پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تلاش همگانی برای بهبود شرایط فوروم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
97 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

درمورد بازی با پالرمو! انصافا چند درصد پست هاش به قول خود شما تحلیلی و فنی ( انتظاری که از مدیران دارید) هست؟!!!

درمورد افسردگی! یه مسئله ی شخصی ئه و به شما ربطی نداره!

انتظار از مدیرا اینه در مورد این بازی صحبت کنن . نه تنها مدیرا حتی کاربرای قدیمی . افرادی مثل کمال و ... تو همه بحث ها هستن چرا شما نیستید ؟
خط دوم صحبتتون هم فقط نشون دهنده طفره رفتن از جوابه .
یا من نمیدونم افسردگی چیه یا شما یه چی دیگه معنی میکنید افسردگی رو . خوبه خدا رو شکر معنی افسردگی رو بعد 24 سال از یک خانوم یاد گرفتم .
منم حرف دیگه تو این تاپیک ندارم .
از مدیرت از بالا تا پایبن تشکر می کنم

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

در مورد افسردگی و بی حوصلگی اینا هم باید بگم برای میتینگ چرا افسرده نیستید ؟

دقیقا صحبت من هم همینه که مدیرای ما واسه مدیریت کردن بخش افسرده و پرمشغله نیستند ولی واسه شرکت توی بحث ها افسرده میشن

به شخصه تا بازی رو نبینم هیچ نظری درمورد تیم و بازیکن ها نمی تونم بدم! شاید یه جور حساسیت و وسواس به خرج دادن باشه.

باز هم میگم، فکر کنم خیلی واضح باشه که همه تحلیل ها به دیدن بازی مربوط نیست. واقعا خیلی از اون ها به دیدن بازی ها ارتباطی نداره

مسئله اینه که این شاید هیچ وقت اثبات نمیشه که به خاطرش محاکمه بشه کسی!

اینجا هیچ کس محاکمه نمیشه. کلمه به کلمه عنوان تاپیک واضحه: "تلاش همگانی برای بهبود شرایط فروم" و یکی از این مهم ترین راه های بهبود به بهبود عملکرد مدیرا مربوط میشه. ولی الان بیشتر این عنوان به تاپیک میاد: دفاعیات مدیران برای اثبات درست بودن حرفشان و نپذیرفتن انتقادات سایرین.
توی پست اولم گفتم که این بحث داره به یه دور باطل میره، دارم احساس میکنم که خودم هم دارم جزیی از اون دور باطل میشم. فکر میکنم با این وضعیت درباره این موضوع دیگه پست ندم بهتر باشه چون گفتنی هایی که داشتم رو گفتم و هر کسی هم که نوشته هامو بخونه متوجه نظر و منظورم میشه و فکر میکنم تکرارش دردی رو دوا نمیکنه

با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و نوشته هامو خوندید

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

یا من نمیدونم افسردگی چیه یا شما یه چی دیگه معنی میکنید افسردگی رو . خوبه خدا رو شکر معنی افسردگی رو بعد 24 سال از یک خانوم یاد گرفتم .

ممنون

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
سه صفحه این تاپیک رو خوندم خدایی سر درد گرفتم، دیگه نمیدونم الان احسان و بیانکا چه حالی دارن! حسین شما این تاپیک رو زدی اینجا که بیایم در مورد مدیریت احسان و بیانکا انتقاداتمون رو بگیم ولی الان رسیدگی نمیکنی ببینی داره چه چیزهایی مطرح میشه که ربط چندانی به هدف تاپیک نداره! خواهشا بیا یه ذره اینجا رو بررسی کن.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من جا داره از هماهنگی بالای مدیران و پشتیبانی خوبی که از هم می کنن تشکر کنم امیدوارم این خشو خاشاک دست از اعتراض بردارن من نمی دونم چرا توجیه نمی شن

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

من جا داره از هماهنگی بالای مدیران و پشتیبانی خوبی که از هم می کنن تشکر کنم
امیدوارم این خشو خاشاک دست از اعتراض بردارن
من نمی دونم چرا توجیه نمی شن

محمد ازت خواهش میکنم دست بردار
اینو منی دارم میگم که برگشتنم به فروم برات مهم ترین اتفاق سال بود ! پس اگه برات ادم محترمی هستم هم خودت هم دوستات خواهشا بس کنید .

اگر انتقاد سازنده ای کردید امیدوارم رسیدگی بشه و شرایط براتون مطلوب .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اینو منی دارم میگم که برگشتنم به فروم برات مهم ترین اتفاق سال بود ! پس اگه برات ادم محترمی هستم هم خودت هم دوستات خواهشا بس کنید .

این بهترین اتفاق در سال 91 در فروم برای من بوده

به من چه
من اصلا ایدی عباس و raby baggio رو ندارم
هر کی امد نقد کرد دوست منه؟
شدیم ریس اعتراضیون
من اصلا اعتراضی ندارم همه چه ارومه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

من جا داره از هماهنگی بالای مدیران و پشتیبانی خوبی که از هم می کنن تشکر کنم
امیدوارم این خشو خاشاک دست از اعتراض بردارن
من نمی دونم چرا توجیه نمی شن

اون از عباس این هم از جناب عالی!
واسه چی دری وری میگی؟ انتقاد کردین از کل مدیرها و ما هم جواب میدیم اگه نمی خواین جواب ها رو قبول کنین دیگه مشکل خودتونه!

اتفاقا این که معترضین 4-5 نفر خاص هستن و همشون روی یه مسئله ی خاص کلید کردن بیشتر به حمایت از همدیگه شبیه هست!

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

واقعا باید از چی دست برداریم ؟ منظور شما از رفیقای محمد اینه که صرفا ما داریم از حرف هم دفاع می کنیم و اوضاع بر وفق مراد همه ست .

این دقیقا کاریه که شما ها دارین انجام میدین و نمیذارین مدیرا خودشون جواب بدن . بهونه تون هم اصلا قابل قبول نیست .

واقعا این بحث داره بیهوده میشه و اصل حرف ما نادیده گرفته میشه .

بس کنیم بهتره .

من حرف مهرنوش رو که گفت ماها به خودمون تکونی بدیم تا فروم بره جلو قبول می کنم ، شاید مشکل از من باشه .

کسی که اشتباهش رو قبول نمیکنه ، شاید واقعا ایراد از ماست .

اگه با تلاش ما ها کار به جایی نرسید ، واقعا باید یک فکر اساسی بکنن جناب صالحی .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حواستون به پست هایی که میدین باشه!
بعد از این هر پستی که حاوی توهین یا لحن نا مربوط باشه پاک میشه! این تاپیک ساخته شده واسه بهتر شدن وضعیت فروم و نه خالی کردن عقده ها!
لطفا سوء استفاده نکنید! اگر انتقادی دارین خیلی محترمانه بگید در غیر این صورت جو تاپیک رو بهم نریزید!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اون از عباس این هم از جناب عالی!
واسه چی دری وری میگی؟ انتقاد کردین از کل مدیرها و ما هم جواب میدیم اگه نمی خواین جواب ها رو قبول کنین دیگه مشکل خودتونه!

اتفاقا این که معترضین 4-5 نفر خاص هستن و همشون روی یه مسئله ی خاص کلید کردن بیشتر به حمایت از همدیگه شبیه هست!

احترام خودتو نگه دار
حیف که در شخصیت من نیست که به کسی توهین نمی کنم

تو این فروم فقط 4 یا 5 نفر معترضا؟
خودتون رو زدین به اون در یا واقعا نگرفتید؟
روزی نداریم که بهترین اعضا فروم نرن
حتما با من مشکل دارن که می رن

واقعا متاسفم همین

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
واقعا وقتی میبینم اکثرا به چه مسائلی گیر میدن تعجب میکنم .

شاید دارم اشتباه میکنم ولی حس میکنم همه این سوالاتی که دارید میپرسید فقط باعث میشه که طرف های سوال شونده بیشتر تو اون دنیایی که واسه خودشون ساختن فرو برن !

وقتی طرفتون از طریقه این دنیای مجازی بخواد رابطه اجتماعی شکل بده منجر به همین مسائل میشه !

خب وقتی طرفتون داره علنی بر میگرده جواب انتقادتون رو میگه من دوس دارم تو جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران راجع به مسائل غیر فوتبالی مثله ( شعر و چرندیات و صرفا خاطره تعریف کردناشون از همون رابطه ای که از طریقه این دنیای مجازی شکل دادن و بحث های خصوصیشون ) تو این فروم بپردازن دیگه چرا هی اصرار میکنید ؟

اینجا صرفا 1 دنیای مجازیه و من دوس دارم بیام توش و فقط راجع به یوونتوس صحبت کنم چون دلیلی که به این فروم اومدم فقط این بوده که عاشقه یووه ام .

حالا شاید کسه دیگه ای میاد اینجا که فعلا فقط میخواد از حال و احواله هر شبش و زرنگی هاش تعریف کنه .

من کسی نیستم که بخوام به کسی چیزی بگم ولی فک میکنم اگه واقعا یجوری فک کنید این فقط 1 دنیای مجازیه و خودتون رو درگیره این دنیایی که بعضی از دوستان ساختن نکنید مشکلات حل میشه .

کلا واسه منی که تازه عضو این فروم شدم , تو این چند ماهه شناختی که پیدا کردم این بوده که بطوره مشخصی به قول خوده دوستان همون نسل اولیه فروم که قدیمی تر هستن امثال مانی و قاسم و کمال و حسین واقعا نسله طلایی این فروم بودن و همیشه پیگیر این خواهم بود که با همچین کسایی که اینجا رو صرفا 1 دنیای مجازی میدونن و فقط بخاطره 1 دلیل که اونم یووه اس میان درگیر باشم نه با کسانی که صرفا دنباله خاله زنک بازیو و دوستی هاشون هستن .

همه این حرفارو زدم که از 1 نفر تشکر کنم چون واقعا با این همه حاشیه که در غیاب همه این قدیمی های موثر داره دنبال میشه , داره بازم فعالیت خوبشو ادامه میده تا منه طرفدار یووه با 21 سال سن دیدگاه های 1 طرفداره بزرگتر از خودم رو هم بدونم و این قطعا خیلی مفیده واسم .

چون اینجا جاش نیست فقط اسمشو تو تاپیک تقدیر و تشکر میگم .

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

اولش که اینو خوندم خیلی ناراحت شدم ولی بعدش که بیشتر فکر کردم دیدم واقعا ارزش ناراحتی نداره

خودم وجدانم راحته که واسه چی چیزی که به نظرم درست تر میومد رو اینجا گفتم، همین.

راستی، اگه یه نفر توی این فروم اسم کوچیک من رو بدونه، یه جایزه پیش من داره :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
مخاطب اون جمله ی من مطمئنا شما نبودی دوست عزیز!

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

اگه کسی بخواد توی فروم از نقد کردن سوء استفاده کنه و توهین کنه و پرو بازی دربیاره ، باید بدونه که حرفش بی جواب نمیمونه !!!

جمعش کنید دیگه این مسخره بازیهارو ، یه امکانی بتون دادن که انتقاد کنید دیگه شورش رو در اوردید !!!

واسه چی دری وری میگی؟

اگه میدونستم قراره عاقبت نقد ها این بشه ، هیچوقت اینجا پست نمیدادم .

عاجزانه از آقای صالحی تقاضا دارم که این تاپیک رو ببنده . خیلی داره بی احترامی ها زیاد میشه .

کاشکی ما هم روش حسین ( batigol ) رو پیش می گرفتیم .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

به من چه
من اصلا ایدی عباس و raby baggio رو ندارم
هر کی امد نقد کرد دوست منه؟
شدیم ریس اعتراضیون
من اصلا اعتراضی ندارم همه چه ارومه

محمد مگه من گفتم تو ایدی عباس و raby baggio داری که دست و پات رو گم کردی ؟ :1: من والا اصلا نمیدونم raby baggio اسمش چیه :1:
=-=-=-=-
ولی بعدش که بازم ادامه دادی :1:

=-=-=-
La Fidanzata D Italia
سوالاتی که دوستان مطرح کردن انقدر مسخره بود که هنوزم میگم اگه کسی بخواد تو مسائل شخصی کسی دخالت کنه این "حق" رو نداره جوابش رو میدم

ما اعصابمون از سنگ و کلوخ نیست که هی یه بند دارید به هر چیز بی موردی گیر میدین دیگه ادم به این جاش میرسه :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

مهرنوش این حرفت برای اینکه بازیها رو نمی بینید واقعا طفره رفتن از جوابه . و حتی اسم افسردگی بردن و ...
بازی این هفته یوونتوس و پالرمو رو کسی دیده ؟ خوب ندیده چون پخش نشده ولی اسپم یا غیر اسپم 6 صفحه جلو رفته . هیچکی هم بازی رو ندیده . پس کلا این حرفت تاییدی برای پست ندادن نیست .
در مورد افسردگی و بی حوصلگی اینا هم باید بگم برای میتینگ چرا افسرده نیستید ؟ منظورم این نیست میتینگ بده و حتی ربطی هم پیدا نمیکنه به بقیه که 4 5 نفر همدیگرو رو جایی ببینن ولی کسی که افسرده هست مسلما برای این موارد هم افسردس نه فقط برای موارد خاص .
در مورد بیانکا هم که چند تا بهونه اورد که تو برترین کاربر 90 شرکت نکرده چطوری لا به لای اونا پست داده . بی اهمیت ترین مورد بریا نقد همین برترین کاربر 90 هست ولی به قول دوستمون شفاف سازی بهتره .

La Fidanzata D Italia انصافا وجدانا انسانا این پست رو بخون ، میتونی به جای دخالت کردن تو مسائل شخصی از توش به من انتقاد سازنده نشون بدی ؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

انتظار از مدیرا اینه در مورد این بازی صحبت کنن . نه تنها مدیرا حتی کاربرای قدیمی . افرادی مثل کمال و ... تو همه بحث ها هستن چرا شما نیستید ؟

این یکی هم هست :1: که البته توهین به جنس زن هست نه فقط من!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من هرچی خوندم به کسی بی احترامی نکرده بودم که مهرنوش به من گفت دری وری می گی اینو یادم نمی ره هیچوقت همشهری

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
منظورم از دری وری این بود که گفتی مدیرها بیخودی از هم حمایت می کنن! تهمت زدی جوابشم گرفتی!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی