پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الیرو الیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
265 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
امیر ، من میخوام در سطح شعور خودم این گزینه ها رو بررسی کنم ، مخالفی بگو : نانی که بحثش از اول مشخص بود یه رویاست و یه تیمی که رده ی هفتم جدول رو بدست آورده + تو هیچ رقابت اروپایی حضور نداره + قدرت پرداخت دستمزدش رو نداره ، نمیتونه این بازیکن رو بیاره ، خود موجی هم نمیتونست بیاره . وارگاس رو خیلی ها معتقدا که میهایلویچ ، سد بزرگی بود که نذاشت یوونتوسی شه ، پروتی هم که 20 میلیون یورو قیمتشه و حقوق سالیانه اش رو یووه نمیتونه پرداخت کنه ! این از این 3 بازیکن ، ماروتا نقش جادویی نمیتونه داشته باشه با این همه "موارد" بازدارنده ، یه بازیکن رو یوونتوسی کنه ، بشمر چند تا موضوع شد، تو بهمون اندازه "مورد" بیار که یوونتوس ، "الام" داشته باشه و بشه اینارو یوونتوسیشون کرد ! بعدشم ، موجی امشب تو مصاحبش کاملا خرید الیا رو خوب دونسته و گفته انقدر همه چی دربارش مشخصه که لازم به گفتن درباره اش نیست + داویدز ابراز خوشحالی کرد امروز از اینکه یکی از هموطناش ، به یوونتوس اومده و این تیم رو تقویت می کنه + کونته الیا رو خواسته که اومده ! مطمئن باش اگه کونته باستوس رو میخواست ، یوونتوسی بود ، همه ی کاراش انجام شده بود ف اما اون انتخاب دل نری بود ، نه کونته ، دقیقا مثله زیگلر ! الان دلیل این همه تهمت و توهین به ماروتا و الیا چیه ؟! ما بیشتر حالیمونه از امثال موجی و داویدز و غیره ؟! آرسنال و ونگر رو چی میگید که دنبال الیا بودن و یووه جذبش کرد + ویدال رو چرا نمیگید که موجی ، بخاطرش ماروتا رو تحسین کرد و گفت ویدال بازیکن خیلی خوبیه + پیرلو که Free جذب شد + ووچینیچ .... من نمیگم ماروتا الهه است و واسه یووه عالی بوده ، مشکلاتی داشته سر جذب آگوئرو و چندتای دیگه ، اما خوب عمل کرده برای وضعیت "الان" یوونتوس !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

کلا جمله "یادت بخیر موجی" و توهین به ماروتا باب شده توی فروم.
بحثی ندارم در این مورد، گفتنی ها زیاده که اصلا ربطی به این تاپیک ندارند.

سینا خیلی خوب الیا رو توصیف کرد، انصافا نمیدونم چقدر بزرگنمایی کرده و چقدر خود واقعیت رو گفته ! ولی با این تفاصیر الیا میتونه بازیکن موثری باشه برامون.
هلندی ها رو همیشه دوست داشتم و حالا از اینکه یک هلندی دیگه هم بعد از سالها به یووه اضافه شد خوشحالم.

داویدز گفته به الیا راهنمایی هایی رو که میکنه که بتونه زودتر خودش رو با جو یووه وقف بشه و برای یووه موثر باشه.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
به نظر میاد مسائل با هم قاتی شده ......یک سرخوردگی عمومی نسبت به ترانسفر تابستایی یووه وجود داره که الان اینجا سر باز کرده . کمی منصف باشید ، درسته که الیا فوق ستاره نیست ولی بازیکن با کیفیتی هست . ما هیچ فوق ستاره ای به خدمت نگرفتیم . غیر طبیعی هم نبود . کاری با وعده و وعید مدیران تیم ندارم ، بازیکن طراز اول مشتری طراز اول هم داره و به بهترین پیشنهادات پاسخ مثبت میده . پیشنهاد یوونتوس به کدام بازیکن طراز اولی میتونه " بهترین پیشنهاد " اون بازین باشه ؟؟؟ مهم نیست در اون شرایط رقت بار بعد از پایان فصل گذشته مدیران چه حرف هایی زدند . مهم اینه که در عالم واقع کدام فوق ستاره راهی تیمی میشه که دو فصل پی در پی در لیگ کشورش داره هفتم میشه ..... این تیم هم بودجه محدودی برای ترانسفر داره و هم من باب تغییر مربی و متعاقب اون کل تاکتیک های تیم در هر تابستان ، خرید های متعدد . این بودجه در حالی داره بین چندین و چند بازیکن تقسیم میشه که رقابت کردن برای گرفتن گزینه های بهتر برای تیم ما که در شرایط فعلی پوئن چندانی هم برای جلب نظر بازیکنان خوب نداره کار سختیه . الیا اگر هم اون حرف را زده ، حرف غلطی نزده . تلخ و دلخراشه و باعث عصبانیت من و شمای هوادار میشه ....ولی واقعیته . امیدوارم با بازی های خوب ، تلخی این حرف را از دل طرفداران بیرون بکشه و امیدوارم طرفداران همیشه در صحنه هم هنوز نیامده به خاطر یک مصاحبه از روی سکو ها مورد عنایت قرارش ندهند. بابتش پول پرداخت شده و رویش حساب باز شده و بهتره شرایطی محیا باشه ک بتونه با بالاترین راندمان برای یووه کار کنه .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

امیر ، من میخوام در سطح شعور خودم این گزینه ها رو بررسی کنم ، مخالفی بگو :

نانی که بحثش از اول مشخص بود یه رویاست و یه تیمی که رده ی هفتم جدول رو بدست آورده + تو هیچ رقابت اروپایی حضور نداره + قدرت پرداخت دستمزدش رو نداره ، نمیتونه این بازیکن رو بیاره ، خود موجی هم نمیتونست بیاره . وارگاس رو خیلی ها معتقدا که میهایلویچ ، سد بزرگی بود که نذاشت یوونتوسی شه ، پروتی هم که 20 میلیون یورو قیمتشه و حقوق سالیانه اش رو یووه نمیتونه پرداخت کنه !

این از این 3 بازیکن ، ماروتا نقش جادویی نمیتونه داشته باشه با این همه "موارد" بازدارنده ، یه بازیکن رو یوونتوسی کنه ، بشمر چند تا موضوع شد، تو بهمون اندازه "مورد" بیار که یوونتوس ، "الام" داشته باشه و بشه اینارو یوونتوسیشون کرد !

بعدشم ، موجی امشب تو مصاحبش کاملا خرید الیا رو خوب دونسته و گفته انقدر همه چی دربارش مشخصه که لازم به گفتن درباره اش نیست + داویدز ابراز خوشحالی کرد امروز از اینکه یکی از هموطناش ، به یوونتوس اومده و این تیم رو تقویت می کنه + کونته الیا رو خواسته که اومده ! مطمئن باش اگه کونته باستوس رو میخواست ، یوونتوسی بود ، همه ی کاراش انجام شده بود ف اما اون انتخاب دل نری بود ، نه کونته ، دقیقا مثله زیگلر !

الان دلیل این همه تهمت و توهین به ماروتا و الیا چیه ؟! ما بیشتر حالیمونه از امثال موجی و داویدز و غیره ؟! آرسنال و ونگر رو چی میگید که دنبال الیا بودن و یووه جذبش کرد + ویدال رو چرا نمیگید که موجی ، بخاطرش ماروتا رو تحسین کرد و گفت ویدال بازیکن خیلی خوبیه + پیرلو که Free جذب شد + ووچینیچ ....

من نمیگم ماروتا الهه است و واسه یووه عالی بوده ، مشکلاتی داشته سر جذب آگوئرو و چندتای دیگه ، اما خوب عمل کرده برای وضعیت "الان" یوونتوس !

ببین امید،منظور منو نگرفتی...وقتی صحبت از ستاره میشه،تو اول به مسی و رونالدو فکر میکنی یا ژکو و منز؟؟؟ کدوم از اینا تو ذهن تو بیشتر ستاره هستن؟؟؟
وقتی شما میری تا "یک" قدمی آگوئرو اما به خاطر یه تعلل بی مورد،این بازیکن رو از دست میدی چه معنی میده؟ اون هم چی! برای دومین بار از سوراخ من سیتی گزیده بشی!
وقتی لوگانو جذب نمیشه،و برای جذب برونو آلوز هم حتی مشکل هست،این یعنی چی؟
برای جذب وارگاس چقدر تلاش شد؟ برای جذب پروتی چقدر سر قیمت چونه زده شد؟

سر جذب همین الیا،آخرین بازیکن باکلاس و تاپی که آرسنال "تونست" و "عرضه" اش رسید جذب کنه رو یادت میاد؟ نه انصافا؟
موقع جذب ویدال،بایرن چقدر از زورش رو گذاشت؟ مسئولین بایرن تو کل آلمان خیلی پر نفوذ هستن! نویر رو اراده کردن با اون همه مشتری جذب کردن! این هم بازیکن شاخ بوده تو این چتد سال که بایرن تا اراده کرده،خریداری شده!
پیرلو هم مگه کلا چند تا پیشنهاد داشت؟!؟! اون هم مطمئن باش اگه 4 سال جوونتر بود،عمرا به یووه نمیومد...ووچینیچ هم که تو رم جوابش کرده بودن،و ما از آگوئرو به ووچینیچ رسیدیم!

من به موجی ارادت خاصی دارم و خیلی هم دوستش دارم اما همین موجی عزیز،انتخاب فرارا رو هم ایده آل دونسته بود!

البته این رو هم اضافه کنم،که من الان امیوارم الیا بازیکن خوبی باشه و برای یووه موثر باشه،اما امید ندارم که بازیکن خوبی باشه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا اصلا این رو هم من هنوز مشکل دارم باهاش که ایا اون حرفا رو واقعا الیا زده بود یا نه :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
شاید الیا بازیکن تاپ و فوقالعاده ای باشه اما توهین به یوونتوس به این سادگی ها قابل بخشش نیست این جمله که بگی یوونتوس در حد من نیست خیلی حرف سنگینیه! همیشه وقتی کسی از عرش به فرش می رسه اگه بهش سقوطش رو طعنه بزنه چیزی جز خشم به دنبال نداره، هر چند که حرفت واقعیت داشته باشه ما به عنوان طرفداران تیمی که خودش و تاریخش رو برتر از بقیه میدونه تحملش برامون سخته کسی رو که دیروز بهمون سرکوفت میزد رو به عنوان ستاره مون بپذیریم. انتظار نداشته باشین که با امضای یه قرارداد اون حرفها رو فراموش کنیم. میدونم الان بعضی میان میگن فکر میکنی فقط خودت یوونتوسی هستی و داری تعصب الکی نشون میدی و از این جور انگ و وصله ها یا بهتر از فلانی میدونی و ...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
رسمى : با قراردادى 4 ساله و به ارزش 9 ميليون يورو به يووه پيوست ، يووه در فصل اول 4 ميليون ، فصل دوم و سوم هم 2.5 ميليون به هامبورگ خواهد پرداخت .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیر؟ یه چیزی رو دقت کردی ؟ تیم ما تیم هفتم جدوله ، بار اولش هم نیست که هفتم شده ، دو فصل پشت سر همه ، این یعنی اینکه شرایط خیلی بحرانیه تو هیچ جام اروپایی هم نیست و از همه مهم تر بخاطر مالیات خارجی ها در ایتالیا اصلا نمیتونه دستمزد بالا بپردازه ، بالاترین دستمزد ما رو بوفون داره با 5.5 میلیون که اونم گفته اگر بازیکنی با دستمزد بیشتر با یووه قرارداد ببنده باید دستمزد اون بره بالا ، پس اگر ما میخواستیم آگوئرو رو بگیریم یا باید قبول میکرد زیر 5.5 میلیون حقوق بگیره یا با یه دستمزد نجومی به تیمی میومد که تو اروپا نیست ، آگوئرو دستمزد نجومیشو گرفت ولی به تیمی رفت که تو اروپاست ، به نظر من اصلا نمیشه اینطوری بازیکنی رو به یوونتوس آورد زمان موجی اصلا با الان قابل مقایسه نیست ، زمان موجی اول میگفتن یوونتوس بعد میگفتن ایتالیا ، پر طرفدارترین تیم جهان بودیم و خیلی چیزهای دیگه وقتی بازیکنی میخواست تو ایتالیا بازی کنه ، قطعا انتخاب اولش تیم همیشه قهرمانه که اون سالها یوونتوس بود اون سالها یوونتوس فرقی با بارسا نداشت و هر کسی حاضر بود برای پیشرفت پا به یوونتوس بزاره، حتی ویرا از پیشنهاد رئال بگذره و به یوونتوس بیاد میخوام بگم شرایطو نگاه کنید ، پارسال ماروتا یه اشتباه داشت اونم خرید مارتینز بود ، بقیه بازیکن ها از جمله ماتری و کوا بد بودند ؟ امسال هم به نظر من ماروتا ترکوند ، البته مطمئنم پشت خریدهاش نظر کونته بوده وگرنه انقدر خوب انجام نمیشد ما دقیقا نیازهای خودمونو بر طرف کردیم ، ما نیاز به یه مهاجم بازیساز داشتیم که ووچینیچ رو خریدیم نیاز به یه هافبک پاسور داشتیم که پیرلو رو خریدیم نیاز به یه هافبک جنگنده داشتیم که ویدال رو خریدیم نیاز به دفاع های کنار داشتیم که زیگلر رو مفت گرفتیم ، لیکستینر هم که خدایی بازیکن خوبیه رو گرفتیم نیاز به وینگر داشتیم که واقعا اینجا من ماروتا رو تحسین میکنم ، با اینکه دو تا بازیکنی اومدن که اصلا اسمشونو تا بحال نشنیده بودیم ولی با تحقیقی که کردم ایستیگاریبیا تو کوپا آمریکا ترکونده بود ، حتی اگر نتونه بازیهای کوپا رو تکرار کنه ما چیزی از دست ندادیم ، کاملا قرضیه ، جاکرینی یه بازیکن در سطح جووینکو هست که از نیمکت نشینی هیچ گلایه ای نداره ، پس خوب نبود که همچین بازیکنی برای نیمکت جذب بشه ؟ هر وقت هم که بازی گره بخوره با سرعت و تکنیکش میاد و به تیم کمک میکنه حالا آخرین نیاز ما یک مدافع وسطه ، مدافعی که انتظار داریم از بونوچی بالاتر باشه ، تو این اسامی که مطرح شد من خیلی زیرو روشون کردم ، از همه بهتر رودولفو بود که اونم گفته میشه تو ژانویه با 7 میلیون به یوونتوس میپیونده ( اصلا به نظر من علت اصلی اینکه یووه یه سهمیه غیر اروپاییشو نگه داشت همینه ) باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

تصویر

درسته قراردادش 9 میلیونه ولی 1 میلیون هم bonus واسش گذاشته شده !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

الیا سالیانه دو میلیون حقوق میگیره....
این بازیکنی که اینقدر منم منم میکرد به 2 میلیون راضی شد؟ :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من تاپیک الیا تو یوونتوز رو هرچی نگاه می کنم هیچکس در مورد این چیزی که اینجا دارید حرف می زنید چیزی نگفته ! هیچ چیزی در مورد این مصاحبه ای که می گید پیدا نکردم. و فکر می کنم شما هم دارید زیاده روی می کنید. ولی اینو پیدا کردم :

http://a.yfrog.com/i.../8818/z46cy.jpg

تی شرت رو داشته باشید :lol:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من تاپیک الیا تو یوونتوز رو هرچی نگاه می کنم هیچکس در مورد این چیزی که اینجا دارید حرف می زنید چیزی نگفته ! هیچ چیزی در مورد این مصاحبه ای که می گید پیدا نکردم. و فکر می کنم شما هم دارید زیاده روی می کنید. ولی اینو پیدا کردم :

حالا اصلا این رو هم من هنوز مشکل دارم باهاش که ایا اون حرفا رو واقعا الیا زده بود یا نه :دی:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

اون خالکوبیه دیگه چیه ؟ :looky89: :np: :e:
مثل این پایین شهری های هلندی می مونه :Facepalm:

خیلی ریزه میزه است ولی امیدوارم همونجوری که سینا گفت بازیکن با کیفیت و سرعتی ای باشه :rainbow:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی سرعتش که اصلا شک نکنید ! در حد مرگه :دی:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
در اخرین مصاحبه انجام شده امروز هم حرفی از اظهارات منفی او نشده

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من كه خيلي عاشقش شدم ، از سر لج همين خيالبافي هاي شما هم كه شده بيشتر عاشقش شدم الكي در موردش جو سازي كرديد :fp: ، از الان جزو 3-4 بازيكن محبوب يوونتوسي اين فصل شد برام :1: البته اين خالكوبي و عكس رو تيشرتش هم منو ديوانه اش كرد :np: سياه دوست داشتني :rose:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تست پزشکی هم داد و رسمی شد پس چرا هنوز تاپیک نداره؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

تست پزشکی هم داد و رسمی شد پس چرا هنوز تاپیک نداره؟

ببخشید شما الان داری کجا پست میدی؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
منظورش اینه که چرا توی نظرسنجیه و به قسمت بازیکنان منتقل نمیشه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ببخشید شما الان داری کجا پست میدی؟

الآن از نظر سنجی به بازیکنان منتقل شد !؟ اینو بفهم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی