پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره آ بارتزالی - La Roccia

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
567 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دقیقا سر این صحنه من به داداشم گفتم کاش یوونتوس دو تا بارتزالی داشت !

آره واقعا دو تا بارتزالی وسط داشتیم . یکی کپی از لخشتاینر هم واسه دفاع چپ . :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من خودم از منتقدان عملکرد کلی ماروتا هستم، ولی این انتقال یکی از شاهکارهای ماروتا بود. بازیکنی که با 14 میلیون به ولسفبورگ رفته بود رو بعد از 2 فصل درحالی که بازیکن اصلی این تیم بود (در 2 فصل 75 بازی کرد) و با این تیم قهرمان آلمان شده بود. با تنها 300 هزار یورو به یووه اومد !! بارتزالی این فصل در تک تک دقایق لیگ و جام حذفی بازی کرده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیخوام بحث این تاپیک رو منحرف کنم ولی واقعا بین 23 تا خرید ، یکیش نمیتونه شاهکار باشه ؟ هر چقدر این خرید شاهکار بود ، خرید مارتینز :| باتشکر

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
آندره ا بارتزالی بهترین مدافع این فصل سری آ بوده بدون شک،با بازی خونی فوق العاده ای که داره راحت و بدون اشتباه توپ رو از حریف میگیره. یکی از بهترین خریدهای یووه بعد از اومدن به سری آ همین آندره ا بوده. آندره ا الان تو اوج فوتبالش قرار داره،توی اروپا دفاع خوب کم نداریم اما دفاعی که باهوش باشه و با مغز و فکرش بازی کنه کم داریم آندره ا از اون معدود دفاعهایی هست که باهوش بازی میکنه. کلا توی سبک بازی و دفاع کردن نقطه ی مقابله بونوچی هست :1: فهمیدن این که آندره ا خیلی خوب بازی می کنه رو باید مدیون بازی افتضاح بونوچی باشیم :1:
  • Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
در مورد بارتزالی باید بگم قدیمی تر ها حتما یادشون هست که بایرن مونیخ یه مدافع داشت به اسم پاتریک اندرسون . همه میگفتن این مدافع اینگار تو مغزش سیستمهای کامپیوتری دفاعی نصب کردن و در حین بازی مدام اونا رو مرور و اجرا میکنه . من فکر میکنم اونی که اندرسون داشت مال win 98 بود و الان ورژن جدید 2012 این برنامه فقط تو مغز بارتزالی نصبه . فول اپشن

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بارتزالی فوق العاده است . این ریزه کاری هایی که تو بازیش داره رو شاید خیلی ها متوجه نشن ولی اونایی که پستشون دفاعه واقعا لذت می برن از بازی بارتزالی . آرزوی هر دفاعیه که بازی خونیه بارتزالی رو داشته باشه . من مطمئنم با وجود بارتزالی و بوفون توی 1/3 دفاعی آتزوری ، خیلی میشه به موفقیت این تیم تو یورو امیدوار بود .

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال
واقعا کسی فکر میکرد بالزارتی تو این فصل این قدر پیشرفت کنه؟ من یکی از خط دفاعی نا امید بودم و فقط به کلینی امیدوار بودم ولی الان اعتراف میکنم بالزارتی یکی از مدافع برتر اروپا هستش قبلا ازش بدم میومد اما حالا خیلی از بازیش لذت میبرم

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
جالبه ما الان دفاعمون تو دفاعی ترین لیگ دنیا اوله،ولی از همه بیشتر به دفاع غر میزنیم :1:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من اولها ازش خیلی بدم مخصوصا از قیافه اش ولی انصافا بازیکن خیلی خوبی هست و خیلی بازیش رو میپسندم واقعا یکی از ارکانه تیمه این دفاع سه نفره واقعا استحکام زیادی داره هر چند که بونوچی بعضی اوقات لغزش هایی نشون میده

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

واقعا کسی فکر میکرد بالزارتی تو این فصل این قدر پیشرفت کنه؟ من یکی از خط دفاعی نا امید بودم و فقط به کلینی امیدوار بودم ولی الان اعتراف میکنم بالزارتی یکی از مدافع برتر اروپا هستش قبلا ازش بدم میومد اما حالا خیلی از بازیش لذت میبرم

ما بالزارتی رو وقتی رفتیم سری بی فروختیم به فیورنتینا و بعد از اون هم به پالرمو پیوست،در حال حاضر همچین بازیکنی نداریم :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عالی بازی میکنه...بی صبرانه منتظر حضور مقتدرانه اش در یورو هستم... با این لول از بازی بلا شک،در تیم اصلی آتزوری حضور خواهد داشت

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
همیشه میگفتند بازیکنان ایتالیایی" دیر "ستاره میشوند و" دراز " ستاره میمانند . برای سالیان متمادی ایتالیا مهد شکوفایی ستارگان در سنین بالا بود . کم نبودند بازیکنان ارزنده ای که در حدود 30سالگی به اوج توانایی های حرفه ایشان رسیدند و زمانی که همسالانشان در کشورهای دیگر به سمت بازنشستگی میرفتند برگه های جدیدی از قابلیت های فنیشان رو کردند . شاید شاخص ترین این بزرگان دینو زوف کبیر باشد که شراب ناب بود و هر چه جا افتاده تر میشد ، بهتر هم میشد . این مهم در همه خطوط و بیشتر از همه در میان مدافعان ایتالیایی رایج بود ،ولی بعد از خاموشی ستاره کاناوارو ، ایتالیا دیگر شاهد درخشش یک مدافع جا افتاده و مبدل شدنش به یک ستاره سطح بالا نبود ، امسال بارتزالی این ریسمان پاره را دوباره گره زده . با امید به تداوم درخششش در بالاترین سطوح برای زمانی دراز ، به احترامش تعظیم میکنم .

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
کلیپی از حرکات بارتزالی در بازی با اودنیزه

http://www.mediafire...xeaotu11khod2d4

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
بارتزالی از اوله فصل تا حالا همه بازی های یووه رو کامل بازی کرده ! ! ! ! 21 بازی تو لیگ , 3 تا هم تو جام حذفی . تو هیچ بازی حتی تعویض هم نشده !

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من خودم از منتقدان عملکرد کلی ماروتا هستم، ولی این انتقال یکی از شاهکارهای ماروتا بود.

بازیکنی که با 14 میلیون به ولسفبورگ رفته بود رو بعد از 2 فصل درحالی که بازیکن اصلی این تیم بود (در 2 فصل 75 بازی کرد) و با این تیم قهرمان آلمان شده بود. با تنها 300 هزار یورو به یووه اومد !!

بارتزالی این فصل در تک تک دقایق لیگ و جام حذفی بازی کرده.

کلید این نقل و انتقال دیگو بود
فکر کنم ماروتا با ولفسبورگ سر انتقال ژکو به یووه توافق کرده بود ولی خود ژکو زود تر میخواست از ولفسبورگ بره چون المانی ها هم سر حرفشون میمونند و بجای ژکو بالزاگلی رو اورد با قیمت پایین تر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی عالی بوده این فصل همونطور که بهار گفت ، حتی شاعبه ی اینکه مثل ستارگان تاریخ ساز ایتالیا که دیر ستاره شدن ، ستاره بشه هم بوجود اومده همه چیز به یورو بستگی داره ، اگر تو یورو بتونه همینطوری باشه ، جهان مدافع بزرگ جدیدی خواهد شناخت باتشکر

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
مسئولای یووه دارن با وکیلش مذاکره میکنن . به احتماله زیاد قرارداده جدیدی دارن تنظیم میکنن که تا June 2014 با یووه میمونه !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دلیل تعویضش چی بود؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
مصدومیت :1: