پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 میلان (هفته ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
240 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

یوونتوس - میلان

یکشنبه 10 مهر ، 2 اکتبر

ساعت 22:15 به وقت طهران

ورزشگاه یوونتوس آرنا

بازی بعدی
میلان - پالرمو
کیوو - یوونتوس

8813222

8813222

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
دو تا به ميلان ميزنيم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اول اسم تاپیک رو درست کنید! یوونتوی کیه؟ :1: این بازی به شدت مهمه! نه به خاطر اینکه تیم مقابل میلانه.به خاطر این که اگر تو این بازی هم امتیاز از دست بره،تیم دوباره میره تو خلسه... یادمون هم باشه،بعد از این بازی باید به مصاف گربه سیاهمون یعنی کیه وو بریم

juve the best

juve the best

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
پیش بینی این بازی و اینکه بگی کی می بره سخته ولی اگر کونته از تعویض ها خوب استفاده کنه می تونیم خیلی راحت ببریم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نکته خیلی مهم در این بازی بازگشت زلاتانه یعنی میلان دوباره جون میگیره ، پس نمیشه زیاد به برد فکر کرد ولی بازی تو یوونتوس آرنا است ، باید به میلان نشون بدیم هوادارای یووه کیا هستند باتشکر

Respina

Respina

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
konte bayad az eshtebahe in dafesh ke tak hamle bazi kard dars begireo mese bazi avval hujumi bazi kone

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
به نظرم 60% میبریم 40% مساوی میشه بازی... همه چیز به دفاع چپ بستگی داره!! :1:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

به نظرم 60% میبریم 40% مساوی میشه بازی...
همه چیز به دفاع چپ بستگی داره!! :1:

دفاع چپ!! :20: :20: :20: :20: :20:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یک طورای کلا قید برد روزدم چون میلان تیم کمی نیست ولی خب یوونتوس هم تیم کمی نیست ما اگر تلاش بکنیم تا نیمه اول بازی رو مساوی کنیم بعد از نیمه اول و بین دو نیمه با حرف های کونته که نمیدون ورد میخونه یا فحش میده با بازیکنا بازی رو می بریم :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
از نظر ریاضی به احتمال زیاد یوونتوس بازنده است. چرا؟ شما در دو بازی قبل دیدید که حریفان کوچک با داشتن 35 درصد از مالکیت بازی توانسته اند به ما گل بزنند یعنی با داشتن بخش کمی از بازی یوونتوس را متوقف کرده اند. حال اگر تیمی بتواند درصد بیش تری از بازی را از آن خود کند احتمالا خواهد توانست گل های بیش تری به یووه بزند. علت اصلی این امر هم در مشکل جدی دفاع است، یعنی خط دفاعی که در برابر تیم های ضعیف بد عمل می کند حال در مقابل تیم های بزرگ که زمانی بیش تر از 35 درصد را در اختیار دارند و در طی این مدت بیش تر فشار می اورند به احتمال زیاد آسیب پذیرتر خواهد شد. از سوی دیگر یوونتوس 65 درصد مالکیتی که هم داشته در مقابل ضعفا بوده و قطعا در برابر میلان این میزان کم تر خواهد شد. بنابراین اگر عدم توانایی یوونتوس در گل زدن در بازی با میلان مثل بازی های قبل باشد بنابراین خط حمله هم امید چندانی نباید به آن داشت یعنی انتظاز خط حمله ضعیف تر از بازی ها قبل. البته سناریوی فوق قطعی نیست اما احتمال تحقق آن زیاد است مگر آن که عواملی دیگر مداخله کنند.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آخه وقتی شما زمان کمتری در اختیار داشته باشی طبیعیه که دقت و تمرکز بیشتری داشته باشی واسه همین تیم های اینچنینی مثل کاتانیا سعی می کنن از کمترین زمان و شانس ممکن بیشترین استفاده رو ببرن باقی زمان رو به دفاع و کنترل بازی اختصاص می دن با توجه به این نکته من فرضیه بالا رو رد می کنم من فکر می کنم با توجه به اینکه یوونتوس اتکای زیادی به گوش های خودش داره طبیعیه که تیم های دیگه پوشش بیشتری رو از این دو جناح ترتیب بدن واسه همین ما به جا به جایی های مداوم دو گوشمون با دو هافبک کناریشون داریم اینطوری می تونیم حریف رو دچار سردرگمی کنیم و نظم دفاعی حریف رو مختل کنیم اتاقی که دیشب هم افتاد و کراسیچ در مرکز زمین تونست صاحب موقعیت مناسبی بشه و کار خودش رو بکنه در غیر اینصورت با یه دفاع فشرده عملا ً نقطه قوت تیم از کار میفته من ایجاد گره در تاکتیک میلان رو کلید موفقیت یوونتوس می دونم چرا که آلگری نشون داده وقتی تیمش حین مسابقه به مشکل می خوره نمی تونه از پسش بر بیاد

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

آخه وقتی شما زمان کمتری در اختیار داشته باشی
طبیعیه که دقت و تمرکز بیشتری داشته باشی
واسه همین تیم های اینچنینی مثل کاتانیا سعی می کنن از کمترین زمان و شانس ممکن بیشترین استفاده رو ببرن
باقی زمان رو به دفاع و کنترل بازی اختصاص می دن
با توجه به این نکته من فرضیه بالا رو رد می کنم

اگر منظور شما این است که هر چه تیم زمان بیش تری از بازی را در اختیار داشته باشد قدرت و تمرکزش رو به کاهش می گذارد قبول کردنش سخته.

به طور مجمل منظورم اینه که دفاع یووه که دز مقابل حریف 35 درصدی تاب نمیاره به احتمال زیاد در مقابل حریفی که مالکیت بیش تری داره بیش تر گل خواهد خورد.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بابا شما چقد نا امیدین!!!هر بازی شرایط خودشو داره.مطمئنا تو یه همچین بازی ای بازیکنا انگیزه و تلاششون بیشتر میشه و حواساشون بیشتر جمع میشه و دیگه امثال کیه لینی دیگه از این اشتباها نمی کنن

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
ولی خدایی جز لیشتشتاینر و پیرلو هیچ کدوم از بازیکن جدیدا خوب کار نکردن!

just buffon

just buffon

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
باختیم صد در صد .اون از دفاع چب .اونم از کیلینی ک معلوم نیست داره چه غلطی میکنه :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
به نظرم شانس ما بیشتر از میلان چون که به من اثبات شده که یووه جلو تیم های بزرگ منطقی تر دفاع میکنه و کیه لینی رو یه جورایی مرد بازیهای بزرگ میدونم شما اشتباهات این چند بازی اخیر جورجو رو باید به فراموشی بسپارید . جورجو الکی بهترین مدافع ایتالیا نیست . ضمن این که درسته که میلان تیمی داره که بازیکنانش با هم هماهنگ تر از بازیکنان یوونتوسن اما نباید فراموش کنیم که ما علاوه بر داشتن یک مربی خوب از امتیاز بازی تو خونه خودمون و جلوی تیفوسی ها بهره میبریم .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیشب خواب دیدم بازی و باختیم ، امیدوارم خوابم چپ باشه ، آلگری گفته که زلاتان به بازی چهارشنبه در لیگ قهرمانان خواهد رسید ، پس قطعا بازی با ما هم خواهد بود ، ما حدود 5 روز بیشتر از میلان استراحت میکنیم و در طول یک هفته هیچ بازی در پیش نداریم و میتونیم تمرکز و بگذاریم برای پیروزی ، مصدوم که تا اینجای کار نداریم و محروم هم ظاهرا نداریم. بازی سختی شاید باشه ولی میشه میلان را راحت در Juventus Arena برد.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
نمیدونم چیه ولی همیشه حتی اگه منطق و عقل هم با تمام قوا بگن نه, من نمیتونم پیش بینی کنم یووه میبازه, پس بازم میگم با اقتدار خواهیم برد........ به افتخار عشقمون یووه....

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
الگری گفته از پنجشنبه به یووه فکر میکنه :np: :1:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

الگری گفته از پنجشنبه به یووه فکر میکنه :np: :1:

آلگری هم مگه بلده فکر کنه :1:
میلان بدون ایبرا هیچی نیست، تازه من به این نتیجه رسیدم که ایبرا هم هیچی نیست، پس در کل میلان هیچی نیست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی