگم اما حسین صالحی هیچ واکنشی نشون نداد :rolleye:نمیدونم چرا؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوست عزیز رضا جواب شما رو داد دیگه !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اقا حسین تو این تاپیک که این هم به ما بی احترامی شد اخر نتیجه چی بود؟ شفاف سازی کنید ممنون

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اقا حسین تو این تاپیک که این هم به ما بی احترامی شد اخر نتیجه چی بود؟
شفاف سازی کنید ممنون

بحث رو خودتون جوری پیش بردید که این اتفاقات افتاد و همه توی به وجود امدن این اتفاقات سهیم بودند و کار به جایی رسید که تاپیک رو بستم ! انگار دوباره باید بسته بشه ؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اقا حسین خودتون گفتید برید تو تاپیک مشکلاتی رو که دارید بگید من هم به شما گفتم که این کار مشکلات رو به وجود می یاره اما گفتید از کسی نترسید حالا وقتی جواب درست به ما داده نمی شه چه انتظاری دارید؟ اگه به نظر شما جواب ها قانع کننده هست اعلام کنید که بدونیم اگه نه حق با ما بوده این رو هم اعلام کنید تاپیک می زنید و بعد می گید شرکت کنید بعد هیچ

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اقا حسین خودتون گفتید برید تو تاپیک مشکلاتی رو که دارید بگید

گفتم مشکلاتتون رو بگید نه بحث جوری بشه که جرات کنید همه به هم بی احترامی کنید و هی تکرار سوالات

من هم به شما گفتم که این کار مشکلات رو به وجود می یاره اما گفتید از کسی نترسید

شما به من گفتی ؟ یه یاد ندارم والا ! اگه هم گفته باشی پس خودتون می دونستید می خواید چیکار کنید که اینجوری گفتی !

حالا وقتی جواب درست به ما داده نمی شه چه انتظاری دارید؟
اگه به نظر شما جواب ها قانع کننده هست اعلام کنید که بدونیم
اگه نه حق با ما بوده این رو هم اعلام کنید

چون خودتون اجازه ندادید این بحث به سرانجام برسه پس چه جوری انتظار نتیجه و رای نهایی دارید ! بعدش هم من هدفم این نبود که کسی رو متهم کنم و کسی رو پیروز کنم ! می خواستم در جریان مشکلاتی که این همه ازش دم می زنید بودم ! تا حدودی هم به اون چیزایی که می خواستم رسیدم ! پس دیگه بحثی نیست

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
حسين جان به نظرم اينكه رضا گفت من چون شيراز هستم و تو كار ميتينگ نميتونم شركت كنم جواب من توسط شما نميشه اگه بهم ميگفتيد به فلان دليل نميتونيم يا نميخوايم فعلأ ميتينگ برگزار كنيم يا تاريخ ديگه اى در نظر داريم خيلى بهتر بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسين جان به نظرم اينكه رضا گفت من چون شيراز هستم و تو كار ميتينگ نميتونم شركت كنم جواب من توسط شما نميشه اگه بهم ميگفتيد به فلان دليل نميتونيم يا نميخوايم فعلأ ميتينگ برگزار كنيم يا تاريخ ديگه اى در نظر داريم خيلى بهتر بود

دوست عزیز میتینگ تاپیک مخصوص به خودش رو داره و این بحث رو اونجا دنبال کنید ! بعدش هم من به قاسم مسئول برگزاری میتینگ گفتم تاریخی رو مشخص کنه !

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
خيلى ممنون از اينكه پاسخ دادى حسين جان

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خيلى ممنون از اينكه پاسخ دادى حسين جان

خواهش می کنم ! فقط یکی از مسائل مهمی که همه ی دوستان عزیز و به خصوص دوستان جدید الورود باید به اون توجه داشته باشن اینه که در مورد هر موضوعی در تاپیک خاص خودش صحبت کنند ! ممنون از همکاری همتون

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
من اگه اينجا در مورد ميتينگ صحبت كردم به خاطر اين بود فكر ميكردم برگزارى ميتينگ باعث بهبود شرايط فوروم ميشه!همين

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

گفتم مشکلاتتون رو بگید نه بحث جوری بشه که جرات کنید همه به هم بی احترامی کنید و هی تکرار سوالات

شما به من گفتی ؟ یه یاد ندارم والا ! اگه هم گفته باشی پس خودتون می دونستید می خواید چیکار کنید که اینجوری گفتی !

پس شما هم در تایید حرف های مدیراتون قبول دارید که سوالات ما تکراری بوده و تبانی کرده بودیم برای بهم زدن جو فروم
پس جواب هاشون رو هم قانع کننده می دونید
خوب همین رو اعلام می کردید با بدونیم که اشوب گریم
اگه ادم رو راست باشه و حقیقت ها رو بگخ بهتر از اینه که از لای حرفشا بفهمی
در ضمن من تو این تاپیک به هیچکس بی احترامی نکردم اما بار ها به من و بقیه بی احترامی شد از سوی مدیران و بعد هم به راحتی ویرایش شد

هم در یاهو دارم و هم در پ خ این زمانش نوشته: Krasic در آوریل 03, 2012, سه‌شنبه, 14:32:38
---------------------------------------
از شما چنین رفتاری رو انتظار نداشتم
فقط هرچی فکر می کنم نمی فهمم چرا باید هماهنگ کنم با بچه ها که جو رو بهم بریزیم؟؟؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

بحث رو خودتون جوری پیش بردید که این اتفاقات افتاد و همه توی به وجود امدن این اتفاقات سهیم بودند و کار به جایی رسید که تاپیک رو بستم ! انگار دوباره باید بسته بشه ؟

وقتي شما به عنوان شخص اول فروم اين جمله رو ميگيد ، پس ديگه حرفي باقي نميمونه .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من از هیچکس ناراحت نیستم به جز خودم خیلی ها تو فروم می دونند که من خودم جز ادمین های یک از سایت های یوونتوس هستم که درست نیست اسمش رو اینجا بنویسم اما مشخصه اما با این وجود می یومدم اینجا و به بچه ها در رسانه خالصانه کمک می کردم چه در فروم چه در بیرون فروم بدون هیچ هدفی خاصی به جز کمک به بچه های یووه اما در اخر 2 تا عنوان خوب رسیدم اول که یکی از مدیران بهم گفت که تو برای اینکه اینجا مدیر بشی داری اعتراض می کنی و چیز های دیگه ای بهم گفت که گفت نگم دوم لقب اشوب گر برای بر هم زدن اوضاع فروم اما خدایی بالای سر ماست که می داند هدف من درست شدن اوضاع فروم بود یا بر هم زدن ان با تشکر از همه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
دوباره داریم به جنجال می رسیم . نمیدونم داستان چیه اون از بهمن که مدتی بعد از نقد رفت و هنوز برنگشته . احسان هم بعد نقد شدن تو این تاپیک فعلا که رفته .امیدوارم به خاطر نقد شدنشون نباشه . حسین صالحی هم قرار بود در اسرع وقت یکی دو مدیر تو انجمن فوتبال اضافه کنه که تا امروز هیچ اتفاقی نیفتاده در این زمینه .

من با دو تا از مدیرا تو این تاپیک به مشکل خوردم که از طریق پ خ حل کردم و الان مشکلی باهاشون ندارم .

این بحث هم از روز اولی که نظر سنجی زده شد بدجور مخالفش بودم چون بوی بحث و ناراحتی از 200 کیلومتریش میومد .

فقط میتونم بگم که تو این بحث ها نه کسی رئیس بود نه کسی بقیه رو دعوت به شورش کرد . همه طبق اون شرایطی که میدیدن بحث کردن .

این تاپیک نتیجه ای از اول نداشت پس منم انتظار ندارم حسین بیاد از این بحث های ما نتیجه گیری کنه .

بهترین راه حل به نظرم همون اضافه کردن 2 تا مدیر تو انجمن فوتبالی و شاید یه گذاشتن یک جایگزین موقت برای احسان باشیم تا برگرده که بخش پاتوق فعلا تعطیله انگار

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من توی این اتفاقات این تاپیک همه رو سهیم می دونم و منظورم این نبود که کاربران فقط مقصر بوند یا مدیران !! خودمون اجازه ندادیم این تاپیک به هدف اصلی خودش برسه و وقتی به نتیجه نمی رسه پس من هم نمی تونم نتیجه ی جالبی بگیرم ! در مورد اضافه کردن مدیران هم باید بگم پنل مدیریت مشکل داره و ما نمی تونیم کسی رو مدیر کنیم ! حتی با رضا در مورد مدیران هم صحبت کردیم و به نتایجی هم رسیدیم اما وقتی نمی تونیم به تنظیمات وارد بشیم فعلا کاری نمی شه کرد !

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
خوب گفتن که خدا به هر کی هر چی میده ، جنبه ش رو هم بده . خودتون گفتین که بیاین انتقاد کنین ، بعد اونطوری توهین کردین . حالا هم که پست هایی با مخاطبای خاص داره همینطوری فرستاده میشه . اون از پست ساعت 2 صبح پارازیت که مخاطب خاص داشت و به صورت خود جوش پاک شد ، این هم ... . شرایط بد فروم باعث میشه که نخوام چیزی بگم و تنش هایی که هست و الکی سر نداشتن جنبه ی انقتاد به وجود اومد . اگه میدونستم همچین اتفاق هایی میفته ، سرم رو مینداختم پایین و فقط به اون هدفی که باعث شده به این فروم بیام میرسیدم تا اینکه بخوام تو تلاش همگانی برای بهبود شرایط فروم سهیم باشم . جای هیچ حرفی نمی مونه . فورتزا یووه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی