پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ریتو زیگلر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
زیگلر به نظرم اون طورا هم که میگین بد نیست. حداقلش خیلی بهتر از ده چلیست

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
توی پست دفاع چپ آره بهتر از دی چیلیه ست اما بازهم ایده آل نیست، گمون نمیکنم توی این فرصت باقی مونده ماروتا بتونه دفاع کناری خوبی به تیم اضافه کنه ویه جورایی حس میکنم این انتقال کنسل میشه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خب مثل اینکه زیگلر قبول نکرده که به لیگ ترکیه بره و گفته که می خواد تو یوونتوس باقی بمونه!کونته هم اعلام کرده به علت نمایش ضعیفی که زیگلر داشته دیگه تو برنامه های او جایی نداره.
ظاهرا پیشنهاد تیم ترکیه ای 4 میلیون بوده!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
جالبه . فنرباغچه لوگانو رو به ما نداد ولی ما (کچل خان) داریم زیگلر رو دو دستی تقدیم میکنیم . خوب آقای کونته که به زیگلر اعتقاد نداری لااقل زودتر میدادیش بره که فرصت داشته باشی جاش یکیو بیاری .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
واقعا چرا خریدیمش که الان بفروشیمش. واسه همینه میگم یک مشت بیشعور یوونتوس رو تو دستشون گرفتن :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
واقعا اگه زیگلر رو ردش کنن جز دچلیه ما کی رو باید بزاریم اونجا؟؟؟؟؟ :65: دچلیه که یکی دو تا بازی اول فصلو بازی میکنه بعد میره قاتی باقالیا :1: نکنه میخواد جورجو رو بزاره اونجا؟؟؟؟؟ :Facepalm:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مجتبی ؟ من اجازه دارم سرمو بکوبم به میز ؟ بازیکن رو مفت خریدیم ، حالا حداقل 4 5 میلیون میتونیم ازش در بیاریم چرا نباید اینکارو میکردیم ؟ یادمه زمانی که موتو با چلسی به مشکل خورد و یوونتوس خریدش ، اون موقع ما اصلا مشکل مهاجم نداشتیم ولی بعدش به فیو فروختیمش ، اگر به سری بی نمیرفتیم خیلی گرون تر میفروختیمش این دست بازیکن ها که میدونی در آمد زایی خوبی دارند وقتی بازیکن آزاد میشن حتما باید بخریشون باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

مجتبی ؟ من اجازه دارم سرمو بکوبم به میز ؟

اختیار داری کمال جون. من که چیزی نگفتم ببخشید :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

واقعا اگه زیگلر رو ردش کنن جز دچلیه ما کی رو
باید بزاریم اونجا؟؟؟؟؟ :65: دچلیه که یکی دو تا
بازی اول فصلو بازی میکنه بعد میره قاتی باقالیا :1:
نکنه میخواد جورجو رو بزاره اونجا؟؟؟؟؟ :Facepalm:

در صورتی که دفاع وسط جذب میشد همیچن ایده ای بود که کیه لینی بره دفاع چپ
ولی خوب الان تو مرکز هم کمبود بازیکن داریم
فکر کنم میخوان از دی الیا بازیکن جوانانمون استفاده کنند
باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
کمال خواسم پستمو ویرایش کنم گفتم شاید نبینی. ولی چطوری میگی 4 یا 5 میلیون گیر باشگاه میاد ؟؟؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
گر چه مشکل در سمت چپ دفاع کاملن جدی است اما نباید برای فروش زیگلر به سوز و گداز پرداخت. بودن زیگلر فقط از نظر تعداد دفاع چپ خوبه و معلوم نیست که از نظر کیفی جوابگوی نیازها باشه یعنی این که سابقه این بازیکن چندان چشم گیر نیست. شاید هم بخان از اچار فرانسه تیم یعنی ویدال استفاده کنند. با وجود الیایی که دوست نداره دفاع کنه باید شانس بیاریم که از همین تیم های کوچیک گل نخوریم. علی ای حال اکنون مشکل دفاع چپ هم نمایان شده و هیچ راهی جز صبر کردن تا جانویه نیست.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کمال خواسم پستمو ویرایش کنم گفتم شاید نبینی. ولی چطوری میگی 4 یا 5 میلیون گیر باشگاه میاد ؟؟؟

قیمت زیگلر 4 5 میلیونه
ما همین الانش یک میلیون از انتقال قرضیش به فنرباغچه در میاریم
باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
فکر میکنی این 4 یا 5 میلیون اصلا به چه کار یوونتوس میاد. باشگاه بودجه 150 میلیونی اختصاص میده ولی نمیتونه خرجش کنه حالا این 5 میلیون تو این 150 میلیون که پولی نیست. بمونه باهامون خیلی بهتره تا بره از تیم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
از سال 2012 دیگه نسبت به سود باشگاه میشه خرید کرد همین ها سود میشه باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کونته اصلا اعتقادی به زیگلر نداره یعنی اصلا توی برنامه و تاکتیک تیمش جایی نداره اگر هم بمونه بعیده که فرصت چندانی بهش بده اما شاید کمبود مدافع کناری یه توفیق اجباری باشه برای کیلینی که بتونه توی پست اصلی و موردعلاقه خودش بازی کنه و قابلیتهاشو بیش از پیش نشون بده ========== اما مجتبی همین خرید و فروش های جزییه که رو همدیگه سود باشگاه رو بالا میبره و وقتی سود بره بالا بودجه بیشتری هم برای تیم اختصاص داده میشه

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
یعنی تیم مونده واسه 1 میلیون انتقال قرضی رتو زیگلر؟! به نظرم اگه قرار به رفتنه باید آمائوری و تونی و گروسو برن نه بازیکنای آینده دار!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اخه احسان بودجه زیاد هم به درد یوونتوس نمیخوره و الا من هم دوست دارم یوونتوس بازیکنان خوبی داشته باشه با یک بودجه ی خوب

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

یعنی تیم مونده واسه 1 میلیون انتقال قرضی رتو زیگلر؟!
به نظرم اگه قرار به رفتنه باید آمائوری و تونی و گروسو برن نه بازیکنای آینده دار!!

زیگلر مهره دلنری بوده که امسال جذب شده و کونته اصلا بهش اعتقادی نداره یعنی نمیخوادش
آمائوری رو هم که میخواستن بفروشنش خودش نخواست بره و گروسو هم که مشتری نداشت

===========
مجتبی،خب وقتی بودجه باشگاه بیشتر باشه دستشون برای خریدن مهره های خوب هم بازتر میشه دیگه ،

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خب احسان 150 میلیون داشتن ولی خب کی رو ما گرفتیم :1: کلا یوونتوس وقتی بودجه نداره فکر کنم بهتر خرید میکنه

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به نظر می رسه زیگلر در ازای 1 میلیون یورو و به صورت قرضی بازیکن جدید فنرباغچه است و شماره ی 6 این تیم رو هم خواهد پوشید ! به احتمال قوی ، این ترانسفر روز دوشنبه ( آخرین روز مهلت ترانسفر ترکیه ) رسمی میشه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی