پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ویدال تو شیلی معمولا مدافع چپ بازی می کنه :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عمرا تو همجين شرايطى ويدال رو بزاره كنار شيلى كلا ٣تا بازيكن درست حسابى داره ويدال , سانجز و هومبرتو سوازو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ویدال به همراه 4 بازیکن دیگر تیم ملی شیلی توی تمرینات امروز این تیم ، 45 دقیقه دیرتر حاضر میشن. سرمربی شیلی از این تاخیر عصبانی میشه و راه خونه رو به این 5 بازیکن نشون میده !! بنابراین ویدال دیگه جایی در ترکیب شیلی برای دو بازی آینده این تیم نخواهد داشت.

شیلی ، جمعه این هفته با اروگوئه ، از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی بازی داره. سه شنبه هفته بعد هم باید با تیم ملی پاراگوئه بازی کنن.

من اونموقع حس کردم این خبر یکم عجیبه ولی الان فهمیدم اشتباه برداشت کردی محمد :1:

ویدال و 4 بازیکن دیگه شب بعد از تمرین می رند خوش گذرونی و نصف شب مست و داغون برمیگردند هتل تیم. مربی تیم ملی خیلی عصبانی میشه و همشون رو از اردو اخراج می کنه و گفته توی این 2 بازی ازشون استفاده نخواهد کرد.

در مورد ویدال گفته بود قرار بود تو ترکیب اصلی بازی کنه ولی حرکتش خیلی برای من نارحت کننده بود.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حالا شد . حق با مربی تیمه . ولی بازی ندادن بهشون فرقی به حالشون نمی کنن . باید جریمه نقدی می شدن . این راه حل بهتره

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

من اونموقع حس کردم این خبر یکم عجیبه ولی الان فهمیدم اشتباه برداشت کردی محمد :1:

ویدال و 4 بازیکن دیگه شب بعد از تمرین می رند خوش گذرونی و نصف شب مست و داغون برمیگردند هتل تیم. مربی تیم ملی خیلی عصبانی میشه و همشون رو از اردو اخراج می کنه و گفته توی این 2 بازی ازشون استفاده نخواهد کرد.

در مورد ویدال گفته بود قرار بود تو ترکیب اصلی بازی کنه ولی حرکتش خیلی برای من نارحت کننده بود.

آخ آخ ! :Facepalm:

شرمنده جداً. من اشتباهاً اردو رو تمرین معنی کردم ، گند زدم به همه چیز رفت ! :1:

شرمنده باز. دیگه تکرار نمیشه. :rose: :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
باشگاه يوونتوس منتظر گزارش فدراسيون فوتبال شيلى هست تا در مورد رفتارهاى ويدال تصميم بگيره ، مديريت يووه علاوه بر اين از ويدال خواسته در اين مورد توضيح بده ، گفته ميشه كه ويدال جريمه ى نقدى خواهد شد .

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
اگه کونته بجای این همه فرصتی که به ویدال و په په برای بازی کردن داده به کراسیچ یا الیا می داد مطمئنا اونا بهتر میتونستن به یووه کمک کنن

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ماروتا : " پس از انجام بررسى ها تصميم نهايى را خواهيم گرفت البته به احتمال زياد ويدال با يك جريمه ى نقدى روبرو شود ، ما اكنون منتظر گزارش تيم ملى شيلى هستيم البته پيش از آن بايد با ويدال در اين مورد صحبت كنم "

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر کنم جریمه نقدی کافی نباشه، یوونتوس باید یکم روی این مسائل سخت گیر تر باشه، وقتی کونته رژیم غذایی برای بازیکنا در نظر می گیره، دیگه این مسائل اصلا قابل قبول نیست.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازم به فلیپه ملو دوست داشتنی هیچ وقت دونباله ایاشی نبود :laugh3: :laugh3:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
البته ويدال موقعيكه به اردوى تيم شيلى ميره ، مست نبوده و اين خبر ساخته ى رسانه ها بوده ، ويدال با اجازه ى مربى شيلى به همراه چند بازيكن ديگه براى حضور در جشن تولد پسر هم تيمى خودشون والديويديا ، اردوى تيم ملى رو ترك كردن اما در بازگشت تاخير ميكنند و اين باعث شد كه بورگى اونها رو اخراج كنه .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3455 ارسال
اگه تو اردویی یوونتوس یه همچین اتفاقی میفتاد باید جریمه میشد اما الان به نظرم ربطی به یووه نداره که بخواد دخالت کنه .هرچند یه جریمه نقدی کوچولو هم به نظرم بد نباشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اگه تو اردویی یوونتوس یه همچین اتفاقی میفتاد باید جریمه میشد اما الان به نظرم ربطی به یووه نداره که بخواد دخالت کنه .هرچند یه جریمه نقدی کوچولو هم به نظرم بد نباشه

نه جریمه فقط ویدال رو زده می کنه از باشگاه . چون همینطور که گفتی ربطی به یووه نداره که دخالت کنه .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یکی دیگه از خرید خوب یووه ویدال امروز اگه امار بیاد فکر کنم بالای 13 کیلومتر دوید تو همه صحنه ها حظور داشت و کاملا جنگنده از دقیق 1 تا 90 یک نواخت و بدون خستگی میدوید میکولی رو خوب ازش توپ میگرفت و به من که خیلی حال داد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
پتانسیل خوبی برای بهتر شدن داره . ولی بازم اونقدرها خوب نیست که زیاد بشه روش حساب کرد .

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
به نضر من یووه قدرتمند بودن هافبکش رو به ویدال مدیونه اگه ویدال تبود خط هافبک یووه انقدر دونده و پر قدرت نبود.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

یکی دیگه از خرید خوب یووه
ویدال امروز اگه امار بیاد فکر کنم بالای 13 کیلومتر دوید
تو همه صحنه ها حظور داشت و کاملا جنگنده از دقیق 1 تا 90 یک نواخت و بدون خستگی میدوید
میکولی رو خوب ازش توپ میگرفت و به من که خیلی حال داد

13 کیلومتر آمار فوق العاده ای هست برای یک بازیکن امیدوارم که از فکرشم بازی بگیره. :1:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من نیمه دوم بازی رو دیدم و واقعا از بازی ویدال لذت بردم دیروز همه جای زمین بود، از جلو عالی پرس می کنه، پاس های اشتباهش هم نسبت به اول فصل خیلی کم تر شده و هنوز هم جای پیشرفت داره.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ویدال عالیه فقط همین بهتر هم میشه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این ویدال بی نظریه ! سوپر پاسی که امشب به ماتری داد تیم رو به بازی برگردوند .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی