پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

اگر بنونتو در انتهای فصل با ما هم رده میشد بخاطر بازی های رو در رو جایگاه بالاتری نسبت به ما قرار میگرفت . فضاحت اونجاست اگه فقط یکیش رو میبردیم الان جای اینکه ما منتظر از دست دادن امتیاز توسط میلان و ناپولی باشیم اون ها به خیال باطل سیر می کردند .

پیرلو افتضاح بوده جلوی تیمی که داره سقوط میکنه . فقط هم بخاطر لجاجت و سماجت روی ترکیب هایی که انعطاف ندارن و کارامد نیستن .

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ی چیزیم یادم رفت بگم آرتتا هم تو فصل اولش جام حذفی و سوپرکاپ رو گرفت الان وضعش اینه اینا دلیل نمیشه واقعا...
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
قضاوت کردن کار خیلی ساده ایه ایراد گرفتن خیلی راحته انتقاد و تخریبم ک مثل اب خوردنه
طرف اومده تیم بسته در حد قهرمانی اروپا اونم مربیش مثلا مورینیو چلسی تیمشو هفتم کرده . سال اای سال هست منچستر یونایتد و لزورپول ارسنال تات و .. خرج گزاف میکنن اونم با سرمربی بزرگ باز سهمیه نمیگرفتن چه سالهای
حالا یه دونه پیرلو ناقابل تیمی دستش دادیم ک خیلیاشون پیرو پاتال رودن بقیهم صرفا بازیکنان جوان و بی تجربه اونم تو سال اول مربی گریش انتظار سی ال گرفتن نداشته باشین دیگه
ایا قبول یلی جااا عدم تجربه و لجاجتش تیم نابود کرد اما در این حد که از هر ده کلامتون ۹ تاش پیرلو رو با خاک یکسان کنید
به نظرم سهمیه بگیرم و قرار نباشه هزینه کنیم پیرلو خوش بهترین گزینست
اگه سهمیه نگرفتیمم برین همون الغری رو بیارید
  • Senmorta, D E L P I E R O و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

آقا چرا اینقدر احساسی و فراموشکاریم؟!

پیرلو اومد گند زد تو تیم؛ (البته تاحدودی تقصیری هم نداره ها خب تجربه ای نداشت). حالا در عرض این یک هفته اخیر، به خاطر یه کوپا و یه برد مقابل اینتر، کلا این فصل فاجعه بار رو فراموش کنیم؟ یه مشکل دیگه ای هم که هست اینه که اصلا هیییییچ پیشرفتی تو تیم دیده نمیشه.

حالا دیگه کاری به ضررهای مالی که بهمون زده (درصورت عدم کسب سهمیه) نداریم.

من که شخصا اصلا دوست ندارم یک بازی دیگه روی نیمکت یووه بیینمش.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

قضاوت کردن کار خیلی ساده ایه ایراد گرفتن خیلی راحته انتقاد و تخریبم ک مثل اب خوردنه
طرف اومده تیم بسته در حد قهرمانی اروپا اونم مربیش مثلا مورینیو چلسی تیمشو هفتم کرده . سال اای سال هست منچستر یونایتد و لزورپول ارسنال تات و .. خرج گزاف میکنن اونم با سرمربی بزرگ باز سهمیه نمیگرفتن چه سالهای
حالا یه دونه پیرلو ناقابل تیمی دستش دادیم ک خیلیاشون پیرو پاتال رودن بقیهم صرفا بازیکنان جوان و بی تجربه اونم تو سال اول مربی گریش انتظار سی ال گرفتن نداشته باشین دیگه
ایا قبول یلی جااا عدم تجربه و لجاجتش تیم نابود کرد اما در این حد که از هر ده کلامتون ۹ تاش پیرلو رو با خاک یکسان کنید
به نظرم سهمیه بگیرم و قرار نباشه هزینه کنیم پیرلو خوش بهترین گزینست
اگه سهمیه نگرفتیمم برین همون الغری رو بیارید

یه جوری می گه الگری داری در مورد رفتگر مرکزی تورین حرف می زنی!! بحث فوتبالی که نمی کنی چی جوابت بدیم؟! شما دو تا پیشرفت فوتبالی از تیم پیرلو مثال بزن ما بتونیم بگیم یه کاری کرده. همون دنیلو که می گفتیم پیشرفت کرده تو ده بازی اخیر بد بوده. همه چی هم که سر تیم خراب می کنی. حالا یه مربی درست حسابی بیاد با این تیم به رئال سه تا بزنه اون موقع می گی اشتباه کردم یا نه؟

اصن پیرلو بیخیال ایده فوتبالی بگو که الان یووه بتونه اجرا کنه. نه بگی پپ بیاد 200 میلیونم خرج کنیم !!

الان داریم می بینیم خبرا چقدر زیاده که پیرلو تو یووه نمونه رو هوا زدنش!! الان میلان و فیوره و همه می خوانش فقط منتظرن ما اخراجش کنیم. طرف فهم تاکتیکی اش در این حده با 442 به مشکل خورده بازم ادامه داده. انقدر ترسو (اگه مبنا عدم ترسه که این از همه ترسوتره) انقدر طرف ترسو تمام تعویضای پنج بازی اخیرش تکراری بوده. قرار نیست یه شبه بشه بهترین مربی تاریخ و خب خیلی هم خرابش نمی کنم شاید یه چیزی از در بیاد! ولی بعید می دونم سال بعدم جواب بده. 

بحث فوتبالی کنین بگین تو این چیزا پیشرفت کردیم بمونه بهتره! 

منتظریم یه بحث فوتبالی ببینیم چرا بمونه

فکر کنم این بحثای شخصی که با آلگری داریم قشنگ از مدیریت تیم نشئت می گیره. دو - سه تا مدیر بی عرضه که با گنده تر از خودشون سر شاخ شدن، بیرونش کردن الانم تا قرون آخر پولشون می گیرن و می رن. ما هوادار تیم می مونیم و آنیلی و یه تیم منهدم شده.

بحث فوتبالی مشخصه. 

دلیل اینکه آنیلی آلگری مربی نمی کنه به خاطر اینکه بحثش شخصیه! نمی خواد بگه گند زدم به باشگاه ! دیگه کامل مشخصه. حداقل زیدان بیاد نسوزیم. پیرلو هم نگه داره به خاطر اینکه نمی خواد غرورش کنار بذاره. دقیقا تو 6 ماه گذشته با باشگاه مثل اسباب بازی رفتار کرده

یادمون باشه ممکنه یوفا محروممون کنه

• El rey leon, Aminvo, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پیرلو باید بره و تجربه کسب کنه .......بعدا برگرده ما الان مربی کارکشته و جوون میخوایم ....ب هر حال یک جام با یووه اورد اما بهتره یووه ب گزینه بهتر فکر کنه

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

یه جوری می گه الگری داری در مورد رفتگر مرکزی تورین حرف می زنی!! بحث فوتبالی که نمی کنی چی جوابت بدیم؟! شما دو تا پیشرفت فوتبالی از تیم پیرلو مثال بزن ما بتونیم بگیم یه کاری کرده. همون دنیلو که می گفتیم پیشرفت کرده تو ده بازی اخیر بد بوده. همه چی هم که سر تیم خراب می کنی. حالا یه مربی درست حسابی بیاد با این تیم به رئال سه تا بزنه اون موقع می گی اشتباه کردم یا نه؟
اصن پیرلو بیخیال ایده فوتبالی بگو که الان یووه بتونه اجرا کنه. نه بگی پپ بیاد 200 میلیونم خرج کنیم !!

الان داریم می بینیم خبرا چقدر زیاده که پیرلو تو یووه نمونه رو هوا زدنش!! الان میلان و فیوره و همه می خوانش فقط منتظرن ما اخراجش کنیم. طرف فهم تاکتیکی اش در این حده با 442 به مشکل خورده بازم ادامه داده. انقدر ترسو (اگه مبنا عدم ترسه که این از همه ترسوتره) انقدر طرف ترسو تمام تعویضای پنج بازی اخیرش تکراری بوده. قرار نیست یه شبه بشه بهترین مربی تاریخ و خب خیلی هم خرابش نمی کنم شاید یه چیزی از در بیاد! ولی بعید می دونم سال بعدم جواب بده.

بحث فوتبالی کنین بگین تو این چیزا پیشرفت کردیم بمونه بهتره!
منتظریم یه بحث فوتبالی ببینیم چرا بمونه

فکر کنم این بحثای شخصی که با آلگری داریم قشنگ از مدیریت تیم نشئت می گیره. دو - سه تا مدیر بی عرضه که با گنده تر از خودشون سر شاخ شدن، بیرونش کردن الانم تا قرون آخر پولشون می گیرن و می رن. ما هوادار تیم می مونیم و آنیلی و یه تیم منهدم شده.

بحث فوتبالی مشخصه.
دلیل اینکه آنیلی آلگری مربی نمی کنه به خاطر اینکه بحثش شخصیه! نمی خواد بگه گند زدم به باشگاه ! دیگه کامل مشخصه. حداقل زیدان بیاد نسوزیم. پیرلو هم نگه داره به خاطر اینکه نمی خواد غرورش کنار بذاره. دقیقا تو 6 ماه گذشته با باشگاه مثل اسباب بازی رفتار کرده

یادمون باشه ممکنه یوفا محروممون کنه

اولا والا تو این دوسال رفتگر تورین هم رفته یه تیمی مربی گری کرده اما هیچکس الگری نخواسته حالا هی تویت های رومانو گاتزا دل خوش کنین
درسته من مثل شما بلد نیستم از کلمات مناسب استفاده کنم اما حرفم خیلی واضح و فوتبالی بود. داداشم پیرلو از بازی بعد پورتو چند بازی خراب کرد وگرنه بقیه فصل مشکل انچنانی نداشت ک اینقدر تیشه ب ریشش میزنین

بعد خدای محمد جان پست خودتو یه بار دیگه بخون فقط احساسی شدی و از دم همه رو از تیغ گزروندی. شما واقعا ندیدی تو این بیست سال اخیر همه تیم های بزرگ تو بعضی از فصل ها به مشکل خوردن و روز های و فصل های تاریکی داشتن
شما نیمه پر لیوان رو نمیبینی و شمشیرت رو تا ته ب انیلی فرو کردی یعنی انیلی تو ۱۰ سال یوونتوس رده هفتمی رو اورده تو قلعه بزرگان و از ۱۰ سال ۹ سالش قهرمان لیگ و حدفی و ... شده حالا یک سالش با توجه ب شرایط تیم و ایپدیمی کرونا و مسایل اقتصادز دست ب ریسکی زد که انچنان نتیجه نگرفت . هرچند شماها جام حذفی و سوپر لیگ رو در حد پشم هم حساب نمی کنین
محمد داداش نیمه خالی لزوان یکسال بوده نیمه پر لیوان ۹ سال بوده شما تعصب شخصیت اجازه نمیده انیلی رو درست قصاوت کنی
من کاری ب پیرلو یا هیچ کس دیگه ای ندارم فقط میدونم تو این ده سال اخیر هرچه داریم از لطف د صدقه سری انیلی بوده و درست نیست به خاطر اینکه الگریو اخراج کرد یا الان نمیخاد بیارش برچسب بدرد نخور یا اشغال بهش بچسبونیم

راجب پیرلو هم گفتم فصل اولش بود و طبعا ازمون خطا داشت ولی خیلیم خراب کرد اما شما ک تو باشگاه یوو حضور نداری شاید شرایط طوری باشه ک موندن پیرلو در شرایط فعلی منطقی ترین تصمیم باسه و من نگفتم حتما گفتم احتمالا
ار یو اندرستند ؟؟؟
  • Jevdelffon و miiiiiiiladcr7 از این پست تشکر کرده است

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال
من در طول این یک فصل هیچ حرکت مثبت و پیشرفتی در تیم پیرلو ندیدم ...
اینکه ترکیب نفرات یووه ناقص هست رو قبول دارم ولی به یاد ندارم یکی از مشکلات یووه در این فصل رفع یا کمرنگ شده باشه .
پست من در ابتدای فصل وجود داره و قابل رجوع هست همون وقت اعتقاد داشتم اگر پیرلو بتونه تیمی بسازه که هماهنگ باشه و شلخته و بی نظم در زمین ظاهر نشه حتی با عدم موفقیت در اروپا و قهرمانی در ایتالیا از او به عنوان فردی موفق در این عرصه نام خواهم برد .
  • Orphée, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

اولا والا تو این دوسال رفتگر تورین هم رفته یه تیمی مربی گری کرده اما هیچکس الگری نخواسته حالا هی تویت های رومانو گاتزا دل خوش کنین
درسته من مثل شما بلد نیستم از کلمات مناسب استفاده کنم اما حرفم خیلی واضح و فوتبالی بود. داداشم پیرلو از بازی بعد پورتو چند بازی خراب کرد وگرنه بقیه فصل مشکل انچنانی نداشت ک اینقدر تیشه ب ریشش میزنین

بعد خدای محمد جان پست خودتو یه بار دیگه بخون فقط احساسی شدی و از دم همه رو از تیغ گزروندی. شما واقعا ندیدی تو این بیست سال اخیر همه تیم های بزرگ تو بعضی از فصل ها به مشکل خوردن و روز های و فصل های تاریکی داشتن
شما نیمه پر لیوان رو نمیبینی و شمشیرت رو تا ته ب انیلی فرو کردی یعنی انیلی تو ۱۰ سال یوونتوس رده هفتمی رو اورده تو قلعه بزرگان و از ۱۰ سال ۹ سالش قهرمان لیگ و حدفی و ... شده حالا یک سالش با توجه ب شرایط تیم و ایپدیمی کرونا و مسایل اقتصادز دست ب ریسکی زد که انچنان نتیجه نگرفت . هرچند شماها جام حذفی و سوپر لیگ رو در حد پشم هم حساب نمی کنین
محمد داداش نیمه خالی لزوان یکسال بوده نیمه پر لیوان ۹ سال بوده شما تعصب شخصیت اجازه نمیده انیلی رو درست قصاوت کنی
من کاری ب پیرلو یا هیچ کس دیگه ای ندارم فقط میدونم تو این ده سال اخیر هرچه داریم از لطف د صدقه سری انیلی بوده و درست نیست به خاطر اینکه الگریو اخراج کرد یا الان نمیخاد بیارش برچسب بدرد نخور یا اشغال بهش بچسبونیم

راجب پیرلو هم گفتم فصل اولش بود و طبعا ازمون خطا داشت ولی خیلیم خراب کرد اما شما ک تو باشگاه یوو حضور نداری شاید شرایط طوری باشه ک موندن پیرلو در شرایط فعلی منطقی ترین تصمیم باسه و من نگفتم حتما گفتم احتمالا
ار یو اندرستند ؟؟؟

باشه همه دروغ می گن ما اینجا اطلاع کامل داریم

اصن بیخیال

آقا ما منتظریم نیمه پر فنی لیوان بگین؟ الان چه چیزی تو تیم هست که پیرلو داده و با ارزشه؟

آقا پیرلو ما رو دومم نکرده ها ما چهارم ایتالیاییم در بهترین حالت

نتایج افتضاح بوده

آبرو ریزی

از لحاظ بازیخونی صفر

از لحاظ انعطاف صفر

جسارت صفر

15 بازی داره 442 و مشتقاتش از سر ترس بازی می کنه

بد کار نکرده؟! شوخی می کنی

شرایط داخلی باشگاه؟

اتفاقا عدم اعتماد ما به هموناست که تو باشگاهن

شما لطف کن نقاط مثبت کیفیت فنی پیرلو رو به ما بگو؟

آندرا تا زمانی که تو فوتبال دخالت نکرده بود تیم اوضاعش خوب شده بود. موقعی که جو پرز گرفتش و تو فوتبال دخالت کرد  ما با سر داریم می ریم پایین

آندرا آنیلی نباید مدیریت فوتبالی کنه باید یه پریزدنت باشه و کارش انجام بده

ما هنوز منتظر دو تا بحث فنی در مورد کیفیت پیرلو هستیم. حداقل با چهار تا حرف فنی بکنیدش تو پاچمون!

• Pinturicchio, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
ببخشید ها قصد جسارت ندارم ولی شبیه پست های احساسی کانالای تلگرامی نشیم ک میگن پیرلو دو تا جام برده و اینتر یکی‌
سری آ کجا و این دو تا جام کجا
اصلا قابل قیاس نیستن خدایی
این مقایسه ها بیشتر جنبه کری خونی داره تا حقیقت
حقیقت اینه ک پیرلو فصل اسف باری داشته و اگه سهمیه نگیریم دیگه فاجعه تکمیل میشه
نمیدونم قراره فصل بعد چ خبر شه تو یووه
ولی با توجه ب مسائل کرونا و بدهی ک داریم بعیده بتونن خرید زیادی انجام بدن و موندن پیرلو با همین تیم ی خودکشی هستش مگه اینکه واقعاااا تیمو درست و حسابی تقویت کنن ک باتوجه ب شرایط بعیده

درمورد الگری هم نظرم همونه کماکان بعید میدونم پیشنهادی بوده باشه کلا ( قضیه رئال رو هم یکم مشکوکه ٫ چون الچگرینتو کلا گفته ک هیچ پیشنهادی از سوی پرز ب‌رئال نشده)
الگری تو تیمایی کار میکنه ک مدیرا خیلی فشار زیادی بهش وارد نکنن
  • mory, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3450 ارسال
pirloout #
  • mory, Aminvo, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

screenshot_2021-05-22_063842_y8hy.png

به فرم فصلمون یه بار دیگه توجه کنید .
توی عملکرد تیم از لحاظ نتیجه تفاوتی میبینید ؟؟  حتی به نسبت اول فصل عملکردمون بدتر شده !!
از لحاظ تاکتیکی چه پیشرفتی کردیم ؟؟ بهترین عملکرد فصلمون همین دو بازی آخر بود!! بازی هایی که مجبور بودیم ببریم و اگه نمیبردیم همه چیز تموم بود .

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
حالا بزارین هفته ۳۸ ام تموم بشه ببینیم سهمیه میگیریم یا نه. اگه گرفتیم ک بهتون ثابت میکنم پیرلو لیاقت شانس مجدد داره اگه نگرفت هم هرکی بیاد بهتره تا پیرلو
  • Orphée و drughi1990 از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

پیرلو اگه اخر فصل نره ، وسط فصل بعد حتما میره ...

• mory, Aminvo, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
یه زمانی اریک کانتونا گفته بود دیدن بازیای منچستریونایتد عین س*ک*س با پیرمرده؛ تمام تلاشتو میکنی تا به جایی برسه که ازش لذت ببری ولی آخر کار همه ناامیدن.

قضیه ما با پیرلو و ساری همین بود ...
و مخصوصا با پیرلو، تکلیف ساری که از اولشم مشخص بود ...
  • mory, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
میدونین جریان چیه ؟؟
یوونتوسی بودن یعنی تا ثانیه اخر ایمان داشتن و پشت یوونتوس موندن
چیزی که خیلی شماها واقعا نیستین
شما یوونتوسی نیستین بازیکن فن مربی فنید . برید اینتری بشین ولی اهل کوفه نباشید
دلم سوخت برا این بیچاره پیرلو هر کسیم ک باشه تا لحظه اخر به هنوان سرمربی تیم احترامش واجبه و تکرار میکنم یه یوونتوسی اصیل و جنتل من باشید و تا لحظه اخر اگر حتی پشت سرمربی تیم نیستین لاقل دشمن سرمربی تیم نباشید.
به شخصه حاضرم عنتر میلانی باشم اما به خاطر یه مربی بازیکن فن ، یوونتوسی بودن خودمو زیر سوال نبرم.

انتقاد و حتی تخلیه ناراحتی خوبه اما توهین ب سرمربی فعلی یوو در راه بالا بردن مربی مورد علاقه خودتون بزگترین خیانت به مجموعه هواداری یوونتوس کره خاکیه. وسلام
  • drughi1990 و miiiiiiiladcr7 از این پست تشکر کرده است

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 724 ارسال
  • Locationzahedan
به جرات میتونم بگم این فروم یکی از کمتر جاهایی که توش بازیکن فن خیلی کمه و یکی از دلایلی که اینجا بحث و تبادل نظر میکنم بشخصه اینه که اکثر بچه های اینجا با دید فوتبالی نگاه میکنن به قضیه و حتی از بوفون هم انتقاد میشه اینجا اگر روز خوبش نباشه و اینکه به پیرلو همه ایراد میگیرن چیز بدی نیست و کسی با پیرلو یا هر کس مشکل شخصی نداره نظراتشون ذو بیان میکنن حالا یکی دوست داره پیرلو بمونه دلایلش رو میگه یکی دوست داره نباشه دلایلش رو میگه دلیل بر این نیست کسی بازیکن فن باشه یا یوونتوسی نباشه تنها وجه اشتراک بین همه یوونتوسی بودنشون
  • Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

تعداد پیروزی های این فصل آندره آ پیرلو در سری آ (۲۳) ، درست برابر با تعداد پیروزی های آنتونیو کنته در سری آ در فصل ۲۰۱۱-۱۲ و اولین اسکودتوی پسا موراتوپولی هست! البته در مورد دوم باختی نداشتیم ولی در مورد اول ۶ بار شکست خوردیم...

• Pinturicchio, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

خب الان که فصل تموم شده به نظرم بهترین موقع هست برای بررسی عملکرد پیرلو.

شاید اگه بذاریم چند روز دیگه هم بگذره تا اتفاقات بیشتر توی ذهنمون هضم بشه هم حتی بهتر بتونیم نتیجه گیری کنیم.

اولا این رو بگم که هنوز هم به نظرم اخراج ساری حرکت درستی بود. واقعا با اون نمایشی که تیم از شروع نیم فصل دوم پارسال داشت نمی شد هیچ امیدی به ساری داشت! فکر می کنم همین الان هم ساری رو بیاریم و با پیرلو صرفا به عنوان دو تا مربی مقایسه بکنیم ساری مربی بهتری باشه چون به هر حال بسیار پخته تر و با تجربه تر از پیرلو هست و براش مسلمه که کاری که خوب می تونه انجام بده به عنوان یک مربی تا از تیمش بازی بگیره چیه اما پیرلو مسلما هنوز خیلی با اون وضعیت فاصله داره و حالا کار داره تا ایده هاش رو امتحان کنه و سبک خودش رو درست پیدا بکنه. اما فکر می کنم ساری وصله ی تیم ما نبود! بهترین کاربرد اون آدم در تیمی مثل ناپولی هست به نظرم و فکر می کنم اگه امسال مونده بود کارش به اخراج می کشید و این فصل احتمالا سهمیه هم نمی گرفتیم. مشخص بود اون آدم اصلا دلش با این تیم نیست! احتمالا بر خلاف پیرلو.

به نظرم حین بررسی عملکرد این فصل پیرلو باید وضعیت تیم رو در شروع فصل هم در نظر بگیریم! امسال واقعا تیم خوبی دست پیرلو نبود و همین که توی چندین بازی از بازیکنای تیم ب استفاده کرد نشون دهنده ی این قضیه هست. تیممون واقعا پر از بازیکنای گرونه اما کیفیت همین بازیکنای گرون در کل چندان بالا نیست. علاوه بر این با توجه به اینکه فصل قبل هم خیلی دیر تموم شد و پیرلو هم دیر اومد عملا فرصت کافی برای گذروندن پیش فصل هم نداشت که فکر می کنم همین قضیه خودش خیلی مهم باشه. 

نکته ی دیگه هم اینه که حس می کنم واقعا سری آ داره سال به سال سخت تر میشه. کاری با تیم های بزرگ مثل اینتر و میلان ندارم که امسال خیلی با سال های گذشته تفاوت داشتن، تیم های کوچیک تر هم به نظر میاد که قوی تر شدن! همین بولونیا که امشب با ما بازی داشت گری مدل و رودریگو پالاسیو توی ترکیبش بود یا مثلا کالیاری که هفته ی پیش با میلان مسابقه داشت راجا ناینگولان و دیگو گودین رو داشت. فکر می کنم کلا تیم های متوسط سری آ دارن نسبت به گذشته پیشرفت می کنن و حدس می زنم این علتی داره که من نمی دونم چون خیلی در جریان اخبار نیستم و آتالانتا هم که تا این حد قوی شده که با یووه و میلان مچ می ندازه از همین جریان بیرون اومده و به خاطر پتانسیلی که داشته توی مدیریت و مربی باشگاهش خیلی بیشتر از بقیه پیشرفت کرده. در مورد اینتر هم باید این رو گفت که انصافا امسال ترکیب قوی ای داشت و تیم سطح بالایی درست کرده. تمرکزشون رو هم کامل گذاشته بودن روی لیگ! به نظر می رسید که لیگ براشون از لیگ قهرمانان هم به مراتب مهم تره. کونته هم واقعا مربی ضعیفی نیست به هر حال و در بردن لیگ هم مربی متبحر و توانایی هست. 

توی لیگ قهرمانان هم اونقدر فاجعه نبودیم! البته باختن به پورتوی ده نفره واقعا یک فاجعه ی بزرگ بود! کلا حذف جلوی پورتو در یک هشتم خیلی زشت بود اما از طرف دیگه دور گروهی رو واقعا خوب گذروندیم و این رو هم نباید نادیده گرفت. 

خلاصه اینکه شاید واقعا عملکرد پیرلو نسبت به شرایطی که داشته اونقدرا هم بد نبوده. 

موندن پیرلو هم اگه به معنی راضی بودن از نتایج این فصل و انتظار تکرارشون باشه مسلما غلط و حتی زشته! اما اگه انتظار قهرمانی لیگ و قدرت نمایی بیشتری در لیگ قهرمانان برای فصل آینده باشه و تلاش پیرلو هم در این جهت باشه و نه صرفا بردن کوپا و گرفتن سهیمه، خب قابل قبوله...

• Orphée, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

نکات منفی فنی پیرلو انقدر زیاده که نمی شه ازش چشم پوشی کرد. از لحاظ دفاعی یه فاجعه تمام عیاره. تیم بهم ریخته. نحوه تمرین بد که تو داخل بازی مشخصه. وقتی می خوایم نگهش داریم باید اینا رو بررسی کنیم. اگر نکات فنی بررسی شد و بعد گفتیم بمونه بهتره یعنی کار فوتبالی کردیم و خب نتیجه منحصرش هم می بینیم ولی وقتی احساسی و سوپرمن بازی تصمیم بگیریم نمی شه اعتماد به آینده داشت. مثال مشخص هم آرتتاست. 

در مورد اینکه سری آ قوی تر شده که کاملا مخالفم. اینتر بالای نود امتیاز گرفت و آمار و ارقام نشون می ده لیگ سخت تر نشده. بحث چیز دیگه ای هست. 

اگر مدیریت فوتبالی عمل کنه پیرلو نگه داره مشکلی نیست ولی بحث اگر چیز دیگری باشه حمایت از پیرلو درست نیست

بعید می دونم سال بعد در نحوه ی عملکرد پیرلو تغییر ایجاد بشه اما خب می تونیم بهش فرصت بدیم ممکن هم است بتونه کاری کنه

وقتی زیدان و آلگری آزاد باشن دلیلی نمی بینم رو پیرلو ریسک اضافه تری کرد. اما می شه این کارو کرد

مسلما اول باید یه مدیر خوب بیاریم که تیم مدیریت کنه بعد اون وقت می شه به پیرلو وقت بیشتر داد 

از اینکه سطح تیم و بازیکنا رو به خاطره پیرلو می یارید پایین واقعا احساس بدی بهم دست می ده. حتی دل پیرو هم مربی یووه بود نباید واقعیت کتمان بشه و ماست مالی کرد

چمپ قطعا فاجعه آمیز بود. جای بحثی نداره

پیرلو بمونه یا نه کلا فعلا مسیر تیم رو به پایینه و نباید توقع خاصی هم داشت باید دنبال راه حل بود. اول باید زنده موند بعد رویاپردازی کرد.

• saeed-nedved, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی