پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 پالرمو (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
از این که میشنوم لیخشنایتر تو هر بازی داره بهتر میشه و واسه یووه مفیدتر میشه بسیار خوشحال میشم و امیدوار به این که یه همتا هم سمت چپ واسش پیدا کنیم.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
حاضر بودم 1-0 ببریم اما الکس گل میزد.حتی با یه پنالتی. دلم برا گل زدنش تنگ شده.خیلیم تنگ شده... .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
کونته ثابت کرد تیمش متفاوت هست، اینجوری بازی کردن بعد از 22 روز آسون و بدون داشتن برنامه نیست.

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
بازی که شروع شد با اون دو تا موقعیت یووه این حس اعتمادرو که این بازی حتما برای یووه س پیدا کردم اما بعد اون تک به تک کذا که بوفون گرفت اصلا تو دلم خالی شد دیگه، حرکت بوفون تحسین برانگیز بود، اون موقع با خودم گفتم وقتی میگن سطح یه بازیکن بین المللی یعنی همین، هیچ کجا نمیبینی همچین سیو معرکه ای الا تو بازی ای که بوفون باشه! بعد اون صحنه دیگه یووه حمله هاش کم شد طوری که پالرمو تو چند تا صحنه به پشت محوطه رسید و سوتی های مدافعین ... اصلا وضعی شد! در عین حال که فک میکردم این بازی قراره همینطور مساوی بره یووه گل زد. 5 دقیقه آخر نیمۀ اول پالرمو فشار آورد و 2،3 کرنر هم گرفت که این کرنرها خوب ضعفهای یووه تو دفاع رو نشون میده. نیمۀ دوم غیر از اینکه باید دربارۀ پاسکاری عالی تیم گفت که دیگه رو روال افتادن و همدیگه رو زود پیدا میکنن و توپ و میدن میگیرن و یک دوها... ، از بازی مارکیزیو باید گفت که همیشه بچه ها بازیکناییمثال میزنن که دربارشون میگن وقتی توپ زیر پاش میاد خیلی مطمئنا که اون توپ هیچ وقت لو نمیره و الان همین حرف هم برای مارکیزیو نمود داره واقعا توپ به پاش چسبیده، توپ بهترین دوست من!! ، واقعا بهترین مانورها روی انجام میده و رد میشه و پاس میده و توپ میگیره و گل میزنه و مستحق تشویقهای تیفوسیهاست.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

بازی رو ندیدم ، ولی از دیدن نتیجه و شنیدن خبر بازی کوالیارلا خیلی خوشحال شدم

بچه هایی که بازی رو ندیدن یا میخوان دوباره نگاه کنن JSC Global تکرار بازی یوونتوس پالرمو رو فردا دوشنبه ساعت 19.45 و سه شنبه ساعت 5.45 صبح و 12.30 ظهر پخش میکنه .

فركانس دقيقشو بگو

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چیزی که بیشتر از هر چیز امیدوار کننده ست اینه که بازی با نظم و مفید تیم در هر مسابقه داره بخش بیشتری از زمان بازی در بر می گیره اوایل فصل خوب بازی می کردیم اما مقاطعی از مسابقه بازی از کنترل خارج میشد اما رفته رفته داریم این کیفیت رو به کل مسابقه تعمیم می دیم من بازی لیختشتاینر رو بیشتر از همه پسندیدم این تیم فقط یه مدافع چپ و یه مدافع مرکزی که بتونه بازیسازی رو از مرکز دفاع شروع کنه نیاز داره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
در نظرسنجی شرکت کنید.

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بازی از تلویزیون که پخش نشد نه؟ویدال دوباره بد بازی کرد؟ :hmm: :drill:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه خوب بود فقط خیلی زمین می خوره :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
انصافا سخت ترین کار الان شرکت تو این نظر سنجی :1: نمیشه ، من ویدال رو هم اضافه میکنم و به همشون رای میدم .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
توی این بازی بارتزالی 97 درصد از پاس هاش صحیح بوده بونوچی 91 درصد په په 90 درصد لیخت و ویدال هم هر کدوم با 89 درصد بیشترین تکل ها رو هم کیلینی داشته با شش تکل و ویدال با پنج تکل

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
درسته همه خوب بودند ولی یادمون نره اگر بوفون اون تک به تک اول بازی رو نمیگرفت ، احتمال باختمون هم بود پس بخاطر همونم شده ، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخابش میکنم

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

فركانس دقيقشو بگو

http://www.aljazeera...t/howtowatchus/

نایلســـــت :

12284
Vertical
27500
3/4

12245
vertical
27500
3/4

هـــاتـــــبرد:

12245
77 Transponder
Horizontal
27500
3/4

آســــیاســـت :

3760
Horizontal
27500
3/4

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
به نظر من بهترین بازیکن زمین ویدال بود . سایت بین المللی گل لیختشتینر رو بهترین بازیکن معرفی کرد .

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
من تکرار بازی رو دیدم به نظرم لیخشنایتر بهترین بازیکن زمین بود.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
گفتم اول هایلایت بازی رو ببینم و بعد نظر بدم. بنظر من این بازی بی نقص ترین بازی یووه تو این فصل از مسابقات بود. خوشبختانه کونته دیگه به یک ترکیب ثابت رسیده و همین ثبات در آرایش تیمی باعث شده که بازیکنها به شناخت فوق العاده ای از هم برسن و نسبت به چند بازی قبل خیلی سریع تر توپ رو به هم منتقل میکنن. به عنوان مثال اگه دقت کرده باشین هر زمان که پیرلو در وسط زمین صاحب توپ بود به طور خودکار ووچینیچ از سمت چپ رو به جلو حرکت میکرد و همزمان هم مارکیزیو به عنوان وینگر به ماتری اضافه میشد که دقیقا این کارهای ترکیبی بین پیرلو-ووچینیچ و مارکیزیو چندین بار تکرار شد که اصلا اتفاقی نبود. العان بازیکن ها چشم بسته همدیگه رو پیدا میکنند و ترکیب ایده آل هست. هرچند میشه به جای پهپه و ووچینیچ کراسیچ یا کوالیارلا بیان تو بازی ولی به ترکیب بقیه بازیکن ها نباید دست بزنه مخصوصا خط دفاع و هافبک 3 نفره وسط. یک قسمت خوب از بازی کارت نگرفتن پیرلو - مارکیزیو و ویدال بود که همشون با اخطار گرفتن در معرض محرومیت بودن که نشون میده بازیکنان تسلط روانی خوبی دارن. بازی کردن کوالیارلا به شیرینی این بازی چندین برابر افزود. به نظر من بهترین راه برای اینکه اعتماد بنفس کوالیارلا برگرده اینه که یک بازی از اول ثابت بازی کنه که مطمئنم همینطور هم میشه. از دید من بهترین بازیکن زمین بی شک بوفون بود. باز هم برد شیرین رو تبریک میگم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
شركت تو نظر سنجي سخته . همه خوب بودن . ولي خدا وكيلي ليكستينر يه چيز ديگه بود . سمت راست رو عين بولدوزر شخم ميزد ميرفت جلو

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
شک نکنید بوفون بهترین بازیکن زمین بود اگه اون واکنش استثنایی اول بازی رو نداشت شاید این نتیجه بدست نمیومد و جریان بازی عوض میشد البته همه به جز دفاع وسط های تیم فوق العاده بودن یووه واقعا به یک دفاع وسط خوب احتیاج داره بازم میگم از اینکه کوا به بازی اومد خیلی خوشحالم امیدوارم کراسیچ هم برگرده به شرایط مسابقه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اقا من اين اهنگي كه اول بازي تو استاديوم پخش شد رو ميخوام . كسي نداره ؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من یه 8 ، 9 تا آهنگه یووه دام . حجمش بالاست . سخته آپ کردنش ولی سعی می کنم که بذارم حالشو ببرید .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی