پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
167 پاسخ برای این موضوع

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
تبریــــــــک می گم !
طبق معمول بازی از شبکه 3 پخش نشد !
سرعت اینترنت هم خیلی جالب بود .... :Facepalm:
تو این دست و پا شکسته بازی رو دیدن که چیز خاصی از لاتزیو ندیدیم و بازی تحت کنترل بود و خوشبختانه مجال هنرنمایی به اتتزیو داده نشد !
ولی ای کاش آله هم بازی می کرد ...
کم کم نتیجه دارم میگیرم کونته یه حس حسادت نسبت به آله داره ! :nugget:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
تبريك ميگم . گفتم واسه اين يووه ديگه اسم تيم روبرو مهم نيست . ولي جدا بازي نفسگيري بود . اخرا داشت سخت ميشد . اين يارو هرنانز عجب بازيكني بود . خيلي ازار داد

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
کونته دوست داریم . خیلی خوشحالم . یه سوال : کلودیو کارت گرفت و بازی بعد رو گمونم از دست داده. میخوام ببینم بازی با ناپولیه یا بازی بعدیش ؟

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
:onesmiley2:جیاکرینی ضعیف بود, از پپه هم راضی نیستم(هیچکدوم از سانتاش نرسید), بوفن جون هم عالییییییییییی بود, ویدال هم خوب جا افتاده راضیم ازش, مث اینکه کوا کم کم داره خودشو به کنته تحمیل میکنه ولی از بد شانسش ماتری خیلی عالی بازی میکنه در کل این پیروزی شیرین مبارک همه.....هووووووررراااااا...... :onesmiley2:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

! هم با سرعت و تمپوی خیلی بالا بتونه در جریان بازی باقی بمونه

رضا این کلمات انگلیش رو چرا فینگلیس ( انگلیسی به فارسی رانده شده ) مینویسی :1: بنویسی Tempo بهتر نیست :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
الان یووه چند هفته است که داره با این ترکیب بازی می کنه ولی کسی باز جلودارش نیست . انصافا کارش درسته . خدا کنه بلای نیم فصل دوم پارسال سرمون نیاد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
4 مین برد متوالی، تجربه ای که مدت ها بود یووه کسب نکرده بود ! :1:

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال
تبریکات بسیار فراوان میگم نیمه دوم به خوبی نیمه اول نبودیم ولی خوب کنترل کردیم البته چاشنی شانس هم بهمون کمک کرد و سه امتیاز رو گرفتیم اقا خدایی عیار تیم دیگه مشخصه دیگه :waiting:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

کونته دوست داریم . خیلی خوشحالم .
یه سوال : کلودیو کارت گرفت و بازی بعد رو گمونم از دست داده. میخوام ببینم بازی با ناپولیه یا بازی بعدیش ؟

بله بازی بعدی ناپولی هست

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
نمیدونم چرا کراسیچ رو تو 18 تا هم قرار نداده بود ایستیگاریبا و جاکرینی کلاس بازی یوونتوس رو پایین آوردن کاش به جای این دوتا به الیا و کراسیچ فرصت خودنمایی میداد گزارشگر الجزیره از احتمال خرید توز برای یووه خبر داد ضمن این که یووه مبلغ پیشنهادیش رو بالا برده.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

4 مین برد متوالی،

تجربه ای که مدت ها بود یووه کسب نکرده بود ! :1:

یوونتوس فصل پیش هیچ وقت نتونست بیشتر از دو برد متوالی به دست بیاره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

4 مین برد متوالی،

تجربه ای که مدت ها بود یووه کسب نکرده بود ! :1:

خیلی وقت نگرفتنش هیچ ، بردن ویولا ، اینتر ، پالرمو ، لاتزیو و انشاا... ناپولی پشت سر هم یه کیف دیگه ای داره .
هیشکی الان مثل ما خوشحل نیست . الان می فهمم چرا همیشه همه میگن باید صبر داشته باشید . بعد از 5 سال که صبر کردیم داریم مزد وفاداریمونو می گیریم . این یه لذت دیگه ای داره .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
عجب بازی بود.هم از نظر جدول حساس بود هم از حیث وجود طرفدارای لاتزیو که تو ایتالیا مخ تعطیل ترینن :1:.ولی نیمه دوم فقط صدای یووه یووه از استادیوم میومد.لاتزیو هم انصافا خوب بازی کرد دم کونته گرم که از یه همچین بازی سختی یه 3 امتیاز خوشگل واسه مون دراورد.تو این بازی نشون دادیم حتی اگه بخوایم بازی همیشگیمون رو انجام ندیم و چند لایه دفاع کنیم بعد ضدحمله بزنیم میتونیم خوب هم میتونیم. ما زمان لیپی و کاپلو هم بازی های سختو خوب درمی آوردیم .در کل همه تیم به نظر من خوب بودن جز یکی دوتا اشتباه که بونوچی انجام داد این بشر گاهی اوقات خیلی راحت تمرکزشو از دست میده :102:.اگه اون شوت ماتری گل میشد چی میشد :dreamy:

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
مهمترین جنبۀ این برد اینه که دیگه تو ورزشگاه یوونتوس نبود، یه بازی خارج از خونه بعد چند هفته، بازی تو رم با اون هوادارای لاتزیو ببری، کلین شیت هم کنی، یه سوپربوفون هم ببینی، خیلی شیرینه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کل بازی تو این جمله خلاصه می شه : بانوی پیر کاپلویی برد ( لاتزیو 0 - 1 یوونتوس )

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

کل بازی تو این جمله خلاصه می شه :

بانوی پیر کاپلویی برد ( لاتزیو 0 - 1 یوونتوس )

اتفاقا بعد بازی میخواستم بگم :1: یوونتوس کاپلویی وار برد :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
بوفون برگشته واقعا؟! به نظرم برگشته به 2006.پس با بوفون 2006 قهرمانیم. امروز به یوونتوسی موندنم افتخار کردم.امروز وقتی بازی رو دیدم یاده وقتی افتادم که یووه اشکمو در می اورد توو بازیهاش.یاده وقتی افتادم که به سری ا برگشتیم و سیسوکو یه گله معمولی زدو من از خوشحالی گریه کردم.یاده برد هایی افتادم که اله و یاراش که قوی هم نبودند با تعصبشون تیممونو بالا نگه داشتند. مطمئنم هیچ تیمی توو دنیا تیمه ما نمیشه و باید بهش افتخار کنیم. افتخار میکنم دیشب توو زمین چمن استادیوم همه لباسه بارسا و رئال پوشیده بودن و من لباسه بدونه شماره ی پلاستیکی یووه که اسپانسرش fasteb بود رو پوشیده بودم و به خودم و لباسم میبالیدم.... فورزا یووه احساسی شدم.معذرت همگی

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تبریک میگم این برد شیرین رو اما خداییش بازی نفس گیری بود.ما میتونستیم کار رو زودتر تموم کنیم ولی به هرحال با کنترل بازی نشون دادیم که دیگه داریم همون تیمی میشیم که میخواهیم. بوفون عالی است اما من بازی عالی ویدال رو تحسین میکنم عالی بود همه جای زمین اما تعویض جاکرینی رو خوشم نیومد به هر حال بردیم اما یک نکته رو توجه کردید.در نیم فصل اول تمام بازیهای بزرگ با تیمهای بزرگ خارج از خونه هستیم به جز میلان واین یعنی تو نیم فصل دوم امتیاز میزبانی داریم واین عالیه برای ادامه. فقط دو تا تیم مونده که خطرناکترن یکی ناپولی و رم هر چند اودینزه هم هست که فکر کنم خطرش بیشتر رم هست .البته مشکلترین بازی ناپولیه که اگه به خیر بگذره خیالمون یکم راحت میشه :hylove: :hylove:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
تبریک به همه دوستان سال پیش در قسمت امضا نوشته بودم : قرار ما امسال با قمه - داریم انتقام میگیریم از تمام تیمهای منفور - بازی گلف بعدی ببخشید (آخه این روزها داریم جای فوتبال گلف میبینیم) انتقام بعدی در سان پائولو . پسر جان (په په ) برو به تمرین گلف ادامه بده که خوب سوراخو پیدا کردی !!!!!!

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
من نیمه اولو و ندیدم !
کسی گل رو داره ؟!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی