پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
167 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

می شه یه لینک با کیفیت آشغال(!) که سریع باشه بدین؟

یه سایت بود کیفیتش رو هم بغلش می نوشت. اونو کسی داره؟

این دو تا سایت کیفیتش رو مینویسه :

http://myp2p.cm/football.php
http://www.freefootb...eu/upcoming.php

من تقریباً اکثر لینک ها رو امتحان کردم ، این لینک از همه بهتر بود :

http://www.tvoo.eu/w...zio-vs-juventus

=-=-=

بوفون واقعاً عالیه ! متری هم خیلی خوب و جنگنده داره بازی میکنه ، پاسش برای په په عالی بود.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مشکل میدونین چیه ؟ اینکه از ما نمیترسن ! شوت میزنیم شوت میزنن حمله میکنیم حمله میکنن دریبل میزنیم دربیل میزنن کاشته میزنیم ، کاشته میزنن خلاصه دارن پا به پای ما میان مثل بازی قبل اگه قرار باشه موقعیت های بالای 80درصد رو گل حساب کنم ، الان باید نتیجه 6-2 به نفع ما میبود ! یکم تیم گیچ میزنه تحت تاثیر جو استادیوم ان اما خوب خودشون رو پیدا کردن ! نیمه دوم یه لاتسیوی وحشی رو میبینم که نمیخواد امتیاز از دست بده باید ببینیم تفکرات کونته چجوری در ادامه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این یووه فوق العادست ، حضور کونته و تاکید بر انجام تاکتیک هاش تو سخت ترین شرایط بازی رو هم دیده میشه ، ادی ریا خوب فکری کرده بود که موقع شروع بازی 3 تا بازیکن بزاره پشت محوطه یووه ولی یوونتوسی با شروع های خوب بوفون از زیر فشار در میامدن ، یوونتوس به نظرم جنگ میان میدان رو از لاتزیو برده و با توجه به اینکه لاتزیو با 3 هافبک مرکزی و 1 نفوذی بازی میکنه و وینگری نداره که برگرده به مدافعانشون کمک کنن یووه تو جناحین هم خیلی خوب بوده ولی تنها مشکل یووه این بود که با توجه به حضور ارنانس و خصوصیاتش پشت محوطه یووه هر از چندگاهی خالی میشد که با واکنش های خوب بوفون روبرو شدن .

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال

بوفون ، تو خدايي

بصیر تشبیهت واقعا درسته،سیوش واقعا عالی بود و همون توپ توی زده حمله گل شد
استارت ماتری خیلی خوب بود و از اون بهتر پاس ووچینیچ که به نظرم توی نیمه اول بهترین بازیکن یووه بود

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مارکتی واقعا دروازبان خوبیه اما سال هاست که یک ضعف عمده داره اونم 2 ضرب گیر شدیدددددددددد می تونیم از این ضعفش نهایت استفاده رو بکنیم باشوت های از راه دور امیدوارم ویدال و پیرلو و حتی مارکیزیو از قدرت شوت زنیشون استفاده کنن

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال
خیلی راحت میتونستیم بازی رو 4-0 کنیم که به طرز شگفت انگیزی دوبار پپه و مارکیزیو توپا رو توی گل نزدن البته اون سمت هم جیجی یک توپ فوق العاده گرفت خط هافبکمون واقعا نعمتی هست برای این فصل یه مثلث خیلی خیلی کامل از بازی وحشی ویدال ادم لذت میبره جلو دروازه خودمون خودشو میندازه جلوی توپ روی نقطه کرنر با سر میپیره جلو توپ همه جای زمین هست و خوب هم کار میکنه پیرلو هم که قابل وصف نیست چه ضربه کاشته ای زد و این مارکتی نفهمیدم چجوری این توپ رو دراورد از دروازه و برگشتش هم به طرز شگفت انگیزی نزدیم دوستان دتبال لینک میگردین چرا راه فردا داره نشون میده که

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من نمیدونم چرا اینقدر موقعیت از دست میدیم مثل آب خوردن.می خواستم آماده بشم بگم از بازی نیمه اول تیم راضی نیستم که گل رو زدیم . تو نیمه اول به نظرم زیاد بازیکنهامون اشتباه پاس دادن. وقتی توپ رو پای بونوچی میاد قلبم میلرزه.یکی اشتباهم کرد طبق معمول که بوفون به دادمون رسید دم بوفون گرم خیلی خوب بازی کرد امیدوارم نیمه دوم همون ابتدا گل دوم رو بزنیم خیالمون راحت شه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بعید می دونم تو این بازی گل نخوریم، تنها امیدم اینه که قبل از اینکه گل رو بخوریم یه گل دیگه بزنیم، چون توانش رو داریم هر موقع پیرلو درگیر می شه با بازیکن حریف من می ترسم مصدومیتش بدتر بشه، امیدوارم زود تر بکشتش بیرون بونوچی واقعا داره بد بازی می کنه، نه خوب توپ پخش می کنه نه خوب دفاع می کنه بوفون، ووچنیچ، ویدال، ماتری و په په عالی بودند تا حالا، مارکیزیو تو جریان بازی نیست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا تحت تاثیر سرعت بالای بازی بودم ! همه ی بازیکنان خود بودند و باز هم مثل همیشه بونوچی بد کار کرد و داشت کار دستمون می داد !!! توی بعضی از صحنه ها فاصله ی بین خطوط رعایت نمی شه و همین موضوع باعث می شه لاتزیو خیلی راحت به دروازه ی یوونتوس نزدیک بشه و موقعیت ایجاد کنه ! یوونتوس باید 3 تا می زد و یکی می خورد :دی:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
از 45 دقه کلا 5دقیقه رو هم نتونستم ببینم. همش در حاله لود شدنه بازی بود. خدایا به کی بگیم اینترنتمون اوضاش خرابه!!! سرعتم 256 اما یه بازی بی کیفیت نمیتونم ببینم.... . :cry2: :cry2:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

تصویر

A Safe Pair of Hands

:worship: :worship:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

توی بعضی از صحنه ها فاصله ی بین خطوط رعایت نمی شه و همین موضوع باعث می شه لاتزیو خیلی راحت به دروازه ی یوونتوس نزدیک بشه و موقعیت ایجاد کنه !

یه دلیل دیگه که میگم پشت محوطه خالیه همینه !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اقا انقد خودتون ور اذیت نکنید من هم مثل شما بودم از وقتی از cccam استفاده می کنم خیالم راحت شده شبکه ها رو راحت باز می کنم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بد جور تیم عقب کشیده خیلی خطر ناکهههههههههههههههههههه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
منم با سینا(ک) موافقم. اگه قبل از زدن گل دوم گل بخوریم بازی به غایت برامون مشکل میشه چون اگه لاتزیو گل بزنه سرعت بازی رو میارن پایین و سعی میکنن مالکیت توپ رو حفظ کنن و اجازه بازیسازی نمیدن به خط هافبک یووه! امیدوارم نیمه ی دوم رو با حمله آغاز کنیم و به گل برسیم و از طرفی فاصله ی بین هافبک ها و خط دفاع اونقدری زیاد نشه که فضای مناسب برای طرح ریزی حمله یا ضد حمله در اختیار لاتزیو قرار بگیره !!! :worship: BUFFON rocks :worship:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
:102: :furious:مارکیزیو بازی بعد رو از دست داد

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بازی خطرناک شده ی ما پیروزیم>.......

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
بوفون چی کار داره می کنه؟! :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

:102: :furious:مارکیزیو بازی بعد رو از دست داد

مطمئنی ؟
چهار کارته شد ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
يعني وضعيت طوريه من دوست دارم هرنانس همه رو دريبل كنه ، بشوته به دروازمون من بخندم بش :laugh3: بوفون داره خدايي ميكنه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی