پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دچليه - Paolino

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
529 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خدا رو شکر وضعیتش رضایت بخش بوده و مشکل خاصی نداره ولی نظر نهایی بعد از مرخص شدن از کلینیک فورناکای تورین اعلام میشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی خوشحالم که چیزیش نشده ولی دیشب هم تکل بدی رفت. ولی خیلی خیلی خوشحالم که چیزیش نشد.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
چی چیو هیچیش نشده!؟!! اتفاقا من الان داشتم چک می کردم اخبار مصدومیتشو! نزدیک بود سکته کنم!!! The tests which De Ceglie underwent during the day at the Fornaca clinic, where he has been recovered since last night, have shown the damage to the fourth and sixth ribs on the right and the complete fracture of the fifth rib on the same side. This fractured allowed the penetration of a small amount of air into pleural cavity which is known as pneumo-thoraic trauma. واقعا وحشتناکه! اگه واقعا دنده اش شکسته باشه که فاتحه اش خونده است! حالا جدا از اون، اینکه هوا نفوذ کرده تو مایع جنبش باعث کولَپس می شه! یعنی ششاش می خوابه رو هم ....حالا شانس اورده کمه ولی اگه خیلی وخیم باشه ،فکر کنم می میره طرف!!!! (تو چنل 4 هم نوشته بود این کولپس رو!) الان 2 تا مشکل وجود داره! اول اینکه دنده هاش جوش بخوره و شکستگیش خوب شه! دوم هم اینکه فشار جنبی اش ردیف شه که بتونه عین آدم نفس بکشه! و بدوه و بازی کنه البته!!!! احتمالا بعد از تخمین 45 روزه هم مشکل تنفسی خواهد داشت!! واقعا یکی از بدترین مصدومیتهاییه که می تونست گریبانگیر یه بازیکنی بشه!! حیفِ پائولو!! خیلی بد شد! امیدوارم سریعتر خوب شه!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
والا من این پست رو روز بعد از بازی دادم که سایت نوشته بود که چیز خاصیش نشده. ولی من خیلی خیلی خیلی ناراحت شدم وقتی وضعیت پائولو رو دیدم.آخه کی به تو میگه همچین تکلی بری که خودتو نابود کنی پائولو؟ خدا کنه که زود بگرده اونم تو شرایط فوق العاده.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پائولو ده چلیه............برگشت خوب ولی نه عالی و در شرایطی که بخته بودیم.........خوب بود بد نبود.........فکر کنم بازی با لاتزیو جزو نفرات فیکس باشه..........

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام واقعا این رانیری فقط افه ی استفاده از جوانان رو میاد با اینکه دچلیه و جیووینکو این همه درخشیدن و انقدر توی بازیهای بزرگ خودشونو نشون دادند ، بازم توی بازیهای بزرگ ازشون استفاده نمیکنه خدایا یا این رانیری رو بکش یا مدیران یووه رو بکش دچلیه واقعا بازیکن فوق العاده ایه ، هم توی بازی با میلان به اون قشنگی درخشید ، هم توی بازی با اینتر فکر میکنم حقشه که یک مهره ثابت بشه با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دچلیه از بازی میلان تا بازی با اینتر کامل مصدوم بود تقریبا :دی: شکستگی دنده و اینچیزا داشت. اتفاقا رانیری به دچلیه خیلی اعتقاد داره.ولی باید اعتراف کنم تو کارای دفاعی ضعیفه.اما توی کارای تهاجمی واقعا مهره ی خوبیه.برای همین رانیری ترجیح میده هافبک چپ ازش بازی بگیره.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
منم با رضا موافقم , دچلیه در کارهای حمله فوق العاده موثره و همیشه جواب اعتماد مربی رو به نحو احسنت داده ! ولی در کارهای دفاعی تعریف چندانی نداره !

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
زوز و فشارش خوبه

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
واقعا خوب سانتر ميكنه ... كارش عاليه ... :yess:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پائولو هيچي از امثال سانتون و موتا كم نداره ! فقط يه مقدار نياز به تجربه و اعتماد داره . به شخصه خيلي دوست داشتم كه گروسو يا دوسنا به تيم اضافه بشن اما هميشه فكر ميكردم با اومدن اينها وضعيت دچليه بد ميشه و جاش تنگ ميشه . من اونقدرها هم كه ميگيد موافق ضعف دفاع كردن پائولو نيستم ! تو يه تيم درسته هر بازيكن نقش و وظيفه اي داره اما كل مجموعه تيمي و تاكتيك تيم هم در عملكرد بازيكن نقش داره . من مطمئنم كه يكي از دلايل ضعف دفاعي پائولو نوع تاكتيك رانيري بود وگرنه اشتباه كردن بخشي از فوتبال هستش و قطعاً دچليه بهتر ميشه . بدون شك گزينه اصلي سمت چپ خواهد بود و اميدوارم كه بتونه خيلي سريع پيشرفت بيشتري كنه . من هميشه پائولو رو با گروسو مقايسه كردم و بنظرم ميتونه يه گروسوي جديد باشه .

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
اگر بازیهاش رو تو زیر 21 سال میدیدین حتما متوجه میشدین که پست هافبک بهترین پستی هست که میتونه پائولو بازی کنه ! سانترهای عالی , دریبل , پاسکاریهای یک و دو ! هماهنگی با دفاع و حمله و ... اما در دفاعه کمی به قول بابی کم تجربه اس و امیدوارم با وجود با تجربه ها مخصوصا چیرو به بهترین درجه ممکن برسه که با توجه به روحیه و شخصیتش مطمئنم میرسه. + راستی دقت کردین چه هیکل گنده ای داره ماشاالله ؟ با توجه به سنش خیلی هیکل درشتی داره! :دی:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
منم عاشق اون سانتراش از کنارم خیلی خوب میفرسته رو گل :D

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام کسی میدونه پائولو فصل بعد چه شماره ای میپوشه ؟ من خیلی دوست دارم شماره 2 رو بپوشه ( البته اگر کاسرس بیاد اون میپوشه ) این فصل با توچه به اینکه اجازه نفوذ داره و سیسوکو پشت سرش رو پر میکنه ، فکر میکنم فرارا راحت میتونه از قدرت حملش استفاده کنه و قدرت دفاعو بسپره به سیسوکو باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خیلی شماره مهم نیست من امیدوارم این فصل پائولو در سمت راست قرار بگیره به جای مولینارو چون هوش و تکنیک بیشتری داره به نسبت

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
پائولو خیلی خوش قیافه است :love:

فقط نمی دونم که چرا توی 10 استعداد برتر ایتالیا نبود . . . . ولی مهم اینه که خودشو به تیم تحمیل کنه . . .

خیلی هم شبیه آشتون کوچره . . . واقعا مثل برادرای دو قلو به نظر میان . . . :blush:

تصویر

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

خیلی هم شبیه آشتون کوچره . . . واقعا مثل برادرای دو قلو به نظر میان . . . :blush:

تصویر

مطمئنی که هر دو عکس Ashton kutcherنیست
اگه پائولو ما به این خوشتیپی نیستا!!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

سلام
کسی میدونه پائولو فصل بعد چه شماره ای میپوشه ؟
من خیلی دوست دارم شماره 2 رو بپوشه ( البته اگر کاسرس بیاد اون میپوشه )
این فصل با توچه به اینکه اجازه نفوذ داره و سیسوکو پشت سرش رو پر میکنه ، فکر میکنم فرارا راحت میتونه از قدرت حملش استفاده کنه و قدرت دفاعو بسپره به سیسوکو
باتشکر

شماره 29 رو میپوشه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مطمئنی که هر دو عکس Ashton kutcherنیست
اگه پائولو ما به این خوشتیپی نیستا!!!

بله مطئنم تازه اگه از من بپرسی می گم پائولو خوشگل تره :love:

[img width=480 height=302]http://static.sky.it/static/images/sezioni/sport/dicembre_08/de_ceglie_juventus_primo_piano.jpg[/img]

پائولو

تصویر

ashton kutcher

امیدوارم ایت پستم تاپیک رو منحرف نکنه

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

بله مطئنم تازه اگه از من بپرسی می گم پائولو خوشگل تره :love:

اون دیگه برای عرق گونی نیه(عرق یونتوسیته) ;)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی