پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این قول رو میتونم بدم که با همکاری دوستان فعلی و نیروهای تازه نفس که به جمع مون اضافه میشن ، فصل آینده با قدرت و البته منظم تر به کار ادامه میدیم همگی با هم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این نظم خیلی خیلی مهمه ! وقتی قانون و نظمی داشته باشه کار اون موقع می شه روی همه چیز حساب کرد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خب با شروع شدن تابستون و طی شدن دورانی که کادر مجله به صورت دسته جمعی درگیری های درسی، شغلی، خانوادگی، مالی، معرفتی و ... داشتن ( :1: ) فکر میکنم کم کم باید استارت شماره سوم رو بزنیم ! حالا اونقدر هم عجله ای نیست ، ببینیم سرنوشت ایتالیا چی میشه تو یورو چیزی که مشخصه اینه که تو شماره بعدی بیشتر مطالب در مورد نقل و انتقالات و آتزوری و ملی پوشان یوونتوس هست به شخصه بعد از این وقفه ، انگیزه ی خیلی بالایی دارم و تو سرم پر از ایده های صفحه بندی و گرافیکی هست :1: ضمن اینکه فصل قبل و به موازات قهرمانی یوونتوس ، کاربر های زیادی به فروم اضافه شدن که بالقوه ما قدرت مانور بیشتری داریم و از تک تک شون استفاده میشه ! اون بالا که نوشتم "کادر مجله" خب صرفا شوخی بود همه میدونین به اون صورت کادر نداریم که بسته و منحصر به چند نفر خاص باشه ! تقریبا ثابت شده تو 2 شماره قبل هرکسی که یوونتوسی هست تو ایران میتونه نویسنده و فعال باشه و اسمش تو مجله باشه ( جز من که در بین هزاران و هزاران کلمه کار شده تو این 2 شماره ، فقط یه بار اسمم هست :hc: ) در هر صورت آماده باشید همه به امید پروردگار متعال و به حول قوه الهی کم کم میخوایم استارت بزنیم ! اونایی هم که تونانایی همکاری دارن در هر زمینه ای ( نویسندگی ، عکس ، تاریخ ، گزارش ، خبر ، تحلیل و آنالیز و ... ) با من یا مهرنوش هماهنگ کنن پ.خ بفرستن ، البته من در این زمینه الان با فریبرز هماهنگ نکردم :1: :rainbow:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
بصیر پس این مهرنوش چی مگه :sad1: چند وقت پیش بهش پیشنهاد دادم شماره بعدی مجله در مورد*الکس* باشه ، گفت باشه قرار بود من هم همکاری گسترده ای در تهیه ی این مجله داشته باشم چی شد پس، کی مسئول این نابسامانی هاست :np:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
علی چرا کولی بازی درمیاری؟ :1: این موضوعاتی که بصیر گفت واسه مطالب جایگزین لیگ هست. وگرنه پرونده سر جاش ئه :76:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
به بصیر پ خ زدم چند تا ایده دادم. گفت برای اینکه یادش نره بذارم اینجا تا بقیه هم شاید ایده های دیگه ای به ذهنشون برسه و اینجا بذارن. 1.عملکرد پیرلو که بصیر گفت صفحه ویژه داره 2.درباره پیراهن های فصل بعد بنویسیم. 3.یه مطلب علمی ورزشی(البته این احتمالش کمه.) 4.کسانی که در مسابقات بزرگ پنالتی چیپ زدن. 5.سابقه و کارنامه ی خریدها یا اونایی که احتمال خریدشون هست. اینا ایده های من بودن.هرکی ایده ی دیگری داشت بذار لطفا.

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
بچه ها من از روز 11 هم امتحانام تموم میشه اگه کمک خواستین در خدمتم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من باید مجله سوم رو چاپ کنیم و بخش اعظمش به دل پیرو اختصاص پیدا کنه ! بعد از اون جشن ! بخش تاریخ ! بررسی موارد مالی یووه هم موضوع خوبی می تونه باشه و اغاز فصل جدید

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اگه خواسیتد تو مجله مطلبی از بخش رسانه(استفاده از سی سی کم یا رید کال یا......)بزارید حاضرم کمک کنم :wink2:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نمیدونم ولی اینو قبول ندارم که الان بیاید و به اله پبردازید چون یه کار کاملا کلیشه ای من همون اولشم هم گفتم شماره اول رو میباید به اله میدادید نه حالا که خدا حافظی کرده یه بهتر بگم خدا حافظیش دادن از یووه یه جوری فکر میکنم ماها هم مثل همون مدیرا هستیم مجله نزدیم براش تا وقتی که از یووه بره :np: میدونم که میگد نه اینجوری نیست و توجیه میکیند فوری و حتما مجله رو هم پر میکند از مطالبی در مورد کاپیتان ولی خوب ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در صورتی هم که حرف شما درست باشه الان دیگه چاره ای نداریم و زمان رو نمی تونیم به عقب برگردونیم !!!

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
شاید اشتباه بوده کار اما الان کاریش نمیشه کرد ضمنا ما دقیقا بعد از خدافظی نمینویسیم اون روزای خداحافظی همه مجله ها حتی زرد نوشتن از اله و الان ما میتونیم با دیدی متفاوت بنویسیم بچه ها من دوستان زیادی توی مجله طنز و کاریکاتور و همینطور مجله خط خطی دارم خودم هم بارها مطلب طنز نوشتم اگه خواستید مطلب طنز من میتونم کمکتون کنم اگه قابل بدونین yes1

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
اصلا حرف احسان رو قبول ندارم! انتخاب موضوع پرونده با من بود و تصمیم کلی هم بر این بود که مجله همگام با بازی های فصل پیش بره. واسه همین پرونده ی اول درباره ی مارکیزیو بود که بهترین بازیکن نیم فصل بود و پرونده ی دوم هم راجع به کونته که امسال یووه تمام موفقیتش رو مدیون این مرد ئه! از همین جا هم اعلام می کنم :1: عشاق الکس اگه دوست دارن توی پیدا کردن مطلب، یا نوشتن یا حتی اگه آرشیو قدیمی دارن می تونن کمک کن و به من پ خ بزنن :rose:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
اهم اهم :1: حتما باید اسم ببرم؟ :1: آقایان احسان بهبهانی، نیک صوفی زاده ، مانی، الکس 74 ، ممپیرو ، محسن الکس و .... (غیره مثل احسان یاوری خدا بیامرز) که در سالیان اخیر نام الکس لحظه ای از دهنشون نیفتاد لطف بفرماین و درمورد پرونده ی این شماره با من از طریق پ خ ایده ها و خواسته ها و توقع هاشون رو درمیون بذارن :1: چون سینا نیست خودم خفت می کنم اونو :1: با تشکر :rose:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
خانم محترم، علی میلانی همون alex74 میباشد :1: که در مورد مجله با شما بوسیله ی پ خ در ارتباط است نمونه اش همین چند دقیقه پیش بود که در مورد مجله سوالاتی فرمودند اسنادش هم موجود می باشد :laughing:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
اسم تو رو آوردم که نیای شاکی بشی چرا اسمت از مجموعه ی عشاق الکس جا مونده :111: :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
مهرنوش من رو ننوشتی :1: من که دیگه مشهورم تو دنیا :1: ولی خوب برات یه چیزی فرستادم :smile:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مهرنوش بدون هیچ دلیلی اسم من رو هم بنویس تا کمی ذوق مرگ شم :laughing:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
منم مطلبم رو آماده کردم دادم بصیر :1: با اعتماد به نفس می گم برای اولین مطلبم بد نبود و امیدوارم که تو مجله هم باشه. :wink2:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من باز یه چند روز اینترنت ندارم و تو سفرم اما لازم دیدم با موبایل هم که شده بیام یه روشنگری هایی بکنم :1: من منظورم رو درست نرسوندم. ببینید چون این پرونده درمورد الکس مطمئنا توقع بیشتری ازش دارید به نسبت پرونده های دیگه... حالا من میگم خودتون جلو جلو بیاین بگین توقعتون چی ئه! به طور مثال الکس رو از چه جنبه ای ببینیم! دلتون میخواد چه مطالبی درمورد الکس حتما عنوان بشه. خلاصه اینکه ایده آلتونو از این پرونده بگین ، میخوام کامل باشه :3: نیاین به من بگین اطلاعات ویکی پدیایی و آمار و ارقام و چیزایی که با یه سرچ ساده پیدا میشه، نذار! اینو خودم می دونم :1: مرسی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی