پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 میلان (هفته ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
240 پاسخ برای این موضوع

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
بازگشت بیگ بنگ بواتنگـــ به تمرینات میلان بواتنگ، مکسس، و آمبروزینی هر سه امروز با میلان تمرین کردنـــد اما خبـــر خوب در کمپ میلان این بود که بیگ بنگ بواتنگ می تواند تمرینات خود را با میلان شروع کند و احتمال حضور او در بازی یکشنبه زیاد است، کاپیتان آمبروزینی نیز به تمرینات برگشته اما به نظر میرسد هنوز به آمادگی کامل نرسیـــده، اما مکسس نیز تمرینات خود را گروه میلان آغاز کرده و به نظر میرسد بعد از مدتها مصدومیت قادر به بازی باشــــد

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
http://www.goal.com/...s-میلان/preview

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
با در نظر گرفتن مصدومیت پاتو و اینکه به احتمال 90% روبینیو هم به دیدار هفته بعد نمی رسه کوین پرینس بازی می کنه مطمعنا!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
به نظر می رسه یوونتوس توی این بازی 4 -1 - 4 - 1 در ابتدا به میدان خواهد رفت و سپس تیم قابلیت تبدیل به 4 - 2 - 4 و 4 - 3- 3 رو هم داره بوفون ده چلیه کیه لینی بارتزالی لختشتاینر پیرلو په په ویدال مارکیزیو کراسیچ ووچینیچ ( دل پیرو )

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من یه سوال دارم با عرض پوزش! چرا پیرلو باید عقب تر از مارکیزیو بازی کنه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب کونته بر این عقیده است که پلی میکر تیم باید اونجا بازی کنه و این بازیکن کسی نیست جز پیرلو دیگه ! از طرفی دیگه نقش تدافعی اون بازیکن خیلی بیشتره و بدون شک باز هم پیرلو توی این مورد هم قوی تر از مارکیزیو هست

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
خب درسته که میخواد بازیسازی از عقب تر انجام بشه اما هرچی باشه مارکیزیو بیشتر به هافبک دفاعی میخوره! تا جایی که یادم میاد فصل پیش بحث سر این بود که از بین ملو، مارکیزیو و سیسوکو کدوم دو نفر هافبک دفاعی بازی کنند. و همچنین من فکر میکنم پیرلو رو کمتر باید به کارهای دفاعی واداشت!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب دیگه تفکر من و شما با کونته فرق می کنه دیگه ! البته این رو نباید از یاد برد که توی بازی های گذشته که من دیدم پیرلو نقش دفاعیشو خیلی بهتر از مارکیزیو بازی می کرده به خصوص توی توپ گیری ها سریع و ارسال پاسهای بلند از همون ناحیه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نه به نظر من علت بازی کردن پیرلو در اونجا اینه که الان تو فوتبال اروپا بازیسازی از دفاع صورت میگیره با توجه به اینکه دفاع های ما بازیسازی بلد نیستند ، توپ رو میدن به پیرلو و اون از همون منطقه بازیسازی رو شروع میکنه اینطوری یه سود هم داره ، اینکه پیرلو کمتر تحت فشار قرار میگیره به نظر من با توجه به هافبک های درگیر میلان ، ویدال و مارکیزیو باید تو زمین باشند وگرنه میانه زمین رو میدیم بهشون باتشکر

Nariman

Nariman

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
به نظر من پیرلو انگیزه زیادی داره که جلوی تیم سابقش خودشو نشون بده.ضمن اینکه تجربش نسبت به ویدال خیلی بیشتره.امیدوارم دفاع بتونه ابراهیموویچ و کاسانو رو کنترل کنه.میلان خیلی آماده نیست.الان بهترین فرصت برای شکست دادنشه.امیدوارم کونته از همون سیستم هجومی استفاده کنه.اگر من جای کونته باشم از دلپیرو پشت سر متری و ووچینیچ استفاده میکنم. :smile:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر میکنم همون سیستم 4-2-4 بهتر باشه برای این بازی ، با توجه به ضعف نیمکت میلان و اینکه تصور نمیکنم آلگری در حدی باشه که بشه گفت چیزی برتر از کونته داره، به طور قطع میتونم بگم که تفکرات و دانش کونته برتری قاطعی بر آلگری داره. چون توی این سیستم اساس حرکت تیم روی وینگرهای چپ و راست تیمه و همینطوری بازیسازی پیرلو که اگر میلان بخواد هر کدوم از این نقاط رو ببنده و و مانع اجرای تاکتیک موردنظر کونته بشه فضا برای دیگری وجود داره که بتونه برنامه خودش رو پیاده کنه، فکر میکنم بستن همزمان وینگر چپ و راست و مهار کردن پیرلو کار خیلی سختی باشه برای میلان و قطعا توی بازی سردر گم میشن. ضمن اینکه اعتقاد دارم برای این بازی زوج کوالیارلا و الکس یا متری و الکس بهتر باشه، کلا نظرم اینه که حتما الکس از ابتدا بازی کنه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به نظر من ، ميخواد تنش و مبارزه وسط زمين رو به عهده ماركيسيو و هافبك كناريش بذاره تا آندرا آزادانه تر بازيسازي كنه

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
کونته میخواد با 3 تا هافبک ارتباط بین هافبک و خط حمله میلان رو قطع کنه یه جورایی یخواد کلودیو و ارتور راه برا پیرلو باز کنن تا بهتر بازیسازی کنه به نظرم این بازی شاید 4-1-4-1 باشه ولی بشتر 4-3-3 بازی کنن چون پیرلو توپ رو باید به بک کناری برسونه تا اونا به مهاجم برسونن خودشم زیاد جلو نکشه
اون 2 تا هم منطقه پشت بک کناری ساپورت میکنن
مرکز دست پیرلو هستش
بوفون

ده چلیه کیه لینی بارتزالی لختشتاینر

پیرلو

په په ویدال مارکیزیو کراسیچ

ووچینیچ ( دل پیرو )

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
این که پیرلو عقب تر بازی کنه منطقیه. اولا که مارکیزیو اصلا قابلیت دفاعی نداره و برعکس، تو حمله خوب بازی می کنه. البته جنگنده بازی می کنه، واسه همین کنار ویدال اگر بتونن وسط زمین رو از هافبکای میلان بگیرن (که من خیلی خیلی بعید می دونم!) یووه می تونه موفق باشه اما با توجه به شناختی که از هافبکای میلان دارم، بعید می دونم وسط زمین موفق باشیم. بازی به کنار رو ترجیح می دم. حداقل از سرعت کراسیچ و په په یا الیا (هر کدوما که بازی کنن) می شه استفاده کرد و بازی رو باز کرد.

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
ولی به نظر من تو ترکیبی که بالا اومده اگه جای پیرلو با ویدال عوض شه واقعا جواب می ده..
و در نیمه ی دوم بعد از تعویض به این صورت بشه: ویدال

پیرلو

دلپیرو
په په
کراسیچ

متری (کوالیارلا)

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بنظرم بازي سختي نيست.ما فقط بايد دقت كنيم و اشتباهات فردي انجام نديم.از لحاظ مهره اي كه ما سرتريم .از لحاظ مربيكري باز ما سرتريم.از لحاظ جو استاديوم و حتي از لحاظ انكيزه ما جلوتريم.واقعا اكه ببريم از لحاظ روحي خيلي تقويت ميشيم.كونته مربي زرنكي هست و ميدونه كدوم بازيكن با جو اين بازي أشناتره.تاريخ ثابت كرده كه الكس همواره جلو ميلان عالي بازي كرده بس كونته بايد بدونه اين بازي جو خاصي داره و تجربه حرف اول ميزنه.اكر تو اين بازي الكس و وجينيج از ابتدا باشند بنظرم حتما موفق ميشيم جون باتجربه هستند.ضمنا ميلان از جناحين بازي نميكنه و از عمق حمله ميكنه بس زياد نكران سمت جب نباشيد.

Nariman

Nariman

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال

بنظرم بازي سختي نيست.ما فقط بايد دقت كنيم و اشتباهات فردي انجام نديم.از لحاظ مهره اي كه ما سرتريم .از لحاظ مربيكري باز ما سرتريم.از لحاظ جو استاديوم و حتي از لحاظ انكيزه ما جلوتريم.واقعا اكه ببريم از لحاظ روحي خيلي تقويت ميشيم.كونته مربي زرنكي هست و ميدونه كدوم بازيكن با جو اين بازي أشناتره.تاريخ ثابت كرده كه الكس همواره جلو ميلان عالي بازي كرده بس كونته بايد بدونه اين بازي جو خاصي داره و تجربه حرف اول ميزنه.اكر تو اين بازي الكس و وجينيج از ابتدا باشند بنظرم حتما موفق ميشيم جون باتجربه هستند.ضمنا ميلان از جناحين بازي نميكنه و از عمق حمله ميكنه بس زياد نكران سمت جب نباشيد.

کاملا موافقم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لیست اعلام شد، دچلیه به دلیل مصدومیت نرسید ولی پیرلو با اینکه مصدومیتی تو زانوش داره اسمش رد شده، شاید به بازی برسه ولی مشخص نیست.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
با عنایت که مصدومیت پیرلو در سایت رسمی یوونتوس هم اعلام شده احتمال بازی کردن او بسیار کم است.

علی ای حال فرصتی است برای کونته تا تیمش را بدون پیرلو وارد زمین بکنه که لزوما بد هم نیست.

البته احتمال داره پیرلو به صورت تعویضی و نه از دقیقه اول وارد زمین بشه.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من كه ميگم كنته بايد ترس رو بزاره كنار و همون سيستم شجاعانه و هجومي 424 رو بزاره تو زمين . ولي اينكه ماركيزيو بازي كنه يا ويدال من بيشتر تمايلم سمت ويداله

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی