پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
به همراه توله ش :1:

[img width=395 height=600]http://up.iranblog.com/images/asae78o0jews6l4kuxtx.jpg[/img]

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
به نظر من با اعتماد به نفسی که این پسر داره میتونه با کمی تلاش بیشتر و بازی کردن کنار بازیکنایی مثل پیرلو و مارکیزیو به یکی از ستاره های سری آ تبدیل بشه! روزی که خبر اومدنش رو خوندم خیلی خوشحال شدم, امیدوارم تو بازی های امسال با جنگندگیش میدون دار وسط زمین بشه!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
سال پیش تو PES هر دفعه مسترلیگ درست میکردم میخریدمش و ثابت تو ترکیب اصلی بود :1: ---- دمش گرم خیلی بازیکن توپیه از حرکاتش ، پاساش ... معلومه که سطح خیلی بالاست به نظر من به یه مهره ی خیلی مهم برای یووه تبدیل میشه که نبودش و مصدومیتش به تیم صدمه میزنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مدل موهاشون چه باحاله :1: واقعا دوستش دارم یه جنگجوی به تمام معناست امیدوارم مثل کراسیچ و دیه گو نباشه که فقط یه نیم فصل بدرخشه باتشکر

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
^این عکس صفحه قبل دو دور زیر چشاش گود افتاده :1: این مدل موها قشنگه؟ :ha: --- سر بازی با میلان دوندگیش خیلی بالا بود و خیلی خوب میانه ی زمین رو با دوندگیش پوشش داده بود اما یه مقدار توی زدن شوتهاش بی دقت و تا حدود زیادی خودخواه بود.اما بازم جای شکرش باقیه یه نفر هستش که میخواد شوت بزنه :1: پشت محوطه ما بازیکن شوت زن کم داریم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
آره واقعا موهاش زشته . قشنگ بودن رو هم فکر کنم هر کسی معنی کنه بگه خوبه

juve_for_ever

juve_for_ever

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
از شخصیتش خیلی خوشم اومده بازیشم واقعا خوبه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
رودی فولر مدیر باشگاه بایر لورکوزن : " خط میانی یوونتوس فوق العاده است ، با آمدن ویدال و قرار گرفتن وی در کنار پیرلو و مارکیزیو ، خط میانی یوونتوس با کیفیت شد ، ویدال توانایی قرار گرفتن در تمامی پست ها را دارد اما در صورتیکه از ویدال در خط دفاعی استفاده شود ، وی ناراضی خواهد بود و انتقاداتی که پس از دیدار برابر آرژانتین از وی شد ، طبیعی بود ، ویدال در میدان تمام توانایی خود را بکار می گیرد ، به خوبی پوشش می دهد ، حمله می کند و گاهی نیز گل می زند ، ویدال برای یوونتوسی ها یک ستاره خواهد بود " ویدال که برای ترک شیلی به مقصد تورین آماده بود ، توسط کادر فنی برای دیدار برابر پرو فراخوانده شد و روز گذشته در این دیدار به میدان رفت .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ویدال بازی با جنوا رو از دست داد .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این ویدال قبل از اینکه به یووه بیاد به همین سبک و روش بازی میکرد ؟ انتظار داشتم یه هافبک جنگنده تر باشه ... یعنی تعریفهایی که ازش میشد ، چنین تصویری از ویدال توی ذهنم ساخته بود ...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

این ویدال قبل از اینکه به یووه بیاد به همین سبک و روش بازی میکرد ؟

انتظار داشتم یه هافبک جنگنده تر باشه ... یعنی تعریفهایی که ازش میشد ، چنین تصویری از ویدال توی ذهنم ساخته بود ...

بیشتر از این بدوئه؟ آخر بازی داش سنکوپ می کرد از بس دوئیده بود! فک کنم کونته واسه جلوگیری از مردنش از زمین کشیدش بیرون! :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ویدال تو این بازی خوب کار کرد فقط دو جا فکر کنم توپ ساده رو هم نتونست کنترل کنه . برای بازیکن تو این سطح فوتبال فکر نمی کنم جالب باشه .

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
ویدال هافبک فوق العاده ایه و دیشب بدون شک یکی از بهترین بازیکنان زمین بود و در بیشتر مواقع اجازه بازی سازی رو به هافبک های حریف نمیداد من نمیدونم رو چه حسابی میگید ویدال خوب نیست؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من درک می کنم بچه ها چی میگن با اینکه به نظر من دیشب ویدال خیلی خوب بود ولی یه جورایی با حجب و حیا بازی می کنه :1: هافبک میانی یوونتوس باید گرگ باشه باید اون وسط بازیکن حریف و توپ و زمین رو یک جا ببلعه مثل ادگار داویدز ، مثل تاکیناردی یا حتی مثل ندود قصدم مقایسه نیست ولی توی سری آ چنین بازیکنایی موفق میشن با این حال دیشب ویدال فوق العاده بود هم توی تخریب بازی حریف و هم توی بازیسازی من دیشب خیلی علاقمند شدم از این به بعد ویدال رو به محوطه جریمه حریف نزدیک تر ببینم دو تا پاس عمقی ناز به ووچینیچ و یه بازیکن دیگه داد که حداقل واسه ووچینیچ باید گل میشد یه خورده روی کنترل توپ هم کار کنه خیلی عالیه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ویدال رو از یه جهت میپسندم اون هم اینکه با توجه به خصوصیاتی که داره مثل ملو ادم جو گیری نیست ! قطعا ویدال زورش بیشتر از ملو هست ولی سعی میکنه با عقلش بازی کنه تا با زورش چیزی که تو ملو برعکس بود.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

من درک می کنم بچه ها چی میگن
با اینکه به نظر من دیشب ویدال خیلی خوب بود
ولی یه جورایی با حجب و حیا بازی می کنه :1:
هافبک میانی یوونتوس باید گرگ باشه باید اون وسط بازیکن حریف و توپ و زمین رو یک جا ببلعه
مثل ادگار داویدز ، مثل تاکیناردی یا حتی مثل ندود
قصدم مقایسه نیست ولی توی سری آ چنین بازیکنایی موفق میشن
با این حال دیشب ویدال فوق العاده بود هم توی تخریب بازی حریف و هم توی بازیسازی
من دیشب خیلی علاقمند شدم از این به بعد ویدال رو به محوطه جریمه حریف نزدیک تر ببینم
دو تا پاس عمقی ناز به ووچینیچ و یه بازیکن دیگه داد که حداقل واسه ووچینیچ باید گل میشد
یه خورده روی کنترل توپ هم کار کنه خیلی عالیه

ok

100% تایید میشه اگه سن و سالش رو در نظر بگیریم میشه از یه سری فاکتورهای منفیش چشم پوشی کرد به شرط این که طی گذشت زمان درستشون کنه :1:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فکر میکنم ویدال جز بازیکنانی هست که خیلی بهتر از این چیزی که فعلا هست میتونه باشه و خیلی امیدوار هم هستم که در یوو پیشرفت خیلی محسوس ی کنه و به پختگی برسه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ویدال رو از یه جهت میپسندم اون هم اینکه با توجه به خصوصیاتی که داره مثل ملو ادم جو گیری نیست ! قطعا ویدال زورش بیشتر از ملو هست ولی سعی میکنه با عقلش بازی کنه تا با زورش چیزی که تو ملو برعکس بود.

اصلا ملو و ویدال هیچ شباهتی با هم ندارن که تو داری با هم مقایسشون میکنی !!!!

ملو تو یوونتوس پستی و بازی میکرد که الآن داره پیرلو بازی میکنه ، صرفا توپ پخش کن بود و توپ میگرفت و با پاس های بلند و در عمق میفرستاد برای مهاجمان و هافبک های راست و چپ . ولی الآن ویدال نه اصلا چنین خصوصیاتی داره و نه در این تیم جدید چنین مسئولیتی و داره. اینکه ملو فروخته شد و بلافاصله بعدش ویدال خریداری شد به این معنا نیست که ویدال جای ملو خریداری شد !!!!!

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
دیروز با بهرامی کل داشت جالب بودانگار با هم دعوا دشتند ولی دو سه جا پیرلو بد این بهرامی رو دیریپل زد

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
دیشب اگه دقت کنید بهرامی عوضی فقط داشت اعصاب بازیکنهای یووه رو به هم میریخت و خیلی خشن بازی میکرد.ببینید چیکار کرده بود که مارکیزیو هم عصبانی شد و با آرنج زد تو صورتش که کارت هم گرفت. ویدال هم از جام جهانی با این بهرامی کل کل داشت و بینشون کینه قدیمی بود. دیشب هر وقت که ویدال توپ میگرفت بهرامی به طرز وحشیانه میرفت تو پای ویدال. حتی ویدال تو چند صحنه اگه دقت کنید میخواست تکل خشن بره روی پاش که آخرین لحظه منصرف می شد و اینکار رو نمیکرد. مطمئن باشید اگه ملو بود نمیتونست خودشو کنترل کنه و حتما اخراج میشد. خیلی خوشحالم که ویدال تونست تو این شرایط به اعصابش مسلط باشه و اخراج نشه, چون این دو بازی آینده خیلی بهش احتیاج داریم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی