پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ریتو زیگلر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
رسمی - میتونید تاپیک رو به ارشیو منتقل کنید ، رسما با قراردادی یک ساله به ارزش 600 هزار یورو و قرضی به فنرباغچه پیوست ! حقوق زیگلر رو فنرباغچه پرداخت می کنه و حق خریدش هم در اختیار فترباغچه نیست .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این فنرباغچه کلا پول نداره بازیکن های مارو مفت میگیره :1:
خیلی خوشحالم که رفت...از همون روز اولی که به یووه اومد دید خوبی بهش نداشتم.کاملا مشخص بود در سطح یووه نیست....فقط ای کاش یه دفاع چپ مطمئن داشتیم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چرا آوردید آرشیو ؟ به صورت قرضی رفت فنرباغچه.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
کسی میدونه زیگی توی تیم جدیدش چطور کار کرده ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بازیکن فیکس نیست ولی 8 تا بازی تا اینجای فصل انجام داده ! شاید برگرده !

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
admin چرا اطلاعات غلط میدی ؟ :Facepalm: :1: زیگلر تا اینجا 11 بازی توی سوپر لیگ ترکیه برای فنرباقچه بازی کرده که توی 10 بازی اخر به صورت 90 دقیقه و کامل توی زمین بازی داشته به غیر از بازی 9 که دقیقه 27 به علت مصدومیت زمین رو ترک میکنه دوتا بازی هم باری سوئیس توی مقدماتی یورو بازی کرد که توی یکیش اخراج شده اگه بود الان به درد میخورد...

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
پدر زیگلر : - من نمیدونم که آیا امکان داره ریتو به یووه برگرده ! - او به یوونتوس اومد بخاطره مربی قبلی یووه ( جیجی دلنری ) و فابیو پاراسیتی ( مدیر ورزشی یووه ) میخواستنش ! - وقتی که کونته اومد مشخص کرد که ریتو جزئی از برنامه هاش نیست . - من فک نمیکنم که هیچ فضایی برای زیگلر در یووه باشه با وجود کیه لینی و استفان لختشتاينر و کاسرس ! + زیگلر 1 ژولای بطور رسمی باید برگرده یووه چون قرارداده قرضیش تموم میشه ! + این فصل 23 تا بازی از 25 تا بازی لیگ ترکیه واسه فنرباغچه بازی کرده ! تو همه بازی ها فیکس بوده بجز 1 بازی که تعویض شده . 4 تا پاس گل هم داده ! پس کونته نمیخوادش اصلا ! وقتی کونته نمیخوادش پس تابستون میفروشیمش ! ماروتا زیگلر رو بصورت بازیکن آزاد گرفت . هیچ پولی بابتش نداد ! الان میشه 7.700.000 ( یورو ) فروختش ! با این اوصاف قطعا یوونتوس نمیمونه تا وقتی کونته باشه ! اینطوری هم که بوش میاد کونته هم حالا حالاها هست .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
[img width=480 height=233]http://img.fotospor.com/haber/2012/01/17/ziegler-fenerba-153541948.jpg[/img]

از فرانسه خبر میرسه که پاریسن ژرمن و مارسی به دنبال به خدمت گیری ریتو زیگلر در فصلِ آینده هستند. پاریسن ژرمن تصمیم داره تا زیگلر رو جانشینِ مکسولِ برزیلی کنه و گفته میشه که مارسی هم آمادست تا با 3 میلیون یورو برای خرید زیگلر اقدام کنه. با توجه به این که یووه زیگلر رو به صورت Free جذب کرده ، به نظر میرسه که با 3 تا 4 میلیون یورو راضی به جدا شدن زیگلر بشه.

+ تا این جایِ فصل 25 بازی کرده و 4 پاسِ گل داده. در سوپر لیگِ ترکیه ، گالاتاسرای با 60 امتیاز در صدره و بعد از اونها ، فنرباغچه با 54 و بشیکتاش با 46 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
به نظرم دفاع چپ خوبی میشد برامون سر یه دندگیه کونته این فصل از دستش دادیم باتشکر

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

به نظرم دفاع چپ خوبی میشد برامون
سر یه دندگیه کونته این فصل از دستش دادیم
باتشکر

+100 ! :1:

منم از علاقه مندان به بازی زیگلر هستم شدیدا...

حس میکنم بیاد یووه میشه مثل فابیو کونتراو که یهو تو رئال مثل بمب ترکید! . از دست دادنش برای این فصل تا حالا به نظرم عجیب ترین تصمیم کونته بوده

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
اگه یه دفاع چپ خوب نتونیم بگیریم باید برش گردونیم،ولی دیگه در حد کوئنتراو هم نیست. کوئنتراو از نظر من بهترین دفاع چپ دنیاس،خیلی از سبک بازیش خوشم میاد،بهتر هم میشه. ولی خب امیدوارم اگه زیگلر برگشت بتونه خوب کار کنه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ والا من بازی زیادی از رئال ندیدم ولی هر بازی ای که دیدم ، کونترائو هافبک وسط بوده ها

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

^^^^
والا من بازی زیادی از رئال ندیدم
ولی هر بازی ای که دیدم ، کونترائو هافبک وسط بوده ها

کمال کونترائو پسته اصلیش دفاع چپه !

تو بازی هایی هم که واسه رئال کرده اکثرا دفاع چپ بوده .
فک کنم فقط تو 2 , 3 بازی مورینیو ازش هافبک چپ استفاده کرده !

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
خب کوئنتراو این خاصیت رو داره که هم بال چپ و راست باشه هم وسط،مثل پادویین خودمون :1: ولی آره،پست اصلیش دفاع چپه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کمال کونترائو پسته اصلیش دفاع چپه !

تو بازی هایی هم که واسه رئال کرده اکثرا دفاع چپ بوده .
فک کنم فقط تو 2 , 3 بازی مورینیو ازش هافبک چپ استفاده کرده !

آره حسین جان ، میدونم
ولی بازیهایی که من دیدم ، مارسلو دفاع چپ بود ، کونترائو هافبک وسط کنار ژابی بازی میکرد
باتشکر

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

آره حسین جان ، میدونم
ولی بازیهایی که من دیدم ، مارسلو دفاع چپ بود ، کونترائو هافبک وسط کنار ژابی بازی میکرد
باتشکر

درست میگه آقا کمال.کونترائو بازیکن چند پستس و چون مارسلو تو دفاع چپ عالی بازی می کنه مورینیو برای این که کفران نعمت نشه! :1:کونترائو رو آورده هافبک وسط.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
اینجا تاپیک رتو زیگلره ها :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
هیچوقت نفهمیدم مشکل کونته با این بدبخت چی بود تو این بی دفاع چپی ، فرستادش ترکیه آمارش این فصل خیلی خوب بوده یک گل زده ، 6 تا پاس گل داده به نظرم باید حفظ بشه ، هم جوونه ، هم خوب جواب داده باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پیشنهادشون برای خرید زیگلر 2 میلیون یورو هست

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
خُب برای تاپیک نظر سنجی جدید گذاشتم. شرکت کنید و نظرِ خودتون رو هم بگید. زیگلر این فصل مجموعاً برای فنرباغچه 42 بازی انجام داد و در این 42 بازی ، 1 گل زد و 6 پاسِ گل داد. در صورتِ فروشش ، بر طبقِ شایعات ، یووه میتونه چیزی در حدودِ 5 میلیون یورو به جیب بزنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی