پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تلاش همگانی برای بهبود شرایط فوروم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
97 پاسخ برای این موضوع

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
الان مشکل چیه که الکی برای خودتون می برین و می دوزین ؟ شاید یه سری حرفا باشه که نباید صراحتا گفته بشه دلیل نداره همه از همه چی سر دربیارن که ! اینجا یه محیط عمومیه شما می رین مدرسه سرکار دانشگاه توقع دارین همه بیان همه چیشونو بهتون بگن ؟ خواهشا این صحبت هارو تموم کنید دیگه چه طور هیچ کس با بچه هایی مثل عباس ، مصطفی سعید و سروش و اونایی که تو ذهنم نیستن مشکلی ندارن و تونتسن خودشون رو بین بچه ها جا بندازن و می بینین که بچه ها هم خوب تو جمع پذیرفتنوشون اما شما چند نفری که دائما میاید تو این تاپیک فقط گله می کنید هنوز اندر خم یه کوچه اید ؟ فکر نمی کنید یکم انعطاف تو رفتارتون لازمه ؟ همه که نباید مطابق میل شما بشن که همه چی بهبود پیدا کنه ! اینجا هیچکس راضی نیست چون با رفتارها و سلایق متفاوت همه جمعیم و فقط یه نقطه نظر مشترک داریم اونم یوونتوسه ، مثل دانشگاه که فقط هدف درس خوندنه یا سرکار که فقط هدف پول دراوردنه ، دوستی و روابط همه رتبه های بعدیه . پس سعی کنید خودتون رو وقف بدید با جمع نه اینکه دائما بنالید و به دیدخودتون انتقاد کنید ! انتقاد باید منطقی باشه نه اینکه یکی بهتون حرف زد بیاد اینجا بگید حسین فلانی به من گفت خر ! :rolleye:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
حرف من اصلا به شخص حسین صالحی نبود ، تاپیکی بهتر از این برای این حرف پیدا نکردم . من مشکلی تو رفتارم نمی بینم . این شمایید که همش با تیکه انداختن و این حرفا همش دنبال جنجال هستین . این جمله ی به کوری چشم بعضیا چه معنی میده ؟ منی که انتقاد کردم باید کور بشم ؟ واقعا از شمایی که بالاخره آدم تحصیل کرده ای هستین انتظار این حرف نمیره . من آدم نمک نشناسی نیستم . یادم نمیره کمک هایی که اوایل عضویتم بهم کردین ولی آیا باید با دو تا انتقاد که هیچ توهینی هم توش نبود بشم عامل فتنه ؟ من یه حرف منطقی زده بودم ، انتظار یه جواب منطقی هم داشتم . نه توهینی کردم تو انتقاد ها نه چیزی . هرچی هم بوده تموم شده . مطمئنم که اگه به چند هفته قبل برگردم ، از چند کیلومتری این تاپیک هم رد نمیشم . بس کنید ، همین .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

این جمله ی به کوری چشم بعضیا چه معنی میده ؟ منی که انتقاد کردم باید کور بشم ؟ واقعا از شمایی که بالاخره آدم تحصیل کرده ای هستین انتظار این حرف نمیره .

دوست عزیز اون جمله اصلا به شما بر نمی گشت دچار سوء برداشت شدین!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من با مهدی صحبت کردم ، فکر میکنم این بحثها رو تموم کنیم بهتره، یه حرفهایی قبلا زده شده و واسه بعضی ها هم مثل مهدی سوء تفاهم پیش اومده با یه مقدار نرمش از سوی هر دو طرف مشکلات حل میشه.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
چرا هر حرفی رو شما به منظور می گیرین ؟ مگه به خودتون شک دارید ؟ منم یه زمانی یه اخلاقی داشتم هرچیزی رو به منظور می گرفتم و ناراحت می شدم اما تو نقد کاربران نقد شدم و چند تا از بچه ها گوشزد کردن این مسئله رو برطرفش کردم اینکه شما تو بحثی که اصلا حرفی از شما نبوده و اصلا هیچ قسمتیش نبودید بیاید از یه حرف برداشت کنید فلانه الانه ... خیلی بی منطقیه ! :rolleye: اون پست من مخاطب خاص داشت بنا به دلایل خاص تر ! رفتن احسان به هیچ کدوم این نقدها ربطی نداشت و حرف منم به شما برنمی گشت ، اگه احسان هم رفت به خاطر زندگی شخصیش و درسش بود و فعلا ترجیح داد دور باشه تا روی اونا تمرکز کنه به جای بهانه گیری های بی ربط و بی منطق سعی کنید از یه سری بچه ها که با شماها اومدن اما تونستن خودشون رو وقف بدن یاد بگیرید :wink2:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
فقط می خوام بگم که حسین صالحی حتی 1% هم این تاپیک رو برای بیان چنین مشکلاتی نساخته :1: الان تو این چند صفحه یه پست در میون می بینم که محمد کراسیچ داره میگه من با فلانیو فلانی ارتباطی ندارم با جمله بندی های مختلف تحت برداشتی احتمالا غلط از حرفای حسن :1: اگه غیر اینه نقل قول کنم ؟ یا اینکخ به ما توهین شده ... اوکی شما اصلا اهل جو سازی نیستید ولی واقعا تو این تاپیک یه پیشنهاد من از شماها ندیدم ! نمی دونم چرا خودتونو درگیر این مسائل می کنید ؟ الان مثلا رابطه اعضای قدیمی قطع بشه ، یا مثلا فلان مدیر بیشتر پست بده ، یا مثلا مهرنوش بازی لیگا ورشو با لخ پوزان رو نقد کنه مشکلات فروم حل میشه ؟ نمی دونم چرا یکی مثل مهدی فعالیت مفیدشو اینجوری می خواد خراب کنه ؟ آره قبول دارم اینجا بعضی وقتا یه سری چارچوبای رفتاری هست که منم نمی پسندم ولی از کنارش می گذرم ، خوشم نمیاد ولی ربطی نداره بهبود شرایط فروم به این بحثا ... یکی رو انقدر تحت فشار قرار می دید از روی عصبانیت یه حرفی میزنه بعد موضوع 2 صفحه شده توهین بهتون ! تو خیابونم انقدر حساسید ؟ تکرار ، تکرار ، تکرار ، منم قبول دارم کلا دارید شلوغش می کنید ! به زودی قراره یووه قهرمان بشه و می خوایم همه با هم جشن قهرمانی بگیریم ، بذارید اون روز بشه تو چشای هم نگاه کنیم :3:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
امیدورام این پست آخرین پستی باشه که تو این تاپیک داده میشه . من خودم دارم خودم رو می بینم و این نظر یه نفره . شاید این چند نفری که دارن این حرفا رو میزنن با دید باز تری به قضیه نگاه می کنن . هدف من چیزی جز سربلندی کانون هواداری تیم محبوبم نیست ، این رو چند بار هم گفتم . ممنون از اونایی که دیشب و امروز یه سری نکات بهم گوشزد کردن . مطمئنا تو ادامه ی فعالیت از این نکات بیشتر استفاده خواهم کرد . هر حرفی بوده زده شده و جواب داده شده و خدا شاهده که هیچ کدوم از رو غرض نبوده . واقعا دوست دارم این بحث جمع بشه . دوستی من همیشه حتی با اونایی که حرفایی بهشون زدم پایدار خواهد ماند . از سو ء تفاهمات پیش اومده هم برداشت بد نشه . ممنون خلاصه .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
مهدی بیخیال
عجب حوصله ای داری ها !!
واقعا احسان تهرانی حرفه قشنگی زد : نمیدونم چرا یکی مثل مهدی فعالیت مفیدشو اینجوری می خواد خراب کنه ؟

تا بوده همین بوده !!
این نقد منم توی فعالیتت بکار بگیر که بعضی ادما و حرفارو اصلا نباید جدی گرفت !!
جدی گرفتی که این پست هارو دادی !!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خب الان من فکر میکنم میتونم کمی صحبت کنم فقط فکر میکنم این کارم حکم "به هم زدن .. " رو داره هرچی بیشتر حرف زده بشه بوش بیشتر بالا میا :1: ترجیحا چیزی نمیگم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره سید جان ! بهمش نزن که اینجور واسه همه بهتره ! جو خوبی تو فوروم هستش و باز هم بیخودی جنجال به پا نکنید!!

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
اگه میشه مدیران وقت بذارن کاربرای Spambot پاک کنن.فکرکنم از 15 هزار تا کاربر حداقل 5 هزارتاش الکی باشه.خیلی وقت میگیره.ولی اگه روزی 10 تا پیدا و پاک کنین زود تموم میشه(تقریبا 500 روز :13: )
تازه سایت های خاک بر سری :1: هم بینشون هست :Facepalm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اگه میشه مدیران وقت بذارن کاربرای Spambot پاک کنن.فکرکنم از 15 هزار تا کاربر حداقل 5 هزارتاش الکی باشه.خیلی وقت میگیره.ولی اگه روزی 10 تا پیدا و پاک کنین زود تموم میشه(تقریبا 500 روز :13: )
تازه سایت های خاک بر سری :1: هم بینشون هست :Facepalm:

وقتی من شروع کردم به پاک کردن اسپم بات ها 34 هزار تا یوزر بودیم. من تا 13 هزار رسوندمش فکر کنم. خیلی وقت می گیره و خیلی هم دقت می خواد که یوزر ها اشتباهی پاک نشند.

الان دیگه وقتش رو ندارم ولی سعی می کنم یه فکری به حالشون کنم.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
درباره اینکه نوشته ارسالهای کاربر در انجمن سرگرمی حساب نخواهند شد! :suha:
یعنی چی؟
ارسالها که حساب میشه؟
اصلا کلا معنی ارسال ها در این انجمن به عنوان تعداد پست کاربر محاسبه نخواهند شد چیه؟

[img width=480 height=390]http://www.shiaupload.ir/images/01918788053265001210.png[/img]

میشه یه توضیحی بدین.فکر کنم برای بار سوم باشه دارم این موضوع رو مطرح می کنم. :np: :1:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
یعنی تو هر چی پست بدی تو اون انجمن بر تعداد پست های ارسالیت اضافه نمیشه این قضیه برای اون زمانیه که فقط تعداد پست ملاک بود

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سید جان ! اون زمان که بازی مافیا رو راه اندختیم ! با توجه به ظرایط بازی پست های زیادی میخورد! خب مسلماً همچین پست هایی فقط برای اون بازی ارزش دارن و غیر از اون تو کل فوروم ارزش معنوی نداشتن ! به همین خاطر تصمیم گرفته شد که پست های اونجا حساب نشه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

سید جان ! اون زمان که بازی مافیا رو راه اندختیم ! با توجه به ظرایط بازی پست های زیادی میخورد! خب مسلماً همچین پست هایی فقط برای اون بازی ارزش دارن و غیر از اون تو کل فوروم ارزش معنوی نداشتن ! به همین خاطر تصمیم گرفته شد که پست های اونجا حساب نشه

خب من الان مشکل دارم با این قضیه. :1:
اگر حساب نمیشه چرا نوشتنش؟
اگر نوشتنش که حساب نشه چرا پستها حساب میشن؟
خب همین ریز کاری ها است که کیفیت فروم رو بالا تر میبره. yes1

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
سید امیر من این موضوع رو با رضا در میون میذارم تا حلش کنه. این رو هم بگم که پستت اصلاً جاش اینجا نیست. :wink2:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بعد از صحبت هایی که داشتیم قرار بر این شد که این تاپیک بره آرشیو ، بعداً در صورت نیاز از آرشیو به این انجمن منتقل میشه. مرسی. :wink2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی