پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ریتو زیگلر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
خوب اولین رای مثبت رو من دادم :victory2: دلایلشم کاملا شخصیه آقا :1: یادتون بیاد من با رفتن بونوچی هم مخالف 100% بودم . ببینید الان چه بازیکنی شده....پاس میده در حد پیرلو! حس میکنم به زیگلر هم اگه کونته میدون بده پیشرفت خوبی میکنه تا آخر فصل

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
زیگلر وقتی تو سمپدوریا بود بازیای خیلی خوبی میکرد و تبدیل شده بود به یکی از دفاع چپهای برتر سری آ. منتها نمیدونم چی شد که اومد به یووه و بدون اینکه با تیم تمرین و بازی کنه دوباره قرض داده شد. فصل بعدی البته با وجود پائولو ضعف زیادی تو سمت چپ نخواهیم داشت خصوصا اینکه اگه کونته بخواد دوباره از سیستم 2-5-3 تو بعضی از بازیا استفاده کنه، ده چیلیه برای پست پیستون کارایی بیشتری داره. هرچند باید مصدومیتهای احتمالی و جوونیش رو هم در نظر بگیریم به نظر من اگه زیگلر برگرده سمت چپ میتونیم شاهد رقابت جالبی باشیم. برگشتنش به رشد پائلو کمک میکنه و باعث میشه بالانس بیشتری بین چپ و راست برقرار شه. آماری هم که تو فنرباغچه داشته بد نبوده به غیر از اینها زیگلر قبلا خودش رو ثابت کرده و با 26 سال سن هنوز جوون محسوب میشه و با اینکه به صورت free transfer به یووه اومده، فروشش با مبلغ 5 میلیون اشتباهه.در ضمن یوونتوس تا همین الانشم حدود 600 هزار یورو از این قرارداد قرضی گیرش اومده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ما میخوایم بریم با کلی هزینه کولارفی رو بیاریم که یک فصل خیلی کم تو من سیتی بازی کرده ، معلوم نیست به اون شرایط قبلش برگرده یا نه چرا نباید به بازیکنی که فقط 25 سالشه و سابقه بازی تو سری آ هم داره میدون بدیم؟ به نظر من زیگلر این فصلم خیلی میتونست کمکمون کنه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
نظر من هم مثل 3 کاربر بالا کاملا مثبت هست. امسال باید حرفه ای تر و هوشمندانه تر عمل کنیم.فقط یادتون بیاد فصل قبل این موقع چقدر حرف از باستوس-کولارف و وارگاس بود و بعد شروع فصل چقدر دی چلیه شده بود نقطه ضعف تیم ولی فرصت دادن به دی چلیه باعث شد اینجا کسی از نیومدن او اسامی ناراحت نباشه. بحث من بحث فرصت دادن به افراد هست.میتونه این فرصت به زیگلر داده بشه و چیزی رو از دست نمیدیم چون هم دی چلیه وهم کیلینی میتونند تو اون پست بازی کنند. جدای از اون الان باید پولی که برای ترانسفر درنظر گرفته شده به بهترین شکل خرج بشه. برای گرفتن زیگلر ما هزینه ای قرار نیست پرداخت کنیم.بازیکن خودمون بود که قرضی دادیمش به فنرباغچه و الان هم مال خودمون هست. یعنی انگار یک خرید مجانی و اون هم صرفا به عنوان جانشین دی چلیه و بازیهای فشرده که به کمک دی چلیه بیاد. اصلا اقتصادی و حتی عقلانی نیست بریم دنبال بازیکنایی که برا گرفتنشون باید حدود 15 میلیون به بالا خرج کنیم. میتونیم از سرمایه هامون که همون بازیکنای قرضیمون هستند به بهترین شکل استفاده کنیم.یکیشون بیشک زیگلز هست و امثال زیگلر مثل جیووینکو-پاسکواتو-مارونه-ملو و ........ بجای هزینه 15 تا برا مدافع چپ اون پول رو روی پول درنظرگرفته شده برا مهاجم میزاریم تا خرید بهتری تو اون پست حساس کنیم پس باید خوشحال باشیم که بدون هزینه ای یک مدافع جوان و نسبتا خوب به تیم اضافه میشه و قطعا میتونه تو 3 جبهه فشرده و سنگین به تیم کمک کنه.از اونطرف پول ها برن برای جایی هزینه بشن که مشکل داریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زیگلر اصلا ازون مدل بازیکن هایی نیست که کونته بخواد. من بازیش رو زیاد دیدم تو سری آ. سانتر های دقیقی داره، ولی اصلا اون مدل دونده و جنگنده ای که کونته دوست داره نیست. بازیکن پر تحرکی نیست کلا ولی تو سبک خودش نسبتا کیفیت خوبی داره.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
متاسفانه به احتمال زیاد زیگلر به فروش میره چون کونته بهش اعتقاد نداره و کلا بازیکن جنگنده رو بیشتر می پسنده اگه زیگلر فروش بره حتما باید یه مدافع چپ خریداری بشه ادریانو بارسا بازیکن ازاد اعلام شده هم جنگنده هست و هم تو 2 5 3 میتونه مثل پائولو هافبک بازی کنه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
زیکلر برای دلنری خوب بود که فکر سانتر کردن حربه تهاجمی اش بود.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
انگار هفته دیگه با مسئولان فنرباغچه قرار ملاقات داریم ، مثل اینکه پیشنهاد 4 میلیونی داده فنرباعچه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پدر ریتو زیگلر : "چرا یووه ریتو رو فروخت ؟ شما باید از ماروتا و پاراتیچی بپرسید ، البته قبل از اونها از کونته !" گفته میشه که یووه با پیشنهادِ 3.5 میلیون یورویی فنرباغچه برای خرید زیگلر موافقت کرده و به زودی رسماً زیگلر بازیکنِ فنرباغچه به حساب میاد.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
بازیکنی که مفت بدست آورده بودیم رو 3.5 میلیون فروختیم ، واقعا به کارمون میومد ولی خوب فکر میکنم کونته بیشتر سر لجبازی و اینکه به مدیران بفهمونه حرف حرفه منه اینکارو کرد ، با اینکار باعث میشه که ماروتا دیگه خریدهای سرخود انجام نده و کاملا منتظر نظر کونته بمونه :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
خُب فنرباغچه حق خریدش رو از دست داد و زیگلر به یوونتوس برگشت. حالا به گفته ی کالچو مرکاتو و به نقل از اسکای اسپورت ، اورتون در نظر داره با یه پیشنهاد 4 میلیون یورویی زیگلر رو جذب کنه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بالاخره سرنوشت زیگلر چی شد؟ مقصد ایندش کجاست؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
تقریبا با بنفیکا تموم کردیم ، جزئیات قرارداد مونده که اونم داره انجام میشه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
به نظر میرسه زیگلر به زودی راهی پارما بشه. زیگلر در این تابستان از پالرمو و چند تیم خارجی پیشنهاد داشت اما مثل این که در نهایت راهی تاردینی میشه. جزئیات دیگه ای از این جابجایی منتشر نشده.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
متاسفانه یا خوشبختانه ، به نظر میرسه که باید فصل آینده رو با حضور در یوونتوس سپری کنه.

یاکوئینتا هم شرایطی مثل زیگلر براش به وجود اومد و باشگاه نتونست بفروشتش ، اما تو سایت رسمی باشگاه اسمی از یاکوئینتا و یا مثلاً خورخه مارتینز تو لیست بازیکنان برای فصل جدید برده نشده و اسم زیگلر در این لیست دیده میشه.

شماره ی 16 رو هم در این فصل میپوشه. امیدوارم به همین خاطر اصلاً این فصل بازی نکنه ! :1: ای کاش شماره ی 16 به بازیکن بزرگ تری میرسید ...

Spoiler

به انجمن "بازیکنان" منتقل شد.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

متاسفانه یا خوشبختانه ، به نظر میرسه که باید فصل آینده رو با حضور در یوونتوس سپری کنه.

یاکوئینتا هم شرایطی مثل زیگلر براش به وجود اومد و باشگاه نتونست بفروشتش ، اما تو سایت رسمی باشگاه اسمی از یاکوئینتا و یا مثلاً خورخه مارتینز تو لیست بازیکنان برای فصل جدید برده نشده و اسم زیگلر در این لیست دیده میشه.

شماره ی 16 رو هم در این فصل میپوشه. امیدوارم به همین خاطر اصلاً این فصل بازی نکنه ! :1: ای کاش شماره ی 16 به بازیکن بزرگ تری میرسید ...

Spoiler

به انجمن "بازیکنان" منتقل شد.

زیگلر لیاقت این شماره رو داره چپن سطح بالایی داره و بازیکن خیلی خوبیه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

هیچوقت نفهمیدم مشکل کونته با این بدبخت چی بود
تو این بی دفاع چپی ، فرستادش ترکیه

آمارش این فصل خیلی خوب بوده
یک گل زده ، 6 تا پاس گل داده

به نظرم باید حفظ بشه ، هم جوونه ، هم خوب جواب داده
باتشکر

هنوز نظرم همینه ، معتقدم با توجه به سنش ، جای پیشرفت زیادی داره ، قطعا در ترافیک پیستون چپ زیاد بهش بازی نمیرسه ، فکر میکنم شرایطش مثل پادویین بشه در این فصل

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
زیگلر برای مسابقات جام باشگاه های اروپا دعوت نشده :fp:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

زیگلر برای مسابقات جام باشگاه های اروپا دعوت نشده :fp: