پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
167 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

\/\/\/\/
یووه شنبه بازی میکنه با لاتزیو که میشه 26 نوامبر
ناپولی هم یکشنبه بازی میکنه که میشه 27 نوامبر

ناپولی هم مثل یووه فردا بازی داره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
احتمالا خبر مصدومیت پیرلو یه نوع فریب باشه . قبل بازی با میلان هم همچین خبری در اومد ولی پیرلو مثل همیشه با قدرت اومد بازیشو کرد . مثل همچین خبری رو من یادمه دو سه سال پیش قبل بازی یونایتد با بایرن راجع به رونی گفتن یا سال 79.80 بود قبل دربی گفتن علی رضا امامی فر نمیتونه بازی کنه که استقلالیا خیلی خوشحال شدن ولی علیرضا بازی کرد . به نظر من حساسیت این بازی از بازی پالرمو یه کم کمتره به خاطر استرس باخت به گربه سیاه ولی الان تیم به این خود باوری رسیده که میتونه هر رقیبی رو به زانو در بیاره . الان بزرگترین رقیب یووه مغرور شدن بازیکناس . لاتزیو سیستم اصلیش 4.2.3.1 هستش که فشار اصلی تیم میوفته رو هافبکا . ولی هافبکای یووه امتحانشون رو پس دادن . احتمال اینکه یووه تو این بازی از سیستم بازی های قبلی استفاده کنه خیلی زیاده . آمار گل زده و خورده ی لاتزیو تقریبا مثل یووه است البته با 2 گل زده ی کمتر و یه گل خورده ی بیشتر . خطر ناک ترین بازیکن لاتزیو کلوزه است که احتمالا مامور مهارش جورجو هست . پس دیگه کمتر شاهد نفوذ هاش از سمت چپ میشیم برعکس بازی قبل . در کل من احتمال برد 1-0 رو میدم .

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
بعد از برد جلو پالرمو می تونم بگم که می تونیم ببریم. اونم به راحتی. تا اینجای فصل خیلی به یووه مشکوک بودم. اما الان می گم این یووه، واقعا "یووه" ست.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
آیا می دانستید ؟

- لاتزیو در 18 مصاف قبلی خود در برابر یوونتوس نتوانسته بیش از 2 گل به ثمر برساند.

- مردان ادی ریا در 9 بازی اخیر خود در سری آ شکستی را متحمل نشده اند. آن ها موفق به انجام 3 کلین شیت در این 9 بازی شده اند.

- یوونتوس تنها تیمی است که در سری آ شکستی نخورده است.

- بانوی پیر تنها 3 بازی از 8 بازی گذشته خود را در خارج از خانه سپری کرده است.

+ لاتزیو در این بازی ماتوزالم ، ماکینوا ، کوژاک ، بیتزاری ، گاریدو ، مائوری ، دل نرو و دیاس رو به علت مصدومیت نداره.

ترکیب پیش بین شده برای دو تیم :

Lazio (4-3-1-2): Marchetti; Konko, Diakité, Biava, Radu; Brocchi, Ledesma, Lulic; Hernanes; Cisse, Klose

A disp.: Carrizo, Stankevicius, Stendardo, Cana, Gonzalez, Sculli, Rocchi. All.: Reja

Juventus (4-2-3-1): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Marchisio, Pirlo; Pepe, Vidal, Vucinic; Matri

A disp.: Storari, De Ceglie, Pazienza, Estigarribia, Giaccherini, Quagliarella, Del Piero. All.: Conte

ویرایش : این ویدئو رو که توی سایت ِ رسمی باشگاه قرار گرفته از دست ندید ( مربوط به بازی یوونتوس-لاتزیو در سال 1994 میشه ) :

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

^^^^
قطعا بر میگرده تورین
معمولا برای یه مسابقه روز قبلش میرن به اون شهر

این رو میدونم ولی 2 دلیل داشتم که شاید بره ناپل .
1. نزدیکی شهر رم و ناپل 2 . زمان برگزاری این دو بازی که فقط 3 روز با هم فاصله دارن

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
فک کنم دیگه زبونم لال نوبته باختمونه دیگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - کی در مورد اسکودتو حرف می زنم ؟ هیچوقت ! - بعد ازینکه نیم فصل اول تمام شد و با همه ی حریف ها بازی کردیم اونقوت میشه به جایگاه جدول و آیندمون فکر کرد. - ببینید شاید ما الان داریم فراتر از انتظارها پیش میریم، ولی فصل های قبل هم پیش اومده که خوب شروع کنیم و بعد همه چیز بد تمام بشه. - اما راه صحیح اینه که فقط به یک بازی در هر لحظه فکر کنیم. - ما از هیچکس نمی ترسیم، هدف ما اینه که به زمین بریم و برند فوتبال خودمون رو ارائه بدیم و مثل همیشه مالک توپ باشیم و به حریفمون اجازه ی بازی ندیم. - وقتی سوت پایان این بازی زده شد، ازون لحظه به ناپولی فکر می کنیم. - لاتزیو تیمی که فصل گذشته رو بهتر از ما تمام کرد، به خوبی تقویت شده و مربیش داره خیلی خوب عمل می کنه. - اونا تیمی فیزیکی هستند که بازیکن های بسیار خوب و با کیفیتی مثل کلوزه، سیسه، کونکو، مارکتی دارند که خیلی خوب توی تیم جا افتادند. - (وضعیت پیرلو) هنوز 2 جلسه ی تمرین قبل از بازی مونده و وقت برای سنجش وضعیت پیرلو هست. مهم اینه که فصل توی رم یا ناپل تمام نمیشه و نباید به خاطر یکی دو بازی پیرلو رو از دست داد. - ما برای تصمیم گیری در مورد پیرلو خیلی دقیق خواهیم بود و مناسب ترین تصمیم رو خواهیم گرفت. ریا: - خیلی خوب میشه اگر به خاطر هوادارامون این بازی رو ببریم. - پیروزی برای هردو تیم خیلی مهمه، ما تا به حال توی خونه بازی سطح بالایی انجام ندادیم و این بازی کلیدی می تونه وسعت انگیزه های ما رو نشون بده. - یووه با پیرلو و په په به یه تعادل تاکتیکی رسیده. و البته من متوجه شدم استفان قدرت سانتر کردنش به مراتب بهتر از زمانی که در لاتزیو بود شده و باید مراقب او هم باشیم. - آیا ما می تونیم اسکودتو رو ببریم ؟ نمی دونم. میلان تیمی که از همه کیفیت بهتری داره و بعد هم یووه است و اینتری که داره تلاش می کنه به رقابت برگرده. برای اسکودتو ما باید بتونیم همچین بازی هایی مثل این رو ببریم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بازيكنان دعوت شده : Buffon 1 3 Chiellini 5 Pazienza 7 Pepe 8 Marchisio 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 De Ceglie 13 Manninger 14 Vucinic 15 Barzagli 17 Elia 18 Quagliarella 19 Bonucci 21 Pirlo 22 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Krasic 28 Estigarribia 30 Storari Matri 32 Sorensen 33 34 Marrone

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی روکی داور بازی اینتر ناپولی :1:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بازی قبلی و برد قاطع توقعات رو خیلی بالا برده امیدوارم بچه ها مغرور نشده باشند بازی همیشگی خودشون رو ارائه بدند _ من خودم به شخصه خیلی از لاتزیو میترسم الان یووه یه تیم هست و به هیچکس وابسته نیست یعنی ستاره اونچنانی نداره هر کی مصدوم و محروم بشه مهره دیگه ای هست جایگزینش بشه و در حد همون باشه امیدوارم با برد در این بازی بتونیم جایگاه خودمون تو صدر جدول رو محکم تر کنیم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه پیرلو تو زمین باشه یووه خیلی راحت بازم میگم خیلی راحت لاتزیو رو میبره لاتزیو تیمی نیست که بتونه جلوی این یووه اماده قد علم کنه

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
يووه با مهار هرنانز و کلوزه و انجام کارهاي ترکيبي ميتونه برنده از زمين خارج بشه من خيلي اميدوارم که اين بازي هم پيروز بشيم ديگه وقتش رسيده که براي دقايقي اليا رو تو زمين ببينيم نميدونم چرا لوکا توني به اين بازي دعوت نشده اين بازي من به درخشش ووچينيچ خيلي اميدوارم به نظرم يکي از گلزنهاي بازي امشب باشه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
بازی ساعت 11:15 شروع میشه یا 12:15 چون بازی رو زده 20:45 شک دارم ؟

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

بازی ساعت 11:15 شروع میشه یا 12:15
چون بازی رو زده 20:45 شک دارم ؟

23:15

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
دوستان فقط لینک پخش مستقیم رو فراموش نکنید. خواهشا.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
قبلنا محمد تركيب احتمالى رو ميزاشت جرا الان نميزاره؟ بيرلو بازى ميكنه؟ ريدم به شبكه ٣

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این فک کنم ترکیب اصلی باشه : Juventus (4-2-3-1): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Marchisio, Pirlo; Pepe, Vidal, Vucinic; Matri A disp.: Storari, De Ceglie, Pazienza, Estigarribia, Giaccherini, Quagliarella, Del Piero. پیرلو به بازی رسیده، کراسیچ و الیا حتی روی نیمکت هم نیستند.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من احساس ميكنم كراسيچ بازي كنه پ.ن . ا .پس تو ليست مسعود اسم كراسيچ هم هست كه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یه چیزی هست که دیگه ترکیب تغییری نسبت به هفته های قبل نمیکنه که بخاد محمد ترکیب پیش بینی شده بزاره :1: منم هر بار چک میکنم ترکیب همینه که هست ، دلیلی برای اعلام کردنش نیست دیگه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ترکیب همینیه که رضا گفت...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی