پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بوسكت رو كه ويدال نزد . بصير گفت اسمش يه چيز ديگه بود . خيلي خوشم اومد ازش . كلا اسپانياييا خيلي پر رو شدن . مخصوصا ويكتور والدز كه تو تو هر درگيري دخالت ميكنه . ارزومه تو يه بازي گير يكي مثل مونترو بيفته تا بفهمه كت تنه كيه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ok.اشتباه از من بود پستتو درست نخوندم شرمنده :flower:

دشمنت شرمنده عزیزم. I LOVE YOU PMC :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تو گوگل ایمیج ، عبارت Vidal Brazil رو سرچ کنید که عکس های بازی برزیل و شیلی رو براتون بیاره تو جام جهانی.

این عکس روهم ببینید عجب تکلی نظیری زده رو توپ کاکا :1:

کاکا و دنی آلوز رو تو اون بازی سرویس کرده :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
این ویدئو رو حتما ببینید :lol:

پائولینو سر گل ویدال به پارما غوغا می کنه ، یه جا بلند میشه میگه GUERERRRRROOOO :lol:

خداست این بشر :lol: :lol: :lol:

یه جا هم فک کنم گزارشگر لاتزیو بهش می گه خودتو کنترل کن پائولینو :lol: :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
وای چقدر خندیدم سر این صحنه :دی: روانی شد

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به دستور یوونتوس ، آرتور ویدال پیج رسمی فیسبوکش رو بست ! گویا علت افزایش کامنتایی در مورد باشگاه و توهین هایی در بحث ها از سوی کاربران بوده ، که برای یووه خوشایند نبوده که این ارتباط بین ویدال و این دسته از کاربران باقی بمونه . ویرایش : وب سایت رسمی یوونتوس ، همین الان بیانیه رو نوشت که این پیج بصورت جعلی بوده و این کامنت ها از سوی ویدال نبوده و رابطه ای با ویدال نداره ! همینطور نوشته که پیج فیسبوک رسمی بازیکنان رو فقط از روی لایک های پیج رسمی یوونتوس بشناسید .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
فقط یه نکته اینکه روز اول خودش هم تو مصاحبه اش گفت بهش میگن " شوالیه " یا همون سلحشور معرفی کرده

جالبه لقبش هم Warrior هست حالا میخواین سلحشور ترجمه اش کنید یا جنگ جو یا دلاور یا هر چیز دیگه :1: کلا اساطیریه :1:

خودش هم گفته میخوام به هوادارا ثابت کنم که واقعا یه دلاور هستم :1:

در نتیجه فکر کنم لقب Warrior که هوادارا واسش گذاشتن و خودش هم گفته رو بذاریم بهتر از اینیه که تو فروم ما جا افتاده بهش King میگیم :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
بصیر تو فروم ما جا نیافتاده ، همه جا مخصوصا تو ایتالیا از لقب RE ARTURO براش استفاده میکنن ، Re هم که به معنی پادشاه هست .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
شما 2 تا انگل، تکلیف من رو مشخص کنید، لقبش کینگ هست یا سلحشور ؟!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
کافیه یه سرچ کنی تو گوگل تا متوجه بشی King Vidal Warrior Vidal ----------------- Vidal : I want the fans to know I am a warrior, which is what many people use as my nickname

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
چی از این بهتر که از هفته ی بعد از اول دفاع چپ بازی کنه ؟ مثل نیمه دوم این بازی حداقلش اینه شاهد شاهکار ها دچلیه و گروسو نیستیم ! تو خیلی از پست ها میشه ازش کار گرفت ، حتی وقتی به مهاجم سوم نیاز باشیم هم میتونه پشت دو مهاجم اصلی بازی کنه ، کاری که اواخر بازی با پارما انجام داد ! فکر کنم جز سمت راست زمین ، و دروازبانی ، تو همه نقاط با یه کیفیت استاندارد بتونه بازی کنه

just buffon

just buffon

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
فقط ویدال اگه از اول تو بستی ک تو بازی با بارما به کار گرفته شده بود تو همه ی بازی ها فیکس در همون بست قرار بگیره میترکون ....XXXXXXXXX

پیام مدیر: لطفا به بازیکن یووه توهین نکنید.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

فقط ویدال اگه از اول تو بستی ک تو بازی با بارما به کار گرفته شده بود تو همه ی بازی ها فیکس در همون بست قرار بگیره میترکون .....فقط ویدال گور بابایه مارچیزیو

تا حد زیادی موافقم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی فوق العاده است دیشب چقدر خوب تکل میزد یعنی یکم دچلیه نگاه کنه یاد بگیره کسی که دفاع چپ هم نبود از هر توپی به سادگی نمیگذشت و همه رو تکل میکرد دچلیه وایساده عین منگلها طرفو نگاه میکنه :| به نظر من تا نیم فصل ویدال دفاع چپ بازی کنه ، بعدش کولارف رو میخریم باتشکر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
مارچیزیو بازیکن خوبیه حیفه بره رو نیمکت بشینه با توجه به شرایط اگه ویدال جایه دی چیلیه بازی کنه به گمونم بهتر باشه

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
اخه هافبکو چه به دفاع چپ کم مونده بوفونو استوراری مصدوم شند ( خدا نکنه :1:) بجاشون این بدبختو بزارند دروازه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ویدال : " در تابستان ، از میلان هم پیشنهاد داشتم. اما پیشنهاد میلان رو برای پیوستن به یوونتوس رد کردم. " در مورد دلیل انتخاب یوونتوس هم به روزنامه توتواسپرت اینجوری گفته : " آیا میلان در تابستان خواهان من بود ؟ بله. اما من یوونتوس رو انتخاب کردم ، چون یوونتوس بیشترین تعداد قهرمانی رو در سری آ داره. "

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
خرید واقعا خوبی بود. اعتماد بنفسی که داره واقعا واسم جالبه میتونه به یکی از هافبک های تاثیر گذار تیم تبدیل بشه فقط باید کمی روی دقیق بودن پاس هاش تمرکز بیشتری بکنه اگه این مشکلش رو حل کنه واقعا هافبک خوبی میشه

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
انتخاب من تو خریدای جدید همین ویداله. خیلی خوب می دوه و تکل می زنه. به نظرم ارزش سر شاخ شدن با بایرن سر خریدش رو داشت.فقط باید یکم رو شوتاش کار کنه!! :Facepalm: :Facepalm:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازی با میلان خیلی رو اعصابم بود . شوت های از راه دور و پاس های اشتباه . منتظر بودم تعویض بشه . ولی آخر بازی خوب بازی کرد یک باره . احتمالا هنوز هماهنگ نشده با بقیه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی