پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21176 ارسال
به قول مانی ویدال نجیب بازی می کنه ولی من فکر می کنم که این دلیل داره، ویدال بازیکن بی تجربه و میدون ندیده ای نیست، و الان مدت زیادی هم نمیگذره که به فوتبال ایتالیا اومده؛ یک حرکت اشتباه میتونه به قدری ویدال رو به حاشیه ببره که تا مرز نابودی هم بره ! مثل رفتاری که با کراسیچ شد برای دایوینگش و تا مدت ها روزنامه ها کاملا مغرضانه به این مسئله پرداخته بودند و دیدیم که چقدر روی کراسیچ تاثیر داشت. مسئله بعدی هم این هست که همین خودش هنر بزرگی هست که ویدال با این حد تسلط و آرامش جنگنده ست چون جنگندگی و آرامش با هم در تضاد هستند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بی نظیره بود و نبودش کاملا محسوسه وقتی که هست فشار آنچنانی رو خط دفاع یووه نمیاد مطمئنم اسنایدر رو یه تنه خفه میکنه باتشکر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
خیلی زودتر از اون چیزی که فکرمیکردم تونست خودش رو نشون بده. خیلی راحت بازی میکنه و در خدمت تیمه .تا الان که حرف نداشته

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من به شخصه از جنگدگیش خیلی خوشم اومد,فک کنم بیشتر از همه دوید,ولی با این حال باید رو دقت پاساش بیشتر کار کنه. پاسای نادقیقش خیلی رو اعصاب بود.

kidneybean

kidneybean

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
من نكته تو بازيش ديدم كه خيلي حال ميده كه جنگنده و خوب شوت ميكنه، پشت خط زن خوبي : :yes:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من از بازی ویدال واقعا خوشم میاد بسیار خوب بازی می کنه ومیشه بازی اورو حس کرد.توپ گیری خوب وحتی پاسکاریهاش هم خوبه .او مسلما میتونه بیشتر از اینها هم بدرخشه

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بر خلاف انتظارات ظاهر شد.خیلی ازش تعریف می کردن اما یه بازیکن معمولیه و البته یه خرید اشتباه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

بر خلاف انتظارات ظاهر شد.خیلی ازش تعریف می کردن اما یه بازیکن معمولیه و البته یه خرید اشتباه

پس چرا کونته تو اکثر بازی ها ازش استفاده می کنه؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
این دوستمون رضا ( رضا خودمون نه ها ، رضا ایتالیا ) مشخصه بازیهای یوونتوس رو اصلا ندیده ویدال بی نظیره ، البته بازی با اینتر ضعیف بود ولی بازم تاثیرشو گذاشت باتشکر

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

این حرف رو بر چه اساسی میزنی ؟
ویدال بهترین خرید ممکن برای این پست بود ، من تا جایی که بازیهای یوونتوس رو دیدم و از عملکردش تو بازیها شنیدم تا اینجا عالی کار کرده ، این که یه بازی معمولی ظاهر بشه ( حالا به هر دلیلی ، آماده نبوده یا خستگی ) در صورتی که از اون بازی سه امتیاز رو گرفتیم به نظرت کافیه که عملکرد خوبش تو سایر بازیها رو زیر سوال ببریم و به عنوان (( یه خرید اشتباه )) ازش اسم ببریم ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ویدال : - من هم بازی های کونته رو دیدم، هم اینجا در وینوو دی وی دی های یوونتوس اون زمان رو بررسی کردیم. - نمی دونم روزی بتونم مثل کونته بشم یا نه، ولی می دونم هممون می خوایم تیمی مثل تیم کونته بشیم. - کونته یه فوتبالیست بزرگه که خیلی خوب فوتبال رو می فهمه و به کارش عشق می ورزه. - من عاشق شور و اشتیاق کونته ام، از روشش برای آماده کردن ما برای هر بازی خیلی خوشم میاد. - من خیلی تحت تاثیر این مسئله قرار گرفتم که کونته می خواد توی هر بازی و همیشه پیروز باشه. - پیرلو و مارکیزیو فوق العاده اند، من تاحالا با تمام وجود و تلاشم توی تمرینات سعی کردم خودم رو با فضای جدید وفق بدم و خوش شانس بودم که تونستم در کنار این تیم بازی کنم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
بیشتر حرفهاش پاچه خواریه ولی همین که انقدر کونته بازیکنان رو تحت تاثیر قرار داده ، به نظرم عالیه باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
لیاقت بعضی ها همون فلیپه ملو الاغه.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
تو این پست گزینه ای بهتر از ویدال وجود نداره دوندگی و دلسوزی فوق العاده زیادی داره این خصوصیات رو هر بازیکنی نداره و همین نکته هست که باعث میشه از ویدال یک بازیکن خوب بسازه. اولین گزینه برای این پست اینلر بود که به نظرم ویدال یک سر و گردن از اینلر بالاتره.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
غیر از بازی با اینتر که واقعا من چیزی ندیدم ازش خوب بوده و بیشتر که توی تیم جا بیفته و هفته های بگذره مهره ای میشه به نظرم که همه بگن یووه به ویدال وابسته شده .

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اولین گزینه برای این پست اینلر بود که به نظرم ویدال یک سر و گردن از اینلر بالاتره.

احسنت! نظر منم همینه. خیلی دونده تر از اینلره ولی خب توانایی پاسوریش پایین تره که اونم مهم نیس چون ما پیرلو رو داریم که یکی از بهترین پاسورای دنیاس

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ویدال به همراه 4 بازیکن دیگر تیم ملی شیلی توی تمرینات امروز این تیم ، 45 دقیقه دیرتر حاضر میشن. سرمربی شیلی از این تاخیر عصبانی میشه و راه خونه رو به این 5 بازیکن نشون میده !! بنابراین ویدال دیگه جایی در ترکیب شیلی برای دو بازی آینده این تیم نخواهد داشت. شیلی ، جمعه این هفته با اروگوئه ، از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی بازی داره. سه شنبه هفته بعد هم باید با تیم ملی پاراگوئه بازی کنن.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
چقدر سخت گیر . این دو بازی که شیلی نتیجه نگیره یاد می گیره که اینکار ها رو با بازیکن ها نکنه .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تو شیلی اگه ویدال نباشه وسط زمینو کی میخواد جمع کنه ؟!؟!؟! همون بهتر که بازی نکنه تا یه وقت خدایی نکرده مصدوم نشه .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تو شیلی اگه ویدال نباشه وسط زمینو کی میخواد جمع کنه ؟!؟!؟! همون بهتر که بازی نکنه تا یه وقت خدایی نکرده مصدوم نشه .

آره موافقم . بهتر که این دو بازی رو بازی نکنه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی