پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

شاید باورتون نشه اما من نشستم مثه یه بچه مثبت تمام این بخش رو خوندم. یکی از کاربرا به اسم حامد هم که خوندن پستاش در حد یک رمان سخت بود از بس طولانی بود (امیدوارم این دوستمون ناراحت نشه. شوخی کردم :f:)
نشریه که خیلی خوب شده. آفرین. جای هزار تا تبریک داره.
من واسه شماره دومش می خوام مطلب بدم.
با کی باید هماهنگ کنم؟
:chase:

شماره ی جدید تقریبا بسته شده و متاسفانه دیگه برای این شماره نمیتونیم از کمکتون استفاده کنیم. تنها قسمتی که میتونید همکاری کنید نوشتن یادداشت درمورد مربی تیم هست که توی دو سه پست بالاتر بهش اشاره کردم.

------------------
احسان من دو سه هفته پیش که با حسین حرف میزدم متوجه نشده بود که تو ازش چی میخواستی! به نظرم بهتره یه مصاحبه ترتیب بدی و درمورد چگونگی افتتاح سایت و فوروم و کانون و مشکلاتی که تا حالا داشته بپرسی.
و حسین هم قرار بود دستاوردهای سفر دوبی اش رو همراه با عکس ها واسه دو شماره آماده کنه. ببین اینکار رو کرده یا نه.

پ.ن. دوستان عزیز :1: از همتون عاجزانه خواهشمندم که یادداشت درمورد کونته بنویسین. همتون، حتی کاربری که امروز عضو فوروم شدن ، مرسی

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

خب :1:

از اون جایی که این مجله متعلق به همه ی یوونتوسی های ایران ئه ، باعث افتخاره که ازتون بخواهیم در ساختش مشارکت داشته باشین.
قبلا درباره ی فراخوان یادداشت بحث شده بود. الان می خوام اولین فراخوان رو بدم :2qcmh45:

از همه ی شما ، اعم از قدیمی، جدید، پیر یا جوون میخوام که یادداشت حداکثر 300 کلمه ای درمورد آنتونیو کونته بنویسین.

فرقی نداره درمورد دوران بازیگریش باشه یا مربی گریش، درمورد انتظاراتتون ازش باشه یا احساسات تون و یا تحسین و نقد عملکردش :rainbow: از هر جنبه ای که دوست دارین می تونید آنتونیو کونته رو به قلم بکشید :rose:

یادداشتهاتون رو با اسم کاملتون برای من پیغام خصوصی کنید تا پایان روز پنجشنبه ی همین هفته :yes:
فعلا یک صفحه در نظر گرفتم برای این مطلب اما اگه کیفیت و تعداد یادداشت ها زیاد باشه میشه تعداد صفحات رو بیشتر کرد تا یادداشت های بیشتری منتشر بشن. :victory2:

فقط یه نکته ی مهم اینه که برای حفظ کیفیت مجله یادداشت ها گزینش میشن و بهترین ها انتخاب میشن :3:

دوست داران کونته به پیش :clapx:

منتقدین هم به پیش :65:

حتما باید تک تک بهتون پیغام خصوصی بدم تا یه یادداشت کوتاه بنویسین؟ :1:

باز تکرار میکنم. این بخش برای همکاری تمام اعضای فوروم با مجله است. جون هر کی دوست دارین ( :1: ) تنبلی رو بذارین کنار و اگه میتونید، بنویسید :3:
تا امشب بیشتر وقت نیست ها !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
موافقید این شماره فونت ها رو یکم درشت تر کنم ؟ :دی:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال

موافقید این شماره فونت ها رو یکم درشت تر کنم ؟ :دی:

به نظرم بهتره بزرگتر بشه,شماره ی بعدی کی اماده میشه؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
به نظر منم درشت ترش کن. 9 یا 10؟ :1:

شماره ی بعدی کی اماده میشه؟

به زودی :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
درشت تر میکنیم پس فونت رو با 3 رای موافق :1: به زودی یعنی "شنبه" تقریبا :1: به امید پروردگار هستی ... بعله ... اوهوم ...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیشه یه قسمت برای ما تنبلا بزارید یعنی یه مختصر نویسی از کل مجله :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یک بخش هم بزارید واسه اموزش دیدن بازی ها یوو از طریق مختلف هر هفته یکی شو بزارید جالب می شه

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
بصیر به امید حق تعالی فردا امادست؟ نمیخوای پرده برداری کنی :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
نه آماده نیست عجله نکنید ، هر ماه یک شماره داریم :1: قرار نیست روز خاصی باشه ! این هفته تقریبا همه بچه ها به مشکل خورده بودن و کارهای شخصی داشتن و و یا نت نداشتن ! از جمله خودم

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

به زودی یعنی "شنبه" تقریبا :1: به امید پروردگار هستی ... بعله ... اوهوم ...

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
تقریبا !!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من مطالبم رو تحویل دادم :1: چای هم دم کردم،تی هم کشیدم کف سالن رو :1: آشغالا رو هم موقع رفتنه میذارم تو سطل مکانیزه! :1: کار ویرایشی نبود؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
تا دیروز که من از بصیر سراغ گرفتم هیچ مطلبی از بخش آنالیز به دستش نرسیده بود :np: ویرایش بخش آنالیز رو هم قرار شد محمد حسین انجام بده :1: برو کمکش کن اگه چیزی مونده :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فکر کنم بخش "کانون هوادارن" اولین مطلبی بود که به دستت رسید، نه؟! :)) :))

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

فکر کنم بخش "کانون هوادارن" اولین مطلبی بود که به دستت رسید، نه؟! :)) :))

تو یکی که خیلی پررویی به مولا :1: یعنی اگه تو و حسین رو میذاشتم به امید خدا این مطالب تا شماره ی 10 هم به دستم نمی رسید :1:

اگه فکر می کنی که اسمتو میذارم زیر مطالب کور خوندی :پی :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مطالب رو بهم برسونین سر جدتون :1: منم عزمم رو جزم تر میکنم و زودتر انجام میدم کارو :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اگه فکر می کنی که اسمتو میذارم زیر مطالب کور خوندی :پی :1:

اسم که سهله، اگه تو تک تک صفحه ها عکس من نباشه مجله رو تحریم میکنم :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

مرور زمان در یک دهه گذشته به وضوح بیانگر این است که کانون هواداران یوونتوس در ایران با تمام مشکلات و موانعی که در این مدت پیش روی خودش داشت و در حضور آمدن و ها و محو شدن های بسایری دیگر از موارد مشابه پرقدرت ترین و پویا ترین جامعه های مجازی فارسی زبان در زمینه هواداری از یک تیم غیر ایرانی هست. شماره اول نشریه ای که چاپ شد قطعا یکی از ده ها برگ زرینی است که خود گویای بسیاری از چیزهاست.
اولین شماره نشریه فورتزا یووه آنقدر قدرتمند و مثال زدنی هست که نیازی به تعریف و تمجید، منِ حقیر نداشته باشد.
وقتی آن روز سرد پاییزی در پارک خانه هنرمندان و دوستان یوونتوسی ام را بیاد می آورم تا هنگامی که ثمره و میوه آن کاشتن بذر را دیدم بسی افسوس خوردم که نتوانستم سعادت داشتن مطلبی ولو چند خطی را در آن داشته باشم. البته حس بزرگی در قلبم پدیدار شد که واژه ای جز افتخار برای آن تصور نمی توانم بکنم.
آفرین به تمامی دوستان تحریریه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
با سلام خدمت آقا حامد :1: مطمئنا جای خالی شما در آماده سازی شماره ی قبلی خیلی به چشم میومد. خوشحال می شیم و باعث افتخاره که از راهنمایی هاتون در کنار قلم زیباتون استفاده کنیم :smile:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی