پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ریتو زیگلر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من به بازی زیگلر اعتقاد دارم و هنوز هم امیدوارم اگه راهی هست تو تیم موندگار بشه چون قطعا تو این فصل بهش نیاز داریم!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

انتقاد زیگلر از کونته :

" بدون تردید این فصل هم در تیم ملی حضور خواهم داشت ، با آمادگی که در تمرین ها داشتم ؛ احساس می کردم که شایسته ی حضور در ترکیب هستم اما بنظر می رسید که من زیر نظر یک دیوار ( کونته ) در تمرینات زحمت می کشیدم ؛ تمام این کارها برای من سودی نداشت ؛ می خواستن از نمایش خوب من در ترکیه استفاده کنن و 30 دقیقه مانده به پایان ترانسفر بدنبال فروش من بودن ، من چطور میتونستم در 30 دقیقه تیم پیدا کنم ؛ از اون ها خواستم من رو قرض بدن ، به ترکیه برمی گردم ، این میتونه از هر چیز دیگه بهتر باشه "

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تقریبا سبک بازیش مثل ده چلیه هست وقتی به ده چلیه بازی کم میرسه وضعیت زیگلر معلومه دیگه کاش کونته کمی بهش اعتماد میکرد

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
اسمش توی لیستی که علی گذاشت نبود برای لیگ قهرمانان تکلیفش چیه؟ :1:

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
برخورد کونته و مدیرا با زیگلر ناجوانمردانه بوده.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

انتقاد زیگلر از کونته :

" بدون تردید این فصل هم در تیم ملی حضور خواهم داشت ، با آمادگی که در تمرین ها داشتم ؛ احساس می کردم که شایسته ی حضور در ترکیب هستم اما بنظر می رسید که من زیر نظر یک دیوار ( کونته ) در تمرینات زحمت می کشیدم ؛ تمام این کارها برای من سودی نداشت ؛ می خواستن از نمایش خوب من در ترکیه استفاده کنن و 30 دقیقه مانده به پایان ترانسفر بدنبال فروش من بودن ، من چطور میتونستم در 30 دقیقه تیم پیدا کنم ؛ از اون ها خواستم من رو قرض بدن ، به ترکیه برمی گردم ، این میتونه از هر چیز دیگه بهتر باشه "

واقعا فرق بازیکن با غیرت و عاشق یووه اینجا مشخص می شه
من اصلا کاری با کونته ندارم
کراسیچ یک فصل کامل تمرین کرد و سکو نشین بود کوچک ترین انتقادی نکرد چون عاشق یووه بود همون طور که الکس از نیمکت نیشین بودنش انتقاد نمی کرد
اینا عاشق یووه هستن و به خاطر پیراهن یووه بازی می کنند نه به خاطر شهرت و پول ......
واقعا کراسیچ از نسل دل پیرو و ندود و بوفون .....بود که 5 سال دیر به یووه امد
این رو هم اضافه کنم که زیگلر رو در حد یک بازیکن اینتر هم به حساب نمی یارم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
دمش گرم بالاخره جرات کرد یه حرفی بزنه :smile:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رسمی : به صورت قرضی تا 30 ژوئن 2012 به تیم لوکوموتیو مسکو روسیه پیوست.

تاپیک هم به انجمن "بازیکنان قرضی" در انجمن تاریخ منتقل شد.

لینک خبر در سایت رسمی یوونتوس : http://www.juventus....lokomotiv mosca

لینک خبر در سایت رسمی لوکوموتیو مسکو : http://www.fclm.ru/r....php?id_4=17891

مبلغ این جابجایی هم اعلام نشده.

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
در دو بازی اخیر تیمش (لوکوموتیو مسکو) برای اولین بار به میدان رفته و مجموعا 145 دقیقه بازی کرده. + علاوه بر اینکه یووه این بازیکن رو بصورت آزاد خرید، از زمان ورودش به یووه هم ارزشش در بازار نقل و انتقالات 1.4 میلیون یورو افزایش پیدا کرده و الان ارزشی معادل 7.2 میلیون یورو داره. ++ فکر میکنم اگه مسایلی مثله بازیکن پایه ای یووه بودن و ملیت ایتالیایی داشتن در کار نبود، الان به جای ده چلیه، زیگلر بازیکن نیمکت ما بود.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
زیگلر در مورد یوونتوس و جداییش از تیم در تابستان گذشته با Rete Uno صحبت کرده : - من احساس ارتباط با اونا رو ندارم. یوونتوس میخواست من رو در تابستان به فروش برسونه. - من هنوز با یووه قرارداد دارم ، اما اونا هرگز باعث نشدن که احساس کنم که بخشی از پروژه شون هستم ، بنابراین من خیلی شرایطشون رو دنبال نمیکنم. - اونا میخواستن من رو بفروشن ، اما واقعاً قیمت زیادی رو درخواست میکردن که به این معنیه که توافق با باشگاه های مورد علاقه به من حاصل نمیشد. - بعد لوکوموتیو وارد شد ، اونا به من اجازه دادن که فوتبال بازی کنم و خودم رو نشون بدم. بنابراین من خوشحالم. + برای لوکوموتیو تا حالا مجموعاً در 6 بازی (500 دقیقه) به میدان رفته و اینم در حالیه که یه بازیش در جام حذفی بوده و از رقابت های لیگ برتر روسیه 17 هفته میگذره.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مدير جنوا درمورد شايعاتي كه درباره تمايل جنوا براي جذب زيگلر وجو داره ، گفته : " اين درسته، اسم زيگلر يك اسم خيلي مهم هستش .. ما داريم در مورد او با يوونتوس مذاكره ميكنيم .. اما اين اصلا آسون نيست ، در حال حاضر رقابت زيادي براي جذب او وجود داره " درباره احتمال انتقال ايموبيله به يووه ‏"‏ كافيه ديگه ! من به اندازه كافي جواب اين سوال رو دادم .. من نميتونم چيز جديدي بگم ، من اين رو براي دهمين بار ميگم ؛ انتقال او ممكن نيست "

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
زیگلر از لوکوموتیو جدا شد و به طور رسمی به فنرباغچه ترکیه پیوست.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
زیگلر گفته که " ایتالیا خوب بود .. اما اشتباه من زمانی شروع شد که با یووه قرارداد بستم .. همه میدونن که من بخاطر دلنری به یوونتوس رفتم "

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
زیگلر دیشب دفاع چپ ِ فنرباغچه داشت بازی می کرد ! عنوان ِ تاپیک اشتباه نیست ؟!؟!؟!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
زیگلر : از بازی در ایتالیا خوشحال بودم تا اینکه با یوونتوس قرارداد امضا کردم ! :np:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- از شالکه و بایرن لورکوزن پیشنهاد داره و احتمالا فصل بعد در یکی از این دو تیم توپ بزنه .

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
واقعا شوت ها و ایستگاهی های خوبی میزنه فقط تکنیکش کمه......دوس داشتم تو یووه میموند...تو تیم ملی سوییس مهره کلیدی هست تو سمت چپ

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ماروتا و تایید ضمنی حضور زیگلر در تورینو...وقتی از ماروتا در مورد احتمال حضور زیگلر در تورینو پرسیدن ماروتا کوتاه جواب داده : " شاید...شاید.."

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- ساسوئولو رسما خواستار زیگلر شده اما تنها مشکل این ترانسفر ، دستمزد بالای زیگلر ـه .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-باز هم این مدیر ساسوئولو مصاحبه کرده و گفته ما خواستار زیگلر هستیم اما دستمزد زیگلر بیش از حد برای باشگاه ما بالاست . به درد دفاع چپ خودمون نمی خوره ؟! بازم لجبازی های کونته ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی