پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1834 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال

- به عنوان مربی هیچ کار مفیدی در یووه نکرد به جز یک کار که هر چی بنجل و بازیکن از رده خارج بود رو رد کرد.

این کار شهامت میخواست !

پیرلو دید درستی به فوتبال داره ولی راه و روش رو هنوز بلد نیست، به نظرم اگه در این مورد هم خودش رو تقویت کنه کاملا این پتانسیل رو داره که حداقل به یک مربی خوب تبدیل بشه.

• حامد, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

پارسال وقتی که انتخاب شد حقیقتا شگفت زده بودم و فکر می کردم قراره اتفاقای خوبی بیفته چون هم پیرلو رو آدم مستعدی می دونستم هم آنیلی رو مدیری لایق. طبیعتا وقتی یک نفر هیچ تجربه ی سرمربی گری ای نداره آدم شک بزرگی می کنه به موفقیت شدنش اما اعتمادم به اون دو تا چیزی که گفتم اونقدری زیاد بود که خوش بینیم به این شک و نگرانی می چربید! اما من اشتباه می کردم و واقعا آنیلی تصمیم درستی نگرفته بود. به نظرم هنوز هم نمیشه به استعداد پیرلو شک کرد چون واقعا موقعیتی که پارسال پیرلو داشت موقعیتی نبود که بخواد استعداد خودش رو به عنوان یک مربی نشون بده. اما آنیلی نشون داد همیشه هم بهترین تصمیمات رو نمی گیره.

فکر می کنم دو تا مسئله روی تصمیم اشتباه آنیلی می تونه موثر باشه. اولیش نبودن ماروتاست که فکر می کنم واقعا به یووه داره ضربه می زنه. حالا نه اینکه ماروتا جایگزین ناپذیر باشه اما به هر حال فکر می کنم حداقل الان میشه گفت که مدیر لایق و کاردرستیه. مورد دیگه هم ممکنه این باشه که یه مقدار آنیلی شل گرفته مسائل تیم رو. نمی دونم به هر حال طرف درگیری های دیگه ای هم داره! از یه طرف سوپرلیگ هست، از طرف دیگه این طور که صحبتش هست درگیری هایی توی خانوادشون با اون فک و فامیلشون سر گردوندن اموالشون داره و از طرف دیگه هم شاید بعد یه دوره ی طولانی موفقیت یه مقدار سیر شده و شل گرفته.

و در مورد پیرلو! فکر می کنم اگه یه مقدار صبور تر بود و پیشنهاد یووه رو قبول نمی کرد می تونست برای خودش هم بهتر باشه. منی که نمی تونم یه وزنه ی ۱۰۰ کیلویی رو راحت بلند کنم اگه برم روی یه وزنه ی ۲۰۰ کیلویی زور بزنم احتمالش زیاده که یه آسیبی ببینم.( البته قطعا بلند کردن یک وزنه یک کاره و مربی گری فوتبال کار دیگه هست و نمیشه انقدر راحت تناسب بست و قیاس کرد. اما خب من خیلی دقیق صحبت نمی کنم و صرفا می خوام احتمالات مختلف رو با چنین تشبیهی نشون بدم. دقیق تر صحبت کردن قطعا به اطلاعات بیشتر و زمان خیلی بیشتری برای فکر روی این قضیه نیاز داره که برای کسی مثل من اصلا توجیهی نداره که پیگیرش باشم!) پیرلو هم شاید زیادی جاه طلب باشه. شاید می خواست به خودش ثابت کنه چیز دیگه ایه و واقعا استثنائیه! اما معلوم شد اونقدرا هم استثنایی نیست.

• حامد, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
با تمام احترامی که برای پیرلو قائلم و واقعا یکی از بهترین های تاریخ فوتبال می دونمش؛ ولی پیرلو اصلا مربی محسوب نمیشه :1:

بعضی وقتا یه مربی رو میشه مربی مزخرفی تلقی کرد، بعضی وقتا این مربی مزخرف یه اصول رادیکال و نوینی داره که با ساختار های سنتی فوتبال همخونی ندارن و حاصل تفکرات مستقل خودشه، ولی این مربی همچنان مربی مزخرفیه.

بعضی وقتا هم یه آدمی که مربیگری یه تیم به عهده اش گذاشته شده اصلا مربی نیست. حالا ممکنه با توجه به شرایط سخت و انتظارات فراتر از معمولی که رو دوش تیم سنگینی میکردن اون مربی چندان هم بد عمل نکرده باشه، ولی نمیتونیم غافل شیم که اون مربی اصلا مربی محسوب نمیشه.

مورد اول ساریه، مورد دومی پیرلو :1:
  • Aminvo, L'Avvocato و Escanor از این پست تشکر کرده است

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 138 ارسال
باید خسته نباشید گفت به کسی که تو اولین سال مربی گریش دو تا جام آورد و ناپولی و آتالانتا رو تو دو تا فینال شکست داد ، ۴ دفعه با اینتر بازی کرد دو بارش رو برد ، سهمیه رو هم با چنگ و دندون گرفت ، حقوقش هم از لرد الکس ساندرو کمتر بود ، منت رد پیشنهاد رئال هم نذاشت سر تیم آخرش هم بی سر و صدا رفت.
  • saeed-nedved, حامد, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
احتمالا با مصاحبه های زیبایی از سمت پیرلو مواجه خواهیم شد! امیدوارم این اتفاق نیفته و وجهه ی خودش رو خراب نکنه! پارسال یه حرفایی زد که زیاد جالب نبود اما برای اون موقع قابل تحمل بود اما الان اگه چیزی بگه دیگه بد میشه.
از خجالت میلان هم حسابی در اومد بعد از اینکه باهاش تمدید نکردن! 
اینکه پیرلو بیاد بگه من بیشتر از آلگری امتیاز گرفتم مثل اینه که بگه (خیلی معذرت می خوام!) من 2 کیلو کمتر از آلگری ریدم! واقعا حرکت چیپیه! 

• حامد, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

احتمالا با مصاحبه های زیبایی از سمت پیرلو مواجه خواهیم شد! امیدوارم این اتفاق نیفته و وجهه ی خودش رو خراب نکنه! پارسال یه حرفایی زد که زیاد جالب نبود اما برای اون موقع قابل تحمل بود اما الان اگه چیزی بگه دیگه بد میشه.
از خجالت میلان هم حسابی در اومد بعد از اینکه باهاش تمدید نکردن! 
اینکه پیرلو بیاد بگه من بیشتر از آلگری امتیاز گرفتم مثل اینه که بگه (خیلی معذرت می خوام!) من 2 کیلو کمتر از آلگری ریدم! واقعا حرکت چیپیه! 

آخرین و تنها سنگر دفاعی آلگری آمار بود که همان هم فرو ریخته است و پست های دوستان عزیز از حالت دفاعی به تهاجهی و پیش گویی تغییر کرده است .

معذرت میخواهم ولی این حرکت شما و مصاجبه های جناب آلگری بیشتر با وازه چیپ قرین است .

اگر هم پیرلبو چنین مصاحبه ای هم بکند , , واقعیت را باید پذیرفت و با آن کنار آمد .

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

آخرین و تنها سنگر دفاعی آلگری آمار بود که همان هم فرو ریخته است و پست های دوستان عزیز از حالت دفاعی به تهاجهی و پیش گویی تغییر کرده است .

معذرت میخواهم ولی این حرکت شما و مصاجبه های جناب آلگری بیشتر با وازه چیپ قرین است .

اگر هم پیرلبو چنین مصاحبه ای هم بکند , , واقعیت را باید پذیرفت و با آن کنار آمد .

من اگر هم حرفی می زنم دارم نظرم رو می گم. صحبتم هم ربط خاصی به آلگری نداشت و در مورد پیرلو بود. اینجا تاپیک پیرلوئه! آمار آلگری هم ربطی به بحث نداره. به جای آلگری هم هر مربی دیگه ای ممکن بود بیاد و این فصل خراب کنه و پیرلو رو توی چنین موقعیتی قرار بده.

و اینکه شما یک جور قضیه رو می بینید و من جور دیگه ای! من دارم از دید خودم صحبت می کنم اصراری هم ندارم که دید من درسته. اگر شما چنین اطمینانی روی صحبت ها و طرز نگاه خودتون دارید مطمئن باشید که باید تجدید نظر کنید روی افکارتون. 

+بی ربطه به تاپیک ولی باید بگم! من نمی فهمم دیگه آلگری و پیرلو و هر خر دیگه ای مگه کی ان و چی ان که سر این شما باید بیاید با این ادبیاتتون اول صبحی اعصاب من رو خرد کنید! من یادم نمیاد تو پستام به شما یا کس دیگه ای حرف خاصی زده باشم که با این لحن با من صحبت می کنید! 

• حامد, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پیرلو سرمربی کاراگومروک ترکیه شد!!! اونم با قراردادی یکساله! خیلی نا امیدم کرد واقعا تو سری دی سرمربیگری میکرد سنگین تر بود! قبلا فکر میکردم پیرلو باهوش و مغروره اما الان ب یقین رسیدم پیرلوی سرمربی هیچکدوم از اینا نیست! مرد حسابی این چ انتخابی بود؟!

یکسال بیرون نشست و حقوقشو گرفت. برای سرمربی جوون یکسال بدون تیم موندن خودکشیه اما برای پول مفت بیرون موند. حالا هم رفته تیمی ک حتی تو اون لیگشون ارج و قربی نداره! فک کن گتوزو بعد میلان رفت ناپولی و والنسیا اما پیرلو... :fp: حتی از ده زربی هم حماقتش بیشتر بود...

تا امروز فکر میکردم یووه در مورد اخراجش عجله کرد اما الان مشخص شد اصلا اینکاره نیست...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

حتما پیشنهاد بهتری نداشته!

• Orphée, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
به نظرم انتخاب کنته تو اون سال با اون سابقه کنته (که به نظرم مکفی بود) شاهکار مدیریتی آنیلی بود و در نقطه مقابل انتخاب پیرلو با اون سابقه مربیگری (صفر روز!) فاجعه ترین تصمیم زندگیش (و نه فقط کاریش!) بود
  • tecra, Senmorta, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

از سه تیم ایتالیایی پیشنهاد داشته ولی ترجیح داده در یک محیط کم استرس و فشار کار کنه.. از آمریکا هم دنبالش اومدن ولی فاصلۀ طولانی ، منصرفش کرد...

ضمن اینکه کاراگومروک چند بازیکن ایتالیایی داره ؛ امیلیانو ویویانو (گلر سابق اینتر ، فیو و سمپدوریا) ، فابیو بورینی (مهاجم سابق رم و لیورپول و میلان) ، داویده بیراسکی + دو بازیکن که قرضی از جنوا و پارما دارن تو این تیم بازی میکنن ؛ عبدولایه توره و یان کاراموه (سابقاً اینتر) ...

• حامد, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مجنون 

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

مدیریت یووه داره انواع و اقسام بازیکنا و ستاره ها رو برای آلگری میگیره ولی بهترین خریدش برای پیرلو مککنی بود! اُمیدوارم بتونه قهرمان بشه ، وگرنه کمتر از این ، موندنش توجیهی نداره...

• saeed-nedved, حامد, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

111111111155555_dgjd.jpg

نتایجش تا بحال

نتایج که چنگی به دل نمیزنه ولی روش بازی رو نمیدونم

• saeed-nedved, mory, AliReZaZa و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
پیرلو به استقلال ساپینتو هم باخته!!! استقلالی که تیمش 5 تا پاس سالم نمیتونن به هم بدن امسال!

زوری که نمیشه مربی خوبی شد. بعضی ها اینکاره نیستن!

متاسفانه پیرلو هم اینکاره نیست!
  • AliReZaZa, tecra, اون که من دوسش دارم و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

به استقلال ساپینتو باخت ، تو ترکیه نتایج بدی گرفته ...

ولی یووه رو با فتح دو تا جام ترک کرد. پوگبا تو منچستر همه ش مصدوم بود ولی در یووه پادشاهی میکرد و با رفتنش خط میانی از قبل تضعیف شدۀ یووه ، عقیم شد.

موراتا تو چلسی و اتلتیکو خوب نبود ولی در دو فصل اولش در یووه ، کلکسیونی از مهمترین گلهای یووه رو در سری آ ، لیگ قهرمانان و کوپا ایتالیا زد و تو برگشتش از یووه به رئال هم بلحاظ آماری فقط مسی و رونالدو ازش بهتر بودن...

بنظرم یه تفاوتی قائل بشیم بین دوران مربیا و بازیکنا در یووه و خارج یووه. متوجۀ این تعمیم دادنها نمیشم. یووه بحثش فرق میکنه ؛ حالا میخواد بخاطر جوش باشه ، DNA اش باشه ، سازماندهیش باشه یا تک مالکه بودنش طی 100 سال اخیر...

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

اینو میتونستم جاهای دیگه هم بذارم ولی گفتم تاپیک داداژمون هم بالا بیاد کمی... :53:

از ۲۱ آوریل ۲۰۲۱ تا به امروز ، یوونتوس موفق نشده بود در یک بازی خونگی ، ۳ گل به ثمر برسونه (یووه ۳-۱ پارما ، مربی پیرلو) ؛ دقیقاً ۵۳۰ روز پیش...

• mory, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^

مقابل ساسولو سه تا زدیم دیگه!
  • mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht
من بابت آمار اشتباهم و دادن اطلاعات غلط ، عذرخواهی میکنم...
  • mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

تصاویری از آندره پیرلو، اسطوره فوتبال ایتالیا و سرمربی تیم فوتبال فاتح کاراگومروک ترکیه منتشر شده که در حال کمک کمک‌رسانی به بازمانده‌هاست.

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی