پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
167 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بهترین خبری که این روزها میشه شنید اینه که بوفون دوباره داره تبدیل میشه به همون سوپرمن بی رقیب در حالی که الکس همچنان روی نیمکت داره پیروزی هم تیمیهاشو تماشا میکنه ... از این تیم بوی قهرمانی میاد، کم کم داریم به همون یوونتوسی تبدیل میشیم که همه ازش می ترسیدن اینو از لغو بازی با ناپل میشه حس کرد نکته ازاردهنده اینه که هنوز تیم توی به ثمر رسوندن موقعیتها بد عمل میکنه، با توجه به اینکه با اختلاف یه گل بردیم یه لحظه کافی بود تا با خوردن یه گل پیروزی رو از دست بدیم و این تمام تلاش تیم رو از بین میبرد، توی لحظات آخر باید بهتر عمل کرد و از موقعیتها استفاده بیشتری برد اما خوشبختانه درخشش سوپر جی جی مانع از گل خوردن تیم شد. این ثبات تیم رو هم به فال نیک میگرم که مثبترین و حیاتی ترین ویژگی تیمه که باعث میشه همیشه نمایش یکنواختی داشته باشه و چه در زمین خودی یا حریف نبض بازی رو در اختیار بگیره، انعطاف پذیری تاکتیکی تیم هم از جمله نکات ویژه این یوونوسه. اما کماکان نیمکت نشینی های پیاپی الکس آزاردهنده ست ، شاید این تصور وجود داشته باشه که الکس نمی تونه موثر تر از ووچینیچ و ماتری باشه اما این نیمکت نشینی ها برای ما که 18 سال عادت به حضور و درخشش الکس داشتیم سخته... لذت پیروزی با حضور کاپیتان و خنده هاش یه چیز دیگست

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
جاکرینی مخ تعطیل دیشب همه کار کرد تا یووه گل نزنه غیر جاکرینی همه خوب بودن.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی خوشحال شدم از اینکه نتیجه رو دیدم ! قرار نیست همیشه همه موقعیت های یوونتوس گل بشه ،اما همین که توی زمین لاتزیو گل نخوردیم کاره بسیار بزرگیه ! بازی با ناپولی و اودینزه فقط مونده تا کونته بیاد و از رویای قهرمانی برای اولین بار صحبت کنه ! فقط میلان رو می بینم که می تونه پا به پای یووه این فصل بیاد که اونم جلوی خود یووه هیچی نبود ...!

mohammad-delpiero

mohammad-delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
من برد یووه رو از طرف خودم به همتون تبریک می گم :clapx: جالبه من اصلا نمی دونستم این بازی داره برگزار میشه یعنی تا این حد بی خبری :Facepalm: به امید موفقیت بیانکونری :222:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

خیلی خوشحال شدم از اینکه نتیجه رو دیدم !

قرار نیست همیشه همه موقعیت های یوونتوس گل بشه ،اما همین که توی زمین لاتزیو گل نخوردیم کاره بسیار بزرگیه !

بازی با ناپولی و اودینزه فقط مونده تا کونته بیاد و از رویای قهرمانی برای اولین بار صحبت کنه !

فقط میلان رو می بینم که می تونه پا به پای یووه این فصل بیاد که اونم جلوی خود یووه هیچی نبود ...!

رم رو فراموش نکن
با اینکه انریکه یوفوسیده بهش ولی بازم رم رم ـه
فقط سه بازی سخت مونده ، اودنیزه ، ناپولی ، رم ( هر 3 تا تو زمین حریفه :1: )
باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
عیار تیم تو این سه بازی مشخص میشه :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

فقط سه بازی سخت مونده ، اودنیزه ، ناپولی ، رم ( هر 3 تا تو زمین حریفه :1: )

اودینزه ، ناپولی ، رم . اینتر ، لاتزیو . با همه اینا نیم فصل اول بازی می کنیم تو خونه حریف. این برای یووه خیلی خوب میشه . چون بازی های سختش تو نیم فصل دوم رو تو خونه بازی می کنه . می تونه خیلی کمک کنه به قهرمانی

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

ویدال که تو بازی گم بود

ویدال بهترین بازیکن زمین شد! :65:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی