پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
167 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

لاتزیو - یوونتوس

شنبه 5 آذر ، 26 نوامبر
ساعت 23:15 به وقت طهران
ورزشگاه المپیک رم

بازی بعدی

یوونتوس - چزنا
لاتزیو - نوارا

آمار بازی

شوت به دروازه : یووه 18 - لاتزیو 19
شوت در چهارچوب: یوه 5 - لاتزیو 8
مالکیت توپ : یووه 54 - لاتزیو 46
آفساید : یووه 3 - لاتزیو 4
کرنر : یووه 4 - لاتزیو 5
خطا: یووه 11 - لاتزیو 19
کارت زرد : یووه 1 - لاتزیو 2

تعداد پاس : 485 پاس، 83 درصد صحیح.

پیرلو : 78 پاس، 85 درصد صحیح
ویدال : 58 پاس، 84 درصد صحیح
مارکیزیو : 47 پاس، 89 درصد صحیح

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
این بازی دقیقا با بازی رئال اتلتیکو مادرید همزمانه فکر نکنم از شبکه 3 پخش بشه ( اگر بشه با تاخیر پخش میشه ) امیدوارم در المپیکو لاتزیو رو ببریم ، تیمی که از نقل و انتقالات معلوم بود امسال شاخه باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
لاتزیو فقط یک باخت داره، تیم خوبی نشون داده امسال. یک فینال دیگه برای تیم کونته در راهه ...

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
تو این بازی جورجو باید مامور مهار کلوزه باشه . ضمن این که لاتزیو خط دفاع خوبی داره اما من امیدوارم که ببریمشون. یاد گل دقیقه 90 کراسیچ افتادم که با گلش 3 امتیاز بهمون هدیه داد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
هفته دیگه ، هفته بسیار سختی برای کونته ، بازیکنان و تیفوسی های یوونتوس خواهد بود ، شنبه در المپیکو باید به مصاف لاتزیویی بریم که این فصل بسیار خوب عملکرده ، تیمی در حد قهرمانی نیست ولی در آخر فصل جزو 4 تیم بالای جدول خواهد بود ، خرید های خوبی هم این فصل انجام داده ، چهارشنبه هفته آینده هم باید در سن پائولو به مصاف ناپولی بریم ، دیگه همه میدونند ناپولی وضعیتش چه جوریه. پس هفته بسیار سختی خواهیم داشت ، کونته تا الآن فوق العاده و خیلی فراتر از حد انتظار ظاهر شده ، ما با یک بازی کمتر در صدریم ، بدون باخت ، بیشترین گل زده ، کم ترین گل خورده. آمار بسیار فوق العادست ، این نشون میده کونته تا الآن برخلاف انتظار ها همه رو امیدوار کرده ، اگر این دو آزمون پیش رو ، رو بتونه ببره میشه روی این یوونتوس حساب کرد.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
میدونستم با لاتزیو بازی داریم ولی حواسم نبود این لاتزیو رده دوم جدول رو داره . از این بازی 3 امتیاز رو بگیرم به طور حتم ناپولی رو می بریم . ولی اگه با لاتزیو مشکل بخوریم رقبا صدر جدول رو میگیرن و بازی ناپولی فوق العاده حساس میشه . شرایط روحی تیم پایین میاد . امکان باخت تو ناپل وجود داره . ولی من 2-1 رو برای این بازی پیش بینی می کنم . یک گل کنار گذاشتم برای کلوزه چون واقعا آماده نشون میده با این سن و سالش.

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
این بازی هم اگه به همین شیوهُ بازی با پالرمو بازی کنیم و مثه بازی با اینتر تو خونهُ حریف با قدرت ظاهر بشیم بدون شک برد مال ماست

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من این بازی برام اصلا هیجانی نیست! به نظرم میتونیم با یه بازی حساب شده لاتزیو رو خیلی راحت ببریم! اگر از این دو بازی پیش رو 4 امتیاز بگیریم،بی شک بخت اول قهرمانی خواهیم بود.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
راستش پارسال یووه اگه با پیام گچ خراسان هم بازی داشت من استرس باخت رو داشتم . ولی این یووه ای که امسال دیدم مهم نیست حریف اسمش چیه . اصلا استرس ندارم . لاتزیو رو هم میبریم . شک نکنین .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مهم اینه که یوو شخصیت خودش رو بدست اورده به خاطر همین تیمی که جلوشه اصلا مهم نیست فقط می برههههههههههههههههههههه همییییییییییییییین

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
فکر میکنم علت اصلی دگرگون شدن یوونتوس ، جشن افتتاحیه است توی اون جشن بازیکن ها فهمیدن تو چه باشگاهی دارن بازی میکنند باتشکر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
موقعی از فصل به میلان خوردیم که هنوز روند تیمی خودشون رو پیدا نکرده بودن . اینتر هم با اینکه بازی با یووه خوب بود ولی هنوز هم تیم خوبی نیست این فصل . پالرمو و بقیه تیم هایی که باهاشون بازی کردیم هم خوب بودن ولی فوق العاده نبودن . به نظر عیار تیم فقط تو این دو بازی معلوم میشه . دلیل اولش قدرت این دو تیمه . دلیل دومش هم اینه که هر دو بازی رو خارج از خونه داریم . از این دو بازی 2 امتیاز هم بگیرم یعنی باخت نداشته باشیم من رو راضی می کنه .

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
ای بابا هر بازی داریم میگیم عیار تیم این بازی مشخص میشه!!! اینجور باشه که ما باید از همه تیما بترسیم! البته حقم داریم به خاطر 2 فصلی که گذشت اعتماد به تیم خیلی کم شده! ولی خوب ما اگه میخوایم مدعی باشیم باید تو این 2 بازی نیازیم من با کمی کاهش انتظارات کمی ملاحظه گذشته ی این دو تیم ,حالا اییییی به 2 امتیاز از این 2 بازی راضیم هرچند میگم برای مدعی موندن باید حاقل 4 امتیاز بگیریم.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ای بابا هر بازی داریم میگیم عیار تیم این بازی مشخص میشه!!! اینجور باشه که ما باید از همه تیما بترسیم! البته حقم داریم به خاطر 2 فصلی که گذشت اعتماد به تیم خیلی کم شده! ولی خوب ما اگه میخوایم مدعی باشیم باید تو این 2 بازی نیازیم من با کمی کاهش انتظارات کمی ملاحظه گذشته ی این دو تیم ,حالا اییییی به 2 امتیاز از این 2 بازی راضیم هرچند میگم برای مدعی موندن باید حاقل 4 امتیاز بگیریم.

این دو بازی 2 امتیاز بگیریم و نبازیم تا پایان نیم فصل یه بازی با رم فقط می مونه . یووه می تونه تعداد پیروزی متوالی زیادی داشته باشه . بقیه تیم ها دیگه خیلی ساده تر هستن .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من یووه با تیم های ضعیف و تدافعی که خیلی بسته بازی میکنن بیشتر از تیم هایی مثل ناپولی و لاتزیو و .. مشکل داره یووه میتونه حداقل 4 امتیاز رو بگیره من به گرفتن 6 امتیاز هم خوشبینم یووه با بردن تیم های بزرگ میتونه خودش رو بالا بکشه در غیر این صورت از کورس عقب میمونه چون مطمئنم جلوی تیم های ضعیف امتیاز از دست میدیم چون تدافعی و فشرده بازی میکنن و یووه هم در زدن ضربات نهایی مشکل داره عیار یووه فقط و فقط پایان نیم فصل مشخص میشه من مطمئنم این یووه در هفته پیش رو نتایج فوق العاده ای میگیره

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ دقیقا اگر دنبال سنجیدن عیار یوونتوس هستید ، منتظر بازی با تیم های ضعیف باشید تیم هایی که برای برد میان ، راست کار این یوونتوسن باتشکر

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال
به نظرم دیگه این بحث که قراره عیار یوونتوس مشخص بشه مطرح نیست یعنی نباید باشه چقدر تیم باید به هوادارا اعتماد بده تا باور کنن یووه دیگه یووه ی دو فصل اخیر نیست؟! تو بازی پیش رو هم دو تا نکته وجود داره که ممکنه دردسر ساز بشه این که بونوچی اگه از اون اشتباهات وحشتناکش انجام بده میرو کلوزه بازیکنی نیست که از این فرصتا به سادگی بگذره یکی دیگه اینکه تیم بی دقت در ضربات اخر ما وقتی دروازه بان حریف روز خوبش باشه مشکل پیدا میکنه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
در مورد اینکه نسبت به دو فصل پیش تغییر 180 درجه ای داشتیم کسی نمیتونه منکر این موضوع بشه . ولی من هفته دیگه رو سخت تر می دونم از بازی با تیم های ضعیف . اول فصل بازیکن ها هنوز با هم مچ نشده بودن . اینبار هر کدوم از تیم ها رو تا اختلاف بیشتر از 2 گل می بریم .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

یکی دیگه اینکه تیم بی دقت در ضربات اخر ما وقتی دروازه بان حریف روز خوبش باشه مشکل پیدا میکنه و این بازی هم موسلرا گلر حریف خواهد بود

موسلرا رفته گالاتاسرای.مارکتی این فصل گلر لاتزیوئه :1:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
لاتزیو تنها تیمیه که بعد از سری ب بهش توی لیگ نباختیم . امیدوارم روند حفظ بشه . البته لاتزیو هم میاد برا انتقام دبل پارسال .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی