پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1834 پاسخ برای این موضوع

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
رسمی:

پیرلو از یوونتوس اخراج شد.
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
IMG_20210528_144530_216.jpg

بیانیه باشگاه:

متشکریم آندره آ؛ این اولین کلماتی است که باید در پایان این تجربه خاصی که با یکدیگر سپری کردیم، به زبان بیاوریم. چند ماه پیش آندره آ پیرلو، یک نماد در دنیای فوتبال اولین ماجراجویی اش به عنوان سرمربی را روی نیمکت یوونتوس آغاز کرد. برای انجام این کار، شجاعت و البته آگاهی از توانایی های شخصی نیاز بود، آن هم در دوره ای که هزاران مشکل مثل پاندمی ویروس کرونا وجود داشت و جهان مجبور بود هرروز قوانین تازه ای بسازد. او به عنوان یک قهرمان کارش را با انتقال مفاهیم، جستجو، مدیریت و انتقال ایده ها و تجربیاتش به بازیکنان شروع کرد و ما مطمئنیم که آندره آ دوره درخشانی به عنوان یک سرمربی خواهد داشت.
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

2 میلیون پول پیرلو. 6 میلیون هم پول ساری.

باشگاه فقط 8 میلیون پول بابت تصمیمات نابخردانه و بستن قراردادهای اشتباه داره پرداخت می کنه.

حالا درسته مسائل اقتصادی واقعی مثل فیفا منیجر نیست ولی همین 8 میلیون رو اگه می ذاشتن رو پولی که مثلا قرار بود به زیدان پیشنهاد بدن شاید راضی می شد میومد.

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS
به مرور زمان ثابت میشه یه عده افتادن دنبالت و تخریبت کردن همونا میان میگن اشتباه کردیم کاش یک سال دیگه مدیریت بهت زمان میداد.
پیرلو تازه خم چم کار دستش اومده بود

دوباره یه انقلاب کردیم و هزینه های انقلاب خیلی کمتر از عقب افتادگی زمانی هست
قطعا عقب میفتیم با الغری
  • Principino, Senmorta, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

تا ابد تو ذهنم پیرلو کسیه که با اومدنش به یووه کابوسای بعد کالچوپولی رو به باد فراموشی سپرد تا ببره به  اعماق دور! :worship:

بزرگترین هافبکی که «تو عمر فوتبال دیدن من» توی یووه بازی کرده! 

این فصلی که گذشت در برابر سال های بعد از کالچوپولی، مثل پادشاه فصل هاست!

حالا که اشتباه اومدی سعی می کنم بابت اون همه افتخار و خاطره خوب... فراموش کنم این فصل رو...اون همه دلبری با توپت ارزشش رو داره! :135555:

• saeed-nedved, mory, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
اوپتا از ۱۹۹۴ به بعد که هر پیروزی در سری آ ۳ امتیازی شد ، پس از رودی گارسیا ( ۲۶ )، خوزه مورینیو (۲۵)، آندرآ پیرلو با ۲۳ پیروزی سومین سرمربی سری آ است که در اولین تجربه حضورش در این لیگ، بیشترین پیروزی را کسب کرده است!

خیلی راحت میتونست این رکورد رو بشکونه
چ باختای مفتی داد
  • Orphée, mory, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

تا ابد تو ذهنم پیرلو کسیه که با اومدنش به یووه کابوسای بعد کالچوپولی رو به باد فراموشی سپرد تا ببره به  اعماق دور! :worship:

بزرگترین هافبکی که «تو عمر فوتبال دیدن من» توی یووه بازی کرده! 

این فصلی که گذشت در برابر سال های بعد از کالچوپولی، مثل پادشاه فصل هاست!

حالا که اشتباه اومدی سعی می کنم بابت اون همه افتخار و خاطره خوب... فراموش کنم این فصل رو...اون همه دلبری با توپت ارزشش رو داره! :135555:

دقیقا حسی هست که من به پیرلو دارم، با اینکه فصل اصلا خوبی نداشت ولی پیرلو همیشه در قلب ما خواهد بود.  امیدوارم روزی دوباره سرمربی یوونتوس بشه و با یووه لیگ قهرمانان ببره. 

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اخراج پیرلو و اوردن الگری اشتباه بزرگی بود [هست؟]
در زمان پیرلو خیلی پیش اومد ک ناراضی باشم ولی زمان الگری اخراش دیگه واقعا حال بهم زن شده بود
فقط در صورتی دوس داشتم بره که زیدان یا مربی بهتری بیاد یوونتوس وگرنه پیرلو در نوع خودش بد نبود برا من یکی

من تمامی تقاصیر [جمع مکسر تقصیر ؟] رو از جانب مدیریت میدونم ، نه پیرلو در ذهن من خرابه نه الگری
  • mory, Principino, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

- تقریبا اکثر بازیکن های تیم برای پیرلو پست گذاشتند و باهاش خداحافظی کردند. سالها بود که چنین حرکتی رو در تیم ندیده بودم.

به نظرم حرکت معناداری بود ...

• mory, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS
پست های بازیکنا بیشتر میتونه غیر مستقیم نارضایتیشون رو از اومدن الغری هم بیان کنه.
ما واقعا ادمای کم حافظه ایم و سال های اخر الغری رو بیاد نمیاریم
  • mory, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
تودور هم ی جورایی زیر اب پیرلو رو زد

پیرلو با من تماس گرفت و سپس ندود از من خواست به یوونتوس بیاید. آن ها به من پست دستیاری را پیشنهاد کردند و من هم پذیرفتم. من فقط برای یوونتوس پذیرفتم دستیار شوم. پیرلو به علاوه من، دوستش بارونیو و یک آنالیزور را هم به تیم اضافه کرد اما با همه ما مثل یک آنالیزور رفتار می کرد. این عادلانه نبود چون من یک سرمربی هستم نه آنالیزور. فصل سختی بود اما در نهایت توانستیم سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنیم و قهرمان کوپا ایتالیا شویم اما با این حال ما را اخراج کردند. از فصل آینده هرگز دستیار کسی نخواهم شد و فقط به خاطر یوونتوس بود که حاضر شدم دستیار شوم.
  • mory, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

حالا تازه گندی که پیرلو زد رو بهتر میشه فهمید، تیم ایتالیا فینالیست یورو، ستون اصلیش از بازیکنان یوونتوسه و ما داشتیم واسه سهمیه اروپا و 4امی میجنگیدیم!  :fp:  :fp:

• Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 138 ارسال

حالا تازه گندی که پیرلو زد رو بهتر میشه فهمید، تیم ایتالیا فینالیست یورو، ستون اصلیش از بازیکنان یوونتوسه و ما داشتیم واسه سهمیه اروپا و 4امی میجنگیدیم!  :fp:  :fp:

پیرلو قطعا ضعف داشت ولی خط هافبک آتزوری سه لول از هافبکای یووه بهترن

وراتی و جورجینیو جزو بهترین هافبکای دنیان بارلا هم بهترین هافبک سری آ

اینا رو به جای رمزی و بنتانکور و ربیوت به پیرلو میدادن قطعا بالاتر از چهارم میشد

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

پیرلو قطعا ضعف داشت ولی خط هافبک آتزوری سه لول از هافبکای یووه بهترن

وراتی و جورجینیو جزو بهترین هافبکای دنیان بارلا هم بهترین هافبک سری آ

اینا رو به جای رمزی و بنتانکور و ربیوت به پیرلو میدادن قطعا بالاتر از چهارم میشد

اینایی که گفته انقدرا هم بد نیستن، همشون اگه فیکس تیم ملیشون نباشن نیمکت نشین دیگه هستن، مگه بقیه تیمای اول تا سوم سری آ کیارو داشتن!

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

جالبه

اگه پیرلو میموند اینقد حقوق اضافی برا باخت ها تحقیرانه نمیدادیم

اما اگه همین پیرلو میموند و از سه بازی 7 امتیاز گرفته بودیم الان قصاصش کرده بودیم

پیرلو نه کنته فنی دشات نه علگری فنی یه مربی بی تجربه ای بود که تو بدترین شرایط اومد تو یوو و تصمیمات اشتباهی هم داشت اما قط به یقین موندنش بهتر از این بود که اخراجش کنیم جاش الگریو بیاریم

بهتون قول میدیم همین علگری فنا یه روزی تو همین تاپیک میان به اینکه کاش به پیرلو فرصت میدادیم اعتراف میکنن

• Principino, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
اتفاقا پیرلو همون نیم فصل پارسال باید اخراج میشد و جاش یه مربی درست و حسابی میومد
اونموقع توخل و پوچیتینو هم در دسترس بودند
اما متاسفانه طبق معمول مدیران ما دست دست کردند و الان هم طبق معمول سکان هدایت تیم رو دست یه مربی بدردنخور دیگه دادن!!
  • حامد, Orphée, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

جزو کاندیداهای جانشینی کومان در بارساست! : یوآخیم لو ، کنته ، پیرلو ، ژاوی ، کوکو ...

شاید بخوبی نشون بده که بارسلونا به چه درجه ای رسیده... البته کنتۀ نوعی اول با آرتزو شروع کرد و دستاوردهای بعدیشو همه میدونیم. پیرلو هم پتانسیل کشیدن گلیمش رو از آب داره! شاید بعداً در سی ال همدیگه رو ملاقات کردیم...

• Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

^^^

ظاهراً قضیه جدیه و پیرلو گزینۀ موردنظر لاپورتاست هرچند هیئت مدیره کس دیگه ایو میخواد. پیرلو تا آخر همین فصل با یووه قرارداد داره و میشه حقوق ۱.۸ میلیون یوروییش رو صرفه جویی کرد.

هرچند اگه در بارسا موفق بشه ، حسرتش برای ما خیلی سنگینتر از حقوقش خواهد بود! در زمان مربیگری پیرلو ، به ترتیب فقط دمیرال ، بوفون و پینسولیو کمتر از او حقوق میگرفتن!

• حامد, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، داویده بالاردینی سرمربی جنوا برای حفظ شغلش باید در دو بازی آینده مقابل ونتزیا و امپولی حداقل 4 امتیاز کسب کند و در غیر این صورت اخراج خواهد شد. آندره آ پیرلو، سرمربی فصل گذشته یوونتوس گزینه اول مدیران جنوا برای جانشینی بالاردینی است. پیرلو فصل گذشته در یوونتوس با مشکلات زیادی مواجه شد که در نهایت توانست بخش مهمی از آن ها را مدیریت کند. به همین علت مدیران جنوا معتقدند که پیرلو می تواند تیم شان را از بحران خارج کند. روبرتو دونادونی و جنارو گتوزو دیگر گزینه های جنوا هستند اما به نظر نمی رسد گتوزو خیلی برای پذیرش این چالش مشتاق باشد.

آندره آ پیرلو تا پایان ژوئن 2022 با یوونتوس قرارداد دارد و غرامت اخراجش را دریافت می کند. او برای پذیرش هدایت جنوا ابتدا باید قراردادش با یووه را فسخ کند.
  • Sayyed Amir, L'Avvocato, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
دو سه هفته بعدش پیرلو رو اخراج میکنین دوباره همین بالاردینی رو برمیگردونن :1:
  • Pinturicchio, L'Avvocato, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی