پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

معرفی بهترین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
255 پاسخ برای این موضوع

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
من یه مشکلی با این تعداد پستها دارم!
این طوری بیشتر به نفع قدیمی تر هاست بهتره تو بازه زمانی عضویتشون باشه !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب درسته. مثلا يكي قبلا 1000 تا پست داده الان شده 1150 يكي ديگه قبلا 100 تا پست داده الان شده 600 خب اون دوميه خيلي تو ماه اخير فعال تر بوده. ___________________________________ جوايز اين دوره چي هستند آقاي صالحي

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
ادمین جان و بقیه بچه ها . ممنون که حمایتم کردید . بخدا خودم تو دو به شک بودم که این پستهام خوبه یا بد . اما خب خودم روزتر براشون جواب پیدا کردم با خودم گفتم اگه پستهام بد بودم که براشون امتیاز نمیگرفتم . من از این 30 امتیاز نزدیک 17 . 16 امتیازش رو از هیمنا گرفتم . منم با پاوه موافقم . با تعداد پست نمیشه کاری کرد . من خودم تازه اومدم اما خب فکر کنم خوب کار کردم و بیشتر سعی کردم اطلاع یوونتوسی ها رو زیاد کنم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
اقا کی بهترین های این ماه رو انتخاب میکنید . تا حالا چند نفر فرد پیشنهادی خودشون رو به اطلاع شما رسوندن ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
انتخابات این دوره اخر اسفند هست و جایزه هم روزی که اعلام کردیم چه کسانی برتر هستند خواهیم گفت که چی هست در ضمن دوستان تا 25 اسفند فرصت دارند نظرات خودشون را برای من ارسال کنند در مورد سه نفر برتر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
PPP این روش رو خودم ابداع کردم. اون زمان هایی که با کرومباخ صحبت می کردیم بهم یاد داد. PPP مخفف points per posts هست. یعنی برای این که بفهمید که چقدر ممکنه یه فرد پست های مفید بده می تونید از فرمول زیر استفاده کنید: تعداد ارسال _________ = میانگین مفید بودن پست امتیاز مثلا توی صفحه قبل سه نفر بودن: بهمن 6.1 علی 22.0 و پاوه 18.46 ... یعنی بهمن از هر 6 پست 1 امتیاز، علی از هر 22 پست 1 امتیاز و پاوه از 18 پست 1 امتیاز گرفته. (فکر نکنید کم عقلم ها ... فقط الان بی کار بودم، روش ابداع کردم :D)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
اینم نتایج جدید .. من هر 8 پست و علی هر 16 پست .... البته اینا خورده هم دارن ..... که دیگه بیخیال ...... بقیه رو هم به زودی میزنم ============================== یوونتوس 1985 هم هر 8 پست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر كنم اگه خوش رفتاري امتياز داشت الآن قاسم و ماني بيشترين امتاز رو داشتند. اند مرام و اخلاق... دمشون گرم...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
اره مانی جان واقعا گله خیلی خوشرفتار و متین . البته خداییش کمال رو فراموش نکنید مثل یه آچار فرانسه هست تا جایی که تو توانش باشه برای یووه و هوادارا کم نمیزاره . دست مریزاد به همه مدیران

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
سلام. فکر کنم مانی برای روحیه گرفتن بچه انصراف بده بهتره .... چون توی دو دوره بوده. که این نشون میده که چقدر مفید برای فروم و محبوب برای بچه هاست. در کل میشه بهش نشان "فروم پهلوان مانی" رو داد :D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من يه پيشنهاد دارم... هر دور سه كاربر برتر و يك مدير برتر انتخاب بشه تا نه سيخ بسوزه و نه كباب... موافق هستيد؟؟؟ اينجوري هم كاربرا اشتياق بيشتري به كار مفيد دارن و هم مديرا به مديريت برتر...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آخه مدير و كاربر كه تفاوتي ندارن مدير هم يه كاربره با كمي اختيارات و مسئوليت بيشتر ------------------------------------------------------------- درمورد لطف بچه ها هم نمي دونم چي بگم فقط مي دونم كه مخلص همه دوستان يوونتوسي با مرام هستم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مارو مرام كش نكن عزيزم... حسين نظرت راجع به دو قسمتي كردن چيه؟ سه كاربر و يك مدير بهتر نيست؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
به نظر من اگه این کارو بکنن دیگه باید 2 تا جایزه بگیرن که فکر نکنم برای الان مقدور باشه اما در آینده شاید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فعلا تا پایان امسال همین روند رو ادامه می دهیم تا سال اینده در ضمن برای انتخاب سه نفر برتر پایان سال شما هم کمک کنید به من و تا 25 اسفند نطراتتون رو به صورت پیغام خصوصی برای من ارسال کنید نطرات شما هم خیلی مهم هستند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه پيشنهاد تازه: براياينكه به حسين كمك كنيم و به بهترين نحو از نفرات برتر تقدير كنيم از اين دوره به بعد هركس هر چقدر دلش مي خواد از 500 تومن گرفته تا 8500 تومن(كه نرخ كارت يووست) به جايزه‌ي نفرات برتر كمك كنه و بتونيم براي هر سه نفر جايزه بگيريم (هر چند اين چيزا مهم نيست و فقط برترين يوونتوسي فوروم بودن افتخاره) اينجوري مي تونم راحت كار رو ادامه بديم. فكر كنيد اگه 30 نفر نفري 1000 هم بذارن با پول اهدايي حسين مي شه يه كفش و يه جا سي دي و يه جاسوئيچي گرفت.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من با دو قسمتی بودن مخالفم. چون مدیرا فقط مانی و پاوه و کمال و قاسم و نوید هستن. که روی هم 5 تا میشن. کاری که میگی برای فرومی مفیده 20 تا مدیر داره ... بعدشم این 5 نفر دیگه کارنامه شون برای همه مشخصه و اگه مفید و خوب نبودن مدیر نمیشدن (نظر شخصی منه) کلا این کار برای تشویق اعضاست ....

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
من با نظر علی موافقم . فکر خوبیه اما امکاند داره بازهم نواقصی داشته باشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من با کمک مالی موافقم ما میتوانیم یک حساب جدید برای کمک کاربران نه تنها برای اهدای جایزه بلکه برای کانون هواداران و کارهای بزرگتر باز کنیم تا همه با هم در کانون هواداران سهم داشته باشیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
دقیقا نه اینکه حالا 10000 هزار بریزیم . نه هیمن 1000 هزاز هم روی هم جمع بشه زیاد میشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی