پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الیرو الیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
265 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
سایت یوو که هنوز چیزی نزده !!!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
با هواپیما شخصی آوردنش !!!؟؟؟ :np:

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
ببخشید مگه چه حرفی زده بود من نمیدونم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بابا ولش کنید دیگه حالا یه جوونی کرد ولی همین الیا کاری کنه که ازش تمجید کنید

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ارسن ونگر در پی خرید الیا بوده و به خاطر این رقابت از سوی ازسنال بوده که ماروتا گزینه خرید کامل را به جای قرضی گرفتن پیشنهاد داده و مذاکرات هم فشرده بوده.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
همونطور که پیش بینی میشد گفته هاشو تکذیب کرده. گفته همه ساخته ذهن رسانه های آلمانه.من آرزوم بود تو تیمی مث یووه بازی کنم. :102:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ببخشید مگه چه حرفی زده بود من نمیدونم

گفته بود رفتن به یووه چیزی به فوتبال من اضافه نمیکنه.
یووه تیمیه مث هامبورگ.لیگ ایتالیا هم به درد نمیخوره و دفاعی
و واسه سبک بازی من مناسب نیس

blackwhite

blackwhite

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 31 ارسال
دیدن یه همچین بازیکنی کنار الکس تاسف آوره هرچند فیلمای بازیاش رو که دیدم طاهرا تکنیک خیلی خوبی داره اگه تکنیکش به درد تیم هم بخوره! راستی فکر میکنم سیاه سوخته و واژه هایی از این دست به نوعی توهین نژاد پرستانه به حساب بیاد فکر نمیکنم که هیچ کدوم از ما نژاد پرست باشه کلا بازیکن بد رو میشه تحمل کرد ولی بازیکن عوضی رو : :furious:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
البته در تویتر این اظهارت را تکذیب و ساخته مطبوعات المانی دونسته اگر اظهاراتش توسط نشریه بیلد منتشر شده باشه باید بهش شک کرد. اینکه گفته ایتالیا دفاعیه حرف بیراهی نیست. زمانی که یووه قهرمان اروپا شده الیا نه سالش بوده

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
خیلی کارش سخت شده با حرفاش! باید یه چیزی در حد همون رونالدو بازی کنه تا هوادارا یادشون بره چه حرفایی زده!

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
تقیر خود یوونتوسه که میره دنبال چنین بازیکنایی قبلا یوونتوس بازیکنایی داشت که عاشقانه این تیمه دوست داشتن ولی حالا اجازه بی احترامی به این پیراهن مقدس میدن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

امروز برای اولین بار توی عمرم از یوونتوسی بودن خودم خجالت کشیدم :Facepalm:

ای خدا میخوام از عصبانیت سرمو بکوبم به دیوار شماره 11 ندود رو دادن به این

اینقدر بدم میاد سر شماره تعصب الکی بعضیاتون بر میدارید !!! :1: برای من اگر 10 الکسم میدادن الیا فرقی نمیکرد !؟

کلا چه فرقی میکنه که چند و به الیا بدن !؟ مهم بازیشه . 11 یه زمانی ندود میپوشید حالا اگر همون ندود یکم قدرتش و داشت کاری میکرد که یوونتوس به این جور ترانسفر ها نیفته و بازیکن های الکی نخره !؟

پس خواهشا تعصب الکی برندارید !؟ :1:

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
الیا یه حماقت بزرگ کرد با اون مصاحبه ، حرفی نیست اما فکر میکنم بیش از اینکه در مورد مسائل فنیش حرف زده باشیم در مورد حواشیش صحبت کردیم الیا تا اطلاع ثانوی یه کاکاسیاه به درد نخور یا هرچی که شما دوست دارید بهش بگید هست ، اما قابلیت های فنیش رو نباید در نظر نگرفت سرعتش بی نهایت زیاده ، چیزی نزدیک به صفت وحشتناک ! استارت هایی من ازش دیدم که 2-3 متر عقب تر از بازیکن حریف بوده اما توی نهایتاً 6-7 متر گرفتتش تکنیک اصلیش روی چرخوندن و پشت پا زدن به توپه ، تقریباً اکثر دریبل هاش اینطوریه ، توپ رو طوری که مدافع نتونه خوب ببینه با خودش حمل میکنه و در یک لحظه به عقب برمیگرده و استارت فرار رو میزنه تو سرتوپهای خوبی داره ، سربالاست و کمتر شده بی هدف پاس بده ؛ قدرت و دقت پاسهاش شاید در حد پیرلو یا در اون پست ندود نباشه ، اما نگاه خوبی داره و بازیکنی رو انتخاب میکنه که بهترین Position رو داره ضربات یا بهتر بگم شوت های قابل توجهی داره اما اکثراً میزنه تو 18 و تا لب خط میاد بعد میفرسته تو تا در اون شلوغی یه اتفاقی برای توپ بیوفته خواه نا خواه بخاطر تکنیکی که داره کار با توپش گاهی زیاده اما سعی اش اینه در اختیار تیم باشه و تا جایی که مسیر شلوغ نشه سعی میکنه دریبل رو ادامه بده پاسهای تک ضربش خوبه و یک و دو رو خوب میخونه ؛ قدمهای بلندی داره که به همون سرعت زیادش کمک میکنه و فکر میکنم چیزی که مناسب تاکتیک کونته هست اینه که یه وینگر چپ راست پاست ... امیدوارم برخلاف حجمه ی منفی که پشت این انتقال هست ، برای یووه خوب کار کنه ؛ به هر حال خوب یا بد الان بخشی از ساختار یووه به حساب میاد و عملکردش روی کل تیم تأثیر میزاره ...

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

الیا یه حماقت بزرگ کرد با اون مصاحبه ، حرفی نیست
اما فکر میکنم بیش از اینکه در مورد مسائل فنیش حرف زده باشیم در مورد حواشیش صحبت کردیم
الیا تا اطلاع ثانوی یه کاکاسیاه به درد نخور یا هرچی که شما دوست دارید بهش بگید هست ، اما قابلیت های فنیش رو نباید در نظر نگرفت

سرعتش بی نهایت زیاده ، چیزی نزدیک به صفت وحشتناک !
استارت هایی من ازش دیدم که 2-3 متر عقب تر از بازیکن حریف بوده اما توی نهایتاً 6-7 متر گرفتتش
تکنیک اصلیش روی چرخوندن و پشت پا زدن به توپه ، تقریباً اکثر دریبل هاش اینطوریه ، توپ رو طوری که مدافع نتونه خوب ببینه با خودش حمل میکنه و در یک لحظه به عقب برمیگرده و استارت فرار رو میزنه
تو سرتوپهای خوبی داره ، سربالاست و کمتر شده بی هدف پاس بده ؛ قدرت و دقت پاسهاش شاید در حد پیرلو یا در اون پست ندود نباشه ، اما نگاه خوبی داره و بازیکنی رو انتخاب میکنه که بهترین Position رو داره
ضربات یا بهتر بگم شوت های قابل توجهی داره اما اکثراً میزنه تو 18 و تا لب خط میاد بعد میفرسته تو تا در اون شلوغی یه اتفاقی برای توپ بیوفته
خواه نا خواه بخاطر تکنیکی که داره کار با توپش گاهی زیاده اما سعی اش اینه در اختیار تیم باشه و تا جایی که مسیر شلوغ نشه سعی میکنه دریبل رو ادامه بده
پاسهای تک ضربش خوبه و یک و دو رو خوب میخونه ؛ قدمهای بلندی داره که به همون سرعت زیادش کمک میکنه
و فکر میکنم چیزی که مناسب تاکتیک کونته هست اینه که یه وینگر چپ راست پاست ...

امیدوارم برخلاف حجمه ی منفی که پشت این انتقال هست ، برای یووه خوب کار کنه ؛
به هر حال خوب یا بد الان بخشی از ساختار یووه به حساب میاد و عملکردش روی کل تیم تأثیر میزاره ...

احسنت.. تشکر

برخی دوستان سوپر یوونتوسی میشن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سمن از فردا سرمو از خجالت میندازم پایین...14 ساله دارم فوتبال میبینم اما تو این 14 سال اندازه ی "گاو" نمیفهمیدم... از ماروتا باید سپاسگزار باشم که به معنی "دقیق" و "عمیق" ستاره رو نشون داد... ستاره ی "سیاه"

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
مشخصه که همه ی ما از امثال داویدز و کونته خیلی بیشتر می فهمیم و اونا هیچی نمیفهمن :Facepalm: خدایی نشستید ایران چیکار ، برید یوونتوس رو بگیرید دستتون :Facepalm: فقط و فقط توهین به الیا و ماروتا ، متاسفم !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شما لياقتتون همون جاكريني بود كه مفت بياد ..ينه تو تيم بره ! حالا كه يه بازيكن با كيفيت ، با هرنوع خصوصيت ظاهري ، اومده تا كامل نقطه ضعفمون ترميم بشه ، دارين خيالبافي ميكيد و از شكم سيري حرف هاي حاشيه اي در موردش ميزنين ! به درك هر حرفي زده يا نزده و رسانه ها ساختن براش ، مهم اينه الان بازيكن يوونتوس هست و به نفع خودش هم هست كه خودشو به ما ثابت كنه تا تو تيم ملي هم بازيكن ثابت بشه !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من اصلا آدم نژاد پرستی نیستم ولی از حرفهای الیا اصلا خوشم نیومد مشخص بود وقتی بیاد همه رو تکذیب میکنه ولی خوب بازم چیزی رو عوض نمیکنه بصیر میدونم کلا همینطوری یه اسمی گفتی ولی همین جاکرینی تو تمرین اول ترکوند :1: باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ببین امید،توهین وقتی به وجود میاد که توهین ببینی...

تو مسلما شعور داری،فرق نانی و الیا رو میفهمی.فرق وارگاس و الیا رو میفهمی.فرق پروتی و الیا رو میفهمی.فرق پاسکواتو و الیا رو مطئنم میفهمی...فرق یه ستاره و الیا رو مطئنم میفهمی.

این بود ستاره های آقای ماروتا؟ امید الکی داری از چی دفاع میکنی؟ ستاره ای که قولش رو داده بودن جاکرینی بود یا الیا؟ ایستیگاریبیا یا پاتزینتزا؟ زیگلر یا لیخشتینر؟ کدومشون؟ یه رئالی که حالش از هر چی ستاره اس به هم میخوره از بس ستاره دیده،اصلا اسم این بازیکنای جدید یووه رو میتونه تلفظ کنه؟
ییوه با امثال اینا میخواد قهرمان بشه؟

شما لياقتتون همون جاكريني بود كه مفت بياد ..ينه تو تيم بره !

حالا كه يه بازيكن با كيفيت ، با هرنوع خصوصيت ظاهري ، اومده تا كامل نقطه ضعفمون ترميم بشه ، دارين خيالبافي ميكيد و از شكم سيري حرف هاي حاشيه اي در موردش ميزنين !

به درك هر حرفي زده يا نزده و رسانه ها ساختن براش ، مهم اينه الان بازيكن يوونتوس هست و به نفع خودش هم هست كه خودشو به ما ثابت كنه تا تو تيم ملي هم بازيكن ثابت بشه !

همین الانه،بعد از 21 سال "کیفیت" هم برام معنی شد...خد رو شکر معنی این کلمه رو هم فهمیدم وگرنه تمام زحمتهام توی درسای دانشگاهی از بین میرفت!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
کاملا مشخصه هیچ ستاره به یوو نیومده !! با اغراق فقط پیرلو پا به سن گذاشته ستاره محسوب میشه :1: ولی خیلی راحت میشه گفت ، همینه که هست !!! مدیران فعلا ته هنرشون خرید همین بازیکنان با کیفیت متوسطه و ما الکی توقع ستاره خریدن داریم !!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی