Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 2-0 میلان (هفته ششم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
240 replies to this topic

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 posts

با عنایت که مصدومیت پیرلو در سایت رسمی یوونتوس هم اعلام شده احتمال بازی کردن او بسیار کم است.

علی ای حال فرصتی است برای کونته تا تیمش را بدون پیرلو وارد زمین بکنه که لزوما بد هم نیست.

البته احتمال داره پیرلو به صورت تعویضی و نه از دقیقه اول وارد زمین بشه.

بازی با میلان بازی الکی نیست که کونته بخواد تیمش رو بدون بهترین بازیکنش بسنجه............

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
نیکولا ریتزولی متولد 5 اکتبر 71 از سال 98 تا 2001 در سری سی و از 2001 تا 2010 در سری بی و آ سوت زده و از 2010 فقط در آ. از سال 2007 نیز داور بین المللی شده . قد :178 شغل : ارشیتکت از بهترین داوران سری آ هست .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
ریتزولی تو این هفته گذشته لیگ قهرمانان یک قضاوت داشت نمیدونم درست کدوم بازی بود ، داور خوبی هتس نه بد قضاوت کرده برای ما نه خوب ، حداقلش تا اینجا عادلانه بوده قضاوت هاش.

امید هم نیست که لیست و بگذاره :1: من خودم میگذارم

1 Buffon
3 Chiellini
5 Pazienza
6 Grosso
7 Pepe
8 Marchisio
10 Del Piero
14 Vucinic
15 Barzagli
17 Elia
18 Quagliarella
19 Bonucci
21 Pirlo
22 Vidal
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
27 Krasic
28 Estigarribia
30 Storari
32 Matri
34 Marrone

همونجور که رضا گفت دچلیه نیستش به دلیل مصدومیت ، پیرلو بعلاوه بارتزالی که پیش از این میگفتن بدلیل مصدومیت به این بازی نمیرسن در این لیست هست ، بعلاوه اینکه استیگاریبیا ، پاتزینتزا ، مارونه به این بازی دعوت شدند.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
اروس راماتزوتی هم ارزوی پیروزی یووه رو کرده .

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 posts
دو ترکیب اعلام شده توسط شبکه تلویزیونی یوونتوس : ترکیب اول - سیستم 4-2-4 : بوفون - گروسو - کیه لینی - بارزالی - لیشتاینر - ماکیزیو - پیرلو - جاکرینی - ماتری - ووچینیچ - کراسیچ ترکیب دوم - سیستم 4-1-4-1 : بوفون - کیه لینی - بارزالی - بونچی - لیشتاینر - پیرلو - په په - ویدال - مارکیزیو - کراسیچ - ووچینیچ

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
این مبهم بودن بازی کردن پیرلو بدجوری ذهنمو مشغول خودش کرده، امیدوارم واقعیت نداشته باشه و فرداشب پیرلو حضور داشته باشه. توی این بازی حساس به پیرلو نیاز ویژه ای داریم، نبودنش بدون شک به تیم ضربه میزنه و تبعات بدی به همراه داره، دوست دارم درخشش آندره آ رو مقابل تیم پیشینش ببینم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
اگر بازی کردنش باعث افزایش مصدومیتش میشه امیدوارم بازی نکنه یک بازی رو از دست بدیم بهتر از اینه که همه بازیها رو از دست بدیم بازی با میلان همیشه جو خاص خودش رو داشته و اصلا به آمادگی تیم ها بستگی نداشته به نظرم در این بازی باید از بازیکنان خود این بازی استفاده کرد یعنی الکس حتما باید بازی کنه باتشکر

Nariman

Nariman

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 posts
:biggrin:

اروس راماتزوتی هم ارزوی پیروزی یووه رو کرده .

عاشقشم.حقا که یه یوونتوسی درست و حسابیه :biggrin:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,992 posts
اخرین خبرها حکایت از حضور پیرلو به عنوان استارتر و رفتن کیه لینی به مدافع چپی و وارد شدن بونوچی به مرکز دفاعی در قالب سیستم 1-3-2-4 به مهاجمی میرکو داره.

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 posts
  • LocationTehran
الان اسکای اسپورت ترکیب احتمالی دو تیم رو نوشت ، گفتم بیام اینجا بگم :P: بوفون لیشتاینر بونوچی بارزاگلی کیه لینی پیرلو مارکیزیو کراسیچ ووچینیچ ویدال په په

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
اینکه کل سری آ میدونن یوونتوس چقدر به پیرلو متکی هست رو همه میدونیم و اینکه چقدر میلان پیرلو رو میشناسه که اصن نیاز به حرف زدن نداره ! اما اینکه میلان تالار مشاهیر بهترین هافک وسط های اروپاست رو کجای دلمون بذاریم ؟ :np: این بازی بیش از هر بازی دیگه ای بسته به دانش کونته داره ! اینکه با اون تجربه خارق العاده ای که از سالها بازی تو همین نقطه ی کور امشب داره ، میتونه گره رو وا کنه به طوری که نه هافیک های میلان به وسط زمین چیره نشن و هم اینکه پیرلو خنثی و در تنیجه تیم فلج نشه شاید آلترناتیو دیگه ای داشته باشه ! به نظرم باز بهتر هست آندرآ یه خط جلو یا پشت سر ویدال و مارکیسیو بازی کنه و زیاد باهاشون قاطی نشه نقش تخریبی رو ویدال و مارکیسیو انجام بدن ! تا حد توانشون ! اینجاست که یاد " فیلیپه ملو "میوفتیم که چطور به درد تیم میخورد و وسط زمین رو مخ بواتنگ و سیدورف و فن بومن پاتیناژ میرفت

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 posts

الان اسکای اسپورت ترکیب احتمالی دو تیم رو نوشت ، گفتم بیام اینجا بگم :P:

بوفون
لیشتاینر بونوچی بارزاگلی کیه لینی
پیرلو مارکیزیو
کراسیچ ووچینیچ ویدال په په

پس اگر ترکیب اینطور باشه یووه 1-4-1-4بازی می کنه...........یعنی پیرلو یک خط از مارچیزیو و ویدال عقب تر بازی می کنه..........

Nariman

Nariman

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 posts

اینکه کل سری آ میدونن یوونتوس چقدر به پیرلو متکی هست رو همه میدونیم و اینکه چقدر میلان پیرلو رو میشناسه که اصن نیاز به حرف زدن نداره !

اما اینکه میلان تالار مشاهیر بهترین هافک وسط های اروپاست رو کجای دلمون بذاریم ؟ :np:

این بازی بیش از هر بازی دیگه ای بسته به دانش کونته داره ! اینکه با اون تجربه خارق العاده ای که از سالها بازی تو همین نقطه ی کور امشب داره ، میتونه گره رو وا کنه

به طوری که نه هافیک های میلان به وسط زمین چیره نشن و هم اینکه پیرلو خنثی و در تنیجه تیم فلج نشه

شاید آلترناتیو دیگه ای داشته باشه !

به نظرم باز بهتر هست آندرآ یه خط جلو یا پشت سر ویدال و مارکیسیو بازی کنه و زیاد باهاشون قاطی نشه

نقش تخریبی رو ویدال و مارکیسیو انجام بدن ! تا حد توانشون !

اینجاست که یاد " فیلیپه ملو "میوفتیم که چطور به درد تیم میخورد و وسط زمین رو مخ بواتنگ و سیدورف و فن بومن پاتیناژ میرفت

با احترام به نظر شما به نظر من در حال حاظر میانه ما از میلان قوی تره.اون زمان که گتوزو جوون تر بود و تو اوج،در کنار پیرلو یه مکمل عالی بود.اما الان از اون ستاره های وسط زمین میلان جز چند تا بازیکن مسن و کند چیزی نمونده و بهترین هافبکش که پیرلو بود هم ما گرفتیم.من فن بومل و بواتنگ رو بازیکنای فوق العاده ای نمی بینم.سیدورف هم دیگه اون بازیکن شاداب 90 دقیقه ای نیست.آمبروسینی هم همینطور.میمونه نوچرینو که بازیکن سابق خودمون بود.یه هافبک با سبک گتوزو اما با فرسنگ ها فاصله.در مقابل ما مارکیزیو و ویدال جوونتر رو داریم که به نظر من در حال حاظر بهتر از هافبک های میلان هستند.پیرلو هم که جای خود داره.در مورد ملو هم من مخالفم.خیلی بازیکن پر اشتباهی بود و از دید هوادارای یووه ضعیف ترین خرید اون زمان.مارکیزیو رو دست کم نگیرید ! مطمئن باشید خیلی بهتر از ملو بازی خواهد کرد.به امید پیروزی و قهرمانی. :victory:

Nariman

Nariman

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 posts

پس اگر ترکیب اینطور باشه یووه 1-4-1-4بازی می کنه...........یعنی پیرلو یک خط از مارچیزیو و ویدال عقب تر بازی می کنه..........

ممنون.فکر کنم ترکیب خوبیه !

Nariman

Nariman

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 posts
فقط جای الکس خالیه :hmm:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

با احترام به نظر شما به نظر من در حال حاظر میانه ما از میلان قوی تره.اون زمان که گتوزو جوون تر بود و تو اوج،در کنار پیرلو یه مکمل عالی بود.اما الان از اون ستاره های وسط زمین میلان جز چند تا بازیکن مسن و کند چیزی نمونده و بهترین هافبکش که پیرلو بود هم ما گرفتیم.من فن بومل و بواتنگ رو بازیکنای فوق العاده ای نمی بینم.سیدورف هم دیگه اون بازیکن شاداب 90 دقیقه ای نیست.آمبروسینی هم همینطور.میمونه نوچرینو که بازیکن سابق خودمون بود.یه هافبک با سبک گتوزو اما با فرسنگ ها فاصله.در مقابل ما مارکیزیو و ویدال جوونتر رو داریم که به نظر من در حال حاظر بهتر از هافبک های میلان هستند.پیرلو هم که جای خود داره.در مورد ملو هم من مخالفم.خیلی بازیکن پر اشتباهی بود و از دید هوادارای یووه ضعیف ترین خرید اون زمان.مارکیزیو رو دست کم نگیرید ! مطمئن باشید خیلی بهتر از ملو بازی خواهد کرد.به امید پیروزی و قهرمانی. :victory:

فکر کنم زیاد به دیدن بازی های میلان علاقه ای نداری :1:

سیدورف الان تو وضعیتی هست که تا الان خودش هم همچین چیزی رو ندیده !

راه به راه دریبل و شوت از راه دور و پاس های فوق العاده میده ! کلا خیلی خیلی آمادست !

فن بومن و بواتنگ هم یارکوب هستن ( :fp: ) اراده کنن نمیذارن مارکیسیو بیشتر از 60 دقیقه به تنف ادامه بده . مگه اینکه تو شرایط درست و حسابی نباشن و مصدومیت داشته باشن !

Nariman

Nariman

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 posts
:

فکر کنم زیاد به دیدن بازی های میلان علاقه ای نداری :1:

سیدورف الان تو وضعیتی هست که تا الان خودش هم همچین چیزی رو ندیده !

راه به راه دریبل و شوت از راه دور و پاس های فوق العاده میده ! کلا خیلی خیلی آمادست !

فن بومن و بواتنگ هم یارکوب هستن ( :fp: ) اراده کنن نمیذارن مارکیسیو بیشتر از 60 دقیقه به تنف ادامه بده . مگه اینکه تو شرایط درست و حسابی نباشن و مصدومیت داشته باشن !

تو بازی های بزرگ ضعف هاشون مشخص میشه.من از بچگی بازی هاشون رو نگاه کردم.به هر حال خواستم از نگرانی درت بیارم.چون مطمئنم ما بهتریم :yesssmileyf:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
خدا رو شکر که مزدک میرزایی گزارشگر نیست تا اراجیف به خورد ملت بده ============ یعنی واقعا کونته میخواد تیم رو بدون الکس بفرسته تو زمین؟ حضور الکس توی ترکیب اصلی برای این بازی خیلی مهمه اینو همه میدونن دیگه نیازی به توضیح نداره، امیدوارم کونته تصمیم نداشته باشه الکس رو روی نیمکت بذاره. من قبلا هم گفتم یکی از راه هایی که میشه از مهار پیرلو جلوگیری کرد گذاشتن دو هافبک دفاعی کنار پیرلوست ، دو تا هافبک با خصوصیاتی شبیه ویدال و ملو، الان که ملو رو نداریم، مارکیزیو باید این نقش رو ایفا کنه، به نظر من کونته تصمیم درستی گرفته که میخواد از پیرلو پشت سر ویدال و مارکیزیو استفاده کنه. حضور کیلینی تو دفاع چپ خیلی خوبه اما به شرطی که توی مرکز دفاع یه مدافع قابل اطمینان داشته باشیم، یه کسی در حد و اندازه های خود کیلینی نه بونوچی، با حضور زلاتان تو مرکز خط حمله میلان فکر نمیکنم استفاده از بونوچی تو قلب دفاع کار درستی باشه، قطعا از اون ناحیه ضربه میخوریم، بدجور هم ضربه میخوریم، امیدوارم کونته تصمیم نداشته باشه که جورجو رو از قلب دفاع به کنار منتقل کنه.

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran
فن بومل که هافبک دفاعیه . کوین پرینس هم که پشت خط حمله و چسبیده به اونا بازی میکنه فقط میمونه یه سیدورف ( که واقعا آمادست ولی هم سن کره ی زمینه!! :1: ) . اگه ( مثلا ویدال ) درست مهارش کنه و خستش کنه مطمعنا دیگه بازی سازی تو میلان وجود نخواهد داشت و اینکه ما نیمه ی اول وسط زمین دستمون نباشه نیمه ی دوم حتما هست راجبه "ابرا" هم فکر می کنم بارزاگلی من تو من باشه باهاش خیلی خوبه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts
پخش زنده مسابقه:

http://bianconeri.ir...hp?topic=5385.0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users