پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 پالرمو (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
جی جی بوفون :rose: :rose: :rose:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
میدونید چقدر لذت بخشه وقتی از خواب بیدار میشین با چشم های بسته لایو اسکور رو باز می کنید و یهو میبینید تیمتون در مقابل گربه سیاهش 3 بر 0 پیروز شده!کاملا خواب از سرتون میپره :1:

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
تبریک میگم این همون پالرموی معروف بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعن تیم افتضاحی بود اسونترین بازی یووه بود به نظر من واقعن اولین تیمی بود که اینقدر بی برنامه بازی میکرد جلوی یووه هرچند که بازیه خوب بچه ها این بلا رو سرشون اورد خوب بازی کردیم و راحت بردیم بدون استرس اخر بازی که تو چند بازی قبلی داشتیم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

تما په په افتضاح بود هیچ کاری نکردددد

محمد ميخواي يه جوري زير اب په په رو بزني كراسيچ رو بياري تو تركيبا . تابلوئه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بحثم این نیست کراسیچ هم می یاورد بدنر از په په بود اما په په توپ به پاش نمی خورد افتضاح بود من انکار نمی کنم که دوست دارم کراسیچ جای په په بازی کنه اما چرا بازیکنی که ضعیفه باید تو زمین بمونه؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
هوادارای ناتس کانتی هم تو استادیوم بودن :np:

تصویرتصویرتصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من خیلی خوشحال و جو زده ام الان :cry2: در حدی که الان میخوام برم انیمیشن Rango رو ببینم :cry2: این بازی ارزش این 3 هفته انتظار رو داشت خوب بودیم هماهنگ و ترکوندیم :cry2: ویدال هم بازی خیلی خوبی از خودش نشون داد و واقعاد در کنار په په و مارکیسیو فوق العاده جنگنده حاظر شدن و تکل های فوق العاده ای زدن ! یه صحنه لب خط ویدال حتی تو حالت در حال سقوط هم داشت خودشو سمت توپ پرت میکرد نرسید خودشو غلط داد که پشت پاش در حال خوابیده بخوره به توپ و دفع شه اما بازم نشد :cry2: از جون مایه میذاره عوضی :cry2: این تعصب مهره ی گمشده تیم بود تا الان ، تعصبی و جنگندگی که در موازات با تفکر باشه الکی تیم رو به باد ندن با بازی خشن ! به الکس هم تو اون 12 دقیقه آخر بازی چندان موقیتی داده نشد :cry2: و البته تاکتیک تیم هم حفظ توپ بود کوالیارلا معلوم بود آماده است اما خب از استایل بازیش میشد فهمید اون اعتماد به نفس سابق رو نداره :cry2: حتی شوتی که از پشت محوطه زد هم با ترس و لرز بود ! همین موقعیت نیم فصل اول سال پیش دستش میومد توپ و تور رو یکی میکرد !

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
wow i can believe it :oo: :unknw: :unknw: we are going to champion after years :bighug: :guntootsmiley: :chase:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولي دوست داشتم اين اليا هم بهش بازي بده . البته جاكريني هم بود . لامصب انقدر بال داريم كه نميدونيم با كدوم پرواز كنيم

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
از ووچینیچ با اینکه انتقاد شد ولی به نظرم بازی خوبی انجام داد کاملا حقش بود یه گل بزنه که نشد ولی لااقل یه پاس گل داد خیلی تلاش کرد مثل بقیه بازیکن ها حتی شیش هفت بار تا زمین خودی اومد توپ گیری کرد این حرکات توی عرض هم معرکس بیشرف اما ویدال و کیلینی توی این بازی روی هم یه پنج شیش باری با هم این میکلی رو زیر گرفتن مثلا توی یه صحنه میکولی بازی رو برد گوشه زمین ویدال از پشت اومد توپش رو زد بعد هم پرید جلوش توپ رو گرفت داد به بارتزالی اگه اشتباه نکنم میکولی هم همین جور هاج و واج داشت نگاه میکرد جورجو هم امروز همون جورجو همیشگی بود توی یه صحنه دوبار پشت سر هم از اون تکل های خاص خودش زد کیف کردم خیلی وقت بود یه بازی اینچنینی ازش ندیده بودم تازه یه پاس گل هم داد اما این مارکیزیو خیلی خوبه یعنی بازیش قشنگ نسبت به پارسال یه لول رفته بالاتر به یه رشد فکری هم رسیده اصلا حرکات اضافی توی بازیش نیست تا اخرین لحظه هم سر توپ میجنگه به هیچ وجه هم توپ رو الکی لو نمیده توی دو سه صحنه توی بازی امروز بازیکن های پالرمو دوسه نفری ریختن سرش که توپ رو ازش بگیرن نامرد عین مرد توپ رو توی تمام صحنه ها در اورد دو سه تا توپ گیری عالی هم داشت که یکیش اگه اشتباه نکنم منجر به گل سوم شد بقیه هم خیلی خوب بودن فقط بونوچی و په په یه مقدار گیج میزدن پ.ن: این پیرلو خیال خسته شدن نداره از اول فصل توی تمام بازی های رسمی دوستانه یووه و ایتالیا بوده حالا خوبه یوونتوس توی لیگ های اروپایی نیست وگرنه قطعا با فشار بیشتر مسابقات به مشکل میخورد...

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
خدا را شکر . برد خیلی لذت بخشی بود . سر حالمون آورد . دیگه تموم شد . بازی بعدی با لاتزیو تو المپیک رم . با تمام توان . به امید قهرمانی اسکودتو .

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
بازی رو ندیدم ، ولی از دیدن نتیجه و شنیدن خبر بازی کوالیارلا خیلی خوشحال شدم

بچه هایی که بازی رو ندیدن یا میخوان دوباره نگاه کنن JSC Global تکرار بازی یوونتوس پالرمو رو فردا دوشنبه ساعت 19.45 و سه شنبه ساعت 5.45 صبح و 12.30 ظهر پخش میکنه .

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
بازی رو ندیدم اما برد شیرین رو به همه تبریک میگم

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بچه ها تبریک میگم واقعا بهترین بازی یووه تو این چند سال اخیر بود یه بازی حساب شده و درست کیفیتی رو که امروز دیدم اگه بتونیم تو تمام فصل حفظ کنیم بدون شک قهرامان میشیم یووه امروز منو یاد یووه لیپی و کاپلو انداخت کاملا هدف مند و با برنامه واقعا تو بازی امروز بازیکن بد نداشتیم همه و همه عالی بازی کردن

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
[img width=480 height=318]http://up.iranblog.com/images/b7exjtvwgreqgcwxo8b.jpg[/img]

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
بچه ها که بازی رو دیدن : بهترین بازیکن یووه امروز کی بود ؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

بچه ها که بازی رو دیدن :

بهترین بازیکن یووه امروز کی بود ؟

همه خوب بودن ولی لیختشتاینر و بوفون بهترین بودن

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
یووه توی این بازی واقعا خوب بود،اگه ضربه پیرلو به تیر و موقعیتهایی که ووچینیچ از داد گل میشدن شاید یکی از پر گل ترین بازیهای فصل برای یووه می شد. پرنس کوچک هم که امروز عالی بود،واقعا مارکیزیو داره خودش رو خوب نشون میده و الان یه وزنه شده توی تیم.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نمره های من به بازیکنان بوفون 8 بونوچی 6 بازاگلی 6.5 لیخشتاینر 8.5 کیلینی 7 ماکیزیو 8.5 په په 8 پیرلو 8 ویدال 8.5 وچینیچ 7.5 ماتری 8

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بچه ها که بازی رو دیدن :

بهترین بازیکن یووه امروز کی بود ؟

جی جی ، لیختشاتینر ، کیلینی.

استفان یاد گرفته که هم سانترهای خوبی بکنه هم از سمت راست نفود کنه و بزنه به قلب خط دفاع حریف.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی