پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 پالرمو (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

یوونتوس - پالرمو

یکشنبه 29 آبان ، 20 نوامبر
ساعت 17:30 به وقت طهران
ورزشگاه یوونتوس آرنا

بازی بعدی
لازیو - یوونتوس
پالرمو - فیورنتینا

آمار بازی :

شوت : 15 یووه - 8 پالرمو
در چهارچوب : 4 یووه - 2 پالرمو
خطا : 14 - 14
کرنر : 4 -4
آفساید : 4 یووه - 2 پالرمو
کارت زرد : 0 یووه - 2 پالرمو

مالکیت توپ : 59 درصد یووه 41 درصد پالرمو

پاس : 603 پاس، 87 درصد صحیح !
پیرلو 79 پاس و 87 درصد صحیح.
ویدال 54 پاس و 89 درصد صحیح.
مارکیزیو 42 پاس و 85 درصد صحیح.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بالاخره تاپیکش زده شد پالرمو گربه سیاهمونه همیشه همه چیز تا قبل بازی با پالرمو فوق العاده بوده ولی بعدش تیم رفته تو بحران یا به پالرمو باختیم یا 5 تایی کردیمش باتشکر

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
اين هفته هفته بسيار حساسي هست جون تمامي تيمهاي صدر جدول بازيهاي دشواري دارند و احتمال زياد امتياز از دست ميدن و ما با برد جلو بالرمو حتي با 1 بازي كمتر ميتونيم بريم صدر جدول.لاتزيو 21 امتيازي با نابولي بازي داره و ميلان هم تو زمين فيورنتينا كه احتمال امتياز از دست دادنش زياده همجنين اودينزه ميهمان ياران جوينكو هست.واقعا فرصت طلايي برا ما هست كه سبقت بكيريم.اين بازي طوري هست كه با توجه به خستكي بازيكنان شاغل در تيم ملي ميشه به مهره هايي كه تا العان فرصت بازي نداشتن بازي برسه از جمله اليا و كواليارلا.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حالا ما که پالرمو رو می بریم . حالا چی با اختلاف یک گل که بشه 1-0 . یا بخواد بازی پر گل بشه 6-5 مثلا . و یا با اختلاف بیشتر از یک گل . ولی می بریم . حالا بقیه ببازن بهتر هم عالیه .

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
ایشالا که میبریم و با یه بازی کمتر میریم صدر جدول

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اگر تو زمین پالرمو بود می گفتم قطعا با اختلاف 2-3 تا می بازیم اما تو تورین می تونم به مساوی یا حتی برد امیدوار باشم.

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
بالاخره بعد اینکه کلی درباره اینکه چرا با ناپولی بازی نکردیم یادمون افتاد که با پالرمو بازی داریم . دیگه از ناپولی هم نتونیم امتیاز بگیریم دیگه خیلی بده .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
دوست ندارم مثل چند سال گذشته به پالرمو ببازیم و دوباره بریم تو بحران امیدوارم کونته به کوا و الیا بازی بده و وقفه بوجود اومده برای یووه مشکل ساز نشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اگر تو زمین پالرمو بود می گفتم قطعا با اختلاف 2-3 تا می بازیم اما تو تورین می تونم به مساوی یا حتی برد امیدوار باشم.

چقدر بدبینانه به این بازی های یووه نگاه می کنید . دوست دارید توقع خودتون رو از این تیم بالا نبرید ؟!!! که اگه باخت بگید خوب از اول معلوم بود می بازه و وقتی برد بگید شاهکار کرد ؟!!

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بچه ها درسته بازیه رفت پارسال رو خراب کردیم ولی تو بازیخ برگشت پالرمو به لطف داور پالرمو ما رو برد . ولی این پالرمو دقیقا مثل ابومسلم واسه پرسپولیسه . همیشه بازیاش سخت بوده . لقب گربه سیاه دقیقا برازندشه . پارسال ما بازی بعد بازی با پالرمو رفت و برگشت کالیاری رو با اختلاف 2 تا زدیم . پس نمیشه گفت که همیشه بدبختی ها از بازی با پالرمو شروع میشه . پالرمو نسبت به پارسال فرق اساسی ای که کرده اینه که دیگه پاستوره و کاسانی رو نداره . عوضش بازیکنایی مثل میکولی ، بالزارتی ، لا یویا ، الیچیچ ، اوسوالدو بارتو ، ... داره . سیستم بازیش 4-2-3-1 هستش . بازیه قبلیش 3-1 بولونیا رو برده . از نظر هجومی تیم خوبیه ( 14 گل زده ) ولی اصلا دفاع خوبی نداره ( 12 گل خورده ) . چون که بازی تو زمین ما هست پس احتمالا واسه دفاع کردن میان و این مساله به نفع یوونتوسه که بتونه از دفاع متزلزلش نهایت استفاده رو ببره . ولی باید از ضد حمله ی بازیکنایی مثل میکولی ترسید . پالرمو الان 16 امتیاز از 10 تا بازی داره و پنجمه . در کل احتمال برد یووه زیاده . من نتیجه ی 2-1 رو پیش بینی می کنم .

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
رسیدیم به گربه سیاهی که ازش میترسیدم. مطمئنم که این بازی رو میبریم کونته این فصل میتونه رکوردها رو جا به جا کنه. تنها نکته منفی این هستش که بازیکنان از بازیهای ملی میان و به تیم اضافه میشن که این امر باعث پایین اومدن کیفیت بازی میشه اما امیدوارم که ببریم.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
گفتنی هارو بچه ها گفتن فقط یه نکته ای که به ذهنم رسید اینه تیمایی مث پالرمو و ناپولی و ... امثالهم که تو این سالها خیلی اذیتمون کردن تیمایی هستن که نباید جلوشون بی گدار به آب زد و بی محابا حمله کرد کنترل بازی و ضربه زدن تو لحظات خاص بازی میتونه واسه مون برد بیاره.معمولا پالرمو اگه به زمین سفت بخوره زود بادش میخوابه ولی اگه ببینه حریف واداده دمار از روزگار حریف در میاره :biggrin: خیلی دوست دارم از این زامپا خل و چل :ha: یه حال گیری اساسی بکنیم :king_Aragorn: در ضمن حتی الامکان کاشته هم ندیم بد نیس میکولیه دیگه :65:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

چقدر بدبینانه به این بازی های یووه نگاه می کنید . دوست دارید توقع خودتون رو از این تیم بالا نبرید ؟!!! که اگه باخت بگید خوب از اول معلوم بود می بازه و وقتی برد بگید شاهکار کرد ؟!!

کلا سه تا تیم تو ایتالیا هستن که اگه تو زمینشون باهاشون بازی داشته باشیم، بدون شک پیش بینی من باخت خواهد بود: اودینزه، ناپل، پالرمو.

من بازی با اینتر که یه جورایی خیلی می تونست حطرناک باشه گفتم یووه می بره، اما این سه تا تیم کاملا قضیه شون فرق می کنه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

کلا سه تا تیم تو ایتالیا هستن که اگه تو زمینشون باهاشون بازی داشته باشیم، بدون شک پیش بینی من باخت خواهد بود: اودینزه، ناپل، پالرمو.

من بازی با اینتر که یه جورایی خیلی می تونست حطرناک باشه گفتم یووه می بره، اما این سه تا تیم کاملا قضیه شون فرق می کنه.

فعلا که بازی تو زمین یوو هست و چرا بحث الکی می کنید؟ و ما به راحتی می بریم
محروم و مصدوم ندارن؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

پارسال که اودینزه رو تو خونه ی خودش زمین گیر کردیم . 4-0 مگه یادت رفته ؟

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
پارسال، پارسال بود. من امسال رو می گم. چند بازی فصل پیش یووه واقعا خوب بود. الان شرایط خیلی فرق داره.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
الان که وضع بهتر شده . احتمال برد یووه خیلییه . پارسال 4 تا زدیم امسال بیشتر می زنیم به لطف یزدان و بچه ها . پالرمو و ناپولی رو هم تو زمینشون خفه می کنیم . ناپولی شانس آورد که بازی لغو شد وگرنه ماتزاری میخواست بد ترین روز زندگیشو ببینه .

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
خب حالا که دیگه بازیای ملی تموم شد تا هفتهُ بعدی به این تاپیک رونق بدیم و درباره بازی با پالرمو بحث کنیم که بدون شک یکی از حساس ترین بازیای فصلمونه و یکی از خطرناکترین هفته های لیگ برای تیمای بالای جدول و مدعی!

تصویر

مصاف 52 يوونتوس و پالرمو به ميزباني يووه برگزار خواهد شد. در 51 ديدار گذشته 28 پيروزي، 12 تساوي، 11 شكست، 104 گل زده و 55 گل خورده به نام بيانكونري ثبت شده. در اين ميان 46 بازي در سري A برگزار شده كه 25 برتري، 11 تساوي، 10 شكست، 92 گل زده و 50 گل خورده يووه در اين مسابقات به دست امده است. در ده ديدار اخير دو تيم 4 پيروزي، 6 شكست، 16 گل زده و 16 گل خورده براي يووه نوشته شده، فصل گذشته ديدار رفت با نتيجه 3 بر يك به سود پالرمو و بازي برگشت نيز با نتيجه 2 بر يك به سود صورتي و سياه هاي پالرمو تمام شد. پيروزي 5 بر صفر يووه در فصل 2007 پرگل ترين ديدار دو تيم را رقم زده. تاكنون بانوي پير 23 بازي را ميزباني كرده كه توانسته 16 برتري ( اخرين پيروزي خانگي در تاريخ 25/11/2007 با نتيجه 5 بر صفر)؛ 3 تساوي ( اخرين تساوي خانگي در تاريخ 25/9/2004 با نتيجه يك بر يك )؛ 4 شكست ( اخرين شكست خانگي در تاريخ 23/9/2010 با نتيجه 3 بر يك)؛ 64 گل زده و 31 گل خورده را به دست بياورد. بونپرتي، دل پيرو، هنسن با 6 بازي در صدر بيشترين تعداد حضور در اين بازي قرار گرفتند و بورل نيز با 5 گل بيشترين گل زده را به خود اختصاص داده است.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
خطر پالرمو فقط تو ضد حمله هاشو ومیکولی.این پالرمو درسته گربه سیاه بوده ولی بازیش بگیر نگیر داره.بستگی به بازی تیم داره اگه بازی رو بهشون وا بدیم شیر میشن از اون طرف بر عکسش هم ممکنه اتفاق بیفته و تیمشون رو میشه لوله کرد.فکر کنم بیشتر تیم احساسی هست تا تاکتیکی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
میکولی اگه روز خوبش باشه میتونه کابوس خط دفاعی بشه، کونته باید از خط هافبک 3 نفره استفاده کنه و سعی کنه با پرسینگ این ارتباط خط هافبک با خط حمله پالرمو رو قطع کنه. برای خط حمله هم په په - ماتری - ووچینیچ گزینه اصلی می تونند باشند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی