پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الیرو الیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
265 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

الآن از نظر سنجی به بازیکنان منتقل شد !؟ اینو بفهم.

ببین پسر خوب! به اسم تاپیک دقت کن!! چی میبینی؟!!! نوشته "الیرو جورج رونالدو الیا"
یعنی چی؟؟! اگه قدرت درک داشته باشی میفهمی که این تاپیک مربوط به الیا هست!!!فهمیدی؟؟؟!حالا چه فرقی داره تو بخش نظرسنجی باشه یا بازیکن ها!مهم اینه که این بازیکن تاپیک داره...میفهمی؟ تاپیک داره!!! پس دیگه نگو چرا تاپیک نداره!!!!
افتاد یا جوره دیگه بهت بندازم؟؟؟!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

گاتزا یک مقاله در مورد الیا نوشته!این خلاصه ی مقالست!

در سمت چپ و در شرايط خاص بسيار خوب عمل مي كند.بازي مقابل اسكاتلند در شهر گلاسكو و گلي كه وي در چارچوب مسابقات مقدماتي جام جهاني 2010 به ثمر رساند وي را مشهورتر از گذشته كرد.فرم ايده آل اين بازيكن در جام جهاني نيز ادامه داشت و از فرصت هاي بازي خود به نحو خوبي استفاده كرد.اين بازيكن روز گذشته و در ساعت 15:15 به وقت محلي وارد فرودگاه كازله تورينو شد و عصر ديروز با يووه قراردادي 4 ساله امضاء كرد تا ديگر بازيكن جديد اين تيم ايتاليايي شود.اين بازيكن مستعد هلندي در سال 1987 در ووربرگ به دنيا آمد.در مورد توانايي هاي او بحث خاصي وجود ندارد.سرعت و شتاب وي واقعاً بالاست به طوري كه كمتر كسي مي تواند او را تعقيب كند.اليا علاقه ي خاصي به دريبل زدن دارد و تكنيك وي يكي از ويژگي هاي اصلي او محسوب مي شود.بدون شك همين مسئله يكي از فاكتورهاي اصلي خريد وي توسط سران يوونتوس مي باشد.استعداد بالاي وي نيز امري ثابت شده است.به طوري كه اين بازيكن در سال 2009 و پس از دو فصل فوق العاده با تيم توئنته توانست جايزه ي "مستعدترين بازيكن سال هلند" را به خود اختصاص دهد.عنواني كه پيش از وي بزرگاني چون روبن , ون پرسي , اشنايدر و فن در فارت تصاحب كرده بودند.
پس به چه دليل هامبورگ وي را با حدود همان قيمتي كه روزي خريداري كرده است به يووه داد؟ دليل نمايش هاي نه چندان خوب اخير اليا كاملاً واضح است.عدم تمركز! اين بازيكن كمي به لحاظ رواني مشكل پيدا كرده بود.ضمناً پس از حضور فن نيستلروي در هامبورگ اليا مجبور شد كمتر نقش تهاجمي داشته باشد كه اين براي وي خوشايند نبود زيرا پس از يك آغاز نسبتاً پر گل وي از گلزني دور شد.
جنبه هاي تاكتيكي اين بازيكن نيز بررسي هاي خود را نياز دارد.اليا در فاز دفاعي بازيكن مطمئني نيست.وي علاقه ي فراواني به حركت به سمت داخل و اقدام به شوت دارد كه اين مي تواند نكته اي مثبت در مورد وي باشد.البته بايد توجه داشت كه ارسال هاي وي نيز هنوز كامل و بي نقص نيست.بيشتر ارسال هاي پاي راست وي بلند و بيشتر ارسال هاي پاي چپ وي كوتاه است.كونته مي بايست بيش از پيش روي اليا و قابليت ها و نقاط ضعفش تمركز كند و اين بازيكن هلندي نيز بايد خود را به هواداران يوونتوس ثابت كند.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
الیا تو صحبت هایی گفته : می دونه که یوونتوس 29 اسکودتو رو برده !

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

ببین امید،منظور منو نگرفتی...وقتی صحبت از ستاره میشه،تو اول به مسی و رونالدو فکر میکنی یا ژکو و منز؟؟؟ کدوم از اینا تو ذهن تو بیشتر ستاره هستن؟؟؟
وقتی شما میری تا "یک" قدمی آگوئرو اما به خاطر یه تعلل بی مورد،این بازیکن رو از دست میدی چه معنی میده؟ اون هم چی! برای دومین بار از سوراخ من سیتی گزیده بشی!
وقتی لوگانو جذب نمیشه،و برای جذب برونو آلوز هم حتی مشکل هست،این یعنی چی؟
برای جذب وارگاس چقدر تلاش شد؟ برای جذب پروتی چقدر سر قیمت چونه زده شد؟

سر جذب همین الیا،آخرین بازیکن باکلاس و تاپی که آرسنال "تونست" و "عرضه" اش رسید جذب کنه رو یادت میاد؟ نه انصافا؟
موقع جذب ویدال،بایرن چقدر از زورش رو گذاشت؟ مسئولین بایرن تو کل آلمان خیلی پر نفوذ هستن! نویر رو اراده کردن با اون همه مشتری جذب کردن! این هم بازیکن شاخ بوده تو این چتد سال که بایرن تا اراده کرده،خریداری شده!
پیرلو هم مگه کلا چند تا پیشنهاد داشت؟!؟! اون هم مطمئن باش اگه 4 سال جوونتر بود،عمرا به یووه نمیومد...ووچینیچ هم که تو رم جوابش کرده بودن،و ما از آگوئرو به ووچینیچ رسیدیم!

من به موجی ارادت خاصی دارم و خیلی هم دوستش دارم اما همین موجی عزیز،انتخاب فرارا رو هم ایده آل دونسته بود!

البته این رو هم اضافه کنم،که من الان امیوارم الیا بازیکن خوبی باشه و برای یووه موثر باشه،اما امید ندارم که بازیکن خوبی باشه!

1- ببن امیر جان ستاره ها فقط اون تعدادی نیستند که توپ طلا رو میبرن یا بین 3 بازیکن برتر اروپا هستند . از دید یه ژورنالیست ورزشی ، هر بازیکنی که در سطح بالای رقابت های فوتبال - حالا چه اروپا چه امریکای جنوبی - مشغول به بازیگری باشه و در تیمش مثمر ثمر باشه ستاره به حساب میاد.
برای امتحان اسم Hassan Sas رو گوگل کن . بشین 2 صفحه ی اول نتایج رو کامل بخون و تعداد دفعاتی که از این بازیکن به عنوان ستاره یا هر چیزی با این کیفیت یاد شده رو بشمار
مطمئنم به یه عدد قابل توجه میرسی . میتونی Salgado رو سرچ کنی ، Hierro , Pessotto , Panucci یا هر بازیکنی که تو ذهنته که ستاره نیست رو سرچ کنی و ببینی چند بار از لغت ستاره دربارشون استفاده شده .
رونالدو ، مسی یا ژاوی و کلاً بازیکن های خاصی از این دست - در فوتبال روز فعلی البته - استثنا هایی هستند که شاید لغت سوپر استار بیشتر براشون بکار رفته باشه و البته حق مطلب رو ادا کرده باشه و الا ستاره های فوتبال تعدادشون خیلی زیاد تر از اون عددیه که شما فکر میکنی.

آگرو قیمتش بیش از حد زیاد بود ، الانم فکر نکنم کسی هنوز اعتقاد داشته باشه قیمت اصلی آگرو 45 میلیون باشه ؛ سوای این بحث ، حقوقش در بهترین حالات باید بیش از 7 میلیون یورو می بود؛
همونطور که کمال اشاره کرد اگر قرار بود به آگرو 7 میلیون بدیم باید به جیجی چیزی بیش از این میدادیم ! پس اون فلسفه ی تعدیل حقوق بازیکن ها در ایتالی که چند سالی هست داره اجرا میشه و این همه براش طرح و برنامه ریخته شده همش کشک میشد اگر قرار بود برای آگرو یه انتقال اینطوری ترتیب میدادیم .
اون موقع خود من یا تو اولین نفراتی نبودیم که به حقوق آگرو اعتراض میکردیم در حالی که یه سوپر اسطوره در حد الکس - سوای بحث مادی و اینکه الکس احتیاجی به این رقم ها نداره - داره 1 میلیون یورو میگیره !؟ خب به هر حال مسائل مدیریتی هم در این فوتبال یا بهتر بگم در این صنعت خیلی دخالت داره ؛ همه چیز این چندتا تیتر و خبری نیست که ما پیگیرش هستیم

2- این خط اولت یکم بازی با کلمات نیست ؟ اگر الیا رو نمیگرفتیم ، میگفتیم ماروتا بی عرضه هست ؛ حالا که گرفتیم ، میگیم اصلاً مگه کسی الیارو خواست بگیره و نتونست !؟ خب این دیگه یکم لُوس کردن انتقال الیاست ...
در مورد انتقال ویدال که خیلی بی انصافی کردی ؛ برای ارزش این انتقال همین بس که بعدش مدیر ارشد بایرن و بازیکن سابق اینتر میاد با یه مصاحبه ی جنجالی راجع به انتقال ویدال به یووه صحبت میکنه . اگر ویدال اینقدر که تو اعتقاد داری برای بایرن بی ارزش بود ، اون مصاحبه و اون افسوس رو برای یه مدیر ورزشی اونم در ساختار فوتبال آلمان که هر کس به خودش اجازه ی زدن هر حرفی رو نمیده ، در پی نداشت . ویدال در بوندسلیگا خیلی بازیکن باکیفیتی بود
اگر روابط تیر و تار لورکوزن و بایرن و البته تلاش ماروتا نبود ، الان شک نکن که ویدال در بایرن توپ میزد.
ووچینیچ رو در رم جوابش کرده بودن ؟! فکر نکنم
خود دی بنتو گفته بود اگر ووچینیچ بازم از اون گلهای خارق العاده اش تو تمرین بزنه امکان نداره بفروشیمش ؛ ساز جدایی رو خود ووچینیچ زد و الا رم مشکلی بابت ووچینیچ نداشت
اگر به مصاحبه های بعد انتقال به یووه ی ووچینیچ دقت کنی میبینی همیشه از جو خسته کننده ، یکنواخت و بی هیجان رم شِکوه میکرد و از اتمسفر انرژیک یووه اسقبال میکرد

در کل انتقال یه بازیکن جوون و مستعد با 9 میلیون یورو ناقابل - در حالی که ما قبلاً 22 میلیون برای امائوری و 12 میلیون برای مارتینز هزینه کرده بودیم - اینقدرا هم ترنسفر بدی نبوده که ماروتا بخاطرش سرزنش بشه
اگر از مصابحه ی غیر رسمی و تأیید نشده ی الیا ناراحتی ، چرا قابلیت های فنیش رو زیر سوال میبری ؟ اینم هست به هر حال ...

سینا خیلی خوب الیا رو توصیف کرد، انصافا نمیدونم چقدر بزرگنمایی کرده و چقدر خود واقعیت رو گفته !

فکر میکنم این نقل قول کامل باشه :

سرعت و شتاب وي واقعاً بالاست به طوري كه كمتر كسي مي تواند او را تعقيب كند.اليا علاقه ي خاصي به دريبل زدن دارد و تكنيك وي يكي از ويژگي هاي اصلي او محسوب مي شود.بدون شك همين مسئله يكي از فاكتورهاي اصلي خريد وي توسط سران يوونتوس مي باشد.استعداد بالاي وي نيز امري ثابت شده است.به طوري كه اين بازيكن در سال 2009 و پس از دو فصل فوق العاده با تيم توئنته توانست جايزه ي "مستعدترين بازيكن سال هلند" را به خود اختصاص دهد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ببین پسر خوب! به اسم تاپیک دقت کن!! چی میبینی؟!!! نوشته "الیرو جورج رونالدو الیا"
یعنی چی؟؟! اگه قدرت درک داشته باشی میفهمی که این تاپیک مربوط به الیا هست!!!فهمیدی؟؟؟!حالا چه فرقی داره تو بخش نظرسنجی باشه یا بازیکن ها!مهم اینه که این بازیکن تاپیک داره...میفهمی؟ تاپیک داره!!! پس دیگه نگو چرا تاپیک نداره!!!!
افتاد یا جوره دیگه بهت بندازم؟؟؟!!

غلدر شدی ؟ جوری دیگه ای بهم بنداز ببینم ؟ اون موقع...............

مردک منظور من این بود که چرا تو بخش بازیکنان تاپیک نداره !؟ اینو میفهمی یا بیام اونجا بهت بفهمونم !!! اعصابم و خورد کردی تو ! اه..........اه..............اه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آقا اكه بنداز بندازه كه من و حسن الان تو ميدان نقش جهان اصفهان نشستيم ، كي از ما بهتر ،مام ميندازيم ( تو مخ ) :lol: :1: ------- در مورد اين صحبت كه يوونتوس ٢٩ اسكودتو داره ، خيلي حال كردم باهاش ، عاشقشم :rose: :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

در مورد اين صحبت كه يوونتوس ٢٩ اسكودتو داره ، خيلي حال كردم باهاش ، عاشقشم :rose: :1:

عشقت به هوس تبدیل نشه! این که یووه 29 تا اسکودتو داره رو یه بچه ی 2 ساله ی انتری هم میدونه!

[right]
2- این خط اولت یکم بازی با کلمات نیست ؟ اگر الیا رو نمیگرفتیم ، میگفتیم ماروتا بی عرضه هست ؛ حالا که گرفتیم ، میگیم اصلاً مگه کسی الیارو خواست بگیره و نتونست !؟ خب این دیگه یکم لُوس کردن انتقال الیاست ...

نه! اگه کسی به عدم جذب الیا اعتراض میکرد،واقعا عجیب بود! انصافا آرسنالی ها تو این چند سال بازیکن تاپی خریدن؟!! این کجا بازی با کلماته؟
من دشمن الیا نیستم،نه ارث بابامو خورده نه شرش به من رسیده! من از ماروتا خیلی شاکی هستم! حرفم هم اینه که آقاجون تو که عرضه نداری بازیکن تاپ جذب کنی،بیجا میکنی اول فصل ترنسفر میگی 2 تا 3 ستاره جذب خواهند شد!

Respina

Respina

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
khoda kone akhlaghesh khub bashe mese baloteli nabashe

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اون خالکوبیه دیگه چیه ؟ :looky89: :np: :e:
مثل این پایین شهری های هلندی می مونه :Facepalm:

خیلی ریزه میزه است ولی امیدوارم همونجوری که سینا گفت بازیکن با کیفیت و سرعتی ای باشه :rainbow:

http://www.abendblat...por_496240b.jpg

دوتا خالکوبی اصلی داره، اون بالا نوشته Sael که مخفف اسم دوتا دخنرشه. پایین هم نوشته : جای اینکه در زندگی ات رویا ببینی، رویایت رو زندگی کن.

این خالکوبیش یه سری عفونت می کنه هم می کنه برای همین نمی تونسته دوش بگیره و بازی هم نمی تونسته کنه چون عرق می کرده و یه مدتی بابت عفونتش هاش هم تحت درمان بوده.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من فکر می کنم اینقدر جو علیه الیا بوده این مدت ، الان حس اینکه یووه معدنچی رو جذب کرده بهم دست داده ! در صورتی که اینقدرا هم بد نیست!!! درسته وارگاس و پروتی بهتر بودند ! اما اینم کسیه واسه خودش! البته خوب مصاجبه جنجنالیش هم سهیم بوده در این امر ! ولی خوب بازم اینقدرا هم بد نیست و شاید بدرخشه ! شاید با سرعت این و کراسیچ در دو سمت بترکونیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

الیا بازیکن خوش اخلاقی نیست، در حال حاضر حتی کیفیتش هم برای من مهم نیست، باید روی اخلاق و رفتار خودش خیلی تمرکز داشته باشه، چون بلایی که سر ملو اومد میتونه سر الیا هم بیاد.
ملو بازیکن با تجربه ای بود ولی بازم کم اورد، الیا که دیگه جای خود دارد !

توی این سالها بازیکن هلندی بد به ایتالیا نیومده، امیدوارم الیا ادامه رهنده راه بقیه هم وطناش باشه !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

الیا بازیکن خوش اخلاقی نیست، در حال حاضر حتی کیفیتش هم برای من مهم نیست، باید روی اخلاق و رفتار خودش خیلی تمرکز داشته باشه، چون بلایی که سر ملو اومد میتونه سر الیا هم بیاد.
ملو بازیکن با تجربه ای بود ولی بازم کم اورد، الیا که دیگه جای خود دارد !

توی این سالها بازیکن هلندی بد به ایتالیا نیومده، امیدوارم الیا ادامه رهنده راه بقیه هم وطناش باشه !

هانتلار هلندی بود :65:
ولی فن بومل خوبه :1: امانوئلسن هم خوبه :victory2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من سرچ کردم این مصاحبه ی الیا رو، این خبر به گزارش از روزنامه ی Hamburger Morgenpost هستند که این خبر رو زده بوده توی صفحه ی ورزشیش، و این روزنامه هم یه روزنامه ی محلی که تو شهر هامبورگ منتشر میشه! حتی اگر گفته باشه (اگر!)، چیز بدی هم نگفته. توی مصاحبه اش فقط گفته هامبورگ تیم بزرگیه و من اگر توی هامبورگ بمونم هم خوشحال خواهم بود چون از نظر من هامبورگ به بزرگی یووه هست. هر بازیکنی توی هر تیمی باشه ازین حرفا می زنه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خب چرا اطلاعات غلط میدین که آدم اینقدر جوش بیاره وب هکس و کارش فحش بده :1: امید بیا شفاف سازی کن واعتراف کن که خبرت دروغ بوده :1: اگه واقعا اون حرفها رو نزده من ازش حمایت میکنم :np:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
خبر درسته ، مهم نحوه ی بیان کردنشه ، نمی خوام اون بحث رو زنده کنم و فقط چون احسان گفت درباره ی خبر توضیح میدم : " هامبورگ به من اعلام کرده که پیشنهاد یوونتوس رو رد کرده ، این مشکلی برای من ایجاد نمی کنه ، برام جالب نیست که به یه باشگاه هم سطح منتقل شم ، اونا ممکنه یکی از بهترین تیم های ایتالیا باشند اما برتر از هامبورگ نیستند، اگه در مورد آرسنال و یا چلسی صحبت کنیم ، موضوع متفاوته " همونطور که رضا گفت مصاحبه با روزنامه ی Hamburger Morgenpost هست و اکثر خبرگزاری هایی که منتشر کردن خبر رو به نقل از این روزنامه این مصاحبه رو نوشتن . =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= یه نکته ی جالب :1: الیا می خواد سریع ، ایتالیایی یاد بگیره تا راحت تر باشه و واسه همین کار چندتا کتاب کمک آموزشی زبان ایتالیایی گرفته و داره می خونه :1: البته گفته میشه خود باشگاه یوونتوس ، برای چنین بازیکن هایی کلاس های یادگیری زبان قرار میده .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه نکته که الیا داره و کراسیچ نداره اینه که الیا خیلی توپ رو نزدیک به خودش حرکت میده یعنی توپ انگار به پاش چسبیده ، یه همچین حالتی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

شماره ش مشخص نیست ؟! :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

شماره ش مشخص نیست ؟! :1:

فكر كنم 11 بشه :worship:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
نه شمارش 17 شد شماره 11 حداقل تا نیم فصل تنه آمائوریه باتشکر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اگر گروسو زوج او در حمله و دفاع باشه فکر کنم با مشکل مواجه شویم. چرا که میل به دفاع الیا کمه و گروسو هم به تنهایی از عهده مقابله با بازیکنان سرعتی مهاجم بر نخواهد آمد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی