پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 پالرمو (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
اینم از پالرمو :vahidrk1: بردو تقدیم میکنیم به همهُ کسانی که "بنا به دلایلی" میگفتن یووه تو این دیدار موفق نمیشه!! :juvefan:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من نیمه دوم رو تقریبا کامل دیدم واقعا مسلط بودیم به بازی و پالرمو هیچ حرفی نداشت برای گفتن حرکت ووچینیچ روی گل سوم خیلی قشنگ بود و از اون قشنگ تر حرکت بدون توپ و رها کردنش برای مارکزیو توسط ماتری زیبا تر و تموم کنندگی مارکزیو هم که دیگه عالی بود در چند صحنه حرکات اضافه پیرلو اعصاب م رو بهم ریخت ، یه صحنه توپو ازش گرفتن و چیزی نمونده بود گلو بخوریم !!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
فوق العاده بازی کردیم.این برد رو تبریک میگم.همونجور که قبلا هم گفته بودم پالرمو اگه بازیش رو خنثی کنیم له میشه همینجوری هم شد حتی شانس اورد بیشتر گل نخورد. بازیکنها همه خوب بودند.ولی بهترینها ماتری-مارکیزیو-ووچینیچ بودند بوفون خیلی خوب بود ولختشتاینر مثل همیشه عالی ویدال هم جنگندگیش عالیه بینظیر برعکس بازیهای قبلی کیلینی هم تو این بازی خوب بازی کرد اما به نظرم بونوچی امشب چندین مورد پاسهای اشتباه داشت که اگه بگیم ضعیفترین بازیکن بود بیراهه نگفتیم یک نکته دیگه که من از اون بسیار خوشحال شدم این بود که کارت زرد نگرفتیم اگه اشتباه نکنم چند تا بازیکنامون در معرض خطر بودند که امار کارتهاشون رفته بالا بازهم تبریک واقعا لذت بردم به امید بازیهای بعد وپیروزیهای بعدی با تشکر :hylove:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بچه ها اول بازي يه اهنگ تو استاديوم پخش شد كه به نظرم توش يووه يووه ميگفتن . كسي اون اهنگ رو داره ؟

mohammad-delpiero

mohammad-delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
viva juventus :victory2:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
هیچ کدوم توجه کردید بعد از اخرین سوتی بونوچی که بازیکن پالرمو تقریبا با بوفون تک به تک شد بعد از دور شدن توپ بوفون چه چشم غره ای به بونوچی رفت یه دوتا داد هم سرش زد از همون موقع دیگه بونوچی تقریبا دیگه سوتی نداد

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بازی با لاتزیو میزبانیم یا میهمان

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

هیچ کدوم توجه کردید بعد از اخرین سوتی بونوچی که بازیکن پالرمو تقریبا با بوفون تک به تک شد بعد از دور شدن توپ بوفون چه چشم غره ای به بونوچی رفت یه دوتا داد هم سرش زد از همون موقع دیگه بونوچی تقریبا دیگه سوتی نداد

اره اتفاقا اون صحنه خیلی جلب توجه کرد ! بوفون خیلی وقت بود اینجوری با چشماش کسی رو نخورده بود !
واقعا امروز دوباره نشون داد شایستگی های خودشو و از همون اول با مدافعان تیم حرف می زد مثل سابق

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

مهمان ! المپیک رم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مهمان هستم تو بازی با لاتزیو .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ناپولی واقا شانس اورد با ما بازی نکرد تما په په افتضاح بود هیچ کاری نکردددد

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
معنای واقعی بروقف مراد بودن رو امشب حس کردم ! یوونتوس جلوی پالرمو (گربه سیاهش ) عالی بازی بکنه ! 3 گل بزنه ! دروازش باز نشه ! بوفون رویایی باشه ! الکس به زمین بیاد ! بالاخره به کوالیارلا بازی برسه ! دیشب و امشب همه مدعی ها پیروز نشن! با یکی بازی کمتر بیاد صدر جدول !!! یعنی باریک ! باریک ! بخت یوونتوس باز شد امشب دوباره !امیدوارم اینطور باقی بمونه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
!!! این سه تا علامت تعجب،واقعا حال الان منه! خیلی این تیم خوب شده! اما هنوز از قهرمانی حرف نمیزنم...اگر از دو بازی آینده 4 امتیاز بگیریم،اون وقت با احتیاط از امید قهرمانی حرف میزنم.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
وقتی یووه ی سه چهار بازی اخیرو میبینم بیشتر و بیشتر حسرت میخورم به خاطر مساوی هایی که اول فصل دادیم! این تیم داره عالی بازی میکنه. سبک بازی یووه خیلی دینامیک و پویا شده. پاس های تک ضرب و بازی سرعتی نکته های مثبت این یووه است. اما یادمون باشه که ما دو تا بازی داریم با اودینزه و ناپولی که مهم ترین بازی هامون ئه! امیدوارم که این روند رو به رشد همچنان ادامه پیدا کنه و یووه به جایی برسه که واهمه ای از هیچ تیمی نداشته باشه. :flag3: از اینکه خط هافبک یووه داره میدرخشه واقعا دارم لذذذذذذذذذذذذذذذذذذذت می برم :blissysmile: و مهم تر از اون! درخشش سوپر جیجی بیش از هر چیز منو خوشحال کرده اینقدر که احساسم در کلمات نمیگنجه... :clapx:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - تحسین می کنم بازیکن هامو چون تونستند بالافصله بعد از تعطیلی طولانی دوباره توی دنده بندازند و حرکت کنند ! - بازی خیلی خطرناکی بود. از طرفی پالرمو تیم قدرتمندی که فوتبال خوبی بازی می کنه و از طرف دیگه در لحظه ی حساسی از فصل بودیم که اگر شکست می خوردیم فکر می کنم باعث مشکلات بسیاری میشد. - بعد از 22 روز پا به زمین گذشتیم و اولین بازی ما از یه مجموعه بازی خیلی سخت بود که و فکر می کنم این بهترین قدمی بود که برای شروع میشد برداشت. - ما همیشه تلاش می کنیم تا جلو بریم و حمله کنیم. ولی وقتی شما با 7-8 نفر حمله می کنید طبیعتا فضاهای زیادی به حریف می دید. - برای همین ما باید تلاش کنیم تا در این سطحی که هستیم بهبود پیدا کنیم و بهتر بشیم. - من فقط وقتی در مورد اسکودتو حرف می زنم که ما مقابل 19 حریف خودمون در سری آ یک بار بازی کرده باشیم و بدونیم کجا هستیم و چی می خوایم. - لازمه از هوادارا هم تشکر کنم که امروز با حمایت های فوق العادشون یار دوازدهمی کنار ما بودند.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
کاشکی اون دوتا بازی رو جلو جنوا و بولونیا مساوی نمیکردیم ولی بازم فدای سرشون.با 1 بازی کمتر اونم صدر.معنای زیادی داره :nish:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تا عکسا رو کامل بذارم ، این سوپر واکنش جی جی رو ببینید ! اولین تک به تک بود :

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/877f30a1-269c-49eb-b7bd-bc2c36eb1162.jpg[/img]

فقط میشه سکوت کرد به عظمتش ! بی نظیر ، تکرار نشدنی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی :

شوت : 15 یووه - 8 پالرمو
در چهارچوب : 4 یووه - 2 پالرمو
خطا : 14 - 14
کرنر : 4 -4
آفساید : 4 یووه - 2 پالرمو
کارت زرد : 0 یووه - 2 پالرمو

مالکیت توپ : 59 درصد یووه 41 درصد پالرمو

پاس : 603 پاس، 87 درصد صحیح !

پیرلو 79 پاس و 87 درصد صحیح.
ویدال 54 پاس و 89 درصد صحیح.
مارکیزیو 42 پاس و 85 درصد صحیح.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این رکورد بدون شکست بودن تا تعطیلات می تونه رویایی باشه ! امیدوارم اتفاق بیفته !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
بارساش بیاد سری آ نمیتونه اینقد پاس صحیح بده. :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی