پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دچليه - Paolino

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
529 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
راستش من بازیهاش رو کم دیدم وشانس ما هر بازیشو دیدیم خوب کار نکرد .............. ولی من شخصا ترجیه میدم در سالهای اینده در ترکیب اصلی یووه قرار بگیره :-\

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چقدر عالی بازی کرد و چقدر خوب با ندود هماهنگ بود . همه سانترهاش عالی بودن و به مقصد رسیدن و واقعاً از ته دل از بازیش لذت بردم . حرکات در عرضش و دریبل ها و سر توپ هاش من رو به یاد زامبروتا انداخت . شاید تنها ایرادش این باشه که کم تجربه هستش و موقعی که توپ زیر پاش هستش خیلی زود پاس میده و نمیتونه حفظ توپ کنه که قطعاً این مشکل از لحاظ روانی و همون کم تجربگی هستش که با 2-3 تا بازی دیگه حل میشه . خیلی خوشحالم که یووه بالاخره تونست تو یک جناح یک مدافع کناری خوب داشته باشه و آرزو میکنم که دچلیه پیشرفت بیشتری کنه تا به یک مهره بزرگ برای یووه و تیم ملی تبدیل بشه . یه جورایی هم بازیش به گروسو شباهت داره . البته یزره تو دفاع کردن هم ضعیف هستش که باز هم به کم تجربگی برمیگرده و قطعاً همه این مشکلات تا چند هفته دیگه برطرف میشه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دچليه شروع بازي ش براي يووه و در سري ب در خط مياني بوده و همين باعث شده تا در كارهاي هجومي قويتر از كارهاي دفاعي باشه،اگه يادتون باشه يه سري از طرفداراي يووه اون موقعا حتي به دچليه مي گفتن الكس بعدي(چقدر كوته فكرانه)اما دچليه نشون داد كه مي تونه در پست دفاع چپ با كمي تمركز بيشتر روي كارهاي دفاعي بهتر هم بازي كنه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
در یک کلام ! واقعا بهتر از مولینارو بود !!! یعنی مثل مولینارو تو زمین گیج نمی زد و اون سانتر های افتضاح رو انجام نمی داد امیدوارم جلوی زنیت هم ازش استفاده بشه!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
ديشب تو كاراي هجومي خيلي خوب بود تو كاراي دفاعي ضعيف تر از كاراي هجوميش بود سانتر هاش عالي بود اگه يه خورده بهش بازي بدن ميتونه خيلي خوب كار كنه .از مولينارو خيــــــــــــــــــــــلي سرتر هستش

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دچلیه فراتر از انتظار بود من خودم فکر چنین بازی را نمیکردم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
جوانی آینده داره... می تونه دفاع چپ خوبی برای یووه در آینده باشه... اگه افت نکنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
همچین هوادارای یووه به بازی ضعیف مولینارو اعتراض کردند که مجبور شد دچلیه رو به بازی بیاره و خوب هم بازی کرد راستی امشب جشن تولد 22 سالگیش بود و خاطره جالبی شد تولدتش مبارک

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
تولدش مبارك واقعا سانتر هاي خوبي ميكشه فقط تو دفاع مشكل داره اميدوارم تو دفاع بهتر بشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دچلیه میتونه پدیده این فصل سری ا باشه

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
من بازی با اودینزه اش را دیدم به نظرم خوب ظاهر شد و واقعا بهتر از مولینارو. قطعا نیاز به تجربه و بازی های بیشتری داره. امیدوارم سیر صعودی داشته باشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من چقدر از دچلیه تعریف کردم و گفتم که قابلیتش بالاتر از این حرفهاست و میتونه سمت چپ خط دفاع رو سالها بیمه کنه . حالا با همین بازیهای ابتدایی فصل خیلی قاطعانه میگم که دچلیه پتانسیل تبدیل شدن به یک مدافع کناری بزرگ رو داره و میتونه یک گروسوی جدید در فوتبال ایتالیا باشه که البته حسنی که نسبت به گروسو داره اینه که خیلی زودتر داره معروف میشه . من فقط امیدوارم که رانیری باز هوس نکنه که مولینارو رو بهش ترجیح بده ! تو این مسئله که دچلیه برای بازی در < یووه > کم تجربه هستش هیچ شکی نیست ولی مطمئناً تا پایان نیم فصل اول یک مدافع کناری خوب و باتجربه میشه و مطمئناً تا پایان فصل هم یک بازیکن بزرگ خواهد شد که البته نباید مغرور بشه و میتونه برای پیشرفت از دوستش کیلینی هم کمک بگیره و همون راهی رو برای پیشرفت بره که کیلینی رفت . البته برای بازی در سری آ اصلاً کم تجربه نیست چون فصل پیش اگر اشتباه نکنم 27 بازی در سری آ انجام داد که تو اکثر بازیها هم مهره ثابت سیه نا بود . ولی برای بازی در تیم بزرگی مثل یووه شاید گاهی اوقات اشتباهاتی بکنه که طبیعی هستش . راستی یه چیزی داشت یادم میرفت ! دچلیه خیلی هم ریلکس و با آرامش خوبی بازی میکنه و خیلی کم حول میشه و البته خیلی هم کم خطا میکنه و مهمتر اینکه خیلی زود با بازیکنان دیگر و بخصوص بازیکنان کناریش رابطه برقرار میکنه و مچ میشه . امیدوارم که با پیشرفت بیشتر و حفظ آمادگیش نظر لیپی رو هم خیلی زود جلب کنه . البته برای پوشیدن پیراهن تیم ملی کار سختی داره چون باید با دوسنا و گروسو رقابت کنه ولی مطمئناً میتونه تو اون مقطع هم موفق باشه . ولی فعلاً باید جایگاهش رو تو یووه تثبیت کنه و به فکر پیشرفت زیادتر باشه و بعد به پیراهن تیم ملی فکر کنه . من از همین حالا پائولو رو تو شماره 3 تیم ملی میبینم ... **

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در تایید حرف های بابک باید بگم که پائولو در سال 2006-07 در یوونتوس بود و د 8 دیدار به میدان رفت بعدش در سال 2007–2008 به سیه نا رفت و در 29 بازی به میدان رفت و 2 گل هم زد و الان هم که داره کم کم فیکس یووه می شه !!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
سلام دوستان من البته دچليه در اون 8 بازي كه براي يوونتوس در سري ب بازي كرد بيشتر در نقش هافبك بود ! اما واقعا بازيكن خوبيه و اين مسئله كم تجربگيش هم به مرور زمان حل ميشه . و البته خيلي دوست دارم كه در تيم ملي ايتاليا ببيتمش تا با كسب تجربه در بازي هاي ملي آينده اي درخشان تر داشته باشه . با تشكر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو فروم Juvepoland چند روز پیش خوندم که یکی از طرفداران دچلیه بهش لقب کابرینی داده بود . البته هنوز خیلی مونده تا بتونه گوشه هایی از بازی زیبای کابرینی رو به نمایش بذاره ولی چیزی که مشخص هستش جای پیشرفت زیادی داره و میتونه در آینده بازیکن بزرگی بشه البته اگر رانیری اجازه بده ! البته من به شخصه سبک بازیش رو مثل گروسو میدونم چون مثل گروسو قابلیت بازی به عنوان هافبک چپ رو هم داره و نفوذهاش و سانترهاش هم میتونه در آینده از پائولو یه گروسوی جدید بسازه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ده چلیه خیلی عالی هست میتونه براحتی مولنارو رو کنار بزنه و خودش در چپ فیکس بشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
از اینکه نمی تونه یووه رو توی دو دیدار مقابل رم و رئال همراهی کنه ابراز تاسف کرده و امیدوار هست که از بازی مقابله کیه وو به میدان برگرده !!! راستی از مولینارو هم تعریف کرده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بنظر رانیری بیشتر ترجیح میده از دچلیه در پست ندود یعنی هافبک کناری استفاده کنه تا مدافع کناری . البته تو این پست هم بد حرکت نمیکنه ولی مطمئناً حتی قابل مقایسه با ندود نیست و بنظرم باید از دچلیه در پست خودش استفاده بشه و برای جانشینی ندود از جووینکو و مارکیونی استفاده بشه . البته من هنوز معتقدم دچلیه کیفیت بالاتری به نسبت مولینارو داره و باید در ترکیب اصلی از پائولو استفاده بشه .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تو دفاع چپ هنوز مشکل هست . هم مولینارو و هم ده چلیه ضعف هایی دارن.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مولینارو پارسال خیلی با ندود مچ بود و امسال هم داره سعی میکنه ولی من فکر میکنم رانیری به خاطر تجربش و چ بودنش در ترکیب میگذارتش.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی