پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تلاش همگانی برای بهبود شرایط فوروم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
97 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
احسان بی احترامی کردن اسون ها اگه من جمله اولت رو دوباره بخون دلیل اینکه سوالم رو تکرار می کنم اینه که منظور رو می یری اما جواب پرت می دی دلیل اینکه الان پست نمیدی اینه که دوست نداری شرکت کنی غیر اینه؟ مگر ادارس که هر کسی وظیفه ای داشته مگه بقیه وظیفه دارن که پست بدن ؟؟؟چون دوست دارن پست می دن شما هم دوست نداری یعنی قبلا دوست داشتی الان نداری من دنبال دلیل اینم خواهشا جواب اینو بده

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
من یه سوال از بیانکا و احسان بکنم .
به نظرتون فروم الان هیچ مشکلی نداره به گفته اون شعر همه چی آرومه من چقدر خوشحالم ؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

من یه سوال از بیانکا و احسان بکنم .
به نظرتون فروم الان هیچ مشکلی نداره به گفته اون شعر همه چی آرومه من چقدر خوشحالم ؟

مگه ما میگیم فروم مشکلی نداره؟! :1:
اتفاقا من و حسین در مورد مشکلات فروم خیلی با هم بحث کردیم و حسین هم داره تمامی تلاشش رو می کنه!
در حال حاضر فروم نیاز به حداقل دو مدیر انجمن ها داره تا بتونن به بخش های فوتبالی نظارت کنن!
ظاهر فروم مشکل داشت که حسین رسیدگی کرد و در آینده هم قراره وی بی بشیم!
واسه یه سری بی انگیزگی به وجود اومده و خیلی مشکلات دیگه!
اما این دلیل نمیشه که فکر کنید کسی به اینم موارد توجه نمی کنه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

خب!
دوست عزیز من مدیر "بخش پاتوق" هستم! مسئولیتی که بر دوشم هست فقط به همین بخش محدود میشه! پس کسی نباید از من خرده بگیره که چرا تو بخش های فوتبالی شرکت نمی کنید! این انتقاد به مدیری مثل مانی و رضا و حسین که "مدیر انجمن ها: هستن وارد هست ولی نه من و بیانکا که مدیر قسمت های خارج از فوتبال هستیم :smile:

من تو بحث هایی که توی تاپیک های زیر نظر شما هست ، شرکت نمی کنم ( به اون دلایلی که مصطفی گفت ) مشکلات اونجا رو هم نمیدونم . شاید مدیریت ایده آلی داشته باشین اونجا ؟!

حرف هایی که مصطفی گفت رو نمیخوام تکرار کنم . حرف دل من که هست ، شاید حرف دل محمد و عباس و خیلی های دیگه هم باشه .

این تاپیک هایی که زیر نظر شماست ، بحث های متفرقه ای هست که باید در کنار بحث های فوتبالی ادامه پیدا کنه . اگر غیر از این هست و بهای اون تاپیک ها با بحث های فوتبالی یکیه ، جناب صالحی بگن که کلا این بحث جمع شه و منِ طرفدار یوونتوس برم سراغ یه تاپیکی که ارزش فوتبال و فوتبال دوست رو بدونن . من نمیگم که اون تاپیک ها باید جمع بشه ولی از شما ، نه به عنوان یک مدیر ، بلکه به عنوان یه کاربر قدیمی انتظار میره که تو بحث های فوتبالی شرکت داشته باشین که چند نفر مثل خودم ازتون الگو بگیرن تا پست های درست و درمون بدن ، نه اینکه هرکی از فروم های دیگه میاد اینجا با خوندن پست های آخر هر تاپیک فوتبالی ، با یه پوزخند ، نشانگر ماوسش به سمت گوشه ی سمت راست صفحه بره .

این که شما میگید وظیفه ی من فلان چیزه ، این وظیفه ایه که مدیران ارشد به دوشتون گذاشتن ، ولی شما هم به عنوان یه کاربر باید تو بحث های فوتبالی باشید . این رو با جسارت تمام میگم باید . باید شرکت کنین . شمایی که 4 سال شب و روزتون رو با فرو گذروندین و تعداد پست هاتون به 10000 داره میرسه .

یادم میاد که یکی دو ماه پیش یکی ( فکر کنم مهرنوش ) گفت : فروم شده مثل یه بچه ی سر راهی . نمیدونم اون حرف رو واسه چی زد ولی اون حرف دقیقا الان صدق می کنه .

یکی یکی همه دارن میرن . واقعا اون تشبیه حیاط خلوتی که من داشتم ، واستون کم کم پدیدار نمیشه ؟ باید وضع از اینی که هست بدتر بشه ؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یه مورد دیگه هم من باید بگم . احسان چرا تا حالا برای بار n بهم پ خ زدن برای بحث های فنی و جذاب بیا فوتیران ؟ مگه فروم خودمون مشکلش چیه ؟ چرا نباید تو فوتیران تبلیغ اینجا بشه ؟ چرا همه کاربرا از اینجا که میرن فعالیتشون تو فوتیران دیده میشه ؟ نه تنها وظیفه تو بلکه وظیفه تمام مدیرهای فروم اینه که این بستر رو فراهم کنین .

حالا اینکه میگی مدیر بخش پاتوقم و تو آواتارم هم نوشته اصلا دلیل قانع کننده ای نیست . این بخش ها زیر سایه بخش اصلی باشه . و الا اگه پاتوق به تنهایی قرار بود مهم باشه شخصا 2 سال تموم وقتم رو پای چت گذاشتم و اونجا به نظرم نسبت به پاتوق اینجا کامل تر و بهتره . ولی چون زیر سایه اسم یوونتوسه ارزشش بیشتر میشه . پس نمی تونی این دو مورد رو از هم جدا کنی .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

از شما ، نه به عنوان یک مدیر ، بلکه به عنوان یه کاربر قدیمی انتظار میره که تو بحث های فوتبالی شرکت داشته باشین که چند نفر مثل خودم ازتون الگو بگیرن تا پست های درست و درمون بدن

این رو با جسارت تمام میگم باید . باید شرکت کنین . شمایی که 4 سال شب و روزتون رو با فرو گذروندین و تعداد پست هاتون به 10000 داره میرسه .

بحث جالبی هست. این تاپیک زده شد تا اگه به احسان و بیانکا به عنوان دو تا مدیر انتقادی وارد هست گفته بشه. که انتقاد افرادی مثل شما، محمد کراسیچ و عباس به این پست ندادن توی تاپیک های فوتبالی بود. جواب هم این شد که هیچ اجبار و وظیفه ای در این مورد نیست! حالا شما اومدی میگی نه به عنوان مدیر بلکه به عنوان یه کاربر قدیمی! حالا که بحث به حیطه ی کاربری کشیده شد اولاً دیگه جاش این جا نیست چون این جا فقط مربوط به مدیریت این دو نفر هست. دوماً این انتقادی هست که به همه ی کاربرهای قدیمی از زمان شروع این فوروم وارد بوده! نمی دونم چرا فهمش اینقدر سخته! به هر دلیلی این افراد به عنوان کاربر قدیمی نمی تونند یا نمی خوان پست بدن. هیچ باید ای هم در کار نیست!

اتفاقا افرادی مثل شما یا پرهام یا سایر کاربرهای نسبتا جدید و با دانش هستن که باید خودشون رو نشون بدن و توی بحث ها فعالیت کنن. چرا فکر می کنین راه افتادن کاربرهای جدید فقط و فقط تحت تاثیر پست های مدیرهاست؟! خود شماها به کاربرهای جدید انگیزه بدین!

باز هم تکرار می کنم هیچ باید ای در کار نیست! ما هیچ تعهدی ندادیم که فلان جا پست بدیم!

یادم میاد که یکی دو ماه پیش یکی ( فکر کنم مهرنوش ) گفت : فروم شده مثل یه بچه ی سر راهی . نمیدونم اون حرف رو واسه چی زد ولی اون حرف دقیقا الان صدق می کنه .

یکی یکی همه دارن میرن . واقعا اون تشبیه حیاط خلوتی که من داشتم ، واستون کم کم پدیدار نمیشه ؟ باید وضع از اینی که هست بدتر بشه ؟

برای هر رفتنی یه دلیل هست! حالا اون دلیل یا منطقی ئه یا نیست! بعضی دلیل ها اگه گفته بشه حل میشه مطمئنا.

چرا این رفتن ها رو گردن ما میندازین؟ احسان تهرانی رفت اما برگشت چون دلیلش مربوط به خودش بود. حسن رفت اما برگشت چون دلیلش مربوط به خودش بود. بهمن رفت به چند دلیل و چون خودش مدیر بود نمیشه دلیلشو گردن مدیرها گذاشت. امیرحسین ( ماتی گل) رفت اون هم به خاطر دلایل شخصی و مطمئنا برمیگرده. کامران هم که باز به دلایل شخصی ترجیح داده فعلا سکوت کنه. این که کسی از جو فوروم ناراضی باشه به این معنی نیست که از مدیرها شاکی ئه! شاید قسمت بزرگیش به همین نا آرامی های اخیر برگرده! مسعود رفت اما دلیلش رو نگفت. شاید اگه میگفت حل میشد اما 100% دلیل رفتنش ماها نیستیم!

شما هیچ ایرادی از نحوه ی مدیریت نگرفتین و در واقع دارین از جو فوروم شکایت می کنین. چرا خودتون سعی نمی کنین جو فوروم رو عوض کنین؟ چرا با کاربرهای جدید دوست نمیشین و راهنماییشون نمی کنین. اصلا فکر کنید این مدیرها به عنوان یه کاربر دیگه مهره ی سوخته هستن و فقط دارن وظایف مدیریتی شون رو انجام میدن. چرا به خاطر چندتا مهره ی سوخته شما هم فوروم رو ول کنین به امان خدا؟! همین تو و عباس و محمد و مصطفی و ... هستین که میتونین با فعالیت تون با دوستی هاتون جو فوروم رو عوض کنین!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
دوستان عزیز خواهش می کنم ایرادات و انتقاداتی رو ذکر کنید که فقط و فقط مختص من بیانکا و در حیطه ی مدیریت بخش پاتوق و خارج از فوتبال هست!

این که میگید باید به عنوان یک کاربر قدیمی تو بخش های فوتبالی شرکت کنید، به کل فروم و کاربرانی که تعداد پست های بیشتری دارن مربوط میشه نه من و بیانکا!

این که میگید چرا تو این تاپیک ها پست های به اصلاح اسپم هست به مانی و رضا مربوط میشه نه من و بیانکا!

واقعا درکش خیلی سخته؟! :1:

الان سهیل هم فقط داره تو محدوده ی رسانه ی بیانکونری فعالیت می کنه، و یا مانی اصلا فعالیتی نداره و ...! :1:

انتقادهاتون اصلا اورد نیست! با این حال داریم جواب میدیم ولی باز هم همون سوال تکراری رو میپرسید :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به نظر من که فروم هیچ مشکلی نداره و بی خودی دارید اعتراض می کنید از مدیرت از بالا تا پایبن تشکر می کنم من هم وظیفه ای ندارم که پست بدم پس من هم دیگه پست نمی دم تو فروم یک raid call هست که هفته ای یکبار به خاطر اون می یام با تشکر از احسان به دلیلی که خودش می دونه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

به نظر من که فروم هیچ مشکلی نداره و بی خودی دارید اعتراض می کنید
از مدیرت از بالا تا پایبن تشکر می کنم
من هم وظیفه ای ندارم که پست بدم پس من هم دیگه پست نمی دم تو فروم
یک raid call هست که هفته ای یکبار به خاطر اون می یام

با تشکر از احسان به دلیلی که خودش می دونه

و یک نفر دیگر هم میرود
این داستان ادامه دارد
حالا دوباره پست منو پاک کنید بگید ربطی به موضوع نداره
ور هم نپرید.اول سال شگون نداره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من هم انتقادی به مدیریت احسان داشتم که شخصا بهش گفتم تو مواردی هم قانع شدم ولی شما دیگه انتقاد نمیکنید حرف زور میزنید بخدا :1: اقا دوست نداره بیاد تو لیگ فانتزی شرکت کنه :1: بحث فوتبالی نمیکنه ؟ خوب شاید فوتبال هارو نمیتونه ببینه یا اصلا سطح دانشش پایینه خجالت میکشه بحث کنه :1: چرا اخه وقتی یه فوصتی هست برای نقد کردن به بی راهه میکشید بحثو ؟ منم تو انجمن تاریخ مدیریت میکنم خیلی ها از جمله دوستای خودم اونجا شرکت نمیکنن شاید دلایل خودشون رو دارن شاید اصلا مثل رضا دوست ندارن مبحث تاریخ رو ، خب من بیام بهشون زور بگم که اقا بیا شرکت کن ؟ نامرد :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

من هم انتقادی به مدیریت احسان داشتم که شخصا بهش گفتم تو مواردی هم قانع شدم ولی شما دیگه انتقاد نمیکنید حرف زور میزنید بخدا :1:
اقا دوست نداره بیاد تو لیگ فانتزی شرکت کنه :1: بحث فوتبالی نمیکنه ؟ خوب شاید فوتبال هارو نمیتونه ببینه یا اصلا سطح دانشش پایینه خجالت میکشه بحث کنه :1:
چرا اخه وقتی یه فوصتی هست برای نقد کردن به بی راهه میکشید بحثو ؟ منم تو انجمن تاریخ مدیریت میکنم خیلی ها از جمله دوستای خودم اونجا شرکت نمیکنن شاید دلایل خودشون رو دارن شاید اصلا مثل رضا دوست ندارن مبحث تاریخ رو ، خب من بیام بهشون زور بگم که اقا بیا شرکت کن ؟ نامرد :1:

این حرف شما وقتی صدق می کنه که فروم به قول عباس حالت چت روم داشته باشه نه اینکه یه فروم فوتبالی باشه .

مگر همین شما نبودید که حدود دو ماه پیش به من گفتین که بیا تو بحث تاریخ شرکت کن ؟ من هم واقعا به عنوان کاربر وظیفه ی خودم دونستم که بیام و تو بحث شرکت کنم .

این وظیفه واسه همه هست . همه ی فعالیت ها باید زیر سایه ی پرچم یوونتوس باشه ، همونطوری که از اسم فروم پیداست .

اگر قرار نباشه که کسی واسه فوتبال نیاد اینجا ، به نظر من فعالیتش پشیزی نمیارزه . ( این نظر منه و شاید واسه خیلی ها اهمیت نداشته باشه )

این تاپیک واسه این زده شده که دو مدیر پاسخگو باشن ، دلیل دفاع افراد دیگه رو متوجه نمیشم !!!

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

این تاپیک واسه این زده شده که دو مدیر پاسخگو باشن ، دلیل دفاع افراد دیگه رو متوجه نمیشم !!!

به خاطر این که انتقاد شما از فعالیت نکردن توی تاپیک های فوتبالی درمورد احسان و بیانکا نیست صرفاً ! شمال بقیه ی مدیرها هم میشه.

بهتره پست من رو یک بار دیگه بخونی به جای این که حرف های خودت رو مدام تکرار کنی!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

این حرف شما وقتی صدق می کنه که فروم به قول عباس حالت چت روم داشته باشه نه اینکه یه فروم فوتبالی باشه .

مگر همین شما نبودید که حدود دو ماه پیش به من گفتین که بیا تو بحث تاریخ شرکت کن ؟ من هم واقعا به عنوان کاربر وظیفه ی خودم دونستم که بیام و تو بحث شرکت کنم .

این وظیفه واسه همه هست . همه ی فعالیت ها باید زیر سایه ی پرچم یوونتوس باشه ، همونطوری که از اسم فروم پیداست .

اگر قرار نباشه که کسی واسه فوتبال نیاد اینجا ، به نظر من فعالیتش پشیزی نمیارزه . ( این نظر منه و شاید واسه خیلی ها اهمیت نداشته باشه )

خب از شما دعوت کردم :1: به زور که نخواستم ، اگه شرکت نمیکردی نمیامد ازت انتقاد کنم :1:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
بسیار هم عالی... آقا این ممد کراسیچ (که انصافا فقط در حد خوندن پستهاش میشناسمش) از اول تا آخر داره یه سوال رو میپرسه که شما از جواب دادنش دارید طفره میرید. دوستان، اصلا سوالش به بحث این تاپیک مربوط نباشه، اصلا درست، نباید اینجا مطرح بشه چون اینجا نقد مدیریت بچه هاست اونم توی حوزه مدیریت خودشون. ولی آیا شما نمیتونین یه جواب درست بدید تا یه بار واسه همیشه رفع ابهام بشه از بچه ها؟ سوالشم همچین غیرمنطقی نیست از نظر من که هیچکدومتون رو نمیشناسم و از فضای بیرون تری به قضیه نگاه میکنم. چند نفر گفتن که پست دادن زوری نیست و شاید طرف دلش نخواست پست بده، اتفاقا بحث اینه که کسی که به عنوان یه آدم باتجربه توی فروم مطرحه چرا دلش نخواد پست بده؟ ببخشید، ولی مایی که توی همین فروم تا یکمی بزرگ جمع میشیم فعالیتمون کم میشه و یه جورایی در شان خودمون نمیبینیم پست فنی بدیم (اینو میگم چون این دوستانی که الان این انتقاد بهشون وارده که چرا پست فنی نمیدن قبلا خیلی هم خوب فعالیت داشتن توی حوزه بحث های فنی و نقدها، پس یعنی این که میتونن این کارو بکنن ولی نمیخوان) چطور انتظار داریم کشوری داشته باشیم که توش مدیرامون و رییسامون از جون مایه بذارن واسه کشورمون؟ اگه اونام بخوان اینطوری فک کنن که واویلاست... حتی یکی از مدیرا تو پستش گفته که چرا خودتون اینکارو نمیکنین و دوستای جدید پیدا نمیکنین و با اونا بحث نمیکنین و اینکه حتما نباید از ما یاد بگیرین! دوست عزیز، فلسفه زندگی و وجود این فروم بر پایه همون انتقال تجربه و دست به دست شدن تجربه ها و یادگیری تازه واردها از کوچیک ترهاست. اگه بخوایم با این پیشنهاد شما جلو بریم که تا چند وقت دیگه فروم کاملا دو دسته میشه (اگه الان نباشه) قدیم ها و جدیدها، و این خیلی زشته که فقط واسه یه فروم دسته بندی طبقاتی ایجاد بشه و یکی از دسته ها اون یکی رو تحویل نگیره! و اینکه اگه بخواد به پیشنهاد شما عمل بشه اصلن بهتر نیست که یه فروم جدید زده بشه و جدیدترها توی اون فعالیت کنن؟ اینجوری دیگه مدیریتش هم دست همون بچه های جدیده با دوستایی که پیدا کردند. خواهشا انقدر از بالا و از روی قدرت پست ندید بعضیاتون. یکمی هم خودتونو جای کسایی بذارید که دارن انتقاد میکنند. با بحث قهر و خداحافظی اینجوری هم اساسا مشکل دارم. یعنی چی تا دو نفر ازمون انتقاد کردن یا به انتقادمون گوش نکردن قهر کنیم بذاریم بریم؟ بچه ها، اینجا فقط یه فرومه، اگه نتونیم تو این فروم با هم بسازیم پس فردا چجوری میتونیم توی جامعه با نقد همدیگه کنار بیایم؟ من هم میدونم که شاید بخواد به پست من جواب داده بشه (شاید هم نخواد داده بشه :1:) اگه منطقی بود که قبولش میکنم چون مسلما از همه چی خبر ندارم، اگرم منطقی نبود یه جواب بهش میدم. ولی الان اینجا فقط داره یه دور باطل زده میشه و هر کسی حرف خودشو میزنه. اینجوری بحثمون تا یه سال دیگه هم به نتیجه نمیرسه. با تشکر

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
چرا فکر میکنین جواب داده نمیشه؟!

اول می خوام درمورد شرکت کردن یا نکردن مدیرها توی بحث های فوتبالی حرف بزنم. ببینید من، بیانکا، احسان، سهیل و حسن هر کدوم مدیرهای یک انجمن به خصوص هستیم. و وظیفه داریم به انجمن خودمون رسیدگی کنیم و توش پست بدیم، بعضاً بحث راه بندازیم و ... امّا حرف شما درست! بهتر هست که مدیرها شرکت کنن توی بحث های فوتبالی اما این وظیفه نیست و اگه کوتاهی ای درش شد جای انتقادی وجود نداره! مثلاً خود من و تا اون جایی که می دونم بیانکا و احسان هم مثل من توانایی دیدن بازی های یووه رو نداریم. اینترنتی هم بخوایم ببینیم به دلیل سرعت پایین کیفیت پخش افتضاحه. یه دلیل دیگه مشغله ی کاری ئه. یه دلیل دیگه اش کلاً بی حوصلگی و شاید هم افسردگی ( :1: ) ـِ مدیر مربوطه است! ده تا دلیل میشه آورد اما شما کلید کردید که دلیل شرکت نکردن مدیرها به طور قطع آدم حساب نکردن کاربرهای جدید ئه! نه به خدا این طور نیست! شاید یکی از دلایل این باشه امّا در کنارش ده تا دلیل دیگه هم برای این عدم فعالیت هست. این که شما همین یه دلیل رو میبینید و روی چوب کردید نشونه ی بدبینی هست!

مشکل شما اینه که مدام اصرار میکنید که مدیرها بقیه رو آدم حساب نمی کنن! از شما اصرار و از ما انکار . و این به هیچ جا نمیرسه!

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

مثلاً خود من و تا اون جایی که می دونم بیانکا و احسان هم مثل من توانایی دیدن بازی های یووه رو نداریم. اینترنتی هم بخوایم ببینیم به دلیل سرعت پایین کیفیت پخش افتضاحه.

پست فنی یا تحلیل فقط مربوط به دیدن بازی نیست. ما که فقط تحلیل بازی رو توی فروم نداریم. خیلی از تحلیل ها براساس وضعیت کلی تیم، آمار بعد از مسابقه، حواشی بوجود آمده و تجربیات فوتبالی یک نفر و پیش بینی اون از وضعیت های مشابه در آینده میشه به علاوه، حتی اگر اینکه شما 3 نفر بازی رو نمی بینید قابل قبول باشه، بحث کلی تر از شما 3 نفر هست و به علاوه...

اینو میگم چون این دوستانی که الان این انتقاد بهشون وارده که چرا پست فنی نمیدن قبلا خیلی هم خوب فعالیت داشتن توی حوزه بحث های فنی و نقدها، پس یعنی این که میتونن این کارو بکنن ولی نمیخوان

یه دلیل دیگه مشغله ی کاری ئه. یه دلیل دیگه اش کلاً بی حوصلگی و شاید هم افسردگی ( ) ـِ مدیر مربوطه است!

این دو دلیل به تنهایی میتونه فروم رو به نابودی بکشونه. اگه مدیر فروم پرمشغله، افسرده یا بی حوصله باشه از اعضاش چه انتظاری میشه داشت؟ اگه رییس و مدیرای یه شرکت راندمان و انگیزه نداشته باشند یا کارهایی مهمتر از اداره شرکت داشته باشند آیا اون شرکت میتونه پیشرفت کنه، هر چقدرم کارگرهاش تلاش گر باشن؟ در اینصورت بهتر نیست اون مدیر ذره ذره تجربیاتش رو به عضوهای بعدی بده و کنار بره؟

اما شما کلید کردید که دلیل شرکت نکردن مدیرها به طور قطع آدم حساب نکردن کاربرهای جدید ئه! نه به خدا این طور نیست! شاید یکی از دلایل این باشه

و این "شاید"، همون سوالی هست که مطرح شده...

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

پست فنی یا تحلیل فقط مربوط به دیدن بازی نیست. ما که فقط تحلیل بازی رو توی فروم نداریم. خیلی از تحلیل ها براساس وضعیت کلی تیم، آمار بعد از مسابقه، حواشی بوجود آمده و تجربیات فوتبالی یک نفر و پیش بینی اون از وضعیت های مشابه در آینده میشه به علاوه، حتی اگر اینکه شما 3 نفر بازی رو نمی بینید قابل قبول باشه، بحث کلی تر از شما 3 نفر هست و به علاوه...

به شخصه تا بازی رو نبینم هیچ نظری درمورد تیم و بازیکن ها نمی تونم بدم! شاید یه جور حساسیت و وسواس به خرج دادن باشه.

این دو دلیل به تنهایی میتونه فروم رو به نابودی بکشونه. اگه مدیر فروم پرمشغله، افسرده یا بی حوصله باشه از اعضاش چه انتظاری میشه داشت؟ اگه رییس و مدیرای یه شرکت راندمان و انگیزه نداشته باشند یا کارهایی مهمتر از اداره شرکت داشته باشند آیا اون شرکت میتونه پیشرفت کنه، هر چقدرم کارگرهاش تلاش گر باشن؟ در اینصورت بهتر نیست اون مدیر ذره ذره تجربیاتش رو به عضوهای بعدی بده و کنار بره؟

مدیرها توی انجمن مربوط به خودشون کوتاهی نمی کنن که با افراد دیگه جایگزین بشن. مشکل رکود انجمن های یوونتوسی هست. ربطی به مدیریت سایر بخش ها نداره. اگه رکود هست توی تاپیک های فوتبالی به همه برمی گرده نه به من یا 4 تا مدیر جزء دیگه!

و این "شاید"، همون سوالی هست که مطرح شده...

مسئله اینه که این شاید هیچ وقت اثبات نمیشه که به خاطرش محاکمه بشه کسی!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مهرنوش این حرفت برای اینکه بازیها رو نمی بینید واقعا طفره رفتن از جوابه . و حتی اسم افسردگی بردن و ...
بازی این هفته یوونتوس و پالرمو رو کسی دیده ؟ خوب ندیده چون پخش نشده ولی اسپم یا غیر اسپم 6 صفحه جلو رفته . هیچکی هم بازی رو ندیده . پس کلا این حرفت تاییدی برای پست ندادن نیست .
در مورد افسردگی و بی حوصلگی اینا هم باید بگم برای میتینگ چرا افسرده نیستید ؟ منظورم این نیست میتینگ بده و حتی ربطی هم پیدا نمیکنه به بقیه که 4 5 نفر همدیگرو رو جایی ببینن ولی کسی که افسرده هست مسلما برای این موارد هم افسردس نه فقط برای موارد خاص .
در مورد بیانکا هم که چند تا بهونه اورد که تو برترین کاربر 90 شرکت نکرده چطوری لا به لای اونا پست داده . بی اهمیت ترین مورد بریا نقد همین برترین کاربر 90 هست ولی به قول دوستمون شفاف سازی بهتره .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

مهرنوش این حرفت برای اینکه بازیها رو نمی بینید واقعا طفره رفتن از جوابه . و حتی اسم افسردگی بردن و ...
بازی این هفته یوونتوس و پالرمو رو کسی دیده ؟ خوب ندیده چون پخش نشده ولی اسپم یا غیر اسپم 6 صفحه جلو رفته . هیچکی هم بازی رو ندیده . پس کلا این حرفت تاییدی برای پست ندادن نیست .
در مورد افسردگی و بی حوصلگی اینا هم باید بگم برای میتینگ چرا افسرده نیستید ؟ منظورم این نیست میتینگ بده و حتی ربطی هم پیدا نمیکنه به بقیه که 4 5 نفر همدیگرو رو جایی ببینن ولی کسی که افسرده هست مسلما برای این موارد هم افسردس نه فقط برای موارد خاص .
در مورد بیانکا هم که چند تا بهونه اورد که تو برترین کاربر 90 شرکت نکرده چطوری لا به لای اونا پست داده . بی اهمیت ترین مورد بریا نقد همین برترین کاربر 90 هست ولی به قول دوستمون شفاف سازی بهتره .

درمورد بازی با پالرمو! انصافا چند درصد پست هاش به قول خود شما تحلیلی و فنی ( انتظاری که از مدیران دارید) هست؟!!!

درمورد افسردگی! یه مسئله ی شخصی ئه و به شما ربطی نداره!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

من متاسفام که شما دیگه تو حوزه شخصی افراد هم دخالت میکنید !!
به شما چه که طرف افسردست ولی میاد تو فروم؟؟
جمعش کنید دیگه این مسخره بازیهارو ، یه امکانی بتون دادن که انتقاد کنید دیگه شورش رو در اوردید !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی