پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
واسه مجله ویراستار پیدا کردم در حد بنز :1: چیزی که اصن حواسم نبود خودش اومد سراغش !

آزاده ، کسی که رشته ی دانشگاهیش هم روزنامه نگاری بوده عهده دار این وظیفه هست

ضمن اینکه مسعود هم مجددن به جمع بچه ها ( به علاوه آزاده ) اضافه شد تا با قدرت بیشتری جلو بریم

اگه بخوايم همه مطالب مهم (الكس بوفون كنته و ...) ديگه مطالبي نميمونه كه بخوايم تو شماره هاي ٦-٧ به بعد بزاريم
به اين موضوع فكر كردين؟

بعدشم ميتونه فقط در مورد يووه نباشه مثلا يه بخش در مورد سري آ و يا اخبار نقل و انتقالات بذاريم

ميشه يه قسمت هم اضافه كرد در مورد بازيكنايي كه يووه دنبالشه يا بازيكنايي كه بدرد يووه ميخورن و معرفيشون كرد

خب هر شماره یه پرونده داره ، پرونده میتونه شامل بازیکن ، مربی ، نقل و انتقالات ، اقتصاد و ... باشه ، فکر نکنم موضوع کم بیاد تو شماره های بعدی

در مورد سری آ هم توضیح دادم که احتمالن مطلب هست

در مورد این گزینه نقل و انتقالات هم نوشتم تو پست قبلیم مطلب خواهد بود
@};-

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
تنوع کاری رو اگه بیشتر کنید خیلی بهتره . 2 شماره قبلی از بس از مارکیزیو و کونته گفته شده بود ی جورایی لوث شده بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اینقدر این مجله توی شماره های قبلی خوب بوده که خیلی از بچه ها از من سراغش رو می گیرند و واقعا از دوستانی که تلاش می کنند تشکر می کنم !! اصلا با اینکه توی این مورد اولی هم نبودیم ولی وقتی شماره های قبلی ما رو با بقیه مجلات مقایسه می کنید به کیفیت بالا پی می برید خسته نباشید @};-

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
دقیقا نمیدونم چه کاری قراره انجام شه ، اما نوشتن چند خط فکر می کنم بر بیاد ازم .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

دقیقا نمیدونم چه کاری قراره انجام شه ، اما نوشتن چند خط فکر می کنم بر بیاد ازم .

چیو دقیق نمیدونمی همه چیز رو شرح دادم دیگه :1: الان باید انتخاب کنی و بهم بگی کدوم یکی از مطالب زیر رو میتونی بنویسی @};-

تنوع کاری رو اگه بیشتر کنید خیلی بهتره .

2 شماره قبلی از بس از مارکیزیو و کونته گفته شده بود ی جورایی لوث شده بود

حرفتو قبول ندارم ، اتفاقن خیلی هم خوب بودن جامع و کامل :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
واسه من فرقی نداره جیگرم ، هر چی گیر موندی من مینویسم . خودتون انتخاب کنید ، من مشکل دارم تو انتخاب . :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

[li]خرید های پیش روی باشگاه و نیازهای فصل بعد ( آرش )[/li]
[li]مصاحبه ( مسعود )[/li]
این موضوع ها فعلن مشخص شدن و البته ممکنه این دو نفر چیزهای دیگه ای هم بردارن ، مهدی تو هرچی فکر میکنی توش بهتر میتونی بنویسی رو انتخاب کن @};- زودتر فقط

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- با توجه به اینکه اکثر مسئولیت ها واگذار شده ، خواستم بگم دوستانی که باید مطالب رو آماده بکنن زود باشن . :1: خیلی وقتی نمونده . :1: یادآوری بود فقط .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
ممنون از سيد بابت هماهنگي هايي كه انجام داد و بچه هايي كه قبول زجمت كردن :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- دوستانی که باید مطلب ها رو بنویس و بدن بی زحمت سریع تر باشن . :1: می دونم فصل امتحاناته اما خب 10 روز دیگه وقت نمونده . :1: بعد از اینکه نوشتید ، مطلب تون رو به آزاده خانم پ خ کنید تا ایشون ویرایستاری کنن . ممنون . :1: @};-

http://bianconeri.ir...profile;u=42988

Spoiler

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
نقل قول ها بر عهده ی من هست، اگر کسی نقل قول جالب و یا نکته ی خاصی در این مورد داره با من در میون بذاره. ممنون.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
همونطور که یوونتوسی های مقیم وطن همیشه سرآمد بودن بی تعارف؛ چه تو سازو کار کانون هواداران، سایت، تیم فوتبال، میتینگ و... این نشریه فورتزا یووه هم اونقدر نتیجه ای مثال زدنی و تقدیر آفرین داشت که برای همیشه توکارنامه یوونتوسی های ایران ثبت شد. می دونم کار سختیه. خیلی سخت. اما بازم به تموم بچه هایی که اون 2 شماره رو در آوردن تبریک می گم. شماره سومش بماند برای یوونتوسی های تازه نفس بعدی...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بچه ها یکم بجنبین مطالب رو برسونید لطفن @};-

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
چي شد پس؟ بي صبرانه منتظريم حاصل زحماتتون رو ببينيم بخدا ما رو بي خبر نذاريد ممنون

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
T&trTjt;:@

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

T&trTjt;:@

موافقم :1:

برای این که اسپم نشه: به قول قاسم (مرحوم) اگه به جای ماهنامه، گاهنامه بذاریم اسم مجله رو حالت خیلی بهتری داره. چون با وجود گذشتن 1 سال تازه شماره ی سوم داره میاد بیرون :1:

Soul Survivor

Soul Survivor

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 334 ارسال
یکی از مقصرین تاخیر در انتشار این شماره خود من هستم که هنوز مطلبم آماده نیست! :1: من تصور می کردم که میتونم به Deadline اولیه تعیین شده برسونمش اما نشد. برای اینکه بیش از این تاخیر نداشته باشه، اگر کسی متمایل هست که سبب خیر بشه، هم خودش در این مجله سهمی داشته باشه، هم تاخیر رو سریعتر برطرف کنه و هم به من کمک کنه، بهم پیام خصوصی بده. موضوعیت، کلیت، منابع و کلا تموم چیزهایی که باید در این مطلب باشه، آماده است، فقط یه نفر می خواد که جمع و جور و تایپ کنه. کار 2، 3 ساعته! ویرایش: تمام حقوق مادی و معنوی اش هم برای خودش! :rainbow:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
بچه ها لطفا" مطالب رو زودتر آماده کنین و برای ویرایش بفرستین که یهو حجمشون زیاد نشه و وقت کم بیاد برای ویرایششون :3: :rose: ممنون دوستای گلم :thankyou: :hug:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
آزاده این روز ها خیلی زحمت میکشه بابت ویراستاری که ازش تشکر میکنم @};- همچنین بازم از سید بابت پیگیری هاش @};- ممنون ، فقط بازم تاکید میکنم یکم بیشتر بجنبین و مطالب رو برسونین ، سید پیگیر باش پسرم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بچه ها ، دقت داشته باشین برای مطالب تون تیتر انتخاب کنید به علاوه یه متن کوتاه دو سه خطی پیش زمینه مطلب داشته باشین ، بعد شروع کنید به نوشتن مطلب

مجله های پیشین رو یه نگاه بندازید ببنید مطالب چطوری بودن !

زیر عکس ، تیتر هست ، زیر تیتر با فونت درشتر تر از فونت مطلب اصلی ، پیش زمینه هست ، بعدش متن اصلی

مثلن مطلبی که آرش بهم داد یه مطلب خوب و کامل بود ، ازش استفاده کردم ، فقط تیتر نداشت که خودم نوشتم با توجه به عکس :1:

لینک دانلود شماره قبلی مجله :
http://juventus.ir/Number2.zip

--------

نکته ی بعدی بجنبید تا یه سری از مطالب دیگه اعم از نقل و انتقالات سوخت نرفتن ! امتحاناتتون تموم نشد ؟ مطلب بدین دیگه :flower:
:1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی