پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الیرو الیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
265 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

گفته از 9 سالگی یعنی فینال چمپیونز 96 تیفوسی یوونتوس هست :1:

ما از این حرفا زیاد شنیدیم ، هرکی میاد یوونتوس از N سال پیش طرفدار یوونتوس بوده و اکثرا اسطوره هاشونم پلاتینی الکس زیدان بودن !!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

گفته از 9 سالگی یعنی فینال چمپیونز 96 تیفوسی یوونتوس هست :1:

بالاخره یه وجه اشتراک پیدا کردیم!

البته بعید میدونم حتی اسم گلزن یووه تو اون بازی تاریخی رو حتی بدونه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اون بازی مقابل آژاکس بود، یه تیم هلندی! طبیعی که اون بازی رو دیده باشه ولی قطعا طرفدار یووه نبوده :1: به نظر من مهم نیست این حرف ها و خالی بندی ها. داره تلاش می کنه محبوب بشه بین هوادارا. درسته یکم ضایع است این اخلاق ولی چه اهمیتی داره ؟ زنش که نمی خوایم بدیم، بازی توی زمینش مهمه. تا وقتی در خدمت تیم باشه و خوب بازی کنه، اونقدرا مهم نیست که اخلاقش بیرون زمین چطوریه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اره من هم داشتم به همین هلند بودن تیم روبه رویی خودمون فکر می کردما :دی: داره سعی می کنه به هواداران حال بده ! هر کسی میاد تورین هم از بچگی عاشق یووه بوده هم دلش می خواد پیش الکس بازی کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امشب از دقیقه 74 اومد تو بازی کسی بازی رو ندیده که ببینیم چطور بازی کرده ؟ هلند 11 تا گل به سن مارینو زد باتشکر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من با يكم تاخير رسما حمايت خودم رو از اليا اعلام ميكنم . شما هم انقدر به پر و پاي هم نپيچين . حق هر هواداريه كه از يه بازيكن خوشش بياد يا نياد . ولي خواهشا توهين هم اگه ميكنين توهينهاي نژاد پرستانه نباشه ( البته اين بيشتر مال پستهاي دو سه صفخه اول بود ) . متقابلا يك بازيكن هم حق داره كه از يه باشگاه خوشش بياد يا نه . اگه اون مصاحبه هم واقعي باشه و رسانه ها تحريفش نكرده باشن باز هم حد اقل الان كه داره سعي ميكنه دل هوادارا رو به دست بياره شما هم نبايد ديگه زياد حساس باشين . من احساس ميكنم بعد از ندود دوباره سمت چپ تيم راه بيفته . حد اقل تا نيم فصل بهش فرصت بدين ببينين

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
به نظرم اصلا این نظر سنجی مشکل داره باید حداقل بعد از گذشت 2 یا 3 تا بازی از این بازیکن این نظرسنجی رو می گذاشتید هنوز که شناخت زیادی ندارم از این بازیکن مرسی

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^ کلا تو فروم نظرسنجی زودتر از موعد باب شده نقل و انتقالات تازه شروع شده بود ، نظرسنجی زدیم عملکرد کدام تیم در نقل و انتقالات بهتر بود نقل و انتقالات تموم شد ، نظرسنجی زدیم ، یوونتوس چه مکانی در جدول بدست میاره مطمئنم فصل شروع بشه ، بزنیم ، نقل و انتقالات ژانویه کدام تیم بهتر کار میکنه !!! در مورد الیا هم به نظرم اصلا برای ترکیب اصلی خریده شده ، حالا این در حد ترکیب اصلی نباشه ، حتما ایستیگاریبیا هست ؟ :| باتشکر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

امشب از دقیقه 74 اومد تو بازی
کسی بازی رو ندیده که ببینیم چطور بازی کرده ؟
هلند 11 تا گل به سن مارینو زد
باتشکر

از لحظه ای که الیا اومد زیاد از چپ حمله نکردن بیشتر اسنایدر حملات رو از جناح
راست پی ریزی میکرد و همچنین مهاجمای نوک رو.
الیا هم یه موقعیت تک به تک به دست آورد زد تو بغل دروازه بان. :nish:
کلا تو کلیپایی که ازش دیدم و با اون ضربه دیشبش نشون داده تا جلو دروازه خوب میره ولی تو
زدن ضربات آخر مشکل داره. باید کونته روش کار کنه هر چند کونته خودش مهاحم نبوده :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اصلا نیازی به کار کردن نداره فقط کافیه بهش بگه توپو بده به ماتری ، خود ماتری بلده چیکار کنه :*

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
وان باستن : " اليا سرعت و تكنيك بالايى دارد و مى تواند به راحتى بازيكن حريف را از پيش رو بردارد ، وجود اليا براى يوونتوس يك امتياز خواهد بود و خواهد درخشيد البته اگر به وى آزادى عمل داده شود "

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
در همان اوایل فصل ترانسفر کونته گفته بود بازیکن کناری می خاهد که بتواند در نبردهای یک به یک از سد بازیکن مقابل خود بگذرد و گویا الیا منطبق بر این خواست است.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
راستی یه چیزی راجع به الیا فکر کنم راست پایی هست که سمت چپ بازی می کنه درسته ؟ اگه اینجور باشه دقیقا همون چیزی هست که کونته می خواست !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

راستی یه چیزی راجع به الیا فکر کنم راست پایی هست که سمت چپ بازی می کنه درسته ؟ اگه اینجور باشه دقیقا همون چیزی هست که کونته می خواست !

آره دقیقا، من اول داشتم کلیپ هاشو می دیدم همش می گفتم پس این چرا همش با پای راست پاس میده و سانتر می کنه ؟ :1: بعد فهمیدم اصلا راست پاست :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
امشب مقابل فنلاند از دیقه ی 66 بازی کرد ، یه تک به تک رو نزد ، اما پاس گل ، گل دوم هلند رو الیا داد .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
حقوق دریافتی الیا فقط و فقط 1.2 میلیون یورو در ساله :np:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

امشب مقابل فنلاند از دیقه ی 66 بازی کرد ، یه تک به تک رو نزد ، اما پاس گل ، گل دوم هلند رو الیا داد .

در تکمیل صحبت های امید :

استارت فوق العاده ای زد !

=-=-=

حقوق دریافتی الیا فقط و فقط 1.2 میلیون یورو در ساله :np:

واقعاً خیلی کمه ! کیائر تو رم 3.6 میلیون یورو میگیره و تا آخر مدت قراردادش این رقم به 4.7 میلیون یورو میرسه !! یا مثلاً پیانیچ هم توی رم 3.6 میلیون یورو میگیره که تا 4.5 میلیون یورو میتونه افزایش پیدا کنه.
الیا بازیکن بهتر و بزرگتری نسبت به این دو تا نباشه ، بازیکن کوچکتری هم نیست !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به تورین وارد شد !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
هنوز يه جلسه تمرينم با تيم نكرده؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
الیا تو صفحه توییترش : " دیشب یک شب فوق العاده برای من بود. از داویدز برای توصیه های عالیش تشکر می کنم. "

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی