پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
سلام خدمت همه.در مورد الکس تو مجله اگه قراره مطلب گذاشته بشه همین نکته ای که مهرنوش خانم گفتن خیلی مهمه.من قبلا چند تا مطلب در مورد الکس نوشتم
http://bianconeri.ir...5805;msg=339841
این یکیش بود که همین جا نوشتم
اگه خواستین از همین جا آمادگیم رو برای نوشتن یه متن در مورد کاپیتان اعلام میکنم.
یه پ خ خودم به مسئولا میدم نظرشون رو بگن
در مورد عملکرد خط میانی یوونتوس در فصلی که پیش رو هست و یورو هم مطالبی اگه باشه خیلی جالب خواهد بود.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
بچه ها به گمونم مجله پریده :sad1: مدیراش هم هی ادمو پاس کاری میکنن :1: فکر کنم خبری نیست :confused2: بریم که خدا روزی مونو یه جای دیگه حواله کنه :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دیگه خودم دارم به تنهایی مطالب مجله رو اماده می کنم تا برسونم به بصیر ( اگه اون همکاری کنه ) واسه بخش طراحی تا مجله ی بعدی اماده بشه ! البته از کمک دوستانی که می تونند کمک کنند خوشحال می شم ولی در صورتی که کسی هم نبود دلیلی بر این نیست که مجله کنسل بشه ! مطالب و نوشته های خودم در مورد الکس تقریبا کامل هست و دارم روی پروسه ی از 10 تا 10 کار می کنم چون تا خیلی دیر نشده باید زد ! در مورد بخش های دیگه هم مطلب به اندازه کافی وجود داره

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حسین من مشکلم سیستم ضعیفم بود که کشش نداشت مثلا چندین فایل حجیم PSD و .. رو همزمان باز کنم و دائم ریست میشد ! که هفته بعد دارم سیستمم رو عوض میکنم و میشه گفت مشکل خاصی ندارم ( و نداشتم ) بابت مجله ! وقتم هم آزاد هست و خیلی ها هم آماده همکاری هستن اینکه تا الان راکد موند بحث مجله از بیخیالی من بوده که معذرت میخوام :P: :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوستان عزیز دارم به جمع بندی نهایی در مورد نشریه ی بعدی می رسم ! اکثریت این شماره مربوط به الکس هست و در صورت کلی اگه کسی موضوع خاص و به درد بخوری برای مجله داره برام ارسال کنه ! بچه ها تاریخ هم اگه چیزی اماده دارن یا میتونن اماده کنن حتما بفرستن

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
آقا پس این مجله چی شد؟ چرا هیچ بحثی در موردش نمیشه ؟ بصیر هنوزم بیخیالی :Larisa:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-میگم اگر مجله نیست خب بگین ما هم سرکار نباشیم :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

آقا پس این مجله چی شد؟ چرا هیچ بحثی در موردش نمیشه ؟ بصیر هنوزم بیخیالی :Larisa:

-میگم اگر مجله نیست خب بگین ما هم سرکار نباشیم :1:

ان شا الله در ماه آذر استارتش رو خواهیم زد !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

ان شا الله در ماه آذر استارتش رو خواهیم زد !

:65: ما که کارمون شده یادآوری ! :65:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
منتظر اماده شدن شرایط بصیر برای طراحی هستیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بذارین یه چیزی رو به صراحت خدمتتون عرض کنم :1: به پیشنهاد سیدامیر ، قصد استارت دوباره مجله رو داریم . تو شماره 1 و 2 ، شاید کل یوزر های فعال ( فعال ها فقط ) در حدود 20 نفر بودن و خب طبعن نیروی کار کم بود و با همین شرایط هم دیدین که کیفیت مجله در چه وضعی بود و تقریبن کمتر کسی بود که اونو بد بدونه الان که پتانسیل بیشتر تو فروم هست ، انتظار داریم که افراد بیشتری کمک کنن به این پروژه زشته واسه تیمی که 2 سال پیاپی قهرمان سری آ میشه و سوپرکاپ رو میبره ، 1 شماره حتی واسه قهرمانی تیمش مجله نداشته باشه :np: آقا یا علی
Spoiler

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
اگه نياز به نيروي كار :wink2: داشتيد من پايه ام به عنوان گرافيست و شايدم مقاله نويس و مترجم... بچه خيلي خيلي فعاليم كلا

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- خب با تشکر از بصیر که موافقت کرد و استارت جدید کار داره زده میشه . :1: تا الان 4 نفر از بچه ها اعلام آمادگی برای کمک کردند . اگر کسی هست که می خواد کمک بده و من یا بصیر احیانا سراغ ـش نیومدیم حتما حتما حتما به بصیر یا من اطلاع بدید . :1: مرسی از همه . @};-

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

[img alt=1 - jeld.jpg width=565 height=800]http://upcity.ir/images2/88985400189624742692.jpg[/img]

http://upcity.ir/ima...89624742692.jpg

با هماهنگی های سید ، استارت شماره سوم زده میشه از فردا و همونطور که تو عکس میبینید موضوع پرونده این شماره ، بهترین دروازبان تاریخ هست . هر مطلب فنی و احساسی غیر فنی و ... درمورد بوفون دارید رو با ما به اشتراک بذارید تا تو مجله به اسم شما نوشته بشه . همینطور عکس با کیفیت

در مورد سایر بخش های مجله اعم از تحلیل های فنی بازی ها و .. با اهل فن صخبت خواهد شد و ازشون کمک گرفته خواهد شد

مجله شلوغ نیست ، نهایتن 16 صفخه.

از همکاریتون ممنون

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مطالب که برای این شماره نیاز داریم . از اونجایی که امروز 18 ماه مارچ هست و سعی بر این هست که 20ام ماه می این شماره بیرون بیاد و بار اصلی مجله بر روی پرونده و در مورد بوفون هست ، به این مطالب نیاز هست ( ضمن اینکه تا اونموقع لیگ تمام شده و قهرمانی ما هم مسجل شده )

پرونده :
1 - خرید بوفون ، اومدن بوفون به یوونتوس و شرایط دروازبانی یوونتوس با ورودش و مبلغ و شرایط خرید و حواشی
2 - عملکرد بوفون در طی این سالها و سال فعلی ( 13-12 )
3 - سبک دروازبانی و تحلیل فنی بوفون (رفلکس ها و جاگیری ها و ... )
4 - بوفون و کاپیتانی یوونتوس
5 - جانشینان بوفون ، بررسی دروازبانانی که ازشون به عنوان بوفون بعدی یوونتوس نامیده میشه
6 - بوفون و تیم ملی ایتالیا
7 - زندگی شخصی ، خانواده ، ازدواج و فرزندان و ...
8 - مصاحبه ( اگه مصاحبه کاملی این مدت ازش دیدین حتمن در جریان بذارید تا ترجمه شه یا ترجمه کنید)
9 - نقل قول های معروف و خاص بوفون ( مثل اون جمله ای که بعد از بازی با میلان گفت که اگه حتی میدیدم گل شده هم نمیگفتم)
10 - موضوع پیشنهادی شما ...

یوونتوس و سری آ

1 - تحلیل مختصر 2 بازی آخر لیگ ( یوونتوس - آتالانتا | یوونتوس - کالیاری )
2 - یوونتوس و قهرمانی سری آ
3 - یوونتوس در فصل ( که خودش به چند بخش تقسیم میشه )

[li]مربیگری و بحث تاکتیکی
[/li]
[li]
مدیریت باشگاه و اقتصاد
[/li]
[li]
تحلیل بازیکنان شاخص و عملکردشون در فصل اخیر
[/li]
[li]
خرید های پیش روی باشگاه و نیازهای فصل بعد
[/li]
[li]
موضوع پیشنهادی شما
[/li]

سری آ در فصل 113-12
1 - تحلیل سری آ در سالی که گذشت
2- تحلیل نمایندگان اروپایی ایتالیا در فصل اخیر و پیش رو

این شِمای کلی و پیشفرض از مجله هست و ممکنه چیزهای دیگه ای اضافه بشه

افراد زیر هم کسانی هستن که به صورت کامل یا ضمنی اعلام آمادگی کردن برای همکاری در مجله

1. سعید
2. امیر یووه ای
3. حسین صالحی
4. مهدی
5. سهیل
6. محمد مرحبا
7. سعید
8. آرش ( Arizebra )
9. سروش
10. بصیر
11. سیدامیر.

حال از افراد بالا یا خارج از این لیست و هر عضوی که تو این فروم هست که علاقه و یا استعداد و یا هنر و ... تو نوشتن داره ، داوطلب و نویسنده میخوام که برای سرتیترهای بالای عهده دار نوشتن باشه .
خبر بدین @};- ممنون @};-

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بابا ای وووول واقعا دست مریزاد به همتون :| دقیقا منو یاد امثال انیلی انداختید به قول دوستان ادم زنده رو عشقه ... برا شماره اول یهانه اوردید که اولین کار بود و نمیتونستیم چیزی بنویسیم برا شماره دوم همه که همه رو جو انتونیو کونته گرفته بود و به ما ها کلی قول دادید که شماره سوم مربوط به کاپیتان همیشگی باشگاه هستش و حتی کلی هم مطلب اون زمان فرستادیم ولی حالا یه هووو میشه بوفون خیلی با حاله سه شماره مجله درست بشه و از اسطوره خبری نباشه ... :np:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
احسان در مورد آله شماره ویژه خواهد بود ، الان آخر لیگ هست ، تو تعطیلات فرصت زیاده و قطعن کار میشه ، تو تعصب من یکی به آله که شک نداری داری ؟ :|

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
من كاره اي نيسم ولي از همتون بخاطر زحمت هايي كه ميكشيد ممنونم

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- احسان همون طور که بصیر گفت من به بصیر گفتم توی یک صفحه عملکرد الکس رو بررسی کن که گفت توی یه شماره جدا بررسی می کنیم .

Spoiler

+ خداوکیلی بیایید نظر بدید ! :1: ایده بدید دیگه . :1:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
اگه بخوايم همه مطالب مهم (الكس بوفون كنته و ...) ديگه مطالبي نميمونه كه بخوايم تو شماره هاي ٦-٧ به بعد بزاريم به اين موضوع فكر كردين؟ بعدشم ميتونه فقط در مورد يووه نباشه مثلا يه بخش در مورد سري آ و يا اخبار نقل و انتقالات بذاريم ميشه يه قسمت هم اضافه كرد در مورد بازيكنايي كه يووه دنبالشه يا بازيكنايي كه بدرد يووه ميخورن و معرفيشون كرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی