پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
167 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

کل بازی تو این جمله خلاصه می شه :

بانوی پیر کاپلویی برد ( لاتزیو 0 - 1 یوونتوس )

دقیقا . وجه مشترک کونته و کاپلو هم متاسفانه بازی ندادن الکسه .

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
منم به همه بچه ها تبریک میگم.برد بسیار شیرینی بود. من که هنوز تو کف ضربه آزاد پیرلو موندم که چیکار کرد توپ انقد کاد برداشت.یه لحظه یاد فوتبالیستها و کاکرو افتادم :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی، یه نکته تو آمار بازی هست اینه که پیرلو کاری نداره یووه خوبه یا بده، حمله میکنه یا تحت فشاره، کلا هر بازی باید 70 و خورده ای پاس بده ! :1: شوت به دروازه : یووه 18 - لاتزیو 19 شوت در چهارچوب: یوه 5 - لاتزیو 8 مالکیت توپ : یووه 54 - لاتزیو 46 آفساید : یووه 3 - لاتزیو 4 کرنر : یووه 4 - لاتزیو 5 خطا: یووه 11 - لاتزیو 19 کارت زرد : یووه 1 - لاتزیو 2 تعداد پاس : 485 پاس، 83 درصد صحیح. پیرلو : 78 پاس، 85 درصد صحیح ویدال : 58 پاس، 84 درصد صحیح مارکیزیو : 47 پاس، 89 درصد صحیح

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

منم به همه بچه ها تبریک میگم.برد بسیار شیرینی بود.

من که هنوز تو کف ضربه آزاد پیرلو موندم که چیکار کرد توپ انقد کاد برداشت.یه لحظه یاد فوتبالیستها و کاکرو افتادم :1:

اگه تو تو کف اون موندی ، من تو کف این موندم که په په چطوری برگشتشو نزد ؟!؟! یا جاکرینی چطور ... ؟ امسال بازی ها یه طوری شده که آدم تا آخر بازی 50 بار می خواد سکته کنه . من که امشب مردمو زنده شدم . مخصوصا سر اون تیرکه .

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
1 مورد مشکوک پنالتی به نفع لاتزیو گرفته نشد وقتی روکی با بوفون تو موقعیت تک به تک قرار گرفت و ضربه رو به سمت دروازه یووه زد بعد از توپ گیری بوفون با یک دست توپ برگشتی به دست بالزاری برخورد کرد که این صحنه مشکوک به پنالتی بود

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

1 مورد مشکوک پنالتی به نفع لاتزیو گرفته نشد

وقتی روکی با بوفون تو موقعیت تک به تک قرار گرفت و ضربه رو به سمت دروازه یووه زد بعد از توپ گیری بوفون با یک دست توپ برگشتی به دست بالزاری برخورد کرد که این صحنه مشکوک به پنالتی بود

ببخشید ولی توپ با سرعت نور در فاصله 30 سانتی خورد به دستش ( تازه اگر هم خورده باشه ) این مشکوکه :1:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
با زجررررررر تکه های بازی را دیدم . این تیم هم داره به خودباوری که در پشت دو سال ناکامی همه جانبه از کفش داده بود میرسه و هم به بلوغ تاکتیکی . مثل اینکه یواش یواش داره باور خودمان میشود که میتوانیم و قدرتش را داریم که یوونتوس باشیم و بدون ریپ زدن حریفان را از پیش رو برداریم . تاکید شدید کونته به اجرای برنامه هایش تحت هر شرایط ، باعث شده بعد طی کردن فقط یک سوم بازی های فصل ،تیم در اجرای دستورات تاکتیکی کاملا روان باشه . از درخشش بوفون هم نمیشه گذشت .....نمیدانم چقدرش به حل مشکل قدیمی کمرش برمیگرده و چقدربه فرم بدنی جدیدش و چقدر به جو مثبتی که در تیم اوج گرفته موج میزنه ...چیزی که روشنه خیزش مجدد جیجی هست . همین که در دوره سنی که اکثر بازیکنان از فرم دوران جوانیشان خارج میشوند و وزنشان هم بالا میرود او وزن کم کرده نشان میدهد کمر همت بسته تا دوباره جایگاه واقعیش در میان دروازه بانهای فوتبال را بستاند . اگر در جهنم سن پائولو هم سرافراز باشیم به این تیم ایمان می اورم .....

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
لاتزیو رو تحسین می کنم، پا به پای یووه بازی کرد و کم نزاشت، هر کاری که لازم بود برای گل زدن انجام داد ولی 2 عامل جلوش رو گرفتند : بوفون - تیرک دروازه ! درخشش بوفون اونقدر زیاد بود که تو چشم میزد ! واقعا چند عکس العمل عالی داشت، از اون طرف هم مارکتی آماده نشون داد، شاید اگه بوفون و مارکتی به این اندازه آماده نبودند بازی فقط 1 گل نداشت. بازی عالی په په و لیختشتاینر در سمت راست واقعا لاتزیو رو تحت تاثیر قرار داده بود، ماتری هم در نوک خط حمله عالی و پر تلاش بود. وقتی که بازی های سخت یووه شروع شد، اکثرا اذعان داشتیم از این5 بازی 10 امتیاز هم بگیریم خوبه، ولی از 4 بازیش 12 امتیاز گرفتیم در حال حاضر و میریم که 15مین امتیاز رو هم بگیریم ...

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
گفته بودم که بازی سختی در پیش داریم اما خدا رو شکر بردیم فعلا اسب قهرمانی رو زین کردیم و تاخت باید بریم خدا کنه مانعی جلومون نیاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - این بازی نشون دهنده ی اینه که تیم ما به بلوغ خوبی رسیده. - ما جلوی یه تیم خیلی قدرتمند پیروز شدیم و تا انتهای برای این مکان اول در جدول مبارزه خواهیم کرد. - ما توی این بازی تحت فشار هم بودیم، که وقتی در المپیکو بازی کنید این مسئله قابل جلوگیری نیست، ولی هرگز از رسیدن به گل دوم دست نکشیدیم. - من به بازیکن ها گفتم اگر شما اومدید اینجا بازی رو 1-0 ببرید می بازید، برای همین سعی کنید توی ضدحملات دنبال گل های بعدی باشید. - من بسیار خوشحالم چون یه بازی خیلی سخت رو بردیم که نبرد بالای جدول نیز بود. - من لازمه از پیرلو هم تشکر کنم که با وجود مصدومیت که 2 روز پیش داشت با این حال مثل یک مرد بزرگ خواست بازی کنه و به تیم کمک کنه. او هم در زمین هم خارج از زمین برای ما یه بازیکن خیلی مهمه. ادی ریا هم گفته داور برای ما یه پنالتی نگرفت و بارتزالی هم باید اخراج می شد :np:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
از شانس بد من از دیروز بعد از ظهر تا نیم ساعت پیش اینترنتم قطع شده بود . از جای دیگه هم نتونستم نتیجه رو بفهمم . الان واقعا خوشحالم که بازی رو بردیم . از دیشب اضطراب داشتم . خواب دیشب رو هم نفهمیدم چی شد .

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
اقا مانی درمورد ویدال نظری نداری؟ :1: به نظرم تلاش و جنگندگیی که داشت خوب بود اما بعضی وقتا پاسای اشتباهش می رفت روی اعصاب. :kick:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من بازی رو ندیدم تصمیم داشتم امروز بیام ببینم بازی چه ساعتیه دیدم جلوش نوشته صفحه 10 خیلی آروم صفحه آخر رو باز کردم که نتیجه رو ببینم :1: من نمی دونم چرا انقدر حساس شدین سر داستان من و ویدال یه بار هم بصیر گفت من با هیچ بازیکنی دشمنی ندارم یه بار بازی با میلان گفتم افتضاح بود هنوز هم سر حرفم هستم بازی با فیورنتینا بود اگه اشتباه نکرده باشم گفتم بهترین بازیکن زمین بود که واسه اونم هنوز سر حرفم هستم هر وقت ویدال خوب بازی کنه تعریف می کنم و خوشحال میشم همین :1:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
ویدال فقط جنگندس.شو تها و پاساش اصلا خوب نیست.تعویض های دیشب یووه؟کیا بد بازی کردن کیا خوب بازی کردن؟ :fighting29:

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام......... برد خوب و لازمی بود..........ولی بعضی از بازیکنها خیلی از خودشون فاصله داشتند............... ویدال که تو بازی گم بود..............لیش که اصلا مثل بازیهای پیش نبود...............یه نفر هم خیلی تابلو مامور شده بود پیرلو رو بگیره و همین باعث شده بود پیرلو خیلی ندرخشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ویدال فقط جنگندس.شو تها و پاساش اصلا خوب نیست.تعویض های دیشب یووه؟کیا بد بازی کردن کیا خوب بازی کردن؟ :fighting29:

جاکرینی جانشین میرکو دقیقه 68 . استیگاریبیا جانشین په په دقیقه 82 . کوا جانشین ماتری دقیقه 85 .
همه خوب بودن که تونستیم لاتزیو رو ببریم . :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
تبریک میگم به همگی بازی خوبی انجام دادیم خصوصا نیمه اول بهترین های یووه رو بدون شک میشه خط دفاعی اسم برد که فشار زیادی روشون بود په په ماتری و پیرلو هم خوب بازی کردند مارکیزیو و وچینیچ زیاد تو بازی نبودن ویدال هم مثل همیشه خوب توی درگیری ها شرکت داشت ولی دیشب تو تعویض ها خیلی بد کار کرد با اومدن جاکرینی که دو موقعیت خوب رو خراب کرد و دو سه بار خوبم توپ لو داد و استگاربیا که خدایی هیچکدوم در حد یووه نبودن عملا بازی رو بی روح کردیم واقعا نمیدونم کونته با کراسیچ چه مشکلی داره چون خیلی تو نیمه دوم به درد میخورد یعنی اگه به جای جاکرینی اون میبود خیلی قضیه فکر میکرد کونته باید یه سری چیزا رو حل کنه برای خودش دیشب اگه دو بازیکن سرعتی تو نیمه دوم میداشتیم تو گوشه خوب میتونستیم لازیو رو اذیت کنیم از نکات مثبت پاس های زیاد و موئثر بازیکنا خصوصا پیرلو بودش که خوب تیم رو تغزیه میکرد گل بازی هم که یه گل عالی و کاملا کلاسیک بود با کمترین ضرب توپ گل زدیم درکل هم میشد مساوی بشه هم میشد بازی رو پرگل تر ببریم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
يه چيزي يادم اومد الان . اون تكلي كه ليشتاينر اخراي بازي تو محوطه خودمون جلو شوت اونا بست رو ديديد ؟ . عجب تكل فوق العاده اي بود . بي اختيار بلند شدم وايسادم واسه اون تكلش

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
از صبح تا حالا همینجوری دارم سگ دو میزنم :1: من از دقیقه ی 36 بازی رو دیدم و تو این 54 دقیقه،یوونتوس رو در قواره ی یه تیم مدعی دیدم! یه دفاع منظم،خط هافبک با برنامه و خط آتش مرگبار... در خط دفاعی من لیختشینر رو ستاره میدونم و نشونه هایی از اقتدار رو در بازی بونوچی دیدم. خط هافبک هم همه ستاره هستن. و گل سرسبد یووه هم که ماتری هست :1: یا پاس گل میده یا گل میزنه! در کل تبریک میگم :1:

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
جاکرینی 20 تا توپ بش رسید 25تا توپ خراب کرد عجب بازیکن مزخرفیه اینو از تو لپ لپ پیداش کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای ول به جی جی حال کردم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی