پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

عملکرد ۳ مربی اخیر یووه در ۱۰ هفتۀ آخر ؛

آلگری در ۲۰۱۸-۱۹ = ۱۵ امتیاز
ساری در ۲۰۱۹-۲۰ = ۱۴ امتیاز
پیرلو در ۲۰۲۰-۲۱ = ۲۰ امتیاز

ولی مدیریت یووه نشون داده که در برکناری مربی ها ، اینکه آیا موفق بودن یا نه براش مهم نیست ، اینکه "چقدر" موفق بودن اولویت اصلیه...

• saeed-nedved, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS
من دوست دارم سریعا زیدان جای پیرلو رو بگیره ولی انگار بعد باخت میلان موتور یوو روشن شد. پیرلو تجربه خیلی گران قیمتی بدست اورد جاش باشم تا ابد مدیون انیلی ام
  • Orphée, Senmorta, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

سوای بحث های فنی که میشه بعدا درباره اش خیلی صحبت کرد .

مربی فوتبال سوای بحث های تاکتیکی باید یه روانشناس خوب هم باشه ( مثال بارزش کونته است ) .

این سه بازی آخر رو در نظر بگیرید ، باید میبردیم و به همین دلیل هم تو تمام بازی ها برنده شدیم . یعنی عملا بعد از باخت جلوی میلان تمام بازیکنا به خودشون اومدند و سه تا بازی بعدی رو بردیم .
مشکل من با باخت جلوی بنونتو این نبود که این تیم تو کل نیم فصل دوم تنها بردش روبروی ما بوده !!!

مشکل این جا بود که بجای این که مربی ایجاد انگیزه کنه و تیم رو جمع کنه ، با بازی های اینچنینی بی اهمیت برخورد میکردیم و داشتیم چوبچشم میخوردیم .

از نظر من نتیجه گیری در این سه بازی آخر شاید ۲۰ درصدش تاکتیکی بوده و ۸۵ درصدش :1:  انگیزشی بوده .

• saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

وقتی پیرلو ~۲ هفته پیش شیلنگ رو گرفت روی تیم سابقش میلان :nish: :

« ما هنوز به گرفتن سهمیه امید داریم. تا وقتیکه کار تموم نشده، ما امیدوار خواهیم بود. نباید تسلیم بشیم و فقط باید مثبت فکر کنیم. من کسی هستم که با چشمهای خودم از نزدیک قهرمانی تیمی رو در لیگ قهرمانان دیدم که نیمه‌ی اول رو ۳-۰ باخته بود و حریفش یک سرورگردن ازش بهتر بود! »

• mory, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
دستاوردهای یووه با پیرلو کاملا نرمال و مطابق انتظار بود. من انتظار فراتر از این ازش نداشتم حقیقتا گرچه میتونست بهتر از اینا باشه و سری آ رو تو رتبه دوم تموم کنه یا چمپیونزلیگ رو نهایتا تا یه مرحله دیگه هم بالا بیاد اما بازم چیزی که الان کسب کرده با توجه به ابزار و شرایط تیم، کاملا نرمال و قابل قبوله.

قطع همکاری با پیرلو نباید از سر ضعف پیرلو صورت بگیره و باید مطابق هدف گذاری های جدید باشگاه باشه؛ یعنی اگه میخواین همین تیمی که تحویل پیرلو دادین بذارین زیر دست زیدان فایده ای نداره، تیم باید دوباره از نو اهداف و برنامه هاش رو تعریف کنه و مربی مناسبی به خدمت بگیره. قطعا اینکه صرفا کل هدف فصلمون کسب سهمیه چمپیونزلیگ باشه راضی کننده نیست و نشونه پسرفته؛ دوباره باید برگردیم به کورس قهرمانی و حتی رویاپردازی درباره اروپا و اینا کار یک فصل نیست و حتی با بهترین مربیا هم میتونه دو یا سه فصل طول بکشه.

پیرلو مربی بدی بود، شاید هم اصن مربی نبود! اما قبل از ارزیابی دقیق عملکرد پیرلو باید ببینیم با این تیمی که دستش داده بودن واقعا هم چیزی بیشتر از این انتظار میرفت یا نه ...

بنظر من که نمیرفت ...
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

اما قبل از ارزیابی دقیق عملکرد پیرلو باید ببینیم با این تیمی که دستش داده بودن واقعا هم چیزی بیشتر از این انتظار میرفت یا نه ...

بنظر من که نمیرفت ...

خداوکیلی مدافعان و مهاجمین یووه از اینتر سرتر نبودن؟ فقط هافبک اینتر برتر از یووه بود. مثلاً رئال و بارسا هم هافبکهای بهتری از اتلتیکو داشتن ولی قهرمان نشدن... لُب کلام : بنظر من این فصل یه ناکامیِ موفقیت آمیز بود!

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

خداوکیلی مدافعان و مهاجمین یووه از اینتر سرتر نبودن؟ فقط هافبک اینتر برتر از یووه بود. مثلاً رئال و بارسا هم هافبکهای بهتری از اتلتیکو داشتن ولی قهرمان نشدن... لُب کلام : بنظر من این فصل یه ناکامیِ موفقیت آمیز بود!

نه نبودن! :1:
اینم حرف من نیست مربی سابق هم تاکید کرده بود که این تیم قابل تمرین نیست ...

اینتر ترکیب بهتری نسبت به یووه داشت؛ واسه مقایسه دو تا ترکیب نباید بصورت تک به تک بازیکنا رو ببینیم، یه رونالدو گرفتیم دستمون میبریم جلوی همه بازیکنا میگیریم میگیم از همه بهتره و نتیجه میگیریم ترکیبمون محشره؛ اینجوری نمیشه آقا :1:
در مورد همون رونالدوش هم شک دارم!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

نظرت قابل احترامه ولی بنظر من منظور مربی سابق از غیرقابل تمرین بودن تیم اینه که من حریف این بازیکنا نمیشم. قبلاً گفته بودم ، ساری از نیم فصل به بعد با کیه لینی و رونالدو حرف نزد و همینم به بادش داد و آنیلی بین مربی و بازیکنا ، طرف بازیکنا رو گرفت که والا اگه ما میخواستیم پیرلو رو بیاریم ، همون ساری بهتر بود... :fp:

• mory, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

ساری گفته این تیم تمرین ناپذیره !! این جمله رو همه قبول داریم .
وقتی یه مربی این حرفو میزنه یعنی تیم رو نتونسته تمرین بده و هیچ ایرادی هم در جمله نیست ، ولی هیچ کجا و هیچوقت اشاره نشده که چرا این تیم تمرین ناپذیره ؟؟ !!
وقتی یه جمله مبهم گفته میشه هر کسی می تونه ازش یه جور برداشت کنه .

-یه نفر میتونه بگه چون هوای تورین سرد بوده ساری نتونسته تیم رو تمرین بده و یا آشپر تیم خوب غذا درست نکرده و به خاطر همین تیم درست تمرین نمیکنه !! هر دو این برداشت ها در عین مسخرگی دقیق و درسته .
-یه نفر هم میتونه بگه بازیکنا غرور کاذب دارند و همه الکی هایپ شدند ، مدیر ها تمام تصمیم هاشون بر اساس شانس بوده و هیچ کنترلی روی تیم ندارند، مربی بی کفایته . این برداشت ها هم دقیقا درستند .

حرفم اینه که نمیشه این حرف ساری رو به عنوان دلیل ناکامی یوونتوس قبول کنیم چون هیچ چیزش مشخص نیست .

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

به نظرم از تیم پیرلو هیچ دفاعی نمیشه کرد، مخصوصا در نیم فصل دوم. اینقدر تیم شلخته و بی برنامه بازی کرد که هیچ امیدی نبود. توانایی پیشگویی در مورد نتایج آینده پیرلو را ندارم!!! ولی چیزی که من دیدم خیلی زشت بود.

---------------------------------------------------------------------------------------

ترکیب تیم هم نقص هایی داره، ولی تنها تیمی که می تونه با این تیم مقایسه بشه اینتر هست. جایگاه چهارمی اون هم با اختلاف امتیاز بسیار زیاد با تیم قهرمان، و سهمیه گرفتن در 30 دقیقه پایانی سری آ هیچ توجیهی برای این ترکیب نداره. 

اگر تیم پیرلو ساختار تیمی داشت، یا حداقل دو یا سه هفته مونده به پایان لیگ، سهمیه را قطعی کرده بود میشد گفت که طبق انتظارات کار کرده.

---------------------------------------------------------------------------------------

تیم به صورت کلی نیاز به یک انقلاب در ترکیبش داره،  بازیکنان، کادر فنی و حتی مدیریت. تقریبا همون حرفی که آلگری دو سال پیش زد. نیاز به تغییرات زیادی هست و مالکین باید این هزینه را پرداخت کنند.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
پیرلو 65.38 درصد برد. میانگین امتیاز ۲.۱۵برای هر بازی
کونته در اینتر 62.75 م درصد برد.میانگین ۲.۱۰ برای هر بازی :nish:  :2laugh:

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
خب فصل به پایان رسید میشه الان بهتر نظر داد راجعبه پیرلو هممون اول فصل میدونستیم که امسال ممکنه اسکودتو رو از دست بدیم و باید برای پیرلو صبر کرد به پستهای روزی که سرمربی شد سر بزنید خیلی از بچه ها این روزارو پیش بینی کرده بودن ولی با این تفاوت که تیم رو به پیشرفت باشه مثال بخوام بزنم گواردیولا وقتی رفت سیتی هر فصل واضح بود تیم داره زیر نظرش پیشرفت میکنه چیزی که ما تو تیم پیرلو هیچوقت ندیدم و کاملا برعکس طی شد یعنی تیم از بازیهای خوب اول فصل شروع کرد به بدتر شدن تا جایی که به بنونتو میباختیم و ادینزه رو با سلام و صلوات میبردیم دیگه پورتو ده نفره رو هم نگم براتون که تو پرتغال چهارتا حمله هم جلو چلیی نکرد ولی مارو لوله کرده بودن بکی دیگه از نگات منفی پیرلو مصاحبه های اماتور گونش بود اول فصل که دقیقا تا دیشب که بازی اخر بود همچنان ادامه داشت روز اول از قهرمانی خرف میزد و میگغت مهم اینه که ما روز اخر تو صدر جدولیم و فلان میکنم و از این نوع مصاحبه ها که دیدید برای گرفتن سهمیه داشت در خد قهرمانی خوشحالی میکرد عملکردش تو جام حذفی و گرفتن سوپر کاپ نمیتونه ملاک باشه اعتماد پیرلو به بازیکنای جوون و نترسیدن از بازی دادن بهسون یکی از نکات مثبت بود ولی خب اصلا باعث پیشرفتشون نمیشد مثلا مک کنی خوب بود تبدیل شد به فاجعه با بازی دادنهای دائمیش به برناردسکی که یه فصل طول کشید بدونه بابا این بازیکن بدرد بازی تو یووه نمیخوره حاش همون نیمکته ،خلاصه کنم پیرلو نتونست انتظارات رو براورده کنه و نشون بده که لایق دادن فرصت بیشتر بقول دوستمون باید نگاهمون کلی تر باشه و ببینیم چه کاری کرد تو تیم فارق از نتایج به هیچ نکته مثبتی نمیرسبم امیدوارم بتونیم مربی خوبی بیاریم مثل زیدان ولی اگر مربی هوبی تو بازار نبود منم ترجیح میدم با پیرلو ادامه بدیم تا بخوایم بریم اینزاگی مربی های درجه دویی از این دست بیاریم
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht
ساری استایل :nish: : حالا شما پیرلو رو بیرون میکنید ولی ۴ مربی در ۴ سال ، بخصوص برا باشگاهی چون یووه یک فاجعه ست...
  • mory, GG.B1, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS
@Mention دقیقا بات موافقم
یوو در صورتی که مربی خیلی بزگتری مثل زیدان فلیک دشان رو بیاره خیلی موثبر ثمر هست وگرنه مربی های درجه دوی مثر اینزاگی الغری اسپالتی و امثالهم فقط کار رو سخت و سختر میکنه در نهایت پیرلو بمونه بهتره
  • D E L P I E R O و drughi1990 از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

خوبیش اینه که رفتیم اروپا و میشه به مربی های بهتر فکر کرد، بدیش اینه که چون رفتیم احتمال موندن این مربی آماتور بیشتر شد، یعنی چوب دو سر نجست! 

• mory, Aminvo و amirali2001 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

@Mention دقیقا بات موافقم
یوو در صورتی که مربی خیلی بزگتری مثل زیدان فلیک دشان رو بیاره خیلی موثبر ثمر هست وگرنه مربی های درجه دوی مثر اینزاگی الغری اسپالتی و امثالهم فقط کار رو سخت و سختر میکنه در نهایت پیرلو بمونه بهتره

کاملا با شما موافقم
همون طور که گفتید چاره ی یووه اخراج پیرلو و برگردوندن آلگریه.
  • El rey leon, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

کاملا با شما موافقم
همون طور که گفتید چاره ی یووه اخراج پیرلو و برگردوندن آلگریه.

استغفرلله :1:
در اینکه بهتره پیرلو فصل بعد سرمربی نباشه شکی نیست اما واقعا گزینه های بازار و موجود دو سه تایی بیشتر نیستن و ما بقی از پیرلو بدترن دقیقا مثل حرفی ک خودت زدی اومدن امثال اسپالتی و علگری و گتوزو تیم رو ب ۱۲ سال پیش عقب میبره
  • Senmorta و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

راستش منم بیشتر بازی هایی که این فصل از یووه دیدم شلختگی و بی برنامگی بود یعنی آدم احساس میکنه پیرلو تو تمرینات توپ رو بهشون داده و گفته خودتون برید گل کوچیک بازی کنید. دیگه نه تاکتیکی نه حرکت تمرین شده ای نه سیستم درست و حسابی نه دریبلی نه پا به توپی نه تمرین پاس دادنی یه جورایی آدم یاد تیم مسعود شصتچی(بیژن شکیبا) میوفته با این تفاوت که اون چهار تا داد سر بازیکنها میزد :1:  نکته مثبت پیرلو همونطور که دوستان گفتن همون میدون دادن به جوون ها بود. راستش نمیدونم فصل بعد پیرلو بعد از کسب تجربه امسال پیشرفت میکنه یا نه ولی اگه قرار باشه فصل بعد هم مثل امسال باشه من که دلم نمیخواد بمونه. البته یادآوری کنیم پیرلو کسی بود که هیچ گونه تجربه مربی گری نداشت و امسال اولین و بزرگترین آزمونش بود و از این نظر شاید ازش توقع نره که اولین تجربه اش معجزه کنه ولی حقیقتش من در طول فصل پیشرفت خاصی رو ندیدم که بگم در آینده بهتر هم میشه و بیشتر بردهای تیم به نظرم رو همون خلاقیتهای بازیکن ها بدست اومد. به هر حال امیدوارم اگه احیانا قراره فصل بعد هم بمونه دیگه واقعا بهتر بشه

• Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
فابریزیو رومانو:

"هفته آینده یوونتوس جدایی پیرلو رو رسماً اعلام میکنه و زیدان جایگزینش میشه."
  • mory, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

این بنده خدا هم اومد یووه رو داغان کرد و رفت ، حالا هم خبرش هست که داره نقل مکان میکنه به تیمهای کوچکتر (ساسولو) تا از صفر شروه کنه! آیا مدیریت یووه ایول نداره؟ :4:

• mory, El rey leon, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی