پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 میلان (هفته ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
240 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
به احتمال زیاد کیه لینی در دفاع چپ بکار گرفته خواهد شد ، په په و کراسیچ هم در وینگر ما خواهند بود و در خط حمله زوج متری و میرکو . ==== === === ==== گروه های هواداری هم در اطلاعیه ای از تمام هواداران خواستند تا 4 ساعت پیش از شروع این دیدار برای بازگرداندن دو اسکودتو راهپیمایی کنند .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ مسعود از کجا فهمیدی که کیه لینی دفاع چپ بازی میکنه ؟ باتشکر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
بزرگترین اشتباه اینه که الکسو توو همچین بازی مهمی بازی ندن. الکس مرد بازی های بزرگ همیشه بوده و هست

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

^^^^
مسعود از کجا فهمیدی که کیه لینی دفاع چپ بازی میکنه ؟
باتشکر

حدس زدم کمال جان ، البته امروز بیشتر کارشناسان فوتبال ایتالیا به این نکته اشاره کرده بودند که در بازی برابر میلان دفاع چپ خیلی آسیب پذیر خواهد بود و ویدال هم نمی تونه به رفع این مشکل کمک کنه ، با توجه به ضعف دفاع میانی گفته میشه که بونوچی - بارزالی - کیه لینی و لختشتاینر خط دفاع یووه رو تشکیل خواهند داد .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کارشناسان فوتبال در ایتالیا این روزها دو موضوع را به عنوان نقاط ضعف یوونتوس بر شمرده اند که همگان نیز به آن اشاره کرده اند.

اول مهار شدن پیرلو از طریق به کار گیری یک بازیکن مامور مهار وی طوری که یکی از کاتانیایی ها یوونتوس بدون پیرلو را مورچه خوانده بود.

و دوم ضعف در دفاع جپ و کیه لینی.

برای مشکل اول راه حل افزایش بازیکنان خلاق و فانتزی کار در زمین پیشنهاد شده مثلا استفاده از ووچینیچ که در این صورت یووه اسلحه بیش تری برای مقابله با دفاع حریفان خواهد داشت.

برای مشکل دوم هم راه حل جالبی ارایه نشده مگر برخی تغییر مکان بازیکنان و البته راه حل میان مدت تا چند ماه دیگه یعنی خرید رودولفو.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

من به هیچ وجه این رو قبول ندارم، هر تیمی سبک و شرایط خاص خودش رو داره، درسته که روی کاغد کاتانیا و بلونیا از میلان ضعیفترن اما دلیل نمیشه که چون یوونتوس مقابل این دو تیم امتیاز از دست داده مقابل هم امتیاز از دست میده و بازی رو میبازه، یوونتوس مقابل تیمهایی امتیاز از دست داد که 35 درصد مالکیت توپ رو در اختیار داشتن قبول، اما چطوری امتیاز از یووه گرفتن؟ از روی دو اشتباه فردی و نه تاکتیکی و با برنامه.
همین نتیجه نشون میده که صرفا درصد مالکیت توپ دلیل بر گرفتن نتیجه و امتیاز نیست که بخوایم تصور کنیم چون میلات تیم بزرگیه پس درصد مالکیت توپ بیشتری داره و موفق خواهد بود.

=======
سعی کردم خیلی خلاصه و جم و جور بگم چون این روزها زیاد حس پست دادن ندارم، شاید بعا حرفهای بیشتری بهش اضافه کنم

ترکیب دو عامل درصد مالکیت بالای توپ میلان + ضعف درنیمه چپ دفاعی = شکست یووه

دیگه با توجه به ضعف جورجو نباید گفت جناح چپ ما مشکل داره و باید گفت نیمه چپ دفاعی بسامان نیست.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
جرجو مقابل میلان نشون میده چقدر میتونه مورد اعتماد باشه تا اون موقع زیاد نظر قطعی نباید داد.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم ( اسپورت مدیا ست ) :

Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Grosso; Pirlo, Marchisio; Krasic, Vucinic, Matri, Pepe

A disp.: Storari, Bonucci, De Ceglie, Vidal, Giaccherini, Elia, Del Piero. All.: Conte

Milan (4-3-1-2): Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta; Nocerino, Van Bommel, Seedorf; K.P. Boateng; Ibrahimovic, Cassano

A disp.: Amelia, Yepes, Antonini, Emanuelson, Aquilani, El Shaarawy, Inzaghi. All.: Allegri

+ مکسز ، فلامینی ، گتوزو ، روبینیو ، آمبروزینی و پاتو ، از غایبان میلان در این بازی خواهند بود.

++ زلاتان بعد از بازی دیشبِ میلان : " احساس خوبی دارم و امیدوارم در روز یکشنبه عملکرد بهتری داشته باشیم. در حاضر هیچ مشکلی ندارم. یکشنبه باید به مصاف یوونتوس ، تیم سابقم بریم. بازی با یووه ، بازیه سختی خواهد بود ، اما ما برای پیروزی به تورین سفر خواهیم کرد. "

Spoiler

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدا کنه گروسو دفاع چپ نباشه خیلی اسلو موشنه امیدوارم آرتورو اونجا بازی کنه باتشکر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
گروسو داغونه خدا بخیر کنه

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

گروسو داغونه خدا بخیر کنه

خدا کنه میلان سولاخو پیدا نکنه که یه شکست مفتضحانه می خوریم !! :1:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
میلان رو ایبرا میگردونه اگه مهار بشه کار میلان تمومه_از اونجایی هم که کیلینی استاد مهار ایبرایه بعیده که مشکلی پیش بیاد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من ترکیب هایی که sky پیش بینی میکنه رو بیشتر اعتماد دارم بهش و طبق اسکای اسپورت دل پیرو / ووچینیچ مهاجمان یوو هستند و بقیه ترکیب همون چیزیه که محمد گذاشت

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
به نظر من اکوئیلانی با اون گلی که زد تو ترکیب اصلیه حالا از من گفتن بود

8813222

8813222

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
ايشالا 2-1 ميبريم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من که امید زیادی به برد ندارم! امیدوارم سنگین نبازیم!

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
بابا با این طرفدارا معلومه که اگه تیم بهترینم باشه سوراخ میشه ..... این دسته بیل بازیا چیه بابا شرطی میلان رو میبره یووه شک ندارم

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
مثل این که آباته مصدوم شده ! :1:
در صورت نرسیدن آباته به این بازی ، آنتونینی جاش رو پر خواهد کرد.

من ترکیب هایی که sky پیش بینی میکنه رو بیشتر اعتماد دارم بهش
و طبق اسکای اسپورت دل پیرو / ووچینیچ مهاجمان یوو هستند و بقیه ترکیب همون چیزیه که محمد گذاشت

صحبت های محمد ، تایید میشه ! اسپورت مدیا ست ، ترکیب قبلی رو تغییر داده ( + جاکرینی رو به جای کراسیچ در ترکیب اصلی ِ پیش بینی شده ، قرار داده. ) :

Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Grosso; Pirlo, Marchisio; Giaccherini, Vucinic, Del Piero, Pepe

A disp.: Storari, Bonucci, De Ceglie, Vidal, Krasic, Elia, Matri

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

مثل این که آباته مصدوم شده ! :1:
در صورت نرسیدن آباته به این بازی ، آنتونینی جاش رو پر خواهد کرد.

خبر خوبی است.

در باب ترکیب تیم هم دو نظریه وجود دارد.

نظریه اول سیستم 4-1-4-1 است که پیرلو عقب تر است و ویدال و کراسیچ و مارکیزیو و پپ هفبک و متری تک فروارده

نظریه دوم 4-4-2 است که متری و میرکو در جلو هستند و یک سیستم تهاجمی می باشد.

ظاهرا کونته قصد داره از سیستم اولی که تدافعی است بهره بگیره

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
با توجه به اینکه کونته بازی خوانی فوق العاده ای داره و تیم همیشه نیمه ی دوم خیلی خوب بازی می کنم ترجیح میدم نیمه ی اول رو با سیستم دفاعی تر شروع کنیم و نیمه ی دوم با انالیز تیم و پی بردن به نقاط ضعف بازی رو هجومی کنیم و از دو فوروارد بهر ببریم!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی