پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دچليه - Paolino

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
529 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
به نظر من با توجه به اعتماد رانیری به دچلیه ، فرصت خیلی خوبی رو داره که بتونه با سرعت بیشتری به ستاره تبدیل بشه . من از گروسو خیلی خوشم میاد و دچلیه هم سبک گروسو رو داره ! فکر کنم تا 2 ، 3 فصل دیگه بازیکن ثابت یووه بشه !

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من بهترین بازیکن جوان یوونتوس هستش این دی چلیه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
Paolo De Ceglie risked putting into his own net در بازی تیم ملی جوانان ایتالیا مقابل آلمان( دوستانه) مثل اینکه نزدیک بوده خراب کاری کنه ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دچلیه بعد از انتشار شایعاتی مبنی بر ترک یووه گفته که قصد داره در یووه بمونه . شایعه شده تیمهای بایرن ، وردربرمن و وولفسبورگ خواهان خرید دچلیه هستند که گویا مبلغ 10 میلیون یورو رو هم برای این انتقال در نظر گرفتن .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چقدر گفتم دچلیه اونقدر بازیکن خوبی هستش که باید برای یووه ثابت بازی کنه . از وقتی به زمین اومد سمت چپ تیم جون گرفت و هرکازی میخواست میکرد . یه پاس گل داد و باعث اخراج زامبروتا شد و بارها با سانترها و بازیسازی های زیباش خلق موقعیت کرد . همیشه گفتم و باز هم میگم که لقب New Grosso کاملاً برازندش هستش . سبک بازی و فیزیک بدنیش کاملاً شبیه به گروسو هستش . فقط یه تفاوتی با گروسو داره که گروسو تو 26 سالگی گروسو شد و نامی برای خودش دست و پا کرد ولی دچلیه تازه 22 سالشه . یووه 3 تا جواهر داره که باید قدرشون رو دونست : جووینکو ، دچلیه و مارکیزیو ...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
واقعا عالی بود،خیلی زیبا بازی میکنه و پخته،سانتر هاش معرکه هست واقعا بازیش شخصیت بزرگی داره،امیدوارم هرچه زودتر رانییری توی ترکیب فیکسش کنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
با بودن پائولو سمت چپ مان بیمه هست سرعتش عالی سانترهاش بی نظری قدرتش ستودنیه و در اون سحنه هم که زامبروتا را محو کرد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من دیگه همه هر چی گفتنی بود رو گفتید فقط امیدوارم بیشتر بهش بازی برسه و انقدر رانیری روی ندود تاکید نکنه قبول کنید ندود دیگه سرعت قدیم رو نداره و بهتره به مرکز زمین منتقل بشه با تشکر

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
این بازیکن کولاک کرد.سانتر های او از ندود که هیچ از بکهام هم بهتر بود.من هم قبول دارم که ندود کند و بی انگیزه بود.شاید دیگه باید واقعا به فکر خداحافظی او بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کارلو پالاویچینی مدیر این بازیکن هم گفته داریم با مسئولین یووه مذاکره می کنیم برای تمدید قرارداد و فکر نمی کنم مشکلی باشه چون از موندن در تورین راضیه !!! طبق قراراد فعلیش ده چلیه تا پایان سال 2012 هر فصل 100 هزار یورو دستمزد می گیره ولی توی قرارادد جدیدش افزایش زیادی داره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دچلیه هم تا 2013 با یوونتوس تمدید کرد.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
جوون آینده داریه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا سالها بیانکونری خواهم ماند، ممنونم از مجموعه یووه که به من اعتماد کرد، ممنونم که اعتماد کرد تا من در ترکیب قرار گیرم و نمایش قابل قبولی را ارائه دهم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تو بازی با کانانیا نشون داد که قابلیتای بالایی داره البته امیدوارم در پست پیستون چپ بازی کنه چون واقعا نشون داده قدرت تهاجمی بالایی داره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پائولو چقدر خوشکله میخوهم یک بوسش بکنم واقعا زیباست هم جهرش هم بازیش بیشتر سانتزهاش تبردیل به گل شده ولی خوب باید دو پا بشه چون روی پای چپش خیلی زیاد اتکا میکنه مثل گروسو باید مثل بازیکنایی مانند اورا با هر دو پا کار بکنه و یک فوق دفاع چپ بشه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اره قیافش منو گرفت خیلی خوشگله ولی به کریشیتو نمی رسه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

Paolo De Ceglie

تصویر

قد : 1.84

شماره پیراهن : 29

پائولو دی-چلیه در 17 September سال 1986 در Aosta ( در 110 کیلومتری شمال غرب تورین ) بدنیا اومد.

پائولو در تیمهای مختلف رده های پایین یوونتوس و در رقابتهای مختلف بازی کرده , مخصوصا در Campionato Primavera ( رقابتهای زیر 20 سال ) و Coppa Italia Primavera !

محبوبیتی که پائولو در بین هوادارها داره ( حداقل برای من :4: ) برمیگرده به پیروزی 5-1 جوانان یوونتوس در Super Coppa Primavera در مقابل اینتر که در اون بازی پائولو به تنهای 3 گل رو به ثمر رسوند.

پائولو بازی در تیم بزرگسالان یوونتوس رو از 6 نوامبر سال 2006 در مقابل ناپولی آغاز کرد ( که به جای لگروتالیه در دقیقه 55 وارد زمین شد ) که بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

تصویر

گل اول پائولو برای یوونتوس در بازی دوم خودش در مقابل تیم لچه و در پیروزی 4-1 یوونتوس به ثمر رسید.

پائولو 8 بازی برای یوونتوس در فصل 07-2006 در سری B بازی کرد و 1 گل هم به ثمر رسوند.

در ژوئن سال 2007 پائولو به طور قرضی به تیم سیه نا پیوست.

در 9 ژوئن 2008 پائولو به یوونتوس برگشت ( یوونتوس مبلغ 3.5 میلیون رو برای نصف دیگر قرار داد پائولو به سیه نا پرداخت )

تیم ملی ایتالیا :

تصویر

پائولو در 12 دسامبر 2006 در تیم زیر 21 ساله های ایتالیا در مقابل تیم لوکزامبورگ و در دقیقه 62 به جای آرتورو لوپولی به بازی اومد.

پائولو در تیم زیر 21 ساله ها جزو ذخیره های تیم بود تا اینکه با ورودش به تیم زیر 23 ساله های ایتالیا جزو 11 نفر آغاز کننده بازی بود.

پائولو یکی از ارکان اصلی پیروزی تیم ایتالیا در رقابتهای Toulon Tournament فرانسه بود و همینطور در رقابتهای المپیک تابستانه 2008 یکی از بازیکنان موفق ایتالیا بود.

افتخارات :

قهرمانی لیگ جوانان در سال 06-2005

تصویر
سوپرکاپ جوانان

قهرمانی سوپرکاپ جوانان : سال 2006

====

خلاصه اینکه خیلی دوستش دارم و ارادت خاصی بهش دارم :love:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
خبری از مصدومیتش رسید حتما بگید ! آخه چرا اینطوری شد ؟تصویر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من فقط در این اندازه می دونم که از استادیوم با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
پائولو دیشب به خاطر کوفته شدن سینش به بیمارستان رفته و 24 ساعت تحت نظره تا مشکلی نداشته باشه .

امیدوارم مشکلی براش پیش نیاد و سالم به تیم برگرده تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی