پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بخش آنالیز دقیقا داستان مدیریت کلی مملکتمونه که یه عبدلی بالا سر 9 نفر دیگه اس!!! این محمد اصلا زبون پارسی رو متوجه نمیشه! فقط لهجه قمی!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
41 روز از انتشار اولین نسخه گذشته و کماکان در انتظار شماره ی دوم هستیم!!! بعله،هستیم...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
بابا تورو خدا یکی شماره یک رو برای من بفرسته.تورو خدا

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بابت تاخير معذرت ، هر ثانيه يه مشكل سر راه اومد كه نشه به موقع ( البته هنوزم موقع اش رد نشده ، هر ماه ميلادي يك شماره داريم كه ميرسونيم اين شماره هم يكي دور روز بعد ) . فقط لطفا سعي كنيد استرس وارد نكنيد ، اينجا كسي از كسي بابت هيج جيزي طلبكار يا بدهكار نيست :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
تاخیر این شماره تماماً تقصیر من ئه! یک هفته است که درست و حسابی فوروم هم نتونستم بیام. معذرت از همگی ....

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
برادرا و خواهر ها :1: با دعای خیر شما ، دیگه خودمو پاره میکنم که شماره 2 ( که خیلی هم خوضکل شده خدایی :1: ) ، جمعه همین هفته منتشر بشه ، قبلا از تاخیر افتاده از همه معذرت میخوام . این وسط نه کسی مقصر هست و نه هیچی ، نا هماهنگی شد که اینطوری شد حالا قرار شده یه بحث مفصل حضوری انجام بشه به زودی و احتمالا محمد از قم میاد تهران و باهاش مفصل در مورد معضل این مجله ( که همانا بخش آنالیز هست :1: ) مفصلا صحبت میکنیم . مرسی از همه بازم :) --- بعد یه چیزی ، فریبرز مسئول روابط عمومی مجله هست :1: سوالا و اینا رو اون جواب میده از اون بپرسین من بی خبرم :1:

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
سلام.من تازه اومدم به فروم.ولی اگه خدا قبول کنه قبلاً نویسنده چنتا نشریه و خبرنگار بودم.تو دانشگاه چمران اهواز. حتی سابقه کار تو ایسنای خوزستان رو هم دارم و سردبیر 2تا نشریه بودم.الان هم مدیر مسئول ویژه نامه مهندسی عمران هستم!! رزومه کاریمم دیگه کامل گفتم اگه قدیمی تر ها افتخار بدن می توم تو بستن نشریه کمکشون کنم.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

سلام.من تازه اومدم به فروم.ولی اگه خدا قبول کنه قبلاً نویسنده چنتا نشریه و خبرنگار بودم.تو دانشگاه چمران اهواز.
حتی سابقه کار تو ایسنای خوزستان رو هم دارم و سردبیر 2تا نشریه بودم.الان هم مدیر مسئول ویژه نامه مهندسی عمران هستم!!
رزومه کاریمم دیگه کامل گفتم
اگه قدیمی تر ها افتخار بدن می توم تو بستن نشریه کمکشون کنم.

حتما برای شماره ی آینده از کمکتون استفاده خواهیم کرد :smile:
هماهنگیش با خودم :3:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
من یه حرفی میزنم ، خواهش میکنم بعد از اون پست ندید :1: خواهش کردما ! آدام باشید :1: نذارید سفرم کوفت بشه :np: به دلیل نا هماهنگی و مشکلی که محمد یووه دار این مدت و کاری هم از دست کسی بر نمیاد و البته سفر پیش روی خودم ، مجله رو اول نوروز منتشر میکنیم فقط و فقط بخش آنالیز مونده ، تمام صفحه بندی های بخش تاریخ ، کانون ، مصاحبه با حسین صالحی ، پرونده مفصل چندین صفحه ای ، جلد و .. انجام شده + یه خبر اینکه ، بعد از انتشار این مجله که خیلی هم دیر شد با عرض پوزش ، منتظر ویژه نامه 11 سالگی کانون هم باشید که با تلاش حسین قراره تا 13 ام فروردین منتشر شه این ویژه نامه رو به عنوان تلافی این همه تا خیر بابت این شماره از ما بپذریرد مچکرم :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

آدام باشید :1:
مچکرم :1:

:))

خواهش خیلی سختی کردی.
نشد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
آقا من شفاف سازي كنم ارسال قبلي رو ، محمد قمي در مظن اتهام نباشه خداي نكرده . اينكه در دسترس نبود كه من ازش سوال كنم منظورم بود ، و الا اين شماره فوق العاده زحمت كشيد كه ممنونش هم هستيم همه .

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
چرا شماره دوم مجله آماده نشد بصير كجايى؟!منتظريم!

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
مجله فقط تا پایان بازی های سری آ منتشر میشه یا بازم در تعطیلات سری آ منتشر میشه دوستان.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوست عزیز اقای بصیر تمنا ! نفر برتر فوروم یوونتوس دات ای ار برنامه ی شما برای مجله ی سوم چیست ؟ به نظر من بعد از پایان فینال کوپا باشد زمان مناسبی است

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
حالا نياز به اين همه لقب اينا نداشت :1: من جمع كننده مطالب بخش ها هستم ، دبيران هر بخش بايد ببينم برنامه دارن يا نه ؟ از تاريخ مثلا من آماده دارم مونده از شماره قيل .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
من ، یا بهتر بگم ما توی بخش آنالیز ، میتونیم برای بعد از فینال کوپا ایتالیا ، مطالب رو تحویل بدیم. اما نکته ی مهم اینه که ما باید بدونیم دقیقاً مجله کِی قراره چاپ بشه. اگه قراره ناهماهنگی هایی که شماره ی قبلی وجود داشت ، این شماره هم وجود داشته باشه ، بهتره که دیگه به فکر شماره ی سوم نباشیم ...

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
متاسفانه من توی ماه ردیبهشت به علت وفور امتحانات میان ترم و مشکلات خانوادگی (!) نمی تونم پرونده آماده کنم. اگه کس دیگه ای تمایل داشته باشه این کارو ان جام بده سعی می کنم کمک اش کنم. اما اگه کسی هم نبود مشکلی نیست چون پرونده توی هیچ مجله ای عضو ثابت نیست!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به هر حال به نظر من باید همه ی دوستانی که سهیم هستند همکاری کنند تا نهایتا یک هفته بعد از برگزاری فینال کوپا بتونیم مجله رو منتشر کنیم ! به نظر من می تونه زمان فوق العاده ای باشه !!! من خودم به شخصه مطالبی که به بصیر گفته بودم رو اماده کردم و حتی اگه فضا باشه باز هم مطلب دارم :دی:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ما هم که فقط پیشنهاد میدیم ! اگه بعد از جشن مون باشه بهتره!(که همینم میشه دیگه :1: ) تو شماره 3 هم جزئیات جشنی که برگزار شده رو می تونید بنویسید ! برای اونایی که حضور دارن و حضور ندارن هم جذابه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
حداقل تا دو ماه آینده خبری از مجله نیست! کادر مجله به صورت دسته جمعی درگیری های درسی، شغلی، خانوادگی، مالی، معرفتی و .... دارند :smile:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی