پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 پالرمو (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

www.fcjuventus.ir

www.fcjuventus.ir

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
پارما 2 - 0 اودینزه، بازهم به صدر رسیدیم

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
اینه :blissysmile: یوونتوس انتقام فصلهای گذشته رو گرفت صدرنشینی یووه اون هم با یک بازی کمتر مطمئنم که امسال قهرمان میشیم :juventus: به همه این برد رو تبریک میگم :guntootsmiley:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
این یووه فوق العاده شده باورم نمیشه بعد از سه فصل اینطوری پالرمو رو تحقیر کنیم برد پالرمو از برد انتر لذت بخش تر بود مدت ها بود که منتظر انتقام بودم مطمئنم یووه این فصل رتبه در خوری رو کسب میکنه یادتون نره یووه 22 روزه بازی نکرده و از همه تیم ها به مدت بیشتری از شرایط مسابقه دور بوده تیمی که کونته ساخته فوق العادست کونته مربی خیلی بزرگیه مطمئن باشین این یووه حرف های زیادی برای گفتن داره

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

پاتزي اِن تزا به جاي ماركيزيو به ميدان اومد.
تماشاگرا به شدت كلوديو رو تشويق مي كنن.
متري هم از بازي بيرون مي ره و الساندرو دل پيه روي بزرگ به زمين مي ياد.
شب خوبي بود. تبريك مي گم پيشاپيش اين برد دلچسب رو.
ميكولي داره خودش رو مي كشه كه گل بزنه. معلومه. بد بخت :whistle1:

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
یرد رو بهتون تبریک میگم انشالله اله تو 10 دقیقه پایانی گل بزنه :cry2:ولی چرا الکس رو 10 دقیقه پایانی اورد :furious:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
چند لحظه از بازی رو دیدم تو یکی از سایت ها . درست زمان بعد از گل دوم رو . کاش میشد بیشتر ببینم . الان هر چی می زنم دوباره باز نمی کنم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
واقعا شب قشنگی واسه من بود همین جا این برد رو به همه تبریک میگم فورزا یووه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
تبريك به همه . واقعا چسبيد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم تبریک می گم و اینکه پیش بینی بدون نقص من رو برید ببینید واقعا دم خودم گرم با این پیش بینی صحیح

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
تمام سه تا زدیم سه تا هم نزدیم سه تا هم خواستیم بزنیم که نشد...

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
یش به سوی اسکودتو - از الان میشه در مورد قهرمانی صحبت کرد. این تیم بحق تا الان شایسته قهرمانی هست . انتقام از تیمهایی که فصل قبل مارو شکست دادن آنهم با گلهای زیاد براستی که چقدر شیرینه - اول پارما و حالا نوبت پالرمو - مطمئنا با این بازی ناپل هم در صف متهمین قرار خواهد گرفت. بازی در نیمه هم بسیار عالی پیش رفت با یه تغییر کوچک که سمت راست زمین یه کمی افت کرد. جشن پیروزی زمانی شیرین تر شد که بالاخره دیدیم کوالیارلا هم به زمین اومد و نمره قبولی گرفت. سخت میشه گفت بهترین بازیکن یووه کی بود ولی به شخصه از بازی مارکیزیو - کیه لینی - لیشتاینر و ووچینیچ لذت بردم - ولی بهترین بازیکن زمین در ورزشگاه ماتری شناخته شد

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
کونته دوست دارم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
تبریک تبریک :clapx: :clapx: چقد clean sheet میچسبه :lol: قیافه این زامپارینی آی دیدن داره :wv:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
جر دادیمشون ! باید حداقل 5-6 تا میخوردن ! نیمه دوم ، دست پیش رو گرفتیم پس نیوفتیم ، با حمله شروع کردیم و همون اول متری کار رو تموم کرد که دیگه بازی از کنترل پالرمو در اومد و نتونستن کار خاصی بکنن به کل به هم ریختن و سر گل سوم این به هم ریختی به وضوع موقع فرار مارکیسیو معلوم بود واقعا دلچسب بازی میکنیم امتیاز گرفتن تو یوونتوس آرنا ، آرزوی سایر تیم هاست ! جو بی نظیر و فوق العاده ست به شکلی که میکولی نتونست درست حسابی نفس بکشه ، چه برسه راه بره و ضربه کاشته بزنه ! انتخاب بهترین بازیکن زمین از بین بوفون ، مارکیسیو ، لکشتینر و متری سخته ! رای من به بوفون !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کونته خیلی خوب پالرمو رو آنالیز کرد اصلا نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشتن چقدر دوست داشتم کوا و الکس گل بزنند کوا یک صحنه خودخواهی کرد تا گل بزنه ( عطششو نشون داد ) ولی بعد اینکه بهش اعتراض کردن ، دیگه رفت تو کار پاس کاری این مارکیزیو چقدر خوب شده ، پرنس فوتبال ایتالیا برازندشه هر چقدر ایتالیایی های تیم خوب بازی میکنند ، به یورو امیدوار میشم تبریک میگم ، همونطور که گفتم ، یه کلین شیت خوشگل از این بازی در آوردیم بعد از برد جلوی پارما نشده بود تیمی رو با اختلاف بیشتر از یک گل ببریم همونطور که قبل از بازی گفتم ،همیشه یا به پالرمو باختیم ، یا لهش کردیم باتشکر

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
یه شب عالی دیگه!! خیلی خوشحالم ولی آخر نتونستم درست حسابی بازی رو ببینم داشتم عصبانی میشدم :Dispute: :furious:فقط تونستم گل مارکیزیو رو ببینم. یه چیز دیگه که خوشحالم کرد این بود که کوا اومد تو هرچند کم ولی خوشحال کننده است :yesssmileyf:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
گفتم راحت میشه به این پالرمو 3،4 دیگه گل زد ، به نیت این سه فصلی که در تورین به پالرمو باختیم ، سه گل در تورین به پالرمو زدیم و تحقیرش کردیم :1: واقعا فوق العاده بودیم ، فوق العاده ، یک بازی بسیار هماهنگ و زیبا از یوونتوس و یک برد دلنشین پس از 22 روز دوری از مسابقات. خیلی خوشحالم ، خیلی خوب بازی میکنیم و نتیجه هم میگیریم. از بازی کردن فابیو کوالیارلا و الکس خیلی خوشحال شدم ، میشد این دو تا را زودتر بازی داد ، دوست داشتم الیا هم بازی کنه ولی پاتزینتزا به بازی اومد ، الآن در شرایطی که هیچ مصدومی نداریم فوق العاده بازی میکنیم در شرایطی که کسی مثل کراسیچ جزو 18 هم نیست ما فوق العاده بازی میکنیم و میبریم. الآن با یک بازی کمتر در صدر قرار داریم ، اودینزه هم دومین باختش و در این فصل داد ولی هنوز یوونتوس شکست ناپذیره. FORZA JUVENTUS.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
واااااای . چه بازی ای چه تیمی !!!! میلانو بردیم . اینترو بردیم . پارما رو بردیم . پالرمو رو بردیم . دیگه کی میتونه بگه اسکودتو واسه ما نیست ؟ همه عالی بودن. فقط بونوچی یکم خراب کرد . اونم فدای سرش . مهم 3 امتیاز بود . آقا از همین الان باید جشن واسه اسکودتو بگیریم . به نظر من بهترین بازیکن زمین ویدال بود . تا لحظه ای که احساس می کرد توپ رو میتونه بگیره واسه توپ می جنگید . خیلی خوب بود . البته بازگشت بوفون هم بیشتر از این 3 امتیاز همه رو خوشحال کرد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نیمه اول رو خونه نبودم ندیدم، کسی هایلایت از نیمه ی اول خصوصا سیو های بوفون داشت می خوام ! :1: نیمه دوم رو از اینترنت دیدم. یکم تشخیص بازیکن ها برام سخت بود ولی مشخصا تیم خیلی هماهنگ و هدف دار بازی می کنه. پاسکاری ها دارند دقیق تر و دقیق تر، و البته سریع تر و سریع تر می شند. توجه کنید این روزا وسط زمین یووه چقدر پاس تکضرب و بدون نگاه کردن می بینید ؟ بازیکن ها کم کم دارند حرکت و جای همدیگه رو حفظ می شند و با فکر خیلی کمتر همدیگه رو پیدا می کنند. از طرفی توی این بازی از موقعیت هامون خوب استفاده کردیم و گل هم زدیم. پیروزی خیلی شیرینی بود. مارکیزیو 5 گله شد تا در کنار متری بهترین گلزنان یووه باشند. مارکیزیو برای خط هافبک 3 نفره ساخته شده ! همه کار می کنه این روزا و ازین رو به اون رو شده. خط هافبک مارکیزیو-پیرلو-ویدال واقعا رویایی.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
تا 7.15 دانشگاه بودم،داشتم سکته میکردم،خیلی استرس داشتم.بعد کلاس دویدم اومدم کافی نت،تا صفحه باز بشه یه سکته ناقص دیگه هم زدم،نتیجه که اومد رو صفحه دیگه قلبم ایستاد،الانم همونجام کافی نت رو ریختم به هم D:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی