پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دچليه - Paolino

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
529 پاسخ برای این موضوع

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
اقا یکی بیاد یکی از این دوتا رو پاک کنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دیشب عالی بود اصلا فکرش نمیکردم اینقدراماده باشه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
دیشب وقتی میدویید خندم می گرفت به بازیکنان میلان اصلا نمیتونستن به 2 سه متریش برسن

این بشر فوق العادست یعنی باید سال اینده فیکس بازی کنه به نظر من

با وجود دی چیلیه مارکزیو جووینگو و یاگو اریائودو تیم 5 تا 6 سال اینده ی یوونتوس تضمین هستش

پائولو خیلی خوش قیافه است :love:

تصویر

خیلی نــــــــــــــه فوق الـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــعاده خوشکله این بشر چقدر ازش خوشم میاد واقعا هم هیکلش هم قیافش

جون میده واسه واسه مانکنی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
دیشب پولسن حدودا 60 دقیقه بازی کرد که حتی یک پاس "موثر" هم نداد؛
اما دچلیه تا اومد تو بازی پاس گل داد :دی:
خیلی دونده و پر تلاش هم بازی کرد و واقعا امیدوار کننده بود.
دیدن دچلیه بعد از این همه مدت، با این بازی خوبی که انجام داد خیلی لذت بخش بود !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بعد از چند ماه مصدومیت اصلا فکر نمیکردم اینقدر اماده باشه با این 20 دقیقه بازی خودشو به فرارا نشون داد

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
حرکتش واسه گل دوم فوق العاده بود! 3 تا دریبل و یه پاس و گـــــــــــــــــل!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
البته پاس گلش افساید بود :دی:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
آره! وینچنزو تو آفساید بود! اما مهم نفس عمله! مهم اینه که قشنگ دریبل زد وگرنه تقصیر یاکوئینتا بود که تو آفساید وایساده بود!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
شایعه شده که ناپولی به شدت به دنبالشه و مدیرا می خوان بفروشنش تا بتونن پول خرید گروسو رو به دست بیارن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

شایعه شده که ناپولی به شدت به دنبالشه و مدیرا می خوان بفروشنش تا بتونن پول خرید گروسو رو به دست بیارن

فکر کنم یزره به تاریخ خبرش دقت کنی بهتره ! ;D این خبر واسه 2 ماه پیشه که کلاً هم شایعه بود !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
دلم می خواد چیرو ازش تو همون پست دفاع چپ استفاده کنه. با نمایش فاجعه امیزی که مولیناره داره فکر می کنم هرقدر هم که ده چلیه تو کارای دفاعی ضعیفتر باشه بازم گزینه بهتری نسبت به مولیناره هستش

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال

به نظرم دچلیه توی کارای دفاعی نگران کننده هست، نمیشه به طور کامل بهش اعتماد داشت.
البته امیدوارم به مرور بهتر بشه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من می گم همون بال چپ ( که جایی تو این سیستم یووه نداره انگار) یا هافبک چپ از همه جا بیشتره تو تیم ملی جوانان ایتالیا هم شماره 11 بوده ، گویا هافبک چپ بودن شماره 11 اپی دمی شده :grin: دیشب مثل قبل موثر نبود ولی بد هم نبود ;)

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

به نظرم دچلیه توی کارای دفاعی نگران کننده هست، نمیشه به طور کامل بهش اعتماد داشت.
البته امیدوارم به مرور بهتر بشه

منم باحات موافقم دفاعش خوب نیست ولی حملش خداست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه يادتون باشه تو اوايل نيم فصل دوم اون فصلي كه سري ب بوديم چند بازي بعنوان هافبك بازي كرد كه همه معتقد بودن آينده‌ي فوق العاده اي داره و حتي يكي مي گفت دل پيرو بعدي يوونتوس ميشه... پائولو بايد از اجزاي هجومي تيم باشه نه دفاعي.ما بهترين مدافعا رو داريم و مي تونيم بخريم نبايد دچيله رو با قرار دادن توي دفاع حيف كنيم...

هنگامه

هنگامه

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
من یه دوستی تو دانشگاه دارم ، ترم پیش با هم در مورد خوشگلترین فوتبالیست ها دعوا میکردیم . اون هی میگفت بکام چون عشق بکامه منم میگفتم فقط دچلیه . اون نمیشناخت دچلیه کیه آخه فقط یه بکام رو میشناخت :lol: تا اینکه یبار عکس دچلیه رو ریختم تو گوشیم بردم سر کلاس بهش نشون دادم ، طوری از دستم قاپید که گوشی بیوتیم افتاد زمین :sad53: از اون موقع عکس دچلیه بکگراند گوشیش هستش ، منم واسه اینکه حرصش رو در بیارم میگم نامزد منه :love: ;D

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
باید به دوستت همه یوونتوسیها رو نشون بدی تا کفش ببره

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

باید به دوستت همه یوونتوسیها رو نشون بدی تا کفش ببره

مخصوصا آقای جاناتان زبینا :دی: :دی:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مخصوصا آقای جاناتان زبینا D: D:

بازيكن هاي يوونتوس هر چي هم زشت باشن مي ارزن به انترها :victory:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
راستي من ديروز داشتم پاس گل (هر چند آفسايد ) پائولو به ياكي تو جام تيم رو مي ديدم بعد يه چيزي كه خيلي برام جالب بود انگيزه اي بود كه از تو چشماي پائولو موج مي زنه . يعني با يه تعصب خاصي داشت مي دويد من تا حالا از كمتر كسي ديده بودم . . .

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ولی به نظر من اکدال از همه جیگر تره حتی دی چلیه . هنگامه فکر کنم اگه عکس اکدال رو به دوستت نشون بدی کارش به بیمارستان بکشه. :دی:

Albin ekdal.jpg - 0.02MB

12529.jpg - 0.07MB

f_c27photogalm_4ae0781.jpg - 0.03MB

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی