پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

معرفی بهترین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
255 پاسخ برای این موضوع

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
انصافا قشنگه

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
منم تبریک میگم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فقط 5 روز ديگه باقي است پس دوستانی که دوست دارند توی انتخاب سه نفر بعدی شریک باشند لطف کنند و سه گزینه انتخابی خودشون رو برای من پیغام خصوصی کنند تا الان فقط 10 نفر گزينه هاي خودشون رو ارسال كردند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب امروز بايد اسامي سه نفر برتر اين ماه رو اعلام كنيم اول من اعلام كنم بر چه اساسي اين نفرات انتخاب شده اتد 1- تعداد پستهای کاربر 2- درصد پستهای مفید کاربر 3- مدت زمان حضور کاربردر فوروم 4- نحوه برخورد کاربر با دیگر افراد 5- تعداد تاپیکهای مفید ساخته شده از طرف کاربر 6-نظرات ديگر دوستان خوب نفرات برتر اين ماه 1-ماني كه مدير فوروم هم هستند با توجه به اينكه حتي 10 روز هم توي فوروم نبودند اما پست هاي 15 روزي كه حضور داشت واقعا مفيد و تاثير گذار بود 2-juventus1985 3-قاسم انتخاب نفر دوم خيلي خيلي مشكل بود چون نفر با شرايط تقريبا يكساني بودند و دوستاني نظير يوونتوس-AD EY -پاوه شايسته اين عنوان بودند من به تمام دوستان عزيز تبريك مي گم و جايزه نفر اول اين دوره هم دو عدد مچ بند زيباي يوونتوس است كه تقديم اقا ماني خواهد شد

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
تبريك ماني جان تبريك ميگم juventus1985تبريك ميگم قاسم وري وري تبريك

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
;D میگم بهترینا رو جایزه میدین . بدترینارو نمیدین؟ ;D ما هم جایزه میخوایم خب ;) مانی جان تبریک میگم. به عنوان شیتیل یکی از دستبندا مال من ;) :-* juventus1985 و آقا قاسم گل هم تبریک . یه شیرینی مهمون منی (مانی) ::)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
منم تبريك ميگم . كار جالبيه كه سايت و حسين خان شروع كردن . موفق باشيد . ========= منم موافقم به بدترين ها هم جايزه بديد . اوليش خودمم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نمي دونم چي بگم ولي منم از همه ممنونم اين عنوان واقعا ً باعث افتخاره و اميدوارم شايستگي اونو داشته باشم البته خيلي خوشحالم كه دوستاي خوبم رو در كنارم دارم اميدوارم بتونيم هر روز بيشتر از قبل متحد باشيم ميلاد جان شيريني خريدي بخور قول ميدم اگه تو خوردي انگار من خوردم d:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
خوشحالم از اینکه دوستانی مثل شما دارم و افتخار میکنم از اینکه جز بهترینهای فوروم انتخاب شدم و آرزو دارم بازم در کنار شما قهرمانی سری آ را با تمام یوونتوسهای دنیا جشن بگیریم به امید آن روز فقط یوونتوس

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
از حسین عزیز ممنونم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ضمن تبريک به سه دوست عزيزمون اميدوارم اين کار باعث بشه که ما نه تنها بين سه نفر مشکل انتخاب داشته باشيم بلکه بين سيصد نفر هم مشکل داشته باشيم با تشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من هم به سه نفر تبريك ميگم بخصوص ماني

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
مانی جون بهت تبریک میگم اقا بدترین هم انتخاب کنید دیگه من ناراحت نمیشم اگه بدترین باشم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ما هيچ موقع بين يوونتوسي ها بد نداريم و همه بهترين هستند اما خوب ما بهترين ها رو انتخاب مي كنيم جايزه ماه بعدي خيلي بهتر از اين دو ماه هست چون نزديك عيد هست نفر بعدي رو هم چند رو مانده به عيد نوروز انتخاب مي كنم با تشكر از همه دوستان عزيز يوونتوسي خودم بار ديگر به اين سه دوست عزيز و گرامي تبريك عرض مي كنم

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
من هم به برندگان تبریک میگم: مبارکه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مباركه عزيزان باشه كخصوصا قاسم كه جدا زحمت مي كشه.

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
تبریک این آدم حقیر و گناه کار رو هم بپذیرید امیدوارم تو تمام مراحل زندگی موفق باشید و به آرزوتون هم برسید :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
سلام. تبریک می گم به سه اقایی که توانستن منتخب بشن. حالا یه چیز جالب. شما تا چه حد پیشبینی صحیح کردید؟ منظورم کسایی که به اقای حسین پیام دادن. من که خودم یکی از سه تا رو درست گفتم.

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
منم تبریک می گم من که از قبل گفته بودم می دونم کیا هستن. دیدین خودشون بودن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تازه جالب اینجاست که می دونم نفرات بعدی هم کیان ::) (سوء تفاهم نشه حس ششمم قویه)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم تبریک میگم.جای پسوتو هم این وسط خالی بود!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی