پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

معرفی بهترین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
255 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من حدسم كاملا اشتباه بود.چون كارم با تاپيكاي اين سه نفر جدا شده بود اما حالا كاراشونو ديدم و بشدت از انتخاب حسين خوشحال شدم فرزانه اگه نفرات دور بعد رو معرفي كني خيلي خوب ميشه.ديگه زحمت رو كم مي كنيم مي ريم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب بحث در مورد افراد ماه بعد رو شروع كنيم؟ من كه مي گم باز هم دوتاشون مدير هستند. نظر شما چيه؟ باتشكر از حسين كه با ايجاد رقابت كار كيفي تاپيك رو بالا برد. باتشكر.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
منم تبریک میگم به این سه دوست عزیز خصوصا اقا مانی گل

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يعني سه نفر برتر اين ماه چه كساني هستند؟ راستي يه سوال مهم: اونايي كه تا حالا بردن از هداياي حسين چه خبري مي تونن به ما بدن؟؟؟ باتشكر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
هديه رضا رو قرار شد كه براش با كارت هواداراي بفرستم كه هماهنگ مي كنم باهاش و از ماني هم ارسال شد اما دارم از همين الان ميگم برنده اين ماه و در واقع اسفند جايزه ويژه خواهد گرفت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
من یک سوال داشتم . شما فقط بر اساس انتخاب افراد توسط دیگران افراد برتر رو مشخص می کنید ؟ یعنی هر چی بچه ها گفتن ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه عزيزم نظراتي كه بچه ها دارند هم سهم داره ولي ملاك هايي كه قبلا ذكر كرديم مهم تر هست و اونها در صدر قرار دارند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مهم ترين ملاكت چيه عزيزم: حضور مفيد؟ برخورد خوب؟ يا يوونتوسي تر بودن؟ با تشكر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزيزم ملاك هاي من اينها هست 1-تعداد کل پستهای شما 2-تعداد و درصد پستهای مفید شما 3- مدت زمان حضور فعال در فوروم 4- روابط عمومی مناسب و طرز برخورد با دوستان عزیز و نظر دیگر دوستان فوروم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب ممنون. يه سوال ديگه بپرسم و زحمت رو كم كنم: چه پست هايي پست مفيد به شمار مي آيند: در مورد يووه؟ در مورد بهتر شدن فوروم؟ دعوت اعضا به همكاري؟ يا ملاك ديگه اي؟ با تشكر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزيزم پست هايي كه به درد بخور باشند حالا اگر در مورد يوونتوس باشه بايد اطلاعاتي باشه و باعث افزايش اطلاعات و امار بچه ها باشه كسي كه مياد در مورد مثلا گريگرا توضيح ميده خوب بهتر از كسي هست كه ميگه گريگرا بازيكن خوبيه ايول در مورد بقيه تاپيك ها پست هايي كه مرتبط با افزايش روند صعودي فوروم باشه ديگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
راستش من موندم . من یه چند وقتیه که اومدم دربار بازیکنانی که یووه میخوادشون آمار میدم اما آقای ... میگه اینقدر پست الکی تو این تاپیک نده . خب این پستهای من بیخودن ؟ اگه کار بدی میکنم بهتره همینجا بهم بگید تا دیگه از این کارا نکنم ممنون ========================= یه سوال دیگه شما گفتید که تعداد پستها هم مهمه . یعنی یه نفر که کم پست داده شانسی نداره ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر نكنم يه همچين چيزي باشه: چون اول كيفيت مهم است و بعد كميت. درست گفتم حسين جون؟؟؟ با تشكر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
داره! ماه اول که من انتخاب شدم پست هام تازه 200 شده بود! الان اکثر بچه ها بالای 500 تا پست دارن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
هنوز جواب منو ندادید . پستهایی که من درباره بازیکنان مورد نظر یووه میدم الکی هستند ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه واقعي باشه كه نه. ولي اينكه يكي بگه مثلا كريس رونالدو مياد و تو بخواي يه زندگينامه از اون تو تاپيك ترانسفر بدي يه كم براي خودت وقت الكيه... بهتره تو تاپيك هاي فوتبال اروپا و جهان اطلاعات فوق العاده تو قرار بدي! ممنون.دوستون دارم.

King Salamon

King Salamon

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
تو رو خدا منو انتخاب کنین ::) :P :-* ;D :D ( لازمه بگم شوخی می کنم؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
bahman_alex اتفاقا پست هاي مفيد زياد داري كار جالبي بود اينكه بازيكنان رو معرفي كرده بودي البته از ديد من من خيلي موافق هستم با اين روش

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

تو رو خدا منو انتخاب کنین ::) :P :-* ;D :D

( لازمه بگم شوخی می کنم؟

اتفاقا هر كي بفهمه تو چقدر زحمت كشيدي براي آهنگ يوونتوسس قطعا تو رو انتخاب مي كنه...

bahman_alex اتفاقا پست هاي مفيد زياد داري
كار جالبي بود اينكه بازيكنان رو معرفي كرده بودي
البته از ديد من
من خيلي موافق هستم با اين روش

من منظورم همين بود اما اوني كه به بهمن بابت پست دادن اونجا اعتراض مي كنه نمياد اين تاپيك رو بخونه.
با تشكر.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
در مورد تعداد پستها هم بايد بگم كه بله مهمه اما نه در درجه اول به هر حال كسي كه پستهاي زيادي داده طبيعتا فعاليتش هم توي فوروم بيشتر بوده اما ملاك مهمتر كيفيت پستهاست

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی